Interfejsy audio i karty dźwiękowe

Miditech

MidiTech Midiface 1x1 interfejs MIDI / USB

207,00 zł

MIDITECH MIDIFACE 1×1 – Interfejs MIDI/USB

 • 1 port MIDI IN
 • 1 port MIDI OUT/THRU
 • Pełna obsługa 16 kanałów MIDI
 • Podłączenie bezpośrednio do komputera klasy PC/ Mac przez USB
 • Zasilanie wprost z portu USB – nie wymaga zewnętrznego zasilacza
 • Gotowy do pracy na platformie Windows XP/Vista/7 i Mac OS X
 • Plug and Play - nie wymaga dodatkowych sterowników
 • Dołączone kable: 1xUSB i 2xMIDI
  Mackie

  Mackie Onyx Artist

  529,00 zł

  Mackie Onyx Artist interfejs audio

  Onyx Series Artist 1 · 2 to interfejs zaprojektowany do nagrywania i monitorowania dźwięku na komputerze. Urządzenie posiada jedno wejście XLR z zasilaniem fantom oraz 1/4” wejście liniowe z przełącznikiem „Hi-Z” dla źródeł takich jak gitary elektryczne. Urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym studio, ale i w nagraniach wokalnych, kompozytorów, producentów podcastów, twórców treści internetowych nagrywania nagrywania własnych projektów. W swojej własnej pracowni projektowej, będziesz w stanie połączyć się z monitorów za pomocą gniazda 1/4”znajdującej się na tylnej części urządzenia.

   Mackie

   Mackie Onyx Producer

   567,00 zł

   Mackie Onyx Producer interfejs audio

   Łącząc przetworniki 24-bitowe / 192 kHz wysokiej rozdzielczości z wysokiej jakości układem analogowym Mackie i konstrukcją sprzętową typu A-Tank, Onyx Producer 2 • 2-bus jest idealny do domowych studiów, czy rejestracji mobilnych. Posiada dwa wejścia combo XLR / TRS, każdy wyposażony jest w zasilanie phantom i przełączniki instrumentów Hi-Z. Dodatkowo, dzięki bezpośredniemu monitorowaniu analogowemu o zerowej latencji, zawsze możesz usłyszeć siebie w czasie rzeczywistym. Posiada również wbudowane wejścia / wyjścia MIDI dla kontrolerów, syntezatorów i innych urządzeń. Z Onyx Producer 2 • 2 masz moc rejestrowania swoich osiągnięć i korzystania z multimediów z prawdziwą wiernością w domu lub w podróży.

    Miditech

    MidiTech Midilink Mini interfejs MIDI / USB

    89,00 zł

    MIDITECH MIDILINK mini – Interfejs MIDI/USB

    MIDILINK Mini to prosty i niezawodny interfejs MIDI USB, wyposażony w gniazda MIDI In oraz MIDI Out. Interfejs działa w trybie pełnej zgodności systemowej „Class Compliant“, co oznacza, że aby używać go z komputerami działającymi pod systemami Mac OSX, iOS4, Windows XP, Vista czy Windows 7, nie trzeba instalować żadnych sterowników.

    • gniazda 1x MIDI In/1x MIDI Out
    • obsługuje 16 kanałów MIDI
    • dla komputerów z portem USB, zasilanie przez port USB
    • interfejs kompatybilny ze wszystkimi portami USB 1.1 i 2.0
    • Plug and Play - nie wymaga dodatkowych sterowników (MAC OSX, iOS4, Windows XP, Vista, Windows 7/ 8)
    • długość przewodów: ok. 1,80 m
     Behringer

     Behringer UMC22

     275,00 zł

     BEHRINGER U-PHORIA UMC22
     audiofilski interfejs audio USB z preampem mikrofonowym MIDAS, dedykowany do nagrywania mikrofonów i instrumentów

      Tascam

      Tascam Series 102i

      1 175,00 zł

      Tascam Series 102i Interfejs USB Audio/MIDI z mikserem DSP (10 wejść, 4 wyjścia)

      Kompaktowy interfejs audio/MIDI SERIES 102i jest idealny dla gitarzystów, kompozytorów i właścicieli małych studiów. Zapewnia do 10 wejść i 2 wyjścia audio dla komputera Mac lub Windows lub urządzenia z systemem iOS, do nagrywania i odtwarzania z prędkością do 192 kHz/24 bity oraz z doskonałą jakością dźwięku, jakiej można oczekiwać od marki Tascam. Ten wszechstronny interfejs USB, kontrolowany za pomocą dołączonego oprogramowania, jest wyposażony w potężny mikser wejściowy i wyjściowy DSP z wbudowanym cyfrowym pogłosem, kompresorem, odwracaniem faz i czteropasmowym korektorem dla każdego kanału. Zastosowanie tego procesora eliminuje wszystkie problemy z opóźnieniami i odciąża komputer, umożliwiając bardziej wydajne przetwarzanie dźwięku. Nowy sterownik USB oferuje bardzo wysoką stabilność, zapewniając niezawodną wydajność na każdym etapie projektu.

       Tascam

       Tascam US-4x4HR

       975,00 zł

       Tascam US-4x4HR Interfejs USB Audio/MIDI wysokiej rozdzielczości (4 wejścia, 4 wyjścia)

       Czterokanałowy US-4x4HR jest przedstawicielem serii interfejsów audio USB Tascam US-HR o wysokiej rozdzielczości i ulepszoną wersją popularnego Tascam US-4x4. Posiada cztery wejścia mikrofonowe/liniowe, spośród których dwa mogą być alternatywnie użyte do bezpośredniego podłączenia gitary lub basu, cztery symetryczne wyjścia liniowe, dwa złącza słuchawek i MIDI I/O do twojego komputera Windows lub Mac badź do twojego iPhone’a lub iPad’a*. Ten interfejs jest idealny do wielościeżkowego nagrywania np. dwóch instrumentów i dwóch wokalistów lub produkcji multimedialnej z naciskiem na prostotę obsługi i dźwięk studyjnej jakości. Posiada funkcję pętli zwrotnej (loopback) i obsługuje Open Broadcaster Software (OBS Studio), co czyni go także świetnym wyborem do dwukanałowego tworzenia podcastów i transmisji na żywo.

        Tascam

        Tascam US-1x2HR

        449,00 zł

        Tascam US-1x2HR Interfejs Audio USB o wysokiej rozdzielczości (2 wejścia / 1 mic, 2 wyjścia)

        US-1x2HR jest najmniejszym przedstawicielem serii interfejsów audio USB Tascam US-HR o wysokiej rozdzielczości. Posiada jedno mikrofonowe i jedno instrumentalne wejście i dlatego jest szczególnie polecany do prostego i intuicyjnego nagrywania gitar/wokali na komputerze. Posiada funkcję pętli zwrotnej (loopback) i obsługuje Open Broadcaster Software (OBS Studio), co czyni go także świetnym wyborem do tworzenia podcastów i transmisji na żywo. W końcu, jest też świetnym sposobem na połączenie muzyki z komputera z systemem nagłośnieniowym w wysokiej jakości, np. na imprezach.

         Tascam

         Tascam US-2x2HR

         597,00 zł

         Tascam US-2x2HR Interfejs Audio USB o wysokiej rozdzielczości (2 wejścia / 1 mic, 2 wyjścia)

         US-2x2HR jest przedstawicielem serii interfejsów audio USB Tascam US-HR o wysokiej rozdzielczości. Posiada dwa przełączane wejścia mikrofonowe/liniowe/instrumentalne i dwa symetryczne wyjścia liniowe, jak również MIDI I/O do twojego komputera Windows lub Mac bądź do iPhone’a lub iPad’a. Ten interfejs jest idealny do tworzenia muzyki i nagrywania w domu z wysokimi oczekiwaniami przy prostej obsłudze i dźwięku o studyjnej jakości. Posiada funkcję pętli zwrotnej (loopback) i obsługuje Open Broadcaster Software (OBS Studio), co czyni go także świetnym wyborem do tworzenia podcastów i transmisji na żywo.

          Motu

          MOTU M4

          1 269,00 zł

          MOTU M4 Interfejs Audio USB

          M4 został wyposażony w tę samą technologię DAC ESS Sabre32 Ultra ™, którą można znaleźć w interfejsach audio kosztujących tysiące dolarów i zapewnia zaskakujący zakres dynamiki 120 dB na swoich głównych wyjściach. Konwertery ESS sterują również wyjściem słuchawkowym, które rywalizuje z najlepszymi dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Ultra czyste obwody przedwzmacniacza oferują zmierzone -129 dBu EIN na wejściach mikrofonowych.

          M4 zapewnia najlepszą w swojej klasie prędkość monitorowania wejść na żywo (mikrofon, gitara lub klawiatura) za pośrednictwem komputera, dzięki specjalnie zaprojektowanym sterownikom USB firmy MOTU, które zapewniają wiodące w swojej klasie, ultra-niskie opóźnienie 2,5 ms w obie strony (przy 96 kHz z buforem na 32 próbki).

           Motu

           MOTU M2

           1 030,00 zł

           MOTU M2 Interfejs Audio USB

           M2 został wyposażony w tę samą technologię DAC ESS Sabre32 Ultra ™, którą można znaleźć w interfejsach audio kosztujących tysiące dolarów i zapewnia zaskakujący zakres dynamiki 120 dB na swoich głównych wyjściach. Konwertery ESS sterują również wyjściem słuchawkowym, które rywalizuje z najlepszymi dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Ultra czyste obwody przedwzmacniacza oferują zmierzone -129 dBu EIN na wejściach mikrofonowych.

           M2 zapewnia najlepszą w swojej klasie prędkość monitorowania wejść na żywo (mikrofon, gitara lub klawiatura) za pośrednictwem komputera, dzięki specjalnie zaprojektowanym sterownikom USB firmy MOTU, które zapewniają wiodące w swojej klasie, ultra-niskie opóźnienie 2,5 ms w obie strony (przy 96 kHz z buforem na 32 próbki).

            Apogee

            Apogee BOOM

            879,00 zł

            Apogee BOOM interfejs audio


            Bez względu na to, czy jesteś muzykiem, prowadzisz podcast czy transmitujesz na żywo, Apogee Boom zainspiruje Cię do podniesienia swoich projektów na wyższy poziom. Interfejs jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

            BOOM gwarantuje legendarną jakość dźwięku Apogee i jest wyposażony jest w procesor DSP do kształtowania brzmienia Twoich nagrań.

            • Nowe
            RME

            RME BabyFace

            2 400,00 zł

            RME BabyFace

            Niemiecka firma już od dawna wyznaczała standardy w świecie profesjonalnych interfejsów audio. Są wykorzystywane w studiach na całym świecie. Również na scenie muzycy chętnie używają tego sprzętu ze względu na wzorcową stabilność sterowników oraz możliwość używania interfejsu bez komputera (stand-alone)

            • Zapytaj o dostępność
            RME

            RME Fireface UC

            3 999,00 zł

            RME Fireface UC

            Interfejs audio USB RME Fireface UC to następca interfejsu Fireface 400 - zdobywcy licznych nagród oraz szerokiego grona użytkowników. Tym razem producent wyposażył urządzenie w port USB zamiast poprzednio zastosowanego FireWire.

            • Zapytaj o dostępność
            RME

            RME Fireface UCX

            5 190,00 zł

            RME Fireface UCX

            Fireface UCX to profesjonalny, kompleksowo wyposażony interfejs audio w kompaktowej formie, do zastosowań w nagraniach studyjnych i koncertowych. Zgodnie z długą tradycją RME w projektowaniu niedużych, najwyższej klasy interfejsów - w urządzeniu o wymiarach połowy racka zmieściło się to, co zwykle zajmuje dwa lub trzy poziomy na półce.

            • Zapytaj o dostępność
            Kali Audio

            Kali Audio MV-BT Mountain View

            469,00 zł

            Po spektakularnym starcie firmy i entuzjastycznym przyjęciu monitorów LP-6 i LP-8, inżynierowie z Kali Audio wprowadzają do sprzedaży unikalny sterownik - moduł wejściowy wyposażony w łączność Bluetooth.
            MV-BT jest wyposażony w zbalansowane wyjścia XLR i TRS i zapewnia niezależne sterowanie poziomem dźwięku z najwyższą jakością dźwięku (jakość płyt CD dzięki kodekowi aptX) bezprzewodowo poprzez Bluetooth.

            W praktyce, każdy Twój monitor odsłuchowy (nie tylko Kali Audio) lub klasyczny zestaw głośnikowy staje się bezprzewodowy poprzez Bluetooth - bez utraty jakości i stosowania wielu kabli. Kali Audio MV-BT ma elegancki i minimalistyczny wygląd, posiada wysokiej jakości dobrze wyważone pokrętło regulacji głośności, a poziom wskazuje ledowe podświetlenie znajdujące się wzdłuż pokrętła.

            • Zapytaj o dostępność
            Tascam

            Tascam iXZ

            299,00 zł

            Tascam iXZ interfejs mikrofonowy / gitarowy do iPad/iPhone/iPod

            iXZ to kieszonkowych rozmiarów interfejs mikrofonowy/instrumentalny do urządzeń Apple iPad, iPhone oraz iPod Touch lub do urządzeń Android*. Ten potężny mały gadżet zamienia natychmiast takie urządzenie w studio nagrań. Podłącz mikrofon, gitarę lub bas aby korzystać z najnowszych wzmacniaczy gitarowych, sampli, nagrywania i aplikacji DJ. iXZ oferuje zasilanie phantom dla mikrofonów pojemnościowych i kontroler czułości. Posiada również wyjście słuchawkowe do monitorowania z twojego urządzenia iOS/Android*. iXZ może być użyty w wielu zastosowaniach i na pewno będzie niezbędnym narzędziem dla każdego, kto lubi tworzyć muzykę.

            *iXZ posiada standardową wtyczkę CTIA. Do użycia z urządzeniem Android, niezbędny będzie adapter OMTP.

            • Zapytaj o dostępność