Basy 4 strunowe

Cort

Cort Action Bass HH4 TLB

1 169,00 zł

Cort Action Bass HH4 Tasman Light Blue gitara basowa

Linia Action  została rozszerzona o dodanie nowych modeli Action HH4, zapewniając konfigurację dwóch humbuckerów z wszechstronnym schematem okablowania, aby zaoferować różnorodne brzmienia, dodatkowa opcja przełączania aktywnego / pasywnego. Kontrola tonów została również podłączona do pasywnego ustawienia, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność tonalną. Trzykolorowa opcja kolorystyczna zapewnia większą możliwość wyboru, doskonały wygląd w przystępnej cenie

  Ibanez

  Ibanez GSR180-BK

  1 070,00 zł

  Ibanez GSR180-BK gitara basowa

  Linia GSR gitar basowych Ibaneza oferuje cenione i znane z serii Soundgear (SR) smukłość, wygodę i wynikającą z niej łatwość gry. Pomimo swej niskiej ceny instrumenty te przechodzą tak samo rygorystyczną kontrolę jakości jak bardziej zaawansowane techologicznie modele. Wszystko to czyni je jednymi z najciekawszych i godnych polecenia basów na rynku.

   Sadowsky

   Sadowsky SME21HP4 28M OKU FR

   3 699,00 zł

   Sadowsky SME21HP4 28M OKU FR gitara basowa z grupy Sadowsky MetroExpress

   \"sadowsky\"

   Osobistym celem Rogera Sadowskiego jest ciągłe ulepszanie swoich instrumentów, które zdobyły już serca wielu muzyków. Pozostawiając temat świetnej elektroniki, którą Roger sam opracował, udało mu się wznieść brzmienie klasycznego basu typu J na następny poziom. Możemy zatem dziś mówić o charakterystycznym brzmieniu instrumentów Sadowsky: wolnym od szorstkich dźwięków, z mocno zarysowanym, lecz nieprzebasowanym dołem, z zaznaczonym środkiem, który nie jest jednocześnie przerysowany, a także słodkim, otwartym górnym pasmem. Wszystkie te składniki brzmieniowe, znajdziemy w instrumentach 21-Fret Vintage J/J serii MetroExpress. Każdy z basów jest konstrukcją o wadze zaledwie 4,3 kg. Idealny wybór dla basistów szukających nowoczesnego brzmienia oraz w miarę lekkiego instrumentu na scenę.

    Markbass

    Markbass MB JP Sunburst Tobacco 4 CR RW

    7 399,00 zł

    Markbass MB JP Sunburst Tobacco 4 CR RW

    MB JP Sunburst Tobacco 4 CR RW to świetnej jakości, czterostrunowa gitara basowa o niezwykłych możliwościach. Instrument został wyposażony w przystawki MarkBass J/J z aktywno-pasywną elektroniką, umożliwiające na idealnie precyzyjne dostosowanie barwy brzmienia. Korpus wykonano z drewna olchowego, co oddaje charakterystyczny i stylowy design gitary. Dolne wycięcie w instrumencie sprawiło, że stał się on ergonomiczny i ogromnie wygodny.

     

    • Nowe
    Ibanez

    Ibanez SRMD200D-PW gitara basowa

    1 779,00 zł

    Ibanez SRMD200D-PW gitara basowa

    SRMD200D-PW to gitara basowa, którą charakteryzuje precyzyjne wykonanie i znakomite brzmienie. Korpus gitary został stworzony z topoli, natomiast do podstrunnicy użyto klonu. SRMD200D-PW posiada 22 progi i jest dobrym rozwiązaniem dla osób z małymi dłońmi. Instrument wyposażono w przetworniki Dynamix P/J oraz 2-pasmowe EQ Custom Electronics Ibanez.

    • Nowe
    Yamaha

    Yamaha BB-424X Red Metallic

    2 149,00 zł

    Yamaha BB-424X Red Metallic

    BB424X to wersja gitary BB424 z pickguard’em (łezką). BB424X sprawia, że brzmienie, dynamika i wygląd niesamowitej serii basów BB2000 są dostępne dla każdego.

    • Zapytaj o dostępność