Kategorie

Producenci

Nasze sklepy

Nasze sklepy

ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

Promocje

Rozpoczęcie gry na instrumencie może być wstępem do niesamowitej przygody jaką może przeżyć człowiek. Nauka gry oprócz umiejętności wydobywania pięknych dźwięków potrafi nauczyć także systematyczności, i sumienności.
Instrumenty perkusyjne i ich akcesoria to bardzo szeroki temat. Często spotykamy się z różnymi pytaniami od klientów. W dzisiejszym blogu postaramy się przybliżyć Wam charakterystykę pałek perkusyjnych. Wybór i oznaczenia mają pewne zasady.
Mimo trudnej dla wszystkich sytuacji, szukamy rozwiązań jak umilić i spożytkować w rozwojowy sposób ten czas. To idealny moment, żeby rozwinąć swój muzyczny talent w domu! Muzyka zawsze była świetnym towarzyszem człowieka.
Dziś trochę o naszym serwisie. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie naprawy i renowacji. Profesjonalnie regulujemy i konserwujemy gitary. Kompletnie renowujemy i naprawiamy akordeony.
Wychodząc na przeciw naszym klientom przedstawiamy wady i zalety najczęściej spotykanych wzmacniaczy gitarowych. Wzmacniacz lampowy, wzmacniacz tranzystorowy, wzmacniacz hybrydowy. Zachęcamy do lektury.
Większość początkujących muzyków nie potrafi odnaleźć się w nadmiarze informacji dotyczących danych instrumentów czy akcesoriów. Wychodzimy naprzeciw i postaramy się dziś przedstawić podstawowe informacje na temat naciągów perkusyjnych.
W te święta Wielkiej Nocy życzymy Wam radosnych chwil z bliskimi. Niech budząca się do życia wiosna wypełni wszystkich nadzieją i wiarą w sens życia. Oby ten szczególny czas był wypełniony wzajemną serdecznością, pogodą ducha i uśmiechem.
Wybór zestawu nagłośnieniowego nie wiąże się tylko z wyborem firmy i modelu. Czy ważne jest ile mamy przeznaczonych pieniędzy? Czego oczekujemy od wybranego systemu dźwiękowego? Kolumna pasywna, a może aktywna?
Gitara akustyczna vs gitara klasyczna Wyglądają podobnie, a jednak zastosowanie mają nieco inne. Nie wiesz jakie są różnice? Spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Gitara akustyczna ma większe pudło rezonansowe.
Showing 1 to 9 of 18 (1 Pages)