Nagłośnienie DJ

Alto Professional

Alto TS410 Truesonic

1 649,00 zł

Alto Professional TS410 kolumna aktywna

Nowa seria kolumn aktywnych Truesonic TS4 powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętności projektowania profesjonalnych głośników, które teraz oferują jeszcze lepsze osiągi i więcej mocy. Spełniają przy tym oczekiwania najbardziej wymagających scen i systemów audio zarówno pod względem ergonomii jak i parametrów audio. Zastosowane wzmacniacze o stałej mocy 1000 W sprawiają, że kolumny mogą być stosowane na dużych przestrzeniach akustycznych, w większych instalacjach, zapewniając jeszcze większą klarowność i brak jakichkolwiek zniekształceń przy pełnej mocy.

 • moc 2000 W szczytowa (1300 LF + 700 HF), 1000 W ciągła RMS (650 LF + 350 HF)
 • aplikacja Alto (iOS/Android) do zdalnej konfiguracji i sterowania
 • strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®
 • wbudowany procesor DSP z 4 trybami używania głośników (w tym niestandardowy korektor przez aplikację)
 • 3-kanałowy mikser z dwoma wejściami combo XLR i regulatorami poziomu
  FBT

  FBT HiMaxX 40 A

  4 999,00 zł 4 499,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999.00 zł

  FBT HiMaxX 40 A kolumna aktywna

  Seria kolumn FBT HiMaxX to całkowicie nowe spojrzenie na budowę i zastosowanie aktywnych mobilnych kolumn głośnikowych wyposażonych w 12” i 15” głośniki.

  Uwaga! Niższa cena! Kolumny z wystawy sklepowej, brak oryginalnych opakowań kartonowych, lekkie ślady otarcia na obudowach kolumn. Gwarancja 24 m-ce.

  • -500,00 zł
  FBT

  FBT Ventis 112A

  6 199,00 zł

  FBT Ventis 112A

  Dwudrożna kolumna aktywna FBT Ventis to następca uznanej serii Verve. Nowa odsłona kolumny oferuje moc 700W RMS LF oraz 200W RMS HF, a więc jest jeszcze mocniejsza od swojej poprzedniczki. Bardzo estetyczne wykonanie, znakomite brzmienie, cyfrowy procesor sygnałowy to tylko niektóre zalety tej kolumny aktywnej.

   FBT

   FBT X-Lite 110A Bluetooth

   2 090,00 zł

   FBT X Lite 110A dwudrożna kolumna aktywna z Bluetooth

   • Dwudrożny system bi-amp, bas-refleks
   • Obudowa formowana z polipropylenu
   • Cewka głosowa 10” (LF) / 2,5” woofer
   • Cewka drgająca HF driver kompresyjny 1200W/300W
   • Wbudowany wzmacniacz (LF/HF)
   • Bluetooth 5.0
   • Mikser 3-kanałowy
   • Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 - 240 VAC
    JBL

    JBL EON710

    2 499,00 zł

    JBL EON710 kolumna aktywna z Bluetooth

    Seria EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP i sterowania, aby zapewnić wyjątkową wydajność w pełni profesjonalnym, bardzo elastycznym, łatwym w obsłudze i przenośnym systemie nagłośnieniowym.

    Dzięki czterem dostępnym modelom, w tym 10-calowym EON710, 12-calowym EON712 i 15-calowym EON715 oraz 18-calowemu subwooferowi EON718S, systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i inżynierów dźwięku.

     JBL

     JBL EON208P

     4 199,00 zł

     JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

     JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

     • 8-kanałowy odłączany mikser
     • dwudrożne głośniki 8\"
     • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
     • moc 300W
     • kompaktowa i lekka obudowa
      Mackie

      Mackie Thump 12A

      1 799,00 zł

      Mackie Thump 12A kolumna aktywna

      Kolumny głośnikowe Mackie z serii Thump kontynuują dziedzictwo niezwykle przystępnej cenowo, wiodącej w klasie wydajności i niezawodności oraz przenoszą je na wyższy poziom dzięki całkowicie nowym projektom i technologii, które na nowo definiują uderzające w klatkę piersiową basy i wszechstronność brzmienia.

       QSC

       QSC K10.2

       4 199,00 zł

       Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 10-calowym przetwornikiem niskotonowym

       Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

        QSC

        QSC K12.2

        5 099,00 zł

        Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 12-calowym przetwornikiem niskotonowym

        Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

         FBT

         FBT X-SUB 115SA

         3 690,00 zł

         FBT XSub 115SA aktywna kolumna niskotonowa

         • konstrukcja bass-reflex
         • 15" głośnik niskotonowy
         • idealny subwoofer do stosowania z kolumnami z serii FBT X-LITE i X-PRO
         • pasmo przenoszenia od 42Hz do 120Hz
         • wzmacniacz mocy 1200W klasy D
         • procesor DSP z czterema ustawieniami wstępnymi
         • obudowa z 15mm sklejki brzozowej pokryta wytrzymałym lakierem
         • gniazdo statywu M20 na górze obudowy, dwa aluminiowe uchwyty na bokach i opcjonalne kółka 100mm
         • panel sterowania posiada wejścia i wyjścia stereo XLR/Jack, stereo XLR HP-Filter, regulację głośności, korektę, przełącznik fazy i diody LED
         • inne oznaczenie: X-SUB 115A
          JBL

          JBL EON718S

          4 875,00 zł

          JBL EON718S subwoofer aktywny

          Najnowsza ewolucja kultowej serii EON przynosi bezprecedensową wydajność akustyczną, moc i wszechstronność przenośnych systemów PA do realizacji dźwięku na żywo i zastosowań instalacyjnych. Seria EON700 to wielki krok naprzód w dziedzinie innowacji i technologii. Inżynierowie JBL wykorzystali ekskluzywne, najnowocześniejsze techniki projektowe i pomiarowe, aby dostarczyć najlepiej grające głośniki w swojej kategorii, niezależnie od zastosowania.

          EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki akustycznej, konstrukcje przetworników, materiały obudowy noraz zaawansowane technologie DSP, wzmocnienia i kontroli, aby dostarczyć nadzwyczajną wydajność w pełni profesjonalnym, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu, przenośnym systemie.

           JBL

           JBL EON ONE COMPACT

           2 790,00 zł

           JBL EON ONE COMPACT

           Przenośna kolumna Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą wbudowanego akumulatora pozwalającego nawet na 12-godzinną pracę. Kolumna posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft z EQ wraz z gotowymi presetami oraz efektami. Kolumna umożliwia bezprzewodowe zarządzanie zestawem z platform Android oraz iOS z dostępem do DSP i możliwością sterowania czterema kolumnami na raz. EON One Compact dysponuje skutecznością na poziomie 112dB i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz - 20kHz.

            JBL

            JBL PRX ONE

            7 450,00 zł

            JBL PRX ONE przenośny zestaw głośnikowy z wbudowanym mikserem i DSP

            JBL PRX ONE oferuje niesamowitą moc w stosunku do swojego rozmiaru, z której słynie marka JBL. Zapewnia szerokie pokrycie dźwiękiem, który jest słyszalny od pierwszych, aż do ostatnich rzędów! Ten nowy, wszechstronny system nagłośnieniowy wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowaną kolumnę z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, pełnym pakietem profesjonalnych procesorów DSP. Posiada wiodącą w swojej klasie łączność audio, funkcjonalność Bluetooth oraz uniwersalną aplikacją do zarządzania systemem JBL Pro Connect.

             JBL

             JBL EON ONE MK2

             7 260,00 zł

             JBL EON ONE MK2 aktywny liniowy system nagłośnieniowy

             JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

             Ten potężny, wszechstronny system wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny JBL EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowana matryca w kształcie litery C, składająca się z ośmiu 2-calowych głośników wysokotonowych, współpracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając gładką, równą odpowiedź od 37 Hz. Układ w kształcie litery C zapewnia szeroką dyspersję poziomą i głęboki rzut pionowy, co gwarantuje głośny, czysty dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.

              Gemini

              Gemini AS-2110 BT/USB/mp3/USB/SD

              869,00 zł

              Gemini AS-2110 BT/USB/mp3/USB/SD

              Ten lekki, niezwykle wydajny aktywny głośnik Bluetooth® został zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności, bez względu na to, gdzie go zabierzesz. Gemini AS-2110BT to pełnozakresowy głośnik PA w wytrzymałej kompaktowej obudowie z dźwiękiem wypełniającym całe pomieszczenie. Jego 10\" przetwornik niskotonowy z 1,2\" cewką i piezoelektryczny przetwornikiem wysokotonowym zapewniają doskonałe połączenie głębokich niskich i krystalicznie czystych wysokich częstotliwości. Dzięki tak dużej mocy pod maską w kompaktowym opakowaniu jest idealny na każdą okazję. Wbudowany odtwarzacz multimedialny umożliwia odtwarzanie plików MP3 / WAV przez USB i kartę SD.

               FBT

               FBT X-Lite 112A Bluetooth

               2 390,00 zł

               FBT X-Lite 112A dwudrożna kolumna aktywna z Bluetooth

               • Dwudrożny system bi-amp bas-refleks
               • Obudowa formowana z polipropylenu
               • Głośnik szerokopasmowy 12” (LF) / 2,5” woofer
               • Driver wysokotonowy kompresyjny1\"
               • Wbudowany wzmacniacz (LF/HF)
               • Bluetooth 5.0
               • 4 ustawienia DSP
               • Mikser 3-kanałowy
               • Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 - 240 VAC
                JBL

                JBL EON712

                2 599,00 zł

                JBL EON712 kolumna aktywna z Bluetooth

                Seria EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP i sterowania, aby zapewnić wyjątkową wydajność w pełni profesjonalnym, bardzo elastycznym, łatwym w obsłudze i przenośnym systemie nagłośnieniowym.

                Dzięki czterem dostępnym modelom, w tym 10-calowym EON710, 12-calowym EON712 i 15-calowym EON715 oraz 18-calowemu subwooferowi EON718S, systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i inżynierów dźwięku.

                 Mackie

                 Mackie Thump 15A

                 1 949,00 zł

                 Mackie Thump 15 A kolumna aktywna

                 • Aktywna kolumna szerokopasmowa
                 • Przetworniki: LF – 15\" woofer z magnesem ferrytowym; HF – 1,4\" driver z tytanową kopułką
                 • Moc Peak 1300 Wat bi-amp; LF – 1000W klasa D; HF – 300 W klasa D
                 • Pasmo przenoszenia 39 Hz – 20 kHz (-3 dB)
                 • 2 wejścia combo XLR/TS
                 • Wyjście Mix Out XLR
                 • Zwrotnica aktywna 24 dB/oktawę; częstotliwość podziału 2 kHz
                 • Trapezoidalna obudowa z tworzywa z uchwytami u góry, na dole i po bokach
                 • Metalowy perforowany grill z powłoką odporną na warunki pogodowe
                 • Wymiary (wys. x szer. x gł.) 686 mm x 442 mm x 356 mm
                 • Waga 15,8 kg
                 • Nowe
                 Mackie

                 Mackie Thump 212 XT

                 2 399,00 zł

                 Mackie Thump 212XT kolumna aktywna

                 Nowa seria Thump XT to kolejna ewolucja niezwykle popularnego głośnika Thump Boosted 12 BST. Seria ta posiada większą moc i możliwości. THUMP 212 XT to aktywna kolumna szerokopasmowa o mocy 1400W bi-amp (Peak) z wbudowanym modułem Bluetooth®. Kolumna została wyposażona w Voicing Mode z 4 trybami do wyboru, eliminator sprzężeń oraz tryb Ducking, który jeśli tylko potrzebujesz automatycznie wyciszy muzykę z źródła wpiętego w drugi kanał.

                 • Nowe
                 Mackie

                 Mackie Thump 215 XT

                 2 729,00 zł

                 Mackie Thump 215XT kolumna aktywna

                 Nowa seria Thump XT to kolejna ewolucja niezwykle popularnego głośnika Thump Boosted 12 BST. Seria ta posiada większą moc i możliwości. THUMP 215 XT to aktywna kolumna szerokopasmowa o mocy 1400W bi-amp (Peak) z wbudowanym modułem Bluetooth®. Kolumna została wyposażona w Voicing Mode z 4 trybami do wyboru, eliminator sprzężeń oraz tryb Ducking, który jeśli tylko potrzebujesz automatycznie wyciszy muzykę z źródła wpiętego w drugi kanał.