Blog - co nowego?

Jak wybrać odpowiedni smyczek?
46 wyświetlenia

Wybór odpowiedniego smyczka jest tak samo istotny, jak wybór skrzypiec. Każdy smyczek, chociaż wydaje się identyczny, dostarcza inne brzmienie. Do odpowiedniego wyboru smyczka przyczyniają się zarówno preferencje osoby grającej, jak i poziom zaawansowania.   

Wpływ drewna na brzmienie gitary
62 wyświetlenia

Nie istnieje jedna, uniwersalna gitara nadająca się do każdej muzyki

Jak wybrać rozmiar skrzypiec?
59 wyświetlenia

Rozpoczęcie gry na instrumencie może być wstępem do niesamowitej i wyjątkowej przygody jaką może przeżyć człowiek. Nauka gry oprócz umiejętności wydobywania pięknych dźwięków potrafi nauczyć także systematyczności, sumienności i pracowitości. Co zrobić kiedy dziecko oznajmi rodzicom - chcę spróbować nauczyć się gry na skrzypcach. Pojawia się pytanie - jakie skrzypce wybrać? Jak dobrać odpowiedni rozmiar? Na co zwrócić uwagę?

Rodzaje i charakterystyka pałek perkusyjnych
25 wyświetlenia

Instrumenty perkusyjne i ich akcesoria to bardzo szeroki temat. Często spotykamy się z różnymi pytaniami od klientów. W dzisiejszym blogu postaramy się przybliżyć Wam charakterystykę pałek perkusyjnych. Wybór i oznaczenia mają pewne zasady, które od teraz będą dla wszystkich jasne i przejrzyste.

Usługi serwisowe w Amadeuszu
17 wyświetlenia

Dziś trochę o naszym serwisie.. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie naprawy i renowacji:

Jaki wzmacniacz gitarowy na początek?
17 wyświetlenia

Wychodząc na przeciw naszym klientom przedstawiamy wady i zalety najczęściej spotykanych wzmacniaczy gitarowych.

Zostań w domu z instrumentami i muzyką
10 wyświetlenia

Mimo trudnej dla wszystkich sytuacji, szukamy rozwiązań jak umilić i spożytkować w rozwojowy sposób ten czas. To idealny moment, żeby rozwinąć swój muzyczny talent w domu! Muzyka zawsze była świetnym towarzyszem człowieka.