Jesteśmy jednym z lepiej zaopatrzonych sklepów muzycznych w Małopolsce. Istniejemy już od ponad 20 lat, a nasze doświadczenie pozwala nam nieustannie zwiększać liczbę zadowolonych miłośników muzyki. W ofercie posiadamy niemal wszystko, czego może zapragnąć dusza muzyka. Współpracujemy z dystrybutorami najbardziej uznanych marek producentów instrumentów, akcesoriów muzycznych oraz sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Proponujemy rozwiązania idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących instrumentalistów. Oferujemy sprzęt stworzony do nauki i, co ważne, na każdą kieszeń! Poza produktami nowymi, zajmujemy się także sprzedażą instrumentów używanych, sprawdzonych pod kątem sprawności. Posiadamy fachowy serwis instrumentów muzycznych oraz sprzętu estradowego. 

Personel Amadeusza to zespół prawdziwych pasjonatów, z których większość była bądź nadal jest aktywnymi muzykami, gotowymi w każdej chwili służyć własną wiedzą i doświadczeniem. Co więcej, jesteśmy jednym z nielicznych sklepów muzycznych, praktykujących oddawanie w rozliczenie używanego sprzętu muzycznego. 

Naszym priorytetem jest sprostanie, ciągle rosnącym, wymaganiom artystów i kontrahentów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, starając się od początku służyć radą i proponować najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI KLIENTÓW:

WIRTUALNY SPACER

SPRAWDŻ NASZE AKTUALNE AUKCJE:

ODZWIEDŹ NASZE PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE: