Zestawy talerzy

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Dostępność

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

  Zestawy talerzy 

  Jest 16 produktów.
  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
  • Amedia Ancyra Set 14/16/20 + splash 8" Set talerzy perkusyjnych Ancyra charakteryzuje się bardzo przyjemną i ciepłą barwą. W ofercie Amedii znajdują się wyłącznie talerze ręcznie kute w ojczyźnie tego rzemiosła czyli w Turcji. Wykonane są z brązu B20 - stopu uznawanego powszechnie za najlepszy do produkcji blach perkusyjnych z uwagi na właściwości...

  • Amedia Classic - zestaw talerzy Amedia Classic to talerze bardzo uniwersalne dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu gatunkach muzycznych. Zestaw tworzą: świetny, lekko szumiący i pięknie "cykający" hihat, crash o szybkiej reakcji i duży, posiadający szeroki wachlarz brzmień ride.

  • Amedia Galata - zestaw talerzy Talerze Amedia Galata to blaszki o ciemnym ale dynamicznym soundzie. W skład zestawu wchodzi: selektywny hihat o ciemnym zabarwieniu, szybki i wybuchowy crash oraz delikatny ride o rozmytym i szumiącym ciemnym brzmieniu.

  • Amedia Vigor Rock Shiny - zestaw talerzy Talerze Amedia Vigor Rock to blachy przeznaczone do ostrego, mocnego grania. Hihat tego zestawu jest tłusty i selektywny, crash przeszywa szklistym dźwiękiem a ride to kawał porządnej blachy z świetnie brzmiącym donośnym bellem. Talerze w wykończeniu brilliant.

  • Meinl HCS zestaw talerzy Formuła: HCS Materiał: Mosiądz W zestawie: Hi-hat 14", Crash 16", Ride 20"

  • Sabian B8X 45003X Performance Set zestaw talerzy perkusyjnychformuła: B8X materiał: Brąz B8 obróbka: maszynowo-ręczna wykończenie: Brilliant w zestawie: Hi-Hat 14", Thin Crash 16", Ride 20"

  • Sabian SBR 5002 zestaw talerzy perkusyjnychFormuła: SBR Materiał: Mosiądz Obróbka: Maszynowa Wykończenie: Natural W zestawie: Hi-Hat 14", Crash/Ride 18"

  • Sabian SBR 5003 G zestaw talerzy perkusyjnych z dodatkowym talerzem Splash 10"Formuła: SBR Materiał: Mosiądz Obróbka: Maszynowa Wykończenie: Natural w zestawie: Hi-Hat 14", Crash 16", Ride 20", Splash 10"

  • Zildjian A - 5 Box Set A391 Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie.

  • Zildjian A20579-11 Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie. Na blachach Zildjiana grają między innymi: Antonio Sanchez, Chris...

  • Zestaw talerzy Zildjian K0800Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie

  • Zildjian Planet Z - 3 Box Set PZ1418 Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie.

  • Zildjian Planet Z - 4 Box Set PLZ4PK Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie.

  • Zildjian S390 Wyczerpujące dwuletnie badania i proces projektowania, przeprowadzone przez Zildjian Sound Lab zaowocowało nowym, nowoczesnym dźwiękiem od legendarnego Zildjian Company. Nowa rodzina talerzy Zildjian S to wyraziste talerze o zrównoważonym oddźwięku, dzięki czemu nadaje się do różnych stylów muzycznych. Oferuje on stop B12 ( 88% miedzi ,12%...

  • Zildjian ZBT Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie.

  • Zildjian ZHT Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie.

  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów