Wzmacniacze

Nasze sklepy

Nasze sklepy

ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

Promocje

Wzmacniacze 

Jest 142 produktów.

Wzmacniacz gitarowy – poczuj moc dźwięku!

Co ma największe znaczenie dla brzmienia gitar elektrycznych, basowych, elektro-akustycznych czy elektro-klasycznych? Dyskusje na ten temat toczą się od dawna, a mnogość i różnorodność opinii potrafi zarówno łączyć, jak i dzielić gitarzystów. Jedno nie ulega wątpliwości - poza samym muzykiem i instrumentem, ogromny udział w grze ma wzmacniacz. Od jego rodzaju i ustawienia zależy ostateczne brzmienie, słyszane na tak wielu płytach czy koncertach.

na stronę
Pokazuje 106 - 126 z 142 elementów
Pokazuje 106 - 126 z 142 elementów

Wzmacniacze gitarowe - jakie są ich rodzaje?

Wzmacniacze różnią się pod kątem technologii stosowanej w ich produkcji. Mamy więc wzmacniacze: lampowe, tranzystorowe, hybrydowe oraz te, które wykorzystują symulacje brzmień w oparciu o technologię modelingu. Wzmacniacze gitarowe dzielimy także na: combo - wyposażone w kolumnę z minimum jednym głośnikiem oraz head, zwane także głowami, pozbawione kolumny. Na wzmacniacze można także spojrzeć pod kątem ilości kanałów, rodzaju lamp, efektów, głośników, rodzaju gniazd oraz wielu innych aspektów.

Przy wyborze wzmacniacza warto kierować się dwiema wytycznymi. To moc oraz brzmienie. Innego wzmacniacza używać będziemy w warunkach domowych, innego w warunkach koncertowych. Sprawdźcie naszą ofertę - znajdziecie tu wiele urządzeń legendarnych marek, takich jak Marshall, Fender, Line 6, Blackstar, Orange, Hughes & Kettner, Ampeg, Hartke, Aguilar, EBS, Markbass, Warwick czy Fishman. Zapraszamy!