Wytwornice dymu

Chauvet DJ

Chauvet DJ Hurricane Haze 4D

2 090,00 zł

Hurricane Haze 4D wytwornica mgły

Niskoprofilowa mgiełka z regulowaną gałką do kierowania mgiełką i dyskretnym wentylatorem. Można nim sterować za pomocą dołączonego przewodowego pilota czasowego i wbudowanego DMX.

  ADJ

  ADJ VF1300

  549,00 zł

  ADJ VF1300 - wytwornica dymu

  VF1300 to nowa, przenośna dymiarka ADJ o mocy 1300W, idealna dla mobilnych artystów, do średnich klubów i barów oraz kręgielni i do efektów specjalnych gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając promienie świetlne używanych urządzeń. VF1300 posiada bardzo wydajną grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 2,3 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie. Posiada zaawansowane cechy takie jak: system ETS – elektroniczny czujnik temperatury regulujący moc grzałki i czujnik niskiego poziomu płynu odłączający zasilanie pompy w celu jej ochrony. Opcjonalny pilot bezprzewodowy jest sprzedawany oddzielnie

   Chauvet DJ

   Chauvet DJ Hurricane Haze 1DX

   979,00 zł

   Hurricane Haze 1DX wytwornica mgły, hazer

   Hurricane Haze 1DX tworzy lekką mgiełkę aby uwydatnić każdy pokaz świetlny. Z łatwością ustaw adres DMX i samodzielną pracę za pomocą cyfrowego wyświetlacza. Prędkość wyjściową mgły można regulować w trybie samodzielnym za pomocą cyfrowego wyświetlacza bez wymaganego kontrolera. Wbudowany czujnik pomaga przedłużyć żywotność hazera, automatycznie zatrzymując pompę, gdy poziom płynu jest niski.

    Chauvet DJ

    Chauvet Hurricane 1200

    799,00 zł

    Chauvet Hurricane 1200 wytwornica dymu

    Hurricane 1200 to wydajna i przenośna wytwornica mgły, która ożywia każdy pokaz świetlny. W zestawie pilot zdalnego sterowania

    • kompaktowa i lekka wytwornica mgły
    • dołączony pilot zdalnego sterowania ze zmienną regulacją pozwala na precyzyjną obsługę efektów
    • technologia Always Ready zapewnia działanie na żądanie
    • ręczny przycisk mgły zapewnia łatwą kontrolę
    • zaawansowany czujnik płynu z automatycznym wyłączaniem chroni pompę przed przegrzaniem
    • podświetlany diodami LED zbiornik
    • ultraszybki czas nagrzewania dla szybkiej gotowości
    • wytwarzanie mgły z użyciem płynów na bazie wody
     Chauvet DJ

     Chauvet Hurricane 1000

     589,00 zł

     Chauvet Hurricane 1000 wytwornica dymu

     Hurricane 1000 to wydajna i przenośna wytwornica mgły, która ożywia każdy pokaz świetlny. W zestawie pilot zdalnego sterowania

     • kompaktowa i lekka wytwornica mgły
     • dołączony pilot zdalnego sterowania ze zmienną regulacją pozwala na precyzyjną obsługę efektów
     • technologia Always Ready zapewnia działanie na żądanie
     • ręczny przycisk mgły zapewnia łatwą kontrolę
     • zaawansowany czujnik płynu z automatycznym wyłączaniem chroni pompę przed przegrzaniem
     • podświetlany diodami LED zbiornik
     • ultraszybki czas nagrzewania dla szybkiej gotowości
     • wytwarzanie mgły z użyciem płynów na bazie wody

      Evolights FOG 1200

      499,00 zł

      Evolights Fog 1200 

      profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) o mocy 1200 watów

      • Nowe

      Evolights FOG 1500

      799,00 zł

      Evolights Fog 1500 – profesjonalna wytwornica dymu (wytwornica mgły) sterowana za pomocą przewodo­wego i bezprzewodowego pilota lub protokołu DMX, ze zbiornikiem o poj. 3 l, idealna do zastosowań na zamkniętych scenach, w dyskotekach oraz podczas różnego typu imprez.

      • Nowe
      LIGHT4ME

      LIGHT4ME HAZER PRO 1500

      1 090,00 zł

      LIGHT4ME HAZER PRO 1500 wytwornica dymu/mgły IR

      Wykorzystująca płyn na bazie czystej wody profesjonalna wytwornica dymu/mgły o mocy 1500W z możliwością sterowania bezprzewodowym pilotem, charakteryzująca się szybkim czasem nagrzewania (3 min.) i wysoką wydajnością.

      • Zapytaj o dostępność
      ADJ

      ADJ VF1100

      349,00 zł

      ADJ VF1100 - wytwornica dymu

      VF1100 to nowa, przenośna dymiarka ADJ, idealna dla mobilnych artystów, do średnich klubów i barów gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając prominie świetlne używanych urządzeń. VF1100 posiada bardzo wydajną grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 1 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie. Posiada zaawansowane cechy takie jak: system ETS – elektroniczny czujnik temperatury regulujący moc grzałki i czujnik niskiego poziomu płynu odłączający zasilanie pompy w celu jej ochrony.

      • Zapytaj o dostępność
      ADJ

      ADJ VF1600

      763,00 zł

      ADJ VF1600 - wytwornica dymu

      VF1600 to przenośna dymiarka ADJ o mocy 1600W, idealna dla mobilnych artystów, do dużych klubów i barów, na scenie, do kościołów oraz kręgielni i do efektów specjalnych gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając promienie świetlne używanych urządzeń. VF1600 posiada bardzo wydajna grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 2,3 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie. Posiada zaawansowane cechy takie jak: wbudowane sterowanie DMX, system ETS – elektroniczny czujnik temperatury regulujący moc grzałki i czujnik niskiego poziomu płynu odłączający zasilanie pompy w celu jej ochrony. Opcjonalny pilot bezprzewodowy jest sprzedawany oddzielnie

      • Zapytaj o dostępność
      ADJ

      ADJ VF400

      195,00 zł

      ADJ VF400 - wytwornica dymu

      VF400 to kompaktowa dymiarka ADJ o mocy 400W, idealna dla mobilnych artystów, do małych klubów i barów gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając promienie świetlne używanych urządzeń. VF400 posiada bardzo wydajną grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 0,25 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie.

      • Zapytaj o dostępność