Basy 4 strunowe

Cort

Cort Action Bass HH4 TLB

1 169,00 zł

Cort Action Bass HH4 Tasman Light Blue gitara basowa

Linia Action  została rozszerzona o dodanie nowych modeli Action HH4, zapewniając konfigurację dwóch humbuckerów z wszechstronnym schematem okablowania, aby zaoferować różnorodne brzmienia, dodatkowa opcja przełączania aktywnego / pasywnego. Kontrola tonów została również podłączona do pasywnego ustawienia, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność tonalną. Trzykolorowa opcja kolorystyczna zapewnia większą możliwość wyboru, doskonały wygląd w przystępnej cenie

  Ibanez

  Ibanez GSR180-BK

  1 070,00 zł

  Ibanez GSR180-BK gitara basowa

  Linia GSR gitar basowych Ibaneza oferuje cenione i znane z serii Soundgear (SR) smukłość, wygodę i wynikającą z niej łatwość gry. Pomimo swej niskiej ceny instrumenty te przechodzą tak samo rygorystyczną kontrolę jakości jak bardziej zaawansowane techologicznie modele. Wszystko to czyni je jednymi z najciekawszych i godnych polecenia basów na rynku.

   Sadowsky

   Sadowsky SME21HP4 28M OKU FR

   3 699,00 zł

   Sadowsky SME21HP4 28M OKU FR gitara basowa z grupy Sadowsky MetroExpress

   \"sadowsky\"

   Osobistym celem Rogera Sadowskiego jest ciągłe ulepszanie swoich instrumentów, które zdobyły już serca wielu muzyków. Pozostawiając temat świetnej elektroniki, którą Roger sam opracował, udało mu się wznieść brzmienie klasycznego basu typu J na następny poziom. Możemy zatem dziś mówić o charakterystycznym brzmieniu instrumentów Sadowsky: wolnym od szorstkich dźwięków, z mocno zarysowanym, lecz nieprzebasowanym dołem, z zaznaczonym środkiem, który nie jest jednocześnie przerysowany, a także słodkim, otwartym górnym pasmem. Wszystkie te składniki brzmieniowe, znajdziemy w instrumentach 21-Fret Vintage J/J serii MetroExpress. Każdy z basów jest konstrukcją o wadze zaledwie 4,3 kg. Idealny wybór dla basistów szukających nowoczesnego brzmienia oraz w miarę lekkiego instrumentu na scenę.

   • Nowe
   Cort

   Cort GB34 JJ 3TS

   1 199,00 zł

   Cort GB34JJ 3TS gitara basowa

   Przez 20 lat linia basów GB była jednym z najbardziej popularnych linii basowych Corta. W 2017 roku Cort wprowadza na rynek wszystkie nowe linie basów GB o wielu ulepszeniach i udoskonalonej konstrukcji. Od podstawowego basu dla początkujących po profesjonalnych basistów poszukujących wysokiej jakości basów, gitara basowa może nadal pełnić swoją rolę dla wszystkich wymagających graczy basowych. Jesion bagienny jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko stosowanych materiałów na korpusy do gitar elektrycznych i basów. Ma lekką wagę, ale ma zaskakująco silny, zwięzły i porywający dźwięk, z naciskiem na wysokie średnie tony. Ten charakter sprawia, że jesion bagienny jest ukochanym materiałem dla basistów, którzy chcą silnego, podstawowego brzmienia, który przebije się i będzie wyraźnie słyszalny w miksie.

   • Nowe
   Yamaha

   Yamaha BB-424X Red Metallic

   2 149,00 zł

   Yamaha BB-424X Red Metallic

   BB424X to wersja gitary BB424 z pickguard’em (łezką). BB424X sprawia, że brzmienie, dynamika i wygląd niesamowitej serii basów BB2000 są dostępne dla każdego.

   • Zapytaj o dostępność
   Cort

   Cort Action Bass Plus TR

   949,00 zł

   Cort Action Bass Plus TR gitara basowa

   Doskonałe, niedrogie i popularne - tak można krótko sprecyzować instrumenty tej serii. Wykonane bardzo dobrej jakości materiałów i zastosowanie wysokiej klasy osprzętu to najlepsza propozycja dla młodych adeptów grania na basie. Zastosowanie różnych rodzajów przetworników oraz pasywnej lub aktywnej elektroniki to niewątpliwy atut tej serii. Każdy może dobrać instrument indywidualnie dla siebie.

   • Zapytaj o dostępność