Reflektory żarowe PAR

Filtrowanie

Producent

Nasze sklepy

Nasze sklepy

ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

Promocje

Reflektory żarowe PAR  

Jest 6 produktów.

Reflektory żarowe PAR (Parabolic Aluminized Reflector)

Urządzenie pojawiło się w Polsce w 2007 roku. Pomimo tego przeszło już do klasyki, głównie dzięki spełnianiu roli prawdziwego konia roboczego na estradach całego świata, przez dekadę było podstawowym elementem oświetlenia scenicznego. Pomimo coraz częstszego zastosowania urządzeń wykonanych w oparciu o technologię LED, oświetleniowcy nadal chętnie realizują swoje projekty na PAR-ach żarowych. Paraboliczna obudowa reflektora ma geometrię osiową, często bywa pokryta warstwą aluminium o wysokim współczynniku odbicia, co umożliwia stabilną pracę z urządzeniem i ułatwia kształtowanie wiązki światła przy znacznych odległościach.  

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Reflektory PAR - różne rozmiary i moce żarówek - różne zastosowania

PAR-y żarowe rozróżniamy ze względu na rozmiar obudowy: od 50 poprzez 65, 95, 115, 120, 145, 175 do 200 mm.
Ponadto, do wielkości urządzenia produkowane są żarówki o odmiennej: mocy, średnicy oraz szerokości emitowanej wiązki światła.
Do najbardziej cenionych zalet tych lamp należy plastyczna i miękka charakterystyka światła, prostota opraw, łatwość mocowania i prosty układ regulacji natężenia światła.
W bogatej ofercie Amadeusza znajdują się urządzenia tak uznanych producentów jak: DTS, GE Lighting, Omnilux, Eurolite i wiele innych. Zapraszamy!!!