Gitary basowe

Ibanez

Ibanez BTB25TH5-SLM gitara basowa

5 495,00 zł

Ibanez BTB25TH5-SLM gitara basowa

BTB25TH5 to gitara basowa, która jest idealna dla średniozaawansowanych basistów. Konstrukcja instrumentu składa się z korpusu okoume i wykończeniem Silver Blizzard Matte. Menzura gitary oraz wyposażone przystawki Nordstrand Big Single sprawiają, że brzmienie jest niesamowicie mocne i wyraźne.

  Ortega

  Ortega D538-4

  2 021,00 zł

  Ortega D538-4 gitara basowa akustyczna

  D538-4 to świetnej jakości gitara, dzięki której można uzyskać piękne, ciepłe i głębokie brzmienie. Instrument został precyzyjnie wykonany i jest ergonomiczny. D538-4 to idealna gitara dla wymagających basistów. 

   Ibanez

   Ibanez SR705-BI

   3 699,00 zł

   Ibanez SR705-BI

   Seria SR już od 25 lat jest fascynującą alternatywą dla instrumentalistów, którzy obok klasycznych kanonów brzmieniowych i stylistycznych poszukują nowatorskich rozwiązań. Najnowsza odsłona linii SR oferuje szeroki przekrój modeli, zachowując wszystkie charakterystyczne dla niej cechy: smukłość i wygodę gryfu, perfekcyjnie dobraną elektronikę oraz lekkość instrumentu.

    Cort

    Cort Action Bass HH4 TLB

    1 169,00 zł

    Cort Action Bass HH4 Tasman Light Blue gitara basowa

    Linia Action  została rozszerzona o dodanie nowych modeli Action HH4, zapewniając konfigurację dwóch humbuckerów z wszechstronnym schematem okablowania, aby zaoferować różnorodne brzmienia, dodatkowa opcja przełączania aktywnego / pasywnego. Kontrola tonów została również podłączona do pasywnego ustawienia, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność tonalną. Trzykolorowa opcja kolorystyczna zapewnia większą możliwość wyboru, doskonały wygląd w przystępnej cenie

     Ibanez

     Ibanez GSR180-BK

     1 070,00 zł

     Ibanez GSR180-BK gitara basowa

     Linia GSR gitar basowych Ibaneza oferuje cenione i znane z serii Soundgear (SR) smukłość, wygodę i wynikającą z niej łatwość gry. Pomimo swej niskiej ceny instrumenty te przechodzą tak samo rygorystyczną kontrolę jakości jak bardziej zaawansowane techologicznie modele. Wszystko to czyni je jednymi z najciekawszych i godnych polecenia basów na rynku.

      Epiphone

      Epiphone Toby Deluxe V VS

      1 589,00 zł

      Epiphone Toby Deluxe V VS - gitara basowa

      Toby Deluxe V to pięciostrunowa wersja instrumentu, który mimo dosyć krótkiej historii zasłużył już na miano basowego klasyka. Oryginalny Toby wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań, spełniających oczekiwania basistów grających nowatorskie style muzyczne. Prezentowane gitary posiadają bardzo wygodny kształt oraz smukłą linię. Na szczególną uwagę zasługuje gryf instrumentu, którego profil z łatwością pozwala ogrywać wyjątkowo gęste i szybkie, szesnastkowe groove\'y oraz nie sprawia żadnych problemów przy gwałtownych zmianach pozycji. Jest to klonowa szyjka, którą zwieńcza palisandrowa podstrunnica z 24 progami. Korpus instrumentu wykonano z sosny (radiata). Połączenie takich gatunków drewna daje w efekcie doskonałe brzmienie oraz odpowiedni sustain. Zastosowane przetworniki to Tobias Split Humbucker. Gitara dysponuje ponadto aktywnym systemem podbicia niskich częstotliwości Active Tonexpressor™ Bass Enhancement Control. 

       Ibanez

       Ibanez EHB1505-DEF

       6 899,00 zł

       Ibanez EHB1505-DEF gitara basowa

       Od ponad 40 lat Ibanez wyznacza nowe trendy w rozwoju gitar basowych, przesuwając granice konwencjonalnych konstrukcji w stronę nowych stylów i sposobów wyrażania siebie. Ten duch eksploracji doprowadził do powstania jednego z najbardziej udanych i popularnych basów wszechczasów. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i wiedzę, Ibanez opracował najbardziej ergonomiczne basy EHB, które charakteryzują się głęboko przemyślaną konstrukcją.

       Bezgłówkowa konstrukcja EHB i specjalnie zaprojektowany korpus umożliwiają graczowi utrzymanie podobnej pozycji do gry zarówno siedzącej, jak i stojącej. Jego wyprofilowana, ergonomiczna konstrukcja i komorowy korpus sprawiają, że jest to lekki, dobrze wyważony i wygodny instrument, który doskonale sprawdza się podczas długich sesji muzycznych. Górna połowa tylnej części korpusu jest nachylona, ​​co pozwala gitarze oprzeć się nieco bliżej muzyka, co zapewnia lepszą kontrolę i bardziej ergonomiczne odczucie.

        Sadowsky

        Sadowsky SME21VJ5 69M OKU FR

        3 899,00 zł

        Sadowsky SME21VJ5 69M OKU FR gitara basowa z grupy Sadowsky MetroExpress

        \"sadowsky\"

        Osobistym celem Rogera Sadowskiego jest ciągłe ulepszanie swoich instrumentów, które zdobyły już serca wielu muzyków. Pozostawiając temat świetnej elektroniki, którą Roger sam opracował, udało mu się wznieść brzmienie klasycznego basu typu J na następny poziom. Możemy zatem dziś mówić o charakterystycznym brzmieniu instrumentów Sadowsky: wolnym od szorstkich dźwięków, z mocno zarysowanym, lecz nieprzebasowanym dołem, z zaznaczonym środkiem, który nie jest jednocześnie przerysowany, a także słodkim, otwartym górnym pasmem. Wszystkie te składniki brzmieniowe, znajdziemy w instrumentach 21-Fret Vintage J/J serii MetroExpress. Każdy z basów jest konstrukcją o wadze zaledwie 4,3 kg. Idealny wybór dla basistów szukających nowoczesnego brzmienia oraz w miarę lekkiego instrumentu na scenę.