Gadżety i akcesoria

Ortega

Ortega FEX4

43,00 zł

Ortega FEX4 to zaawansowane, lekkie narzędzie treningowe, które pomaga budować siłę dla całej ręki i przedramienia. Regulowane napięcie dla każdego palca (około 1,3-3,2 kg) i 4 indywidualnie regulowane tłoki zwiększają możliwości treningu. Trenuj i utrzymuj siłę palców, dłoni i przedramion.

  D'Addario

  D'Addario PW-VG-01 Varigrip

  69,00 zł

  D\'Addario PW-VG-01 Varigrip przyrząd do ćwiczenia dłoni i palców

  Regulowany przyrząd do ćwiczeń dłoni D\'Addario Varigrip, zaprojektowany aby rozwijać i utrzymywać siłę i zręczność palców, dłoni i przedramion, D\'Addario Varigrip ma ergonomiczny kształt i zmienne napięcie, które można dostosować do każdego palca.

  • Nowe
  Kera Audio

  GA-K saksofon

  5,00 zł

  Brelok Kera Audio GA-K saksofon

  Kolor: Czarny/ Żółty

  Materiał: ABS

  Rozmiar: 6 cm

  Rodzaj opakowania: Torebka foliowa

  • Nowe
  Dunlop

  Dunlop 7017SI Bridge Pin Opener

  17,00 zł

  Dunlop 7017SI Bridge Pin Opener otwieracz

  Dunlop Bridge Pin Opener został ergonomicznie zaprojektowany dla łatwego chwytania, otwierania butelek oraz wyciągania szpilki do mostka. Idealny brelok do podróży. 

  • materiał: tworzywo sztuczne
  • kolor: czarny
  • Nowe
  Ortega

  Ortega OPB10000 Power Bank

  110,00 zł

  Ortega OPB10000 Power Bank 10000 mAh USB-A/C

  Power bank Ortega jest idealny dla najnowszych przedwzmacniaczy MagusX/G i MagusX/U. OPB10000 można używać również do innych kompatybilnych urządzeń, nawet do 40 godzin dodatkowej pracy baterii. Power bank posiada gniazdo USB-A dla wyjścia i wejście USB-C. Dodatkowym plusem jest eleganckie, matowe wykończenie. 

  • Nowe