Studyjne / wielkomembranowe

Audio Technica

Audio Technica AT2020

399,00 zł

Audio Technica AT2020 mikrofon pojemnościowy wielkomembranowy

 • idealny do zastosowań w studiach domowych
 • obsługa wysokich poziomów ciśnienia dźwięku wraz z szerokim zakresem dynamiki dają w rezultacie niezrównaną wszechstronność
 • bardzo lekka membrana skonstruowana z naciskiem na rozszerzenie pasma przenoszenia i uzyskanie wspaniałej charakterystyki transjentowej
 • kardioidalna charakterystyka kierunkowa zmniejsza przechwytywanie dźwięków z boków i z tyłu, poprawiając izolację pożądanego źródła dźwięku
 • przegubowy gwintowany uchwyt do statywu pozwala na bezpieczne, łatwe i precyzyjne zamocowanie mikrofonu
 • niski poziom szumów własnych dostosowany do wysokiej klasy cyfrowego sprzętu nagraniowego
  Audio Technica

  Audio Technica AT2050

  999,00 zł

  Audio Technica AT2050 - mikrofon pojemnościowy o regulowanej charakterystyce kierunkowej.

  Układ dwóch dużych membran w modelu AT2050 zapewnia znakomite rezultaty przy każdej z trzech przełączanych charakterystyk kierunkowych (kardioidalna, kołowa, ósemkowa). Obie duże membrany są złocone i poddane starzeniu, co pozwala osiągnąć optymalną charakterystykę przez całe lata użytkowania mikrofonu. Wkładka z dwiema membranami zachowuje precyzyjną charakterystykę kierunkową w całym zakresie przenoszonych częstotliwości. Przełączany filtr górnoprzepustowy 80 Hz oraz tłumik 10 dB. Najnowocześniejsza elektronika montowana powierzchniowo gwarantuje zgodność mikrofonów ze standardami spójności i niezawodności, z jakich słynie Audio-Technica.

   AKG

   AKG Perception P120

   395,00 zł

   P-120 to wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy, który oferuje solidną jakość i wyjątkową wydajność. Zapewnia klarowny dźwięk ze wszystkimi niuansami dźwiękowymi, przeznaczony do nagrywania śpiewu, mowy, a także instrumentów w warunkach zarówno studyjnych jak i domowych.

    AKG

    AKG Perception P420

    989,00 zł

    P-420 to mikrofon pojemnościowy z dużą membraną, przeznaczony dla wymagających zastosowań. Oferuje wysoką czułość oraz maksymalny poziom ciśnienia akustycznego SPL na poziomie 155dB. Mikrofon AKG P420 zapewnia ciepły, klarowny dźwięk. Idealnie nadaje się do nagrywania zespołów, fortepianu, instrumentów dętych drewnianych i blaszanych, a także perkusji i instrumentów perkusyjnych. Dzięki możliwości przełączania charakterystyki kierunkowej jest to idealne narzędzie do stosowania różnych technik miksowania stereo i nagrywania otoczenia.

     Crono

     Crono Studio 101 XLR BK

     219,00 zł

     Wielkomembranowy mikrofon studyjny:

     • Typ: pojemnościowy
     • Kierunkowość: Kardioidalna
     • Pasmo przenoszenia: 30Hz-18kHz
     • Maximum SPL: 130dB (1kHz 1% THD)
     • zakres dynamiki 96dB, THD +N:-89-96dB
     • Czułość: -36dB0dB=1V/Pa, 1kHz)
     • Waga mikrofonu: 304g
     • Wymiary: 160x45x50 mm
     • Kolor: Czarny
     • Wyposażenie: mini statyw Tripod, przewód XLR 1,8m, uchwyt antywibracyjny

      AKG

      AKG Perception P220

      669,00 zł

      P220 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy z dużą membraną, który zapewnia ciepły i czysty dźwięk dla wokali, gitary akustycznej i instrumentów dętych blaszanych. Przełączany filtr dolnozaporowy i podkładka tłumiąca sprawiają, że idealnie nadaje się do stosowania w głośnych źródłach dźwięku o poziomie ciśnienia akustycznego do 155 dB SPL. Wytrzymała i poręczna konstrukcja sprawia, że P220 jest idealnym wyborem do zastosowań również na scenie.

      P220 reprezentuje najpopularniejszy i odnoszący sukcesy mikrofon linii Project Studio. W komplecie z mikrofopnem znajduje się uchwyt antywstrząsowy typu ShockMount oraz elegancka aluminiowa walizka.

       Shure

       Shure PGA27 LC

       1 299,00 zł

       PGA27 to profesjonalny mikrofon pojemnościowy z dużą membraną. Legendarna jakość konstrukcji Shure zapewnia wyjątkową wydajność w trudnych warunkach. Mikrofon posiada filtr górnoprzepustowy zapewniający dodatkową kontrolę nad niepożądanym sygnałem z niskich częstotliwości oraz przełączany tłumik -15dB dla wszechstronności SPL.

        Shure

        Shure SM7B

        1 849,00 zł

        Shure SM7B mikrofon studyjny, kardioidalny o przełączalnej charakterystyce częstotliwościowej

        Podczas transmisji, podcastów i nagrań kluczem do sukcesu jest głos. Jednak po jego oczyszczeniu i przetworzeniu słychać każdy szczegół. SM7B jest mikrofonem o wyrównanym i ciepłym brzmieniu, który jest idealny do użycia w przypadku aplikacji bliskiej pracy wobec źródła dźwięku np. dla prezenterów radiowych czy lektorów telewizyjnych. Jest on też powszechnie używany do nagrywania wokalu na albumy muzyczne.

         Austrian Audio

         Austrian Audio OC818 Studio Set

         5 299,00 zł

         Austrian Audio OC818 Studio Set mikrofon pojemnościowy

         Studyjny mikrofon pojemnościowy Austrian Audio OC818 powstał z pasji do dźwięku i doskonałości technicznej. Ma ręcznie wykonaną ceramiczną kapsułę austriacką CKR12, cztery przełączalne charakterystyki pracy oraz dodatkową, którą możemy indywidualnie zaprogramować. Ponadto OC818 posiada trzy przełączalne analogowe filtry dolnozaporowe, tłumiki 0, -10, -20dB, wyposażony jest w uchwyt antywstrząsowy, a maksymalny poziom SPL jaki jest w stanie przetwarzać bez zniekształceń kształtuje się na poziomie 148dB.

          Stagg

          Stagg SUSM50

          339,00 zł

          Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy:

          • Przeznaczony do nagrywania wokali, instrumentów
          • Typ: Pojemnościowy
          • Polaryzacja: Kardioidalna
          • Czułość: - 36 dB +/- 2 dB
          • Pasmo przenoszenia: 30Hz - 18kHz
          • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 140dB
          • Częstotliwość próbkowania: 48kHz
          • Kompatybilny z systemami Windows i Mac OS X bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników
          • Złącze: USB typu B
          • Wymiary: 50 x 185mm
          • Waga: 350g
          • Wyposażenie: Uchwyt mikrofonowy shock mount
           Austrian Audio

           Austrian Audio OC18 Studio Set

           3 150,00 zł

           Austrian Audio OC18 Studio Set mikrofon pojemnościowy

           Zaprojektowany i wyprodukowany w Austrii, jego wysoka czułość i niski poziom szumów własnych oznacza, że ​​może obsługiwać wszystko, od szeptu po ekstremalne SPL bez zniekształceń, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań studyjnych, na żywo i nadawczych. Unikalna konstrukcja kapsułki ceramicznej CKR12 jest tak spójna, że ​​OC18 można dopasować do dowolnego innego OC18 lub sparować z dowolnym OC818 ustawionym w trybie kardioidalnym. Studyjny mikrofon pojemnościowy Austrian Audio OC18 powstał z pasji do dźwięku i doskonałości technicznej.

            FZone

            Fzone BM-800

            149,00 zł

            FZONE BM-01 mikrofon pojemnościowy XLR

            Mikrofon pojemnościowy z plastikowym stojakiem i piankową nakładką. Cechuje go niski poziom szumu własnego i wysoki poziom dynamiki oraz bardzo stylowy wygląd zewnętrzny. Idealny do rozmów, nagrywania śpiewu czy gry instrumentów.

             Audio Technica

             Audio Technica AT2035

             699,00 zł

             Audio Technica AT2035 mikrofon pojemnościowy wielkomembranowy

             Przeznaczony do zastosowaniach domowych, projektowych, w profesjonalnych studiach i występach na żywo. Kardioidalny kondensator studyjny zapewnia wyjątkową szczegółowość i niski poziom szumów własnych. Wyposażony jest w przełączany filtr górnoprzepustowy 80Hz i podkładkę 10dB. AT2035 z łatwością radzi sobie z wysokim poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając przy tym wyjątkowy poziom spójności brzmieniowej. W zestawie znajduje się pokrowiec ochronny i uchwyt amortyzujący.

              Audio Technica

              Audio Technica AT2040

              449,00 zł

              Audio Technica AT2040 hiperkardioidalny mikrofon dynamiczny do podcastów

              AT2040 to idealny mikrofon do podcastów. Jego hiperkardioidalna charakterystyka kierunkowości zapewnia maksymalną izolację wokalu od otoczenia dla profesjonalnej jakości transmitowanego dźwięku. Wielostopniowa piankowa przednia warstwa AT2040 zawiera filtr z włókniny, który umożliwia korzystanie z bliskiej odległości bez irytujących trzasków i wybuchów. Mikrofon jest wyposażony w specjalnie zaprojektowany, zintegrowany uchwyt przeciwwstrząsowy, który tłumi hałas, wstrząsy i wibracje przenoszone przez statyw mikrofonowy, wysięgnik lub uchwyt.

               Audio Technica

               Audio Technica AT2020USB-X

               669,00 zł

               Audio Tech.AT2020USB-X mikrofon pojemnościowy

               AT2020USB-X to nowa wersja popularnego mikrofonu AT2020USB+. Został specjalnie zaprojektowany aby zaspokoić szerokie potrzeby, dzięki czemu jest świetnym mikrofonem do przesyłania strumieniowego, podcastów, nagrywania muzyki i gier. Mikrofon ten oferuje uznany przez krytyków, wielokrotnie nagradzany dźwięk pierwowzoru AT2020 z wygodą obsługi typu plug-and-play USB-C oraz z nietuzinkową podstawką biurkową.

                RODE

                RODE NT1-A Kit

                789,00 zł

                RØDE NT1-A Kit - mikrofon pojemnościowy


                Studyjny mikrofon pojemnościowy, który w zestawie posiada następujące akcesoria: metalowy uchwyt mikrofonowy, pop-filtr, przewód mikrofonowy oraz pokrowiec.

                • Zapytaj o dostępność
                Samson

                Samson C01

                269,00 zł

                Samson C01 - mikrofon pojemnościowy z dużą membraną

                Samson C01 ma wszystkie właściwości użytkowe, których oczekuje się od studyjnego mikrofonu pojemnościowego z dużą membraną. Jest on doskonałym wyborem do nagrywania wokali, instrumentów akustycznych oraz użycia jako mikrofon overhead zestawu perkusyjnego.

                 

                • Zapytaj o dostępność
                Samson

                Samson C03U

                399,00 zł

                Samson C03U - studyjny mikrofon pojemnościowy USB

                Zbudowany w oparciu o niezwykle popularny studyjny mikrofon pojemnościowy C03, model C03U zapewnia świetną jakość audio z rozbudowanymi możliwościami, a zwłaszcza z wieloma charakterystykami odbioru sygnałów. C03U posiada również dwie 19-milimetrowe membrany zamocowane na wewnętrznym elemencie antywstrząsowym pozwalające na odbiór wysokich ciśnień akustycznych dzięki magnesom neodymowym oraz przełączalnym charakterystykom kierunkowości: wszechkierunkowej, superkardioidalnej oraz dwukierunkowej (ósemkowej). Każda z tych charakterystyk kierunkowości zapewnia jednolitą, płaską krzywą odpowiedzi częstotliwościowej, która dodatkowo może być korygowana przez użycie filtru górnoprzepustowego oraz tłumika -10 dB. Sygnał jest przekazywany z 16-bitową rozdzielczością i maksymalnie z częstotliwością próbkowania 48 kHz. Te właściwości sprawiają, że C03U zapewnia dokładność, dzięki której możemy być pewni, że otrzymamy to, co właśnie słyszymy.

                 

                • Zapytaj o dostępność
                Samson

                Samson MTR101

                419,00 zł

                Samson MTR101 - studyjny mikrofon pojemnościowy z dużą membraną o średnicy 1 cala

                • Zapytaj o dostępność
                Monkey Banana

                Monkey Banana Bonobo GR

                559,00 zł

                Mikrofon pojemnościowy Monkey Banana Bonobo został stworzony z myślą o nagrywaniu zarówno wokalu jak i instrumentów. Posiada kardioidalną polaryzację, która zapewnia dużą wszechstronność i świetnie sprawdza się w każdych warunkach.

                Bonobo może zostać użyty w różnych konfiguracjach studyjnych. Oferuje szczegółowe, bogate brzmienie, co sprawia, że świetnie nadaje się do nagrywania wokalu i gitary akustycznej.

                \"Monkey

                • Zapytaj o dostępność