Głowy ruchome

Chauvet DJ

Chauvet DJ Intimidator Spot 260

3 505,00 zł

Intimidator Spot 260 głowa ruchoma

Daj swoim mobilnym efektom trochę światła dzięki pełnemu funkcji Intimidator Spot 260. Wyposażony jest w diodę LED o mocy 75 W i zmotoryzowane ustawianie ostrości, które pozwala wyświetlać ostre gobo z niemal dowolnej odległości. Rzuć światło dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zachowaj energię na imprezę za pomocą trybu Totem, który utrzymuje wiązki na parkiecie, a trójwymiarowy pryzmat rozdziela wiązkę i obejmuje większy obszar, aby ekscytować gości imprezy. Intimidator Spot 260 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Połącz maksymalnie 4 urządzenia, aby tworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Możesz także użyć wygodnego, bezprzewodowego sterowania innego niż DMX za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Intimidator Spot 260 ma złącza wejścia / wyjścia zasilania zgodne z powerCON® do łączenia mocy.

  LIGHT4ME

  LIGHT4ME Venom Beam 200 LED

  2 599,00 zł

  LIGHT4ME Venom Beam 200 głowica ruchoma LED 200W

  LIGHT4ME VENOM BEAM 200 to profesjonalna głowica ruchoma LED z serii Venom – jednej z najbardziej niezawodnych linii reflektorów scenicznych marki Light4Me. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocną i wydajną, białą diodę o mocy 200 wat oraz wysokiej klasy optykę generującą skupioną wiązkę o kącie wynoszącym 6°. To znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają głowicy LED emitującej punktowy promień światła. Sprzęt znakomicie spisuje się na różnego typu estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie sceniczne dla zespołów i mobilnych DJ-ów.

   LIGHT4ME

   LIGHT4ME Venom Spot 150 LED

   2 899,00 zł

   LIGHT4ME Venom Spot 150 głowica ruchoma LED 150W

   Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie dla DJ, zespołów i technik estradowych. Venom Spot wyróżnia się wysoką jakością wykonania w stosunku do innych głów ze swojego przedziału cenowego, oraz wyjątkowo równemu strumieniowi światła o ostrych krawędziach.

    LIGHT4ME

    LIGHT4ME FOCUS 60 LED spot PRYZMA AF

    1 359,00 zł

    LIGHT4ME FOCUS 60 LED to pierwsza na rynku głowa ruchoma z 16-bitowymi silnikami, obrotową pryzmą, zmotoryzowanym fokusem oraz dużym wyświetlaczem LCD w cenie poniżej tysiąca złotych! Wyposażona została w jasną, mocno świecącą diodę LED o mocy 60W. Urządzenie posiada tarczę gobo z jedenastu wzorami w tym efekt wody i 2 szklane gobo, 9 kolorów plus biały z półkolorami, automatyczny focus i 3-ramienną obrotową pryzmę. Głowica swoją jasnością może śmiało konkurować z urządzeniami na żarówkach halogenowych lub wyładowczych, świeci zdecydowanie mocniej niż jej 50-watowa konkurencja. Nie bez znaczenia jest również pobór mocy (średnio ok. 100W), szczególnie ważny w przypadku mobilnych DJ-ów i zespołów grających na imprezach okolicznościowych.

     LIGHT4ME

     LIGHT4ME Smart Beam LED 60W

     999,00 zł

     Urządzenie posiada tarczę 7 soczystych kolorów, a także barwę białą. Ma niski pobór mocy (średnio ok. 100W), co jest szczególnie ważne w przypadku mobilnych DJ-ów i zespołów grających na imprezach okolicznościowych. LIGHT4me Smart beam LED 60 dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i małej wadze jest głowicą bardzo mobilną, która sprawdzi się na każdej małej imprezie, w pubie czy dyskotece oraz wszędzie tam, gdzie dekoracja światłem ma znaczenie. Dużym atutem głowicy jest także bardzo cicha praca. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w efektowne programy świetlne działające w trybie automatycznym oraz Sound Mode. Głowica posiada także wyświetlacz LCD oraz menu obsługiwane za pomocą czterech przycisków.

      Evolights

      Evolights iQ 132 B Beam Osram Sirius HRI 132W

      3 699,00 zł

      Evolights iQ 132B Beam głowica ruchoma

      EVOLIGHTS IQ-132B to wysokiej klasy ruchoma głowica estradowa typu beam, przeznaczona do profesjonalnych zastosowań na wszelkiego rodzaju scenach. Reflektor wyposażony został w lampę wyładowczą Osram Sirius HRI 132W. Jej moc oraz zaawansowana, wysokiej jakości optyka tworzą wiązkę światła o dużej gęstości i ostrych krawędziach.

      Urządzenie posiada statyczną tarczę gobo z efektem Gobo Shake, na której mieści się 17 nowoczesnych wzorów, a także tarczę kolorów, na której znajduje się 14 filtrów barwiących światło. Rozbicie wiązki umożliwia 8-ramienna pryzma. Wśród systemów zainstalowanych w głowicy warto na pewno wymienić zmotoryzowany focus, szybki shutter, funkcję autorepozycji, a także tryb stroboskopu z regulacją częstotliwości błysków.

       LIGHT4ME

       LIGHT4ME MINI SPOT 30 RING

       499,00 zł

       LIGHT4ME MINI SPOT 30 RING to mały reflektor LED w postaci ruchomej głowicy. Urządzenie wyposażone zostało w 30W diodę emitującą białe światło oraz ring 12 diod SMD 5050 oplatający szklaną soczewkę. Spot znakomicie sprawdza się na scenach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także mobilnej pracy zespołów weselnych i DJ-ów.

       Obudowa reflektora powstała z odlewu aluminium oraz odpornego na wysokie temperatury tworzywa sztucznego. Ruchoma głowa o 13-stopniowym kącie świecenia posiada szeroki zakres ruchów panoramicznych i wertykalnych. Kryje w sobie tarczę siedmiu kolorów umożliwiającą stworzenie efektu tęczy, oraz tarczę gobo z funkcjami Gobo Flower i Gobo Shake, na której znajduje się siedem wzorów kształtujących wiązkę światła.

       • Nowe
       LIGHT4ME

       LIGHT4ME Venom Spot Ring 200W LED

       3 299,00 zł

       LIGHT4ME Venom Spot Ring 200W LED głowica ruchoma LED 150W

       Profesjonalna ruchoma głowica LED z serii Venom, wyposażona w bardzo mocną 200W białą diodę LED oraz system 24 półwatowych diod RGB oplatających wewnętrzną soczewkę. Dzięki nim urządzenie może generować dodatkowe efekty świetlne. W głowicy jest tarcza 7 kolorów, dwie tarcze gobo – statyczna posiadająca 8 oraz rotacyjna mająca 6 nowoczesnych wzorów kształtujących wiązkę światła, a także dwustronnie rotacyjna, 3-ramienna pryzma rozszczepiająca światło w sposób cyrkularny.

       • Nowe
       Evolights

       Evolights NEO SPOT 130W LED

       2 599,00 zł

       Evolights NEO SPOT 130W LED głowica ruchoma

       Evolights Neo Spot 130 to profesjonalna estradowa głowica ruchoma LED, której źródłem światła jest biała dioda o mocy 130W i temperaturze barwowej na poziomie 9000 Kelwinów. Głowa wyposażona została w koło ośmiu kolorów, rotacyjną i indeksowalną tarczę gobo z siedmioma nowoczesnymi wzorami kształtującymi promień świetlny, a także 4-ramienny, obrotowy pryzmat rozszczepiający wiązkę. Ostrość plamy reguluje elektroniczny focus i manualny zoom. Reflektor świetnie spisuje się na muzycznych scenach, podczas przedstawień i pokazów, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako dynamiczne oświetlenie dla zespołów weselnych i mobilnych DJ-ów.

       • Nowe
       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Spot 110

       1 050,00 zł

       Intimidator Spot 110 - głowa ruchoma

       Mały, ale potężny, kompaktowy Intimidator Spot 110 jest lekkim prefektorem z ruchomą głową LED doskromnych aplikacji mobilnych. Posiada osobne koła kolorów i gobo do kreatywnego programowania, ale także łatwe w obsłudze programy aktywowane dźwiękiem do dynamicznych pokazów świetlnych w celu synchronizacji z muzyką. Wbudowane zautomatyzowane programy są również na pokładzie Intimidatora Spot 110 i łatwo jest wygenerować zsynchronizowany program w trybie Master / Slave.

       • Zapytaj o dostępność
       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Spot 160

       1 920,00 zł

       Intimidator Spot 160 - głowa ruchoma

       Intimidator Spot 160 jest uosobieniem kompaktowej mocy ruchomej głowy. Ta pełna funkcji ruchoma głowa została zaprojektowana do mobilnych występów dzięki innowacyjnemu trybowi totemu CHAUVET DJ, utrzymując wiązki skierowane na parkiet. Jedną scenę można ustawić, zapisać i przywołać ręcznie z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Wygodny uchwyt do zawieszania o 1/4 obrotu pozwala na szybkie usunięcie w razie potrzeby, a do 4 urządzeń można połączyć, aby stworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Bezprzewodowe sterowanie bez DMX jest możliwe przy użyciu opcjonalnego pilota IRC-6

       • Zapytaj o dostępność
       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Spot 360

       4 899,00 zł

       Intimidator Spot 360 - głowa ruchoma

       Intimidator Spot 360 to dioda LED o mocy 100 W z mocą mobilnego oświetlenia imprezy. Na pokładzie znajdują się podwójnie obracające się pryzmaty, które dzielą wiązkę i pokrywają większy obszar imponującymi efektami wizualnymi Intimidator Spot 360. Rzucaj światło jeszcze dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zmotoryzowany fokus daje możliwość tworzenia ostrych wzorów gobo z niemal dowolnej odległości, a tryb Totem pozwala utrzymać wiązki do przodu. Intimidator Spot 360 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Tworzenie niesamowitych pokazów świetlnych jest łatwe dzięki bezprzewodowemu sterowaniu bez DMX za pomocą opcjonalnego IRC-6 zdalny. Intimidator Spot 360 wykorzystuje połączenia wejścia / wyjścia zgodne z powerCON® do łączenia mocy. Poręczny uchwyt do zawieszania o 1/4 obrotu pozwala na montaż pojedynczego lub podwójnego zacisku.

       • Zapytaj o dostępność
       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Trio

       4 491,00 zł

       Intimidator Trio - głowa ruchoma

       Intimidator Trio to innowacyjna, ruchoma głowica zasilana diodami LED z funkcjami wiązki, mycia i efektu. Umożliwia płynne przejście z wąskiej wiązki na szeroką myjnię za pomocą zmotoryzowanego zoomu. Jego stale obracający się plaster miodu zapewnia ekscytujące światło efektowe, a dzięki wbudowanym, przyciągającym wzrok automatycznym programom z kontrolą strefy możesz łatwo generować złożony wygląd. Intimidator Trio ma wbudowany tryb Totem, który pozwala wiązkom pozostać skupionym na parkiecie, a skoordynowane programy master / slave dla maksymalnie 4 urządzeń zapewniają zaawansowany wygląd bez programowania. Możesz ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD, a wygodne, bezprzewodowe sterowanie inne niż DMX jest na wyciągnięcie ręki za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Oszczędź czas na prowadzeniu kabli, łącząc zasilanie wielu urządzeń. 

       • Zapytaj o dostępność
       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Spot 375Z IRC

       5 890,00 zł

       Intimidator Spot 375Z IRC głowa ruchoma

       Intimidator Spot 375Z IRC jest wyjątkowo jasnym, ruchomym miejscem na głowę o mocy 150 W, przeznaczonym do dużych wydarzeń. Wyposażony jest w zmotoryzowany zoom do zastosowań z krótkim lub długim rzutem, a podwójnie obracające się pryzmaty dzielą wiązkę, zapewniając świetne efekty i pokrywając większy obszar. Zmotoryzowane ogniskowanie zapewnia ostre projekcje z niemal dowolnej odległości, a wbudowany tryb Totem utrzymuje wiązki dokładnie tam, gdzie chcesz. Intimidator Spot 375Z IRC zawiera wbudowane, zautomatyzowane i aktywowane dźwiękiem programy lub może być kontrolowany w trybie DMX lub Master / Slave. Złącza wejścia / wyjścia mocy kompatybilne z powerCON® do łączenia mocy są również na pokładzie.

       • Zapytaj o dostępność
       LIGHT4ME

       LIGHT4ME Patriot Spot 90 LED

       1 099,00 zł

       LIGHT4ME Patriot Spot 90 głowica ruchoma LED

       Głowa ruchoma Patriot 90 to urządzenie typu spot, wyposażona w mocną białą diodę LED 90W. Ta ruchoma głowa jest lekka, szybka i niezawodna. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz łatwością użytkowania. Wyposażona została w obrotową, trójramienną pryzmę oraz dwie tarcze gobo – rotacyjną z dwoma gobo szklanymi i czterema metalowymi oraz drugą – statyczną – z ośmioma wzorami. Urządzenie ma również tarczę barw z siedmioma żywymi kolorami. To oświetlenie sceniczne doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, klubach muzycznych, zespołach eventowych, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do transportu.

       • Zapytaj o dostępność
       LIGHT4ME

       LIGHT4ME Smart Spot 60 W Prism LED

       1 149,00 zł

       LIGHT4ME SMART SPOT 60 PRISM LED to głowica ruchoma będąca ulepszoną wersją bestsellera Light4Me Smart Spot 60Reflektor wyposażony został w 3-ramienną, obrotową pryzmę, która rozszczepia wiązkę światła, tworząc dodatkowe możliwości kreowania efektów. Zrównoważona moc 60-watowej białej diody led jest idealnym rozwiązaniem dla eventowych zespołów muzycznych, mobilnych DJ-ów, a także klubów tanecznych, dyskotek i pubów. 

       Smart Spot posiada niezawodny układ optyczny, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Kąt świecenia wynosi 14 stopni, a pomiar luksomierzem wykazał 26500 luksów z odległości 1 metra.

       • Zapytaj o dostępność
       Chauvet Professional

       Chauvet Rogue RX1 Wash

       7 290,00 zł

       Chauvet Rogue RX1 Wash głowa ruchoma

       Rogue R1X Wash zasilana jest siedmioma diodami LED RGBW 25W. To wszechstronna ruchoma głowica typu wash zoom, która posiada unikalną konstrukcję soczewek „bąbelkowych”, zapewniającą doskonałe oddawanie barw i oszałamiające efekty wizualne. Inne wyróżniające cechy to zakres zoomu od 7,9° do 62,7°, niewiarygodnie szybkie i płynne ruchy pan i tilt, proste i złożone profile kanałów DMX oraz 3-pinowe i 5-pinowe złącza DMX.

       • Zapytaj o dostępność
       Fractal Lights

       Fractal Lights MORPH 150W Moving Head 3 in 1

       2 999,00 zł

       Fractal Lights MORPH 150W Moving Head 3in1 głowica ruchoma

       Nowa i jasna, 150W głowica 3w1 (Beam/Spot/Zoom) świeci ponad konkurencja. Wysoko wydajne 150W źródło LED stanowi serce urządzenia. Podwójna tarcza Gobo z efektem Roto i shake, w połączeniu z 3 stronną pryzmą pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Nasycone kolory i ciche precyzyjne silniki krokowe, czynią to urządzenie idealnym do każdego eventu firmowego lub sali balowej.

       • Zapytaj o dostępność
       Fractal Lights

       Fractal Mini Led Gobo Spot 60W

       599,00 zł

       Fractal Mini Led Gobo Spot 60W głowica ruchoma 60W

       Kompaktowa głowica LED, która doskonale nadaje się do oświetlenia zarówno większej sceny jak i mniejszych klubów i eventów. Urządzenie oferuje gotowe programy pracy, co znacznie skraca konfigurację w dowolnym typie instalacji. Jest to poręczna i lekka głowica o wysokiej wartości strumienia świetlnego, która może być sterowana w standardzie DMX, Auto, Sound, Master-Slave.

       • Zapytaj o dostępność
       LightGO!

       LightGo! MH Helios 150 Beam Spot Wash

       2 799,00 zł

       HELIOS 150 to najnowsze ruchoma głowica typu Beam, Spot i Wash, której źródłem światła jest biała dioda COB o mocy 150 W.

       Urządzenie charakteryzuje super precyzyjna optyka, bardzo szybki ruch oraz niezawodne działanie w każdych warunkach. Praca w 3 różnych trybach daje bardzo bogaty wachlarz możliwości. Na szczególną uwagę zasługuje ZOOM pracujący w zakresie od 10° do 40°. Jeszcze mniejszą plamkę światła (7°) można uzyskać dzięki reduktorom.

       Do dyspozycji mamy regulowany filtr typu Frost, Focus, tarczę kolorów ze szklanymi filtrami, dwie tarcze gobo oraz 3-krotną okrągłą pryzmę.

       • Zapytaj o dostępność