Futerały do gitar akustycznych

Ortega

Ortega OACCSTD-DN

484,00 zł

Futerał na gitarę akustyczną wykonany z czarnego winylu. Płaski wierzch, 15 mm wyściółka pokryta aksamitnym materiałem, wewnątrz przegroda na akcesoria, chromowany osprzęt i mocny uchwyt.

  Ortega

  Ortega OBPS paski do futerałów

  86,00 zł

  Zamień twardy futerał w wygodny do przenoszenia GigBag za pomocą pasów OBPS. Pasy przeznaczone są do przenoszenia twardych futerałów. Paski na ramiona mają regulowaną długość oraz wygodne, szerokie na 85 mm miękkie naramienniki. Łatwy montaż i regulacja.

   Nexon

   Nexon TBA4199E

   239,00 zł

   Futerał twardy do gitary akustycznej (41\") w kolorze czarnym z dodatkową kieszenią na nuty i akcesoria. Instrument zabezpiecza twarda i lekka konstrukcja ze styropianu. Warstwa zewnętrzna z wytrzymałego materiału Oxford 600 D. Wnętrze z miękkiego, pluszowego materiału. Solidny, metalowy zamek o rozmiarze 10 mm. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości.

    Canto

    Canto WC-100

    489,00 zł

    Canto WC-100 - futerał do gitary akustycznej

    Wykonany z tolexu i usztywniony drewnianą sklejką.
    Bezpośrednią ochronę instrumentu zapewnia wewnętrzny wkład wykonany z pianki pokrytej welurem.
    Futerał oferowany w kolorze czarnym, zamykany na kluczyk,
    z wewnętrznym schowkiem, hardware chromowany.


    • Zapytaj o dostępność
    Nexon

    Nexon TBA4199P

    229,00 zł

    Futerał twardy do gitary akustycznej (41\") w kolorze czarnym z dodatkową kieszenią na nuty i akcesoria. Instrument zabezpiecza twarda i lekka konstrukcja ze styropianu. Warstwa zewnętrzna z wytrzymałego materiału Oxford 600 D. Wnętrze z miękkiego, pluszowego materiału. Solidny, metalowy zamek o rozmiarze 5 mm. Szelki z metalowymi klamrami do regulacji długości. Seria: Premium.

    • Zapytaj o dostępność