Miksery

Allen&Heath

Allen & Heath ZED 1002/X

1 245,00 zł

Allen&Heath ZED 10:2 mikser audio

Mikser ZED 10 produkcji Allen&Heath to najnowszy mikser audio przeznaczony dla małych zespołów. Jego minimalne wymiary czynią go niezwykle poręcznym i mobilnym urządzeniem przeznaczonym zarówno do pracy na scenie, jak i w studio. Mikser wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie gitary oraz dwa wejścia stereo do podłączenie odtwarzaczy CD/MP3 lub keyboardów, a także dwukierunkowy interfejs USB pozwalający jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master zrealizowane jest poprzez profesjonalne złącza XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść na dodatkowe zestawy głośnikowe oraz gniazdo słuchawkowe.

  Mackie

  Mackie ProFX10 v3

  1 299,00 zł

  Mackie ProFX10 v3 mikser audio

  Profesjonalny 10-cio kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX. Dodatkowo dzięki wbudowanemu wyjściu USB 2x4 I/O możemy nagrywać w jeszcze lepszej jakości 24-Bit/192kHz wykorzystując jeden z dwóch dostarczonych do urządzenia oprogramowań: Pro Tools® First i Waveform™ OEM. Wejścia na kanałach 1 i 2 są wyposażone w przycisk Hi-Z pozwalający podpiąć bezpośrednio swoją gitarę, bas lub inne instrumenty bez obawy uszkodzenia Preampu i wbudowany kompresor. Filtr górnoprzepustowy 100Hz low-cut pozwali na szybkie pozbycie się niechcianych niskich częstotliwości, a przycisk 48V zasili nasze mikrofony pojemnościowe.

  Wymiary (HxWxD): 81 x 272 x 302 mm
  Waga: 2.2 kg.

   Mackie

   Mackie ProFX6 v3

   929,00 zł

   Mackie ProFX6 v3 mikser audio

   Profesjonalny 6-cio kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX. Dodatkowo dzięki wbudowanemu wyjściu USB 2x4 I/O możemy nagrywać w jeszcze lepszej jakości 24-Bit/192kHz wykorzystując dostarczony do urządzenia program typu DAW Waveform™ OEM. Wejścia na kanałach 1 i 2 są wyposażone w przycisk Hi-Z pozwalający podpiąć bezpośrednio swoją gitarę, bass lub inne instrumenty bez obawy uszkodzenia Preampu. Filtr górnoprzepustowy 100Hz low-cut pozwali na szybkie pozbycie się niechcianych niskich częstotliwości, a przycisk 48V zasili nasze mikrofony pojemnościowe. Wymiary (HxWxD):71x191x213mm, Waga: 1.2 kg.

    Allen&Heath

    Allen & Heath ZEDi-8

    849,00 zł

    ZEDi-8 łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy. Przedwzmacniacze GSPre, których konstrukcja jest oparta na preampach z konsolety studyjnej GS-R24, wzmacniają nawet bardzo ciche dźwięki i mają imponujący headroom, a ich brzmienie ma w sobie analogowe ciepło. ZEDi-8 jest też wyposażony w parę wejść DI dla gitarzystów, dzięki którym można wpinać gitarę bezpośrednio do miksera, z pominięciem DI boxa.

     Novox

     Novox M10

     999,00 zł

     Novox M10 mikser audio

     Analogowy, wszechstronny mikser, zaprojektowany do profesjonalnych zastosowań audio. Bez względu na to czy planujesz nagłośnienie trasy koncertowej, niewielkiego spotkania lub koncertu klubowego lub też posiadasz firmę nagłośnieniową, NOVOX z serii M jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz wygodnemu panelowi połączeń, użytkownik jest w stanie zintegrować mikser z dowolnym systemem PA w ciągu kilku minut. Wbudowany procesor efektów, odtwarzacz MP3 USB, system cyfrowej rejestracji sygnału z sumy oraz korektor graficzny to tylko niektóre cechy miksera gotowego do pracy w każdych warunkach.

      Allen&Heath

      Allen & Heath ZEDi-10FX

      1 490,00 zł

      ZEDi-10FX łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB oraz jednostka z efektami. To świetny wybór dla muzyków, wokalistów i klubów muzycznych. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy.

       Mackie

       Mackie MIX8

       549,00 zł

       Mackie MIX8 mikser audio

       • 8 kanałowy mikser audio
       • 2 wejścia mikrofonowo - liniowe
       • kontrola panoramy (balance)
       • kontrola poziomu sygnału na wejściach mikrofonowych (gain)
       • zasilanie Phantom
       • 2 wejścia stereo 6,3mm Jack
       • 3 pasmowy EQ
       • 1 wysyłka AUX z powrotem stereo6,6mm Jack
       • wejście i wyjście stereo RCA (playback i nagrywanie)
       • wyjście główne L/R 2x6,3mm Jack
       • Wyjście słuchawkowe i Control
        Soundcraft

        Soundcraft Ui16

        2 299,00 zł

        Ui16 to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowana sieć Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia poprzez przeglądarkę internetową. Ui jest prosty w obsłudze, pewny i bezpieczny, pozwalając miksować na odległość. Ui16 oferuje wszystkie funkcje cyfrowej konsolety oraz dedykowaną cyfrową obróbkę sygnałów z wykorzystaniem procesorów najbardziej znanych producentów w branży - dbx, Lexicon i Digitech.

         Soundcraft

         Soundcraft EPM12

         1 899,00 zł

         Nowością w serii EPM jest zastosowanie diodowego wskaźnika Peak w każdym torze miksera. Poziom sygnału jest monitorowany w kilku miejscach każdego toru, dioda świeci mocniej, gdy sygnał osiąga poziom peaku. Kontrola miksowanych sygnałów odbywa się przy pomocy wysokiej jakości potencjometrów 60mm.

         Każdy model serii EPM posiada 2 konfigurowalne wyjścia AUX, wejścia mono XLR i Jack , wejścia stereo i wyjścia do nagrywania RCA, 3-pasmowy korektor w każdym torze mono, 2-pasmowy w torach stereo. Każdy tor mono posiada jeden insert i przycisk MUTE. Sekcja wyjściowa posiada funkcje solo, gniazdo słuchawkowe z regulacją poziomu. Kontrola poziomu sygnału odbywa się przy pomocy 10 wskaźników LED.
         Wyjście monitorowe pracuje równolegle z wyjściem słuchawkowym. Wszystkie modele mogą być w łatwy sposób zainstalowane w szafie rackowej 19".

          Behringer

          Behringer MX400

          110,00 zł

          BEHRINGER MICROMIX MX400 ultra-niskoszumowy mikser liniowy

          • 4-kanałowy kompaktowy, liniowy mikser audio
          • Najwyższa jakość brzmienia nawet przy wysokim poziomie wyjściowym
          • Regulacja poziomu wejściowego w każdym kanale
          • W komplecie zasilaczWysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie
          • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany
           Allen&Heath

           Allen & Heath AR2412

           6 399,00 zł

           Allen & Heath AR2412 stagebox cyfrowy 24 XLR Input / 12 XLR Output 48kHz

           AR2412 to AudioRack wyposażony w 24 wejścia i 12 wyjść XLR. Dołączenie modułu AR2412 do miksera serii Qu, SQ lub Avantis pozwoli Ci na umieszczenie go w odległości nawet do 100 m od miksera, używając do połączenia pojedynczego kabla Cat5, który obsługuje protokół Allen&Heath dSNAKE. Moduł AR2412 wyposażony jest również  w port Monitor, do którego można podłączyć miksery personalne ME-1 oraz port ekspandera do łączenia szeregowego z kolejnym modułem AR84 lub AB168.

           • 24 przedwzmacniacze mikrofonowe XLR
           • 12 wyjść liniowych XLR
           • Połączenie dSNAKE z blokowanym portem Ethercon
           • Port ekspandera Ethercon do podłączenia AR84 lub AB168
           • Dedykowany port dla osobistego systemu odsłuchu ME
           • Przystosowany do montażu w rack 19"
           • Wymiary: szer. 482,6 mm (19"), gł. 219,4 mm, wys. 136,7 mm (~3U)
            Mackie

            Mackie MIX5

            379,00 zł

            Mackie MIX5 mikser audio

            • 5 kanałowy mikser audio
            • 1 wejście mic/line
            • 2 pasmowy EQ
            • zasilanie phantom
            • 2 wejścia liniowe stereo 6,3mm
            • wejście i wyjście RCA (playback i nagrywanie)
            • wyjście główne L/R 2x6,3mm Jack
            • wyjście słuchawkowe 6,3mm Jack z osobna kontrolą poziomu
            • wymiary: 43 x 140 x 196 mm
            • waga: 0,6 kg
             Allen&Heath

             Allen & Heath GX4816

             20 790,00 zł

             Allen & Heath GX4816 stagebox cyfrowy 48 XLR Input / 16 XLR Output - 96kHz

             GX4816 to ekspander audio 96 kHz, który zapewnia zdalną rozbudowę o dużej liczbie wejść do systemów miksowania SQ, Avantis i dLive oraz procesora matrycy audio AHM-64. 

             Każdy GX4816 jest wyposażony w 48 przedwzmacniaczy mikrofonowych z serii dLive z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 16 wyjść liniowych XLR. Dodatkowo dostępne są 2 porty DX do podłączenia do 4 ekspanderów DX w celu dalszej rozbudowy I/O. Połączenie z osobistym systemem miksowania ME jest możliwe przez gniazdo DX2 w przypadku korzystania z SQ lub Avantis.

             GX4816 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z gniazdem SLink w SQ, Avantis lub AHM-64 lub z kartą sieciową gigaACE w systemie dLive. Połączenie z ekspanderami DX i osobistym systemem miksowania ME odbywa się również za pomocą kabla Cat5e.

              Allen&Heath

              Allen & Heath DX168 AudioRack

              7 899,00 zł

              Allen & Heath DX168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 96kHz Portable DX Expander

              DX168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR.

              DX168 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z dLive Surface, MixRack, mikserem SQ, mikserem Avantis lub DX168 upstream przez bezpieczny port EtherCon. Drugi blokujący port EtherCon zapewnia dodatkowe redundantne połączenie ze zgodnym sprzętem lub połączenie szeregowe z dalszym DX168 w celu uzyskania dodatkowych zdalnych wejść/wyjść.

               Soundcraft

               Soundcraft Notepad 12 FX

               899,00 zł

               Soundcraft Notepad 12 FX mikser audio z procesorem efektów

               Notepad-12FX łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta.
               Seria mikserów Notepad korzysta z profesjonalnych przedwzmacniaczy mikrofonowych, wysokiej jakości złączy XLR i Jack 1/4” oraz z wytrzymałych, metalowych konstrukcji, stworzonych, by przetrwać próbę czasu.
               Kombinacja najlepszych komponentów Soundcrafta oraz wbudowanego interfejsu audio USB, sprawia, że Notepad staje się jedną z najważniejszych części podcastów. Notepad-12FX  pozwala Ci na uzyskanie świetnie brzmiących nagrań, najczęściej osiągalnych jedynie w profesjonalnych studiach. Od nagrywania monologów, do wywiadów z wieloma korespondentami, miksery z serii Notepad zostały zaprojektowane, by pomóc Ci podzielić się twoimi pomysłami i poglądami z resztą świata.

                Allen&Heath

                Allen & Heath SQ-6

                18 200,00 zł

                Allen & Heath SQ-6 48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

                Mikser SQ-6 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-6 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 24 wbudowane przedwzmacniacze i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-6 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

                 Allen&Heath

                 Allen & Heath M-SQ-SLINK-A moduł SQ SLink

                 1 190,00 zł

                 Karta SLink do mikserów serii SQ

                 Moduł SQ SLink jest dodatkowym portem SLink możliwym do zamontowania w dowolnej konsoli SQ. Posiada tą samą funkcjonalność co wbudowany w mikserze SQ port SLink. Karta umożliwia podłączenie kolejnych 128 wejść i 128 wyjść dźwięku cyfrowego i otwiera SQ na szereg nowych możliwości systemowych.

                 Karta opcjonalna działa niezależnie od wbudowanego portu SLink, umożliwiając jednoczesne korzystanie z dwóch różnych protokołów Allen & Heath w jednym systemie. Dzięki dwóm portom SLink można teraz połączyć SQ z dowolnym osobistym systemem monitorowania ME, ekspanderem AR, DX, GX lub dSnake.

                 Każda konsola SQ wyposażona w kartę SLink może być również bezpośrednio podłączona do systemu Qu, SQ, Avantis lub dLive, umożliwiając podziały FOH/monitorów, transmisje i inne.

                  Allen&Heath

                  Allen & Heath AB1608 audiorack 16/8

                  6 349,00 zł

                  Allen & Heath AB168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 48kHz

                  AB168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych ze wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR. Stagebox działa na protokole dSNAKE firmy Allen & Heath.

                  Urządzenie łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5 z mikserem cyfrowym lub z modułem AR2412 AudioRack porzez port dSNAKE EtherCon. Drugi port EtherCon jest przewidziany do połączenia szeregowego z kolejnym modułem AB168 lub podłączenia do osobistego systemu odsłuchu serii ME.