Miksery analogowe

Allen&Heath

Allen & Heath ZED 1002/X

1 245,00 zł

Allen&Heath ZED 10:2 mikser audio

Mikser ZED 10 produkcji Allen&Heath to najnowszy mikser audio przeznaczony dla małych zespołów. Jego minimalne wymiary czynią go niezwykle poręcznym i mobilnym urządzeniem przeznaczonym zarówno do pracy na scenie, jak i w studio. Mikser wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie gitary oraz dwa wejścia stereo do podłączenie odtwarzaczy CD/MP3 lub keyboardów, a także dwukierunkowy interfejs USB pozwalający jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master zrealizowane jest poprzez profesjonalne złącza XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść na dodatkowe zestawy głośnikowe oraz gniazdo słuchawkowe.

  Mackie

  Mackie ProFX10 v3

  1 299,00 zł

  Mackie ProFX10 v3 mikser audio

  Profesjonalny 10-cio kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX. Dodatkowo dzięki wbudowanemu wyjściu USB 2x4 I/O możemy nagrywać w jeszcze lepszej jakości 24-Bit/192kHz wykorzystując jeden z dwóch dostarczonych do urządzenia oprogramowań: Pro Tools® First i Waveform™ OEM. Wejścia na kanałach 1 i 2 są wyposażone w przycisk Hi-Z pozwalający podpiąć bezpośrednio swoją gitarę, bas lub inne instrumenty bez obawy uszkodzenia Preampu i wbudowany kompresor. Filtr górnoprzepustowy 100Hz low-cut pozwali na szybkie pozbycie się niechcianych niskich częstotliwości, a przycisk 48V zasili nasze mikrofony pojemnościowe.

  Wymiary (HxWxD): 81 x 272 x 302 mm
  Waga: 2.2 kg.

   Mackie

   Mackie ProFX6 v3

   929,00 zł

   Mackie ProFX6 v3 mikser audio

   Profesjonalny 6-cio kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX. Dodatkowo dzięki wbudowanemu wyjściu USB 2x4 I/O możemy nagrywać w jeszcze lepszej jakości 24-Bit/192kHz wykorzystując dostarczony do urządzenia program typu DAW Waveform™ OEM. Wejścia na kanałach 1 i 2 są wyposażone w przycisk Hi-Z pozwalający podpiąć bezpośrednio swoją gitarę, bass lub inne instrumenty bez obawy uszkodzenia Preampu. Filtr górnoprzepustowy 100Hz low-cut pozwali na szybkie pozbycie się niechcianych niskich częstotliwości, a przycisk 48V zasili nasze mikrofony pojemnościowe. Wymiary (HxWxD):71x191x213mm, Waga: 1.2 kg.

    Allen&Heath

    Allen & Heath ZEDi-8

    849,00 zł

    ZEDi-8 łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy. Przedwzmacniacze GSPre, których konstrukcja jest oparta na preampach z konsolety studyjnej GS-R24, wzmacniają nawet bardzo ciche dźwięki i mają imponujący headroom, a ich brzmienie ma w sobie analogowe ciepło. ZEDi-8 jest też wyposażony w parę wejść DI dla gitarzystów, dzięki którym można wpinać gitarę bezpośrednio do miksera, z pominięciem DI boxa.

     Novox

     Novox M10

     999,00 zł

     Novox M10 mikser audio

     Analogowy, wszechstronny mikser, zaprojektowany do profesjonalnych zastosowań audio. Bez względu na to czy planujesz nagłośnienie trasy koncertowej, niewielkiego spotkania lub koncertu klubowego lub też posiadasz firmę nagłośnieniową, NOVOX z serii M jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz wygodnemu panelowi połączeń, użytkownik jest w stanie zintegrować mikser z dowolnym systemem PA w ciągu kilku minut. Wbudowany procesor efektów, odtwarzacz MP3 USB, system cyfrowej rejestracji sygnału z sumy oraz korektor graficzny to tylko niektóre cechy miksera gotowego do pracy w każdych warunkach.

      Allen&Heath

      Allen & Heath ZEDi-10FX

      1 490,00 zł

      ZEDi-10FX łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB oraz jednostka z efektami. To świetny wybór dla muzyków, wokalistów i klubów muzycznych. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy.

       Mackie

       Mackie MIX8

       549,00 zł

       Mackie MIX8 mikser audio

       • 8 kanałowy mikser audio
       • 2 wejścia mikrofonowo - liniowe
       • kontrola panoramy (balance)
       • kontrola poziomu sygnału na wejściach mikrofonowych (gain)
       • zasilanie Phantom
       • 2 wejścia stereo 6,3mm Jack
       • 3 pasmowy EQ
       • 1 wysyłka AUX z powrotem stereo6,6mm Jack
       • wejście i wyjście stereo RCA (playback i nagrywanie)
       • wyjście główne L/R 2x6,3mm Jack
       • Wyjście słuchawkowe i Control
        Soundcraft

        Soundcraft EPM12

        1 899,00 zł

        Nowością w serii EPM jest zastosowanie diodowego wskaźnika Peak w każdym torze miksera. Poziom sygnału jest monitorowany w kilku miejscach każdego toru, dioda świeci mocniej, gdy sygnał osiąga poziom peaku. Kontrola miksowanych sygnałów odbywa się przy pomocy wysokiej jakości potencjometrów 60mm.

        Każdy model serii EPM posiada 2 konfigurowalne wyjścia AUX, wejścia mono XLR i Jack , wejścia stereo i wyjścia do nagrywania RCA, 3-pasmowy korektor w każdym torze mono, 2-pasmowy w torach stereo. Każdy tor mono posiada jeden insert i przycisk MUTE. Sekcja wyjściowa posiada funkcje solo, gniazdo słuchawkowe z regulacją poziomu. Kontrola poziomu sygnału odbywa się przy pomocy 10 wskaźników LED.
        Wyjście monitorowe pracuje równolegle z wyjściem słuchawkowym. Wszystkie modele mogą być w łatwy sposób zainstalowane w szafie rackowej 19".

         Behringer

         Behringer MX400

         110,00 zł

         BEHRINGER MICROMIX MX400 ultra-niskoszumowy mikser liniowy

         • 4-kanałowy kompaktowy, liniowy mikser audio
         • Najwyższa jakość brzmienia nawet przy wysokim poziomie wyjściowym
         • Regulacja poziomu wejściowego w każdym kanale
         • W komplecie zasilaczWysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie
         • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany
          Mackie

          Mackie ProFX16 v3

          2 429,00 zł

          Mackie ProFX16 v3 mikser audio z interfejsem USB

          Profesjonalny 16-sto kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX. Dodatkowo dzięki wbudowanemu wyjściu USB 2x4 I/O możemy nagrywać w jeszcze lepszej jakości 24-Bit/192kHz wykorzystując jeden z dwóch dostarczonych do urządzenia oprogramowań: Pro Tools® First i Waveform™ OEM. Wejścia na kanałach 1 i 2 są wyposażone w przycisk Hi-Z pozwalający podpiąć bezpośrednio swoją gitarę, bass lub inne instrumenty bez obawy uszkodzenia Preampu, a na kanałach 1-8 znajduje się wbudowany kompresor. Filtr górnoprzepustowy 100Hz low-cut pozwali na szybkie pozbycie się niechcianych niskich częstotliwości, a przycisk 48V zasili nasze mikrofony pojemnościowe.

           Mackie

           Mackie MIX5

           379,00 zł

           Mackie MIX5 mikser audio

           • 5 kanałowy mikser audio
           • 1 wejście mic/line
           • 2 pasmowy EQ
           • zasilanie phantom
           • 2 wejścia liniowe stereo 6,3mm
           • wejście i wyjście RCA (playback i nagrywanie)
           • wyjście główne L/R 2x6,3mm Jack
           • wyjście słuchawkowe 6,3mm Jack z osobna kontrolą poziomu
           • wymiary: 43 x 140 x 196 mm
           • waga: 0,6 kg
            Soundcraft

            Soundcraft Notepad 12 FX

            899,00 zł

            Soundcraft Notepad 12 FX mikser audio z procesorem efektów

            Notepad-12FX łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta.
            Seria mikserów Notepad korzysta z profesjonalnych przedwzmacniaczy mikrofonowych, wysokiej jakości złączy XLR i Jack 1/4” oraz z wytrzymałych, metalowych konstrukcji, stworzonych, by przetrwać próbę czasu.
            Kombinacja najlepszych komponentów Soundcrafta oraz wbudowanego interfejsu audio USB, sprawia, że Notepad staje się jedną z najważniejszych części podcastów. Notepad-12FX  pozwala Ci na uzyskanie świetnie brzmiących nagrań, najczęściej osiągalnych jedynie w profesjonalnych studiach. Od nagrywania monologów, do wywiadów z wieloma korespondentami, miksery z serii Notepad zostały zaprojektowane, by pomóc Ci podzielić się twoimi pomysłami i poglądami z resztą świata.

             Soundcraft

             Soundcraft Notepad 8 FX

             729,00 zł

             Soundcraft Notepad 8 FX mikser audio z procesorem efektów

             Notepad-8FX łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta.
             Seria mikserów Notepad korzysta z profesjonalnych przedwzmacniaczy mikrofonowych, wysokiej jakości złączy XLR i Jack 1/4” oraz z wytrzymałych, metalowych konstrukcji, stworzonych, by przetrwać próbę czasu.
             Kombinacja najlepszych komponentów Soundcrafta oraz wbudowanego interfejsu audio USB, sprawia, że Notepad staje się jedną z najważniejszych części podcastów. Notepad-8FX  pozwala Ci na uzyskanie świetnie brzmiących nagrań, najczęściej osiągalnych jedynie w profesjonalnych studiach. Od nagrywania monologów, do wywiadów z wieloma korespondentami, miksery z serii Notepad zostały zaprojektowane, by pomóc Ci podzielić się twoimi pomysłami i poglądami z resztą świata.

              Soundcraft

              Soundcraft EFX12

              2 390,00 zł

              Soundcraft EFX12

              Seria Soundcraft EFX™ łączy w sobie wszystkie funkcje popularnego miksera Soundcraft EPM™ z wbudowanym 24-bitowym, cyfrowym procesorem efektów Lexicon®, poszerzając ofertę tanich, uniwersalnych, kompaktowych urządzeń Soundcraft.

               Soundcraft

               Soundcraft EPM6

               1 290,00 zł

               Soundcraft EPM6 mikser audio

               Myślą przewodnią przy konstruowaniu nowych mikserów Soundcraft serii EPM było osiągnięcie najlepszej jakości dźwięku oraz zaprojektowanie logicznego i łatwego w obsłudze miksera mieszczącego się w niewysokim zakresie cenowym.

               Zrezygnowano więc z wyposażania mikserów serii EPM w niepotrzebne funkcje i skupiono się na tych najważniejszych. Rezultatem prac inżynierów firmy Soundcraft są trzy modele budżetowej serii EPM: 6 wejść mono, 8 wejść mono i 12 wejść mono. Wszystkie modele wyposażone są standardowo w dwa wejścia stereofoniczne. Przeznaczone do wykorzystania w instalacjach nagłośnieniowych, studiach nagraniowych, kościołach, obiektach użyteczności publicznej wykorzystujących wielostrefowe instalacje głośnikowe.

               • Nowe
               Tascam

               Tascam Model 12 mikser audio

               2 699,00 zł

               Tascam Model 12 mikser audio

               Tascam Model 12 to kompaktowy, zintegrowany pakiet do miksowania i nagrywania przeznaczony dla twórców muzyki i multimediów, autorów piosenek i wykonawców. Składa się z 10-wejściowego miksera, 12-ścieżkowej wersji, cieszącego się uznaniem, wielościeżkowego rejestratora audio Tascam, interfejsu audio USB, połączeń MIDI, funkcji sterowania DAW oraz unikalnej funkcji podcastingu z "mix-minus" i wejścia na smartfon.

               Łącząc wrażenie analogowego miksowania z wydajnością pracy i nieskazitelną jakością związaną z cyfrowym nagrywaniem i produkcją, kompaktowy i niedrogi Model 12 wspiera twój proces twórczy od początku do końca.

               Korektor kanałów:

               • Filtr górnoprzepustowy: 100 Hz, –12 dB/Oct.
               • High (półkowy): 10 kHz, ±15 dB
               • Mid (szczytowy): zmienny 100 Hz do 8 kHz, ±15 dB (Mono), stały 600 Hz, ±15 dB (Stereo), Q = 0,5
               • Low (półkowy): 80 Hz, ±15 dB
               • Korektor główny: - 
               • High (półkowy): 10 kHz, ±15 dB
               • Mid (szczytowy): zmienny 100 Hz do 8 kHz, ±15 dB, Q = 0,5/5
               • Nowe
               Allen&Heath

               Allen & Heath ZED 10FX/X

               1 599,00 zł

               Allen & Heath ZED 10-FX - mikser audio

               Mikser ZED 10-FX produkcji Allen&Heath to najnowszy mikser audio przeznaczony dla małych zespołów. Jego minimalne wymiary czynią go niezwykle poręcznym i mobilnym urządzeniem przeznaczonym zarówno do pracy na scenie, jak i w studio. Mikser wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie gitary oraz dwa wejścia stereo do podłączenie odtwarzaczy CD/MP3 lub keyboardów, a także dwukierunkowy interfejs USB pozwalający jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master zrealizowane jest poprzez profesjonalne złącza XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść na dodatkowe zestawy głośnikowe oraz gniazdo słuchawkowe. Wersja ZED 10-FX wyposażona jest również w procesor efektów wzbogacający brzmienie.

               • Zapytaj o dostępność
               Yamaha

               Yamaha MG12XU

               1 339,00 zł

               12-kanałowa konsola mikserska: maksymalnie 6 wejść mikrofonowych / 12 liniowych (4 mono + 4 stereo) / 2 szyny grupowe GROUP + 1 szyna stereo bus / 2 AUX (w tym FX)

               • Zapytaj o dostępność
               Peavey

               Peavey PV 10

               1 050,00 zł

               Peavey PV 10 - mikser audio

               Seria konsolet mikserskich PV USB to kolejny standard w dziedzinie nagłośnienia. Jak każda konsoleta Peaveya, PV zawierają m.in. ciche tłumiki, 3 punktowe EQ, wysyłki monitorowe na każdym kanale, zasilanie phantom i diody sygnalizujące poprawną pracę poszczególnych kanałów. Dodatkowo każdy kanał ma możliwość wyciszania, obcięcia 80Hz, przypisania jednego z 16 efektów (reverb lub delay) oraz podłączenia zewnętrznego urządzenia poprzez gniazdo Insert.

               • Zapytaj o dostępność