Lista produktów wg marki Shure

Shure

Shure BLX 24E/PG58

1 299,00 zł

Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem Shure PG58 

Jest on specjalnie zestrojony pod kątem aplikacji wokalnych i jest głównie używany przez wokalistów oraz chórzystów, którzy traktują swą przygodę z muzyką w sposób amatorski lub półprofesjonalny.


Częstotliwość pracy zestawu: H8E
 (518-542 MHz)

  Shure

  Shure WA713 obudowa nadajnika BLX2

  177,00 zł

  Shure WA713 kolorowe obudowy do nadajnika BLX2 z kapsułą SM58 lub Beta58A

  Kolorowa rączka do nadajnika BLX2 z kapsułą SM58 i Beta 58A pozwala artystom wyrazić swój osobisty styl dzięki różnym opcjom kolorystycznym. Do wyboru są kolory: biały, srebrny, złoty, różowy, niebieski i czerwony.

  Stan magazynowy:

  • 1 x czerwony
  • 2 x srebrny
  • 2 x biały

  Przy zakupie proszę podać wybrany kolor obudowy

   Shure

   Shure PGA81 XLR

   749,00 zł

   Shure PGA81 XLR mikrofon pojemnościowy

   Profesjonalnej jakości mikrofon do instrumentów akustycznych do pracy zarówno na scenie jak i w studio.

    Shure

    Shure SM81 LC

    1 699,00 zł

    Shure SM 81 LC pojemnościowy mikrofon instrumentalny

    Legendarny model SM81 jest pojemnościowym mikrofonem kardioidalnym z płaską charakterystyką częstotliwościową, który zapewnia szerokie pasmo oraz niskie szumy własne. SM81 jest doskonałym wyborem dla profesjonalnych muzyków lub inżynierów dźwięku, którzy szukają mikrofonu do gitar akustycznych, fortepianu czy czyneli perkusyjnych. Świetnie sprawdzi się na scenie jak i w domowych studiach nagrań.

     Shure

     Shure SM58 SE

     499,00 zł

     Shure SM 58 SE mikrofon dynamiczny wokalowy (z wyłącznikiem)

     Legendarny model SM58® jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny, dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

      Shure

      Shure SM58 LCE

      476,00 zł

      Shure SM 58 LCE mikrofon dynamiczny wokalowy (bez wyłącznika)

      Legendarny model SM58® jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny, dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

       Shure

       Shure SM57 LCE

       464,00 zł

       Shure SM57 mikrofon dynamiczny instrumentalny

       Legendarny SM57 jest branżowym standardem – to niezwykle wszechstronny mikrofon dynamiczny o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany do czystej reprodukcji instrumentów akustycznych oraz podłączonych do wzmacniaczy. SM57 jest idealnym wyborem w przypadku scenicznych systemów nagłośnieniowych, jak również podczas nagrywania. Jest on najbardziej popularnym wyborem dla profesjonalnych muzyków, którzy chcą odpowiednio omikrofonować swoje instrumenty akustyczne lub wzmacniacze, a zwłaszcza gitarowe i basowe, saksofon, trąbkę czy perkusję.

        

        Shure

        Shure BLX 24E/SM58

        1 439,00 zł

        Shure BLX 24E/SM58

        Bezprzewodowy system wokalowy z mikrofonem SM58 łączy w sobie łatwość konfiguracji z intuicyjnym interfejsem oraz niezawodne działanie, któremu można w pełni zaufać. Niezwykle wszechstronny w zastosowaniu dynamiczny mikrofon Shure SM58 o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości to niekwestionowany standard branżowy. Został on zaprojektowany pod kątem uzyskania ciepłej i klarownej reprodukcji wokalu.


        Częstotliwość pracy zestawu: H8E (518-542 MHz)

         Shure

         Shure BLX 24E/B58

         1 739,00 zł

         Shure BLX 24E/B58 bezprzewodowy system wokalowy

         Posiada analogowy odbiornik bezprzewodowy BLX4. Odbiornik ten jest gotowy do pracy bezpośrednio po wyjęciu go z pudełka i jest najbardziej właściwym wyborem dla wykonawców, którzy chcą uwolnić się od połączeń kablowych. Nadajnik do ręki z kapsułą Shure Beta 58A to dynamiczny mikrofon wokalowy, który jest niezwykle precyzyjnie zaprojektowany oraz wykonany. Znajduje on zastosowanie podczas występów na żywo, a także w trakcie nagrań studyjnych. Specjalnie ukształtowana charakterystyka częstotliwościowa powoduje podkreślenie pasma wokalu, a superkardioidalna charakterystyka kierunkowości przyczynia się do skutecznej izolacji innych źródeł dźwięków. Cechuje go łatwość konfiguracji oraz intuicyjny interfejs, a także niezawodne działanie, któremu można w pełni zaufać.

         Częstotliwość pracy zestawu: H8E (518-542 MHz)

          Shure

          Shure PGA58 XLR

          329,00 zł

          Shure PGA58 mikrofon dynamiczny wokalowy

          PGA58 to profesjonalnej jakości dynamiczny mikrofon wokalowy zaprojektowany pod kątem uzyskania wyjątkowej trwałości i doskonałego brzmienia we wszystkich aplikacjach związanych z nagłaśnianiem wokalu.

           Shure

           Shure PGA57 XLR

           349,00 zł

           Shure PGA57 XLR mikrofon dynamiczny instrumentalny

           PGA57 to profesjonalnej jakości instrumentalny mikrofon dynamiczny o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany pod kątem uzyskania wyjątkowej trwałości i doskonałego brzmienia w aplikacjach z użyciem instrumentów akustycznych oraz wzmacniaczy.

            Shure

            Shure PGA48 XLR

            249,00 zł

            Shure PGA48 mikrofon dynamiczny wokalowy

            PG48 to profesjonalnej jakości mikrofon, idealny do mowy lub występów karaoke. Można go też z powodzeniem użyć podczas wykładów i do prowadzenia różnych imprez w klubach.

             Shure

             Shure BLX 288/PG58

             2 399,00 zł

             Shure BLX 288/PG58 podwójny wokalowy system bezprzewodowy.

             W zestawie dwa solidne nadajniki do ręki z wkładką mikrofonową Shure PG58, zestrojone w analogowej technologii transmisji sygnału w celu uzyskania maksymalnej klarowności brzmienia wokalu.


             Częstotliwość pracy zestawu: H8E (518-542 MHz)

              Shure

              Shure Beta 87A

              1 319,00 zł

              Shure Beta 87 mikrofon pojemnościowy wokalowy

              Shure Beta 87A to najwyżej jakości ręczny pojemnościowy mikrofon wokalowy o charakterystyce superkardioidalnej, który posiada niezwykle wyrównaną charakterystykę częstotliwością oraz możliwość pracy z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Jest on idealnym wyborem dla wokalistów oraz osób śpiewających w chórkach, zarówno na scenie, jak również w studiu nagrań. Mikrofon beta87A rejestruje głosy o jaśniejszej barwie z imponującą precyzją, dzięki czemu koncert nabiera wyrazistości.

               Shure

               Shure Beta 58A

               738,00 zł

               Shure Beta 58A mikrofon dynamiczny wokalowy

               Beta 58A jest najwyższej jakości mikrofonem wokalowym znakomicie nadającym się do użycia przez profesjonalnych wokalistów oraz osoby śpiewające w chórkach, zarówno na scenie jak i w studiach nagrań.

                Shure

                Shure Beta 57A

                629,00 zł

                Shure Beta 57A mikrofon dynamiczny instrumentalny

                Dynamiczny mikrofon instrumentalny zapewnia wysokie wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym w trudnych warunkach ze względu na superkardioidalną kierunkowość. Posiada trwałą stalową siatkową kratkę, mocowanie przeciw wstrząsowe, aby zminimalizować przenoszenie niepożądanych hałasów, oraz magnes neodymowy zapewniający wysoki stosunek sygnału do szumu. Znakomity dla instrumentów elektrycznych i akustycznych, jak również dla wokali.

                 Shure

                 Shure Beta 87C

                 1 179,00 zł

                 Shure Beta 87C mikrofon pojemnościowy wokalowy

                 Mikrofon wokalowy z wyrównaną, specjalnie dostrojoną charakterystyką w celu zapewnienia ciepłego, naturalnego brzmienia. Posiada kardioidalną kierunkowość zapewniającą maksymalną izolację, minimalne zabarwienie poza osią, 3-stopniowy filtr pop w celu zminimalizowania szumu oddechu i odporny na uszkodzenie uchwyt do statywu.

                  Shure

                  Shure PGA52 XLR

                  619,00 zł

                  Shure PGA52-XLR dynamiczny mikrofon do stopy perkusyjnej

                  Profesjonalnej jakości mikrofon idealny do stopy oraz zbierania dźwięków z dolnej części pasma częstotliwościowego.

                   Shure

                   Shure PGA27 LC

                   1 299,00 zł

                   PGA27 to profesjonalny mikrofon pojemnościowy z dużą membraną. Legendarna jakość konstrukcji Shure zapewnia wyjątkową wydajność w trudnych warunkach. Mikrofon posiada filtr górnoprzepustowy zapewniający dodatkową kontrolę nad niepożądanym sygnałem z niskich częstotliwości oraz przełączany tłumik -15dB dla wszechstronności SPL.