Futerały do gitar klasycznych

Ortega

Ortega OCCPRO

680,00 zł

Niezwykły, luksusowy futerał na gitarę klasyczną w nowoczesnym, brązowym wykończeniu z winylu w stylu crocodile. Profilowany kształt, wyściółka o grubości 15 mm pokryta aksamitem , wbudowany higrometr, pojemna komora na akcesoria, zamek szyfrowy, sprzączka z brązu w stylu vintage i wygodna miękka rączka z podwójną rączką.

  Ortega

  Ortega OBPS paski do futerałów

  86,00 zł

  Zamień twardy futerał w wygodny do przenoszenia GigBag za pomocą pasów OBPS. Pasy przeznaczone są do przenoszenia twardych futerałów. Paski na ramiona mają regulowaną długość oraz wygodne, szerokie na 85 mm miękkie naramienniki. Łatwy montaż i regulacja.

   Ortega

   Ortega OCCSTD

   499,00 zł

   Twardy futerał na gitarę klasyczną wykończony czarnym winylem. Płaski blat, wyściółka 15 mm pokryta aksamitem „kawowym”, przegródka na akcesoria, chromowane okucia i solidny uchwyt.

    Nexon

    Nexon TBC3999E

    239,00 zł

    Futerał twardy do gitary klasycznej (39\") w kolorze czarnym z dodatkową kieszenią na nuty i akcesoria. Instrument zabezpiecza twarda i lekka konstrukcja ze styropianu. Warstwa zewnętrzna z wytrzymałego materiału Oxford 600 D. Wnętrze z miękkiego, pluszowego materiału. Solidny, metalowy zamek o rozmiarze 10 mm. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości.

     PROrockgear

     PROrockgear RGM330C

     399,00 zł

     \"PROrockgear\"

     PROrockgear RGM330C futerał do gitary klasycznej

     Główny element konstrukcyjny futerałów PROrockgear Deluxe ABS to bardzo lekki, utwardzany plastik ze wzmocnionymi narożnikami oraz aluminiową listwą krawędziową. Futerał jest bardzo lekki i niezwykle wytrzymały, dzięki czemu Twój instrument będzie właściwie zabezpieczony przed trudnościami podróży.

     • Długość całkowita 101,6 cm
     • Długość części korpusu 50,8 cm
     • Głębokość 21,6 cm
     • Waga 3,8 kg
      Nexon

      Nexon TBC3999P

      199,00 zł

      Futerał twardy do gitary akustycznej (41\") w kolorze czarnym z dodatkową kieszenią na nuty i akcesoria. Instrument zabezpiecza twarda i lekka konstrukcja ze styropianu. Warstwa zewnętrzna z wytrzymałego materiału Oxford 600 D. Wnętrze z miękkiego, pluszowego materiału. Solidny, metalowy zamek o rozmiarze 5 mm. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości. Seria: Premium.