Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/users/amadeusz/public_html/modules/blockadvertmulti/blockadvertmulti.php on line 314
in /home/users/amadeusz/public_html/classes/Tools.php on line 2698
Reflektory żarowe PAR - Omnilux - Eurolite - GE - Amadeusz

Reflektory żarowe PAR

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

  Reflektory żarowe PAR  

  Jest 6 produktów.

  Reflektory żarowe PAR (Parabolic Aluminized Reflector)

  Urządzenie pojawiło się w Polsce w 2007 roku. Pomimo tego przeszło już do klasyki, głównie dzięki spełnianiu roli prawdziwego konia roboczego na estradach całego świata, przez dekadę było podstawowym elementem oświetlenia scenicznego. Pomimo coraz częstszego zastosowania urządzeń wykonanych w oparciu o technologię LED, oświetleniowcy nadal chętnie realizują swoje projekty na PAR-ach żarowych. Paraboliczna obudowa reflektora ma geometrię osiową, często bywa pokryta warstwą aluminium o wysokim współczynniku odbicia, co umożliwia stabilną pracę z urządzeniem i ułatwia kształtowanie wiązki światła przy znacznych odległościach.  

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Reflektory PAR - różne rozmiary i moce żarówek - różne zastosowania

  PAR-y żarowe rozróżniamy ze względu na rozmiar obudowy: od 50 poprzez 65, 95, 115, 120, 145, 175 do 200 mm.
  Ponadto, do wielkości urządzenia produkowane są żarówki o odmiennej: mocy, średnicy oraz szerokości emitowanej wiązki światła.
  Do najbardziej cenionych zalet tych lamp należy plastyczna i miękka charakterystyka światła, prostota opraw, łatwość mocowania i prosty układ regulacji natężenia światła.
  W bogatej ofercie Amadeusza znajdują się urządzenia tak uznanych producentów jak: DTS, GE Lighting, Omnilux, Eurolite i wiele innych. Zapraszamy!!!