Rejestratory cyfrowe i odtwarzacze

Zoom

ZOOM H1n

429,00 zł

ZOOM H1n cyfrowy rejestrator dźwięku

To poręczne urządzenie o ultra kompaktowych rozmiarach jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują rejestratorów zapewniających wysoką jakość w zestawieniu z bardzo przystępną ceną.
Doskonale sprawdza się w nagrywaniu:

 • prób i koncertów
 • ścieżek audio do materiałów filmowych
 • spotkań i wykładów
 • wywiadów
  Zoom

  ZOOM H2N

  699,00 zł

  ZOOM H2N cyfrowy rejestrator dźwięku

  To jedyny cyfrowy rejestrator audio wyposażony w aż 5 mikrofonów i 4 tryby nagrywania! Do innych zaawansowanych funkcji oferowanych przez ZOOM H2N należą: automatyczna kontrola poziomu gain, efekty typu limiter, kompresor i filtr low-cut. Ponadto, urządzenie świetnie się sprawdzi w roli wielozadaniowego mikrofonu USB.

   Tascam

   Tascam DR-05X

   449,00 zł

   Tascam DR-05X rejestrator stereo z interfejsem audio USB

   DR-05X zapewnia przenośne nagrania stereo w wysokiej jakości w formacie MP3 lub WAV - w rozdzielczości 96-kHz/24-bit - używając nośników microSD, microSDHC lub microSDXC. Para mikrofonów dookólnych wytrzymuje do 125 dB SPL z czułością pozwalającą uchwycić każdy detal. Użytkownik może użyć również własny mikrofon lub podłączyć źródło o poziomie liniowym poprzez złącze mini-jack stereo, które jest wyposażone w zasilanie do mikrofonów, które tego wymagają.

    Tascam

    Tascam DR-07X

    575,00 zł

    Tascam DR-07X rejestrator stereo z interfejsem audio USB

    Tascam DR-07X jest ręcznym rejestratorem cyfrowym i interfejsem audio USB, zbudowanym na bazie popularnego i potężnego Tascama DR-07. Idealny do nagrywania muzyki, projektowania dźwięku itp., DR-07X oferuje ogromną moc i wydajność w kompaktowej obudowie. Para kardioidalnych mikrofonów pojemnościowych wytrzymuje wysokie ciśnienie dźwięku i może być ustawiona w orientacji AB lub XY, aby uzyskać szerokie pole stereo czy wyjątkowo czystą reprodukcję ze zmniejszonym przesunięciem fazowym między dwoma kanałami. Użytkownik może użyć również własny mikrofon lub podłączyć źródło o poziomie liniowym poprzez złącze mini-jack stereo, które jest wyposażone w zasilanie do mikrofonów, które tego wymagają. Dzięki zwiększonej pojemności kart microSDXC do 128 GB, DR-07X może dosłownie nagrywać przez wiele dni.

     Tascam

     Tascam DR-22WL

     699,00 zł

     Tascam DR-22WL rejestrator stereo audio z funkcją Wi-Fi

     DR-22WL to usprawniony model, który został zaprojektowany w celu zapewnienia łatwego w obsłudze interfejsu. Ten model jest idealny do nagrywania muzyki granej głównie na instrumentach akustycznych, w tym gitarach akustycznych oraz instrumentach dętych i smyczkowych. Dzięki łatwej obsłudze i wysokiej jakości nagrywaniu rejestrator ten może być również używany do zastosowań innych niż muzyka, w tym do nagrywania dźwięku podczas przechwytywania wideo za pomocą cyfrowej lustrzanki i do przeprowadzania wywiadów.

     Rejestrator ten nie tylko zaspokaja zapotrzebowanie na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku, ale ma także zaawansowane funkcje Wi-Fi, umożliwiające pełne zdalne sterowanie, odtwarzanie strumieniowe i przesyłanie plików.

      Zoom

      ZOOM H6 Black

      1 649,00 zł

      ZOOM H6 Black cyfrowy rejestrator dźwięku

      Dzięki zaawansowanym przedwzmacniaczom i wymiennym kapsułom, H6 zapewnia niezrównaną wszechstronność i wielokrotnie nagradzaną jakość. Dzięki oddzielnym wejściom oraz zasilaniu bateryjnemu H6 jest kompletnym przenośnym rozwiązaniem do tworzenia podcastów. Zoom H6 umożliwia stosowanie wymiennych kapsuł mikrofonowych, posiada cztery wejścia combo i ma sześć ścieżek nagrywania w wysokiej jakości.

       Zoom

       ZOOM H8

       1 835,00 zł

       ZOOM H8 cyfrowy rejestrator dźwięku

       12 jednoczesnych ścieżek nagrywania, wymienne kapsuły i interfejs ekranu dotykowego sterowany aplikacją, H8 został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie nagrywania dźwięku. Kolorowy ekran dotykowy H8 dostosowuje się do potrzeb Twojego projektu dzięki trzem opcjom interfejsu opartym na aplikacji. Aplikacja PODCAST ułatwia wysoką jakość produkcji. Dzięki dedykowanym podkładkom dźwiękowym ekran dotykowy umożliwia wyzwalanie efektów dźwiękowych, podkładek muzycznych i nie tylko. Wybierz jeden z 13 dźwięków wysokiej jakości lub załaduj własne z karty SD. Dzięki 10 wejściom i 12 ścieżkom przechwytywanie dużej grupy jest łatwe. Miksuj, dogrywaj i ulepszaj swoje nagrania za pomocą korektora i kompresji. Połącz się z Guitar Lab firmy Zoom przez USB, aby uzyskać dostęp do nieskończonego asortymentu wzmacniaczy i efektów.

        Zoom

        ZOOM H4n Pro Black

        1 199,00 zł

        ZOOM H4n Pro Black cyfrowy rejestrator dźwięku

        Cyfrowy rejestrator audio o dużej wszechstronności i mnogości zastosowań!
        Bez względu na to, czy chodzi o nagranie dźwięku do filmu, utrwalenie próby bądź koncertu, czy o zarejestrowanie wywiadu, Zoom H4N gwarantuje zdumiewającą skuteczność w połączeniu z profesjonalną jakością ścieżek audio. Zaawansowane mikrofony X / Y, niezwykle naturalnie brzmiące przedwzmacniacze i wbudowane najnowocześniejsze efekty sprawiają, że H4n Pro to najlepszy przenośny 4-ścieżkowy rejestrator dla muzyków.

        • Zapytaj o dostępność
        Tascam

        Tascam DR-40X

        1 010,00 zł

        Tascam DR-40X czterościeżkowy rejestrator cyfrowy z interfejsem audio USB

        DR-40X jest wszechstronnym, czterościeżkowym rejestratorem do muzyki, podcastów, kina i każdego innego zastosowania, które wymaga wysokiej jakości dźwięku. Opierając się na bardzo udanym Tascam DR-40, rejestrator ten dodaje kilka nowych funkcji do i tak już obszernego zestawu właściwości.

        Para kardioidalnych mikrofonów pojemnościowych wytrzymuje wysokie ciśnienie dźwięku i może być ustawiona w orientacji AB lub XY, aby uzyskać szerokie pole stereo czy wyjątkowo czystą reprodukcję ze zmniejszonym przesunięciem fazowym między dwoma kanałami. Użytkownik może również skorzystać z własnych mikrofonów lub źródeł liniowych poprzez podwójne złącza Neutrik XLR/TRS, które obsługują zarówno poziom mikrofonowy, jak i poziom liniowy +4 dBu z mikserów lub konsoli FOH. Przedwzmacniacze mikrofonowe posiadają zasilaniem phantom 48V i duży zapas czułości aby uchwycić wszystko, od szeptów po głośne koncerty na żywo.

        • Zapytaj o dostępność
        Tascam

        Tascam DR-44WL

        1 522,00 zł

        Tascam DR-44WL 4-ścieżkowy ręczny rejestrator audio z funkcją Wi-Fi

        DR-44WL zrewolucjonizował rynek mobilnych rejestratorów dzięki nowej funkcjonalności Wi-Fi. Darmowa aplikacja na urządzenia iOS lub Android zapewnia kontrolę, transfer plików i strumieniowanie dźwięku do twojego smartfona lub tabletu. Rozpocznij nagrywanie gdy jesteś na scenie lub z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Ustaw poziomy, sprawdź mierniki i kontroluj funkcje transportu. Po występie, prześlij pliki na swój smartfon i błyskawicznie załaduj je na Soundcloud lub Facebook lub nawet wyślij fanom bezpośrednio mailem.

        DR-44WL posiada parę wysokiej jakości mikrofonów pojemnościowych stereo zbudowanych z wysoce wydajnych elementów i ustawionych w konfiguracji XY. Mikrofony te radzą sobie z wysokim poziomem ciśnienia akustycznego bez przesterowania. Dostępne są również dwa blokowane wejścia XLR do podłączenia zewnętrznych mikrofonów lub źródeł.

        • Zapytaj o dostępność
        Tascam

        Tascam CD-200 odtwarzacz CD/Mp3

        1 149,00 zł

        Odtwarzacz CD-200 oferuje proste rozwiązanie do instalacji lub dla firm rentalowych, gdzie dodatkowe funkcje bardziej złożonego odtwarzacza CD nie są wykorzystywane. Zapewnia jednak takie funkcje, jak regulacja wysokości tonu za pomocą pokrętła włączania/wyłączania, wyjście słuchawkowe z kontrolą poziomu, sprawdzanie wstępu, pamięć przeciwwstrząsowa oraz szereg wygodnych trybów odtwarzania, które mogą pomóc użytkownikowi uniknąć pomyłki. CD-200 może również odtwarzać pliki MP3 i WAV z płyt CD z danymi i wyświetla tagi ID3 oraz CD-Text. Pilot zdalnego sterowania, który jest w zestawie, umożliwia dostęp do większości funkcji i pozwala na bezpośredni wybór ścieżki poprzez klawisze numeryczne.

        • Zapytaj o dostępność