Kolumny

Monacor

Monacor WAP-5

419,00 zł

Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym, idealny dla przewodnika:

 • Elektretowy mikrofon nagłowny o dużej czułości
 • Przeznaczony do wzmacniania głosu; odpowiedni dla przewodników, na wykłady, zajęcia aerobiku, itp.
 • Regulowany pasek umożliwiający wygodne umocowanie
 • 7W wzmacniacz z regulacją głośności
 • Dodatkowe wejście liniowe (3.5mm) do podłączania zewnętrznego źródła audio np. odtwarzacza MP3
 • Zasilanie bateryjne/akumulatorowe, możliwość ładowania akumulatorów przez dołączony zasilacz, bez potrzeby ich wyjmowania ze wzmacniacza
 • Czas pracy z w pełni naładowanymi bateriami: około 6-8h
 • Zasilanie 9V DC (6 x bateria AA)
 • Dostarczany bez baterii

Uwaga! Nie wolno podłączać zasilacza do urządzenia ze standardowymi bateriami (np. alkalicznymi)!

  JBL

  JBL EON ONE COMPACT

  2 790,00 zł

  JBL EON ONE COMPACT

  Przenośna kolumna Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą wbudowanego akumulatora pozwalającego nawet na 12-godzinną pracę. Kolumna posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft z EQ wraz z gotowymi presetami oraz efektami. Kolumna umożliwia bezprzewodowe zarządzanie zestawem z platform Android oraz iOS z dostępem do DSP i możliwością sterowania czterema kolumnami na raz. EON One Compact dysponuje skutecznością na poziomie 112dB i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz - 20kHz.

   QSC

   QSC K10.2

   4 199,00 zł

   Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 10-calowym przetwornikiem niskotonowym

   Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

    QSC

    QSC K12.2

    5 099,00 zł

    Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 12-calowym przetwornikiem niskotonowym

    Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

     FBT

     FBT Ventis 112A

     6 199,00 zł

     FBT Ventis 112A

     Dwudrożna kolumna aktywna FBT Ventis to następca uznanej serii Verve. Nowa odsłona kolumny oferuje moc 700W RMS LF oraz 200W RMS HF, a więc jest jeszcze mocniejsza od swojej poprzedniczki. Bardzo estetyczne wykonanie, znakomite brzmienie, cyfrowy procesor sygnałowy to tylko niektóre zalety tej kolumny aktywnej.

      FBT

      FBT X-Lite 110A Bluetooth

      2 090,00 zł

      FBT X Lite 110A dwudrożna kolumna aktywna z Bluetooth

      • Dwudrożny system bi-amp, bas-refleks
      • Obudowa formowana z polipropylenu
      • Cewka głosowa 10” (LF) / 2,5” woofer
      • Cewka drgająca HF driver kompresyjny 1200W/300W
      • Wbudowany wzmacniacz (LF/HF)
      • Bluetooth 5.0
      • Mikser 3-kanałowy
      • Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 - 240 VAC
       Proel

       Proel WD10AV2

       1 699,00 zł

       Proel WD10AV2 aktywny monitor sceniczny 250W

       Monitory serii WEDGE doczekały się udoskonalonej wersji V2 którą zaprojektowano nie tylko dla potrzeb profesjonalistów i firm rentalowych. To doskonała propozycja dla amatorów i użytkowników półprofesjonalnych, którzy docenią ich przystępną cenę. Koaksjalne przetworniki, stanowią najlepszy wybór dla tego typu aplikacji: w decydujący sposób wpływają na idealne wyrównanie emisji wysokich i niskich częstotliwości oraz kontrolę kierunkowości. Wszystko to składa się ostatecznie na doskonałą reprodukcję dźwięku – niezależnie od ich scenicznego ustawienia.

       Lekkie moduły wzmacniaczy pracujące w klasie D, wyposażono w zasilacze impulsowe. W połączeniu z zaawansowanym przetwarzaniem analogowym, zapewniają imponujący poziom ciśnienia akustycznego i niezwykle szczegółową odpowiedź - zwłaszcza w zakresie częstotliwości odpowiadających wokalowi. Ich dodatkową zaletą jest wysoką odporność na sprzężenia.

        SoundSation

        Soundsation GO-SOUND 12A

        859,00 zł

        Soundsation GO-SOUND 12A

        Dwudrożna kolumna aktywna ze wzmacniaczem o mocy 880W oraz 12\" głośnikiem niskotonowym i 1.35\" głośnikiem wysokotonowym.

         Alto Professional

         Alto TS410 Truesonic

         1 649,00 zł

         Alto Professional TS410 kolumna aktywna

         Nowa seria kolumn aktywnych Truesonic TS4 powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętności projektowania profesjonalnych głośników, które teraz oferują jeszcze lepsze osiągi i więcej mocy. Spełniają przy tym oczekiwania najbardziej wymagających scen i systemów audio zarówno pod względem ergonomii jak i parametrów audio. Zastosowane wzmacniacze o stałej mocy 1000 W sprawiają, że kolumny mogą być stosowane na dużych przestrzeniach akustycznych, w większych instalacjach, zapewniając jeszcze większą klarowność i brak jakichkolwiek zniekształceń przy pełnej mocy.

         • moc 2000 W szczytowa (1300 LF + 700 HF), 1000 W ciągła RMS (650 LF + 350 HF)
         • aplikacja Alto (iOS/Android) do zdalnej konfiguracji i sterowania
         • strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®
         • wbudowany procesor DSP z 4 trybami używania głośników (w tym niestandardowy korektor przez aplikację)
         • 3-kanałowy mikser z dwoma wejściami combo XLR i regulatorami poziomu
          Novox

          Novox NV 12

          969,00 zł

          Novox NV 12

          Novox NV 12 kolumna aktywna USB/MP3/Bluetooth. Urządzenie posiada wbudowany 4-kanałowy mikser z procesorem DSP i equalizerem.
          Dodatkowo kolumnę wyposażono w gniazda MP3 i USB, zadbano także o możliwość bezprzewodowego przesyłania sygnału poprzez Bluetooth. NV 12 to znakomita propozycja urządzenia niskobudżetowego o zadziwiającej jakości.

           JBL

           JBL EON208P

           4 199,00 zł

           JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

           JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

           • 8-kanałowy odłączany mikser
           • dwudrożne głośniki 8\"
           • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
           • moc 300W
           • kompaktowa i lekka obudowa
            JBL

            JBL EON710

            2 499,00 zł

            JBL EON710 kolumna aktywna z Bluetooth

            Seria EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP i sterowania, aby zapewnić wyjątkową wydajność w pełni profesjonalnym, bardzo elastycznym, łatwym w obsłudze i przenośnym systemie nagłośnieniowym.

            Dzięki czterem dostępnym modelom, w tym 10-calowym EON710, 12-calowym EON712 i 15-calowym EON715 oraz 18-calowemu subwooferowi EON718S, systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i inżynierów dźwięku.

             JBL

             JBL EON718S

             4 875,00 zł

             JBL EON718S subwoofer aktywny

             Najnowsza ewolucja kultowej serii EON przynosi bezprecedensową wydajność akustyczną, moc i wszechstronność przenośnych systemów PA do realizacji dźwięku na żywo i zastosowań instalacyjnych. Seria EON700 to wielki krok naprzód w dziedzinie innowacji i technologii. Inżynierowie JBL wykorzystali ekskluzywne, najnowocześniejsze techniki projektowe i pomiarowe, aby dostarczyć najlepiej grające głośniki w swojej kategorii, niezależnie od zastosowania.

             EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki akustycznej, konstrukcje przetworników, materiały obudowy noraz zaawansowane technologie DSP, wzmocnienia i kontroli, aby dostarczyć nadzwyczajną wydajność w pełni profesjonalnym, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu, przenośnym systemie.

              HK Audio

              HK Audio PR:O 118 Sub D2

              4 350,00 zł

              HK Audio Premium PR:O 118 Sub D2 aktywna kolumna basowa

              Subwoofer 18\" z systemem bass reflex zapewniający solidną reprezentację niskich częstotliwości dzięki mocy 1200 W. Wszechstronny subwoofer o szerokiej gamie zastosowań dzięki stereofonicznemu przedwzmacniaczowi i odpowiednim wyjściom. Klasyczna konfiguracja może być zrealizowana jako half lub full stack, a ustawienie systemu 2.1 jest bardzo łatwe dzięki dwóm wyjściom mid/high. Koniecznym w tym celu filtrowaniem zajmie się sam subwoofer. Oznacza to możliwość podłączenia satelit, które nie muszą mieć wbudowanych filtrów.

               FBT

               FBT HiMaxX 40 A

               4 999,00 zł 4 499,00 zł
               Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999.00 zł

               FBT HiMaxX 40 A kolumna aktywna

               Seria kolumn FBT HiMaxX to całkowicie nowe spojrzenie na budowę i zastosowanie aktywnych mobilnych kolumn głośnikowych wyposażonych w 12” i 15” głośniki.

               Uwaga! Niższa cena! Kolumny z wystawy sklepowej, brak oryginalnych opakowań kartonowych, lekkie ślady otarcia na obudowach kolumn. Gwarancja 24 m-ce.

               • -500,00 zł
               FBT

               FBT X-SUB 115SA

               3 690,00 zł

               FBT XSub 115SA aktywna kolumna niskotonowa

               • konstrukcja bass-reflex
               • 15" głośnik niskotonowy
               • idealny subwoofer do stosowania z kolumnami z serii FBT X-LITE i X-PRO
               • pasmo przenoszenia od 42Hz do 120Hz
               • wzmacniacz mocy 1200W klasy D
               • procesor DSP z czterema ustawieniami wstępnymi
               • obudowa z 15mm sklejki brzozowej pokryta wytrzymałym lakierem
               • gniazdo statywu M20 na górze obudowy, dwa aluminiowe uchwyty na bokach i opcjonalne kółka 100mm
               • panel sterowania posiada wejścia i wyjścia stereo XLR/Jack, stereo XLR HP-Filter, regulację głośności, korektę, przełącznik fazy i diody LED
               • inne oznaczenie: X-SUB 115A
                Novox

                Novox Mobivox

                2 399,00 zł

                Novox Mobivox - przenośny system nagłośnieniowy

                Mobivox to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, idealne dla szkół, przedszkoli, mobilnych artystów wymagających niezależności od źródeł zasilania, pilotów wycieczek, instruktorów fitness, prelegentów czy do nagłośnienia niewielkich imprez. Wbudowany akumulator pozwala na ciągłą pracę nawet do 12 godzin, a wysuwany, walizkowy uchwyt w połączeniu z kołami zapewnia bezproblemowe przemieszczanie. Konstruktorzy Novoxa pomyśleli o wszystkim, urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz mp3 obsługujący kartę SD, USB
                i Bluetooth, odbiornik systemu bezprzewodowego wraz z mikrofonem do ręki oraz schowek przeznaczony na mikrofon, antenę, baterię i pilota! 
                Ten niewielki, mobilny system zachwyca dynamiką i głębią brzmienia.

                Dodatkowo system pozwala na rozbudowę o dodatkowy mikrofon bezprzewodowy do ręki NVX1 lub zestaw nagłowny NVX2.

                 Mackie

                 Mackie Thump 12A

                 1 799,00 zł

                 Mackie Thump 12A kolumna aktywna

                 Kolumny głośnikowe Mackie z serii Thump kontynuują dziedzictwo niezwykle przystępnej cenowo, wiodącej w klasie wydajności i niezawodności oraz przenoszą je na wyższy poziom dzięki całkowicie nowym projektom i technologii, które na nowo definiują uderzające w klatkę piersiową basy i wszechstronność brzmienia.

                  LD Systems

                  LD Systems MIX6G2B Stinger torba transportowa

                  145,00 zł

                  LD Systems MIX6G2B Stinger torba transportowa do kolumny LDMIX6(A)G2 lub LDMIX62(A)G3

                  • Wytrzymała torba do przenoszenia aktywnych i pasywnych głośników STINGER MIX 6
                  • Wodoodporna powłoka nylonowa 600D
                  • Wyściółka z pianki 5 mm
                  • 2 zewnętrzne kieszenie na akcesoria
                  • Wytrzymałe zamki błyskawiczne
                  • Wygodny uchwyt z elastyczną folią
                  • Regulowany i odpinany pasek na ramię
                   DNA

                   DNA AERO Bluetooth USB AUX akumulator

                   499,00 zł

                   Mobilny system nagłośnieniowy z wbudowanym akumulatorem i Bluetooth

                   DNA AERO to przenośna kolumna głośnikowa z zasilaniem bateryjnym. Możemy z niej korzystać dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth lub poprzez wejście AUX (mini jack). Urządzenie wyposażone zostało w dwa 1-calowe głośniki wysokotonowe, dwa 3-calowe głośniki przenoszące tony średnie oraz 6-calowy głośnik niskotonowy.