La Bella VSA1050 Phosphor Bronze 10-50 Zobacz większe

La Bella VSA1050 Phosphor Bronze 10-50

7531

Nowy produkt

La Bella VSA1050 to zupełnie nowy rodzaj strun o przedłużonej żywotności. Na rynku nie ma obecnie strun o właściwościach zbliżonych do La Bella Vapur Shield ™ ponieważ powierzchnia tych strun poddawana jest unikalnemu procesowi modyfikacji.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Użycie bardzo wyrafinowanej i zaawansowanej technologii Ionic Vapor Proces™ opracowanej przez firmę Acoustic Science™ oraz odpowiednie składniki polimeru aktywowane podczas gwałtownego (wybuchowego) rozpylenia go do postaci zjonizowanej pary , (plazmy) modyfikują powierzchnie metalu strun przez naniesienie jej nanocząsteczek pod działaniem pola elektromagnetycznego. Efektem tego procesu jest uodpornienie strun na brud, pot, tłuszcz pozostawiany przez palce i zabezpieczenie przed wcieraniem ich w naturalne niedoskonałości metalu (pory i mikro ubytki) podczas grania. Najważniejszy jednak jest fakt że żywotność i pozostałe walory jak elastyczność, dźwięczność strun zostają niezmienne, struny brzmią jak normalne niepowlekane komplety przy czym ich początkowe brzmienie pozostaje takie jak po założeniu nieporównywalnie dłużej .

Czym wyróżnia się LA BELLA VAPOR SHIELD ™ - technologia stojąca za tym terminem jest unikalna i niepodobna do procesów jakim poddawane są jakiekolwiek inne struny. Cała powierzchnia metalu na całej długości wszystkich strun w komplecie poddawana jest działaniu naładowanej, rozpylonej mgły polimeru, materiału który wymaga długiego i złożonego procesu przygotowania i przetwarzania; nie ma mowy o napylaniu czy zanurzaniu. REZULTAT JEST NIEPORÓWNYWALNY:

DŹWIEK. JAŚNIEJSZY i przejrzystszy niż typowych pokrywanych A NAWET niepokrywanych, tradycyjnych strun. La Bella Vapur Shield ™ różnią się także tym, że wioliny (struny nieowijane) są poddawane procesowi tak samo jak basy (struny w owijce) co w rezultacie daje bardziej wyrównany dźwięk.

DOTYK. Ionic Vapor Proces™ poprawia strukturę powierzchni struny przez wypełnienie polimerem pod postacią nano cząsteczek porów metalu co daje efekt gładkości i śliskości powierzchni strun, zwykłych i owijanych, czym odróżnia je od typowych tradycyjnych jak i pokrywanych strun dostępnych na rynku, dając nieznany dotąd komfort grania.

ŻYWOTNOŚĆ. Trwałość La Bella Vapur Shield ™ jest 5 X DŁUZSZA niż tradycyjnych strun.

ODPORNOŚĆ. Nie występuje efekt flaczenia strun, zwany także czasem syndromem sznurka, który jest wynikiem osadzanie się potu, brudu i tłuszczu podczas dłuższego grania. Powłoka jest niewyczuwalna pod palcami i nie strzępi się jak struny pokrywane plastikiem.

Specyfikacja:

  • struny metalowe do gitary akustycznej, Phosphor Bronze Wound & Plain Steel
  • Extra Light
  • rozmiar: .010, .014, .020W, .028, .038, .050
  • wyprodukowane w USA

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

La Bella VSA1050 Phosphor Bronze 10-50

La Bella VSA1050 Phosphor Bronze 10-50

La Bella VSA1050 to zupełnie nowy rodzaj strun o przedłużonej żywotności. Na rynku nie ma obecnie strun o właściwościach zbliżonych do La Bella Vapur Shield ™ ponieważ powierzchnia tych strun poddawana jest unikalnemu procesowi modyfikacji.

29 innych produktów w tej samej kategorii: