Gitary elektro-akustyczne

LAG

Lag Travel GTE Tramontane

2 149,00 zł

Lag Travel GTE gitara elektroakustyczna Tramontane

Charakterystyczna jak żadna inna gitara elektroakustyczna Lag Travel przyciąga swoim nietuzinkowym wyglądem. Mniejsza skala tej gitary, która wynosi 600mm sprawia, że nadaje się ona doskonale jako towarzysz w podróży. Wyjazdy z gitarą będą teraz jeszcze łatwiejsze i poręczniejsze! Mniejszy rozmiar gitary nie oznacza jednak utraty brzmienia - gitara jest donośna i dźwięczna.

  LAG

  LAG T170ACE

  2 220,00 zł

  Lag T170ACE gitara elektroakustyczna

  T170ACE zachwyca eleganckim designem oraz niezwykłym brzmieniem. Gitara jest wyposażona w aktywną elektronikę Fishman Ink3 wraz z wbudowanym tunerem typu push-to-tune z wyświetlaczem LCD oraz 3-stopniową korekcję brzmienia. 

   LAG

   Lag T118ACE-BRS

   2 299,00 zł

   Lag T118ACE-BRS gitara elektroakustyczna

   T118ACE-BRS to połączenie najwyższej jakości drewna z fenomenalnym brzmieniem. We wszystkich modelach tej serii zastosowano elektronikę StudioLâg Plus (poza modelami T100 z elektroniką StudioLâg) i przetworniki Nanoflex™. Instrument jest idealny zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gitarami, jak i dla profesjonalnych graczy. 

    Epiphone

    Epiphone J-45EC Studio Solid Top Fishman Presys-II VS Vintage Sunburst

    1 319,00 zł

    Epiphone J-45EC Studio Solid Top Fishman Presys-II VS Vintage Sunburst gitara elektroakustyczna

    Epiphone przedstawia nową odsłonę gitary elektroakustycznej znanej do tej pory pod nazwą AJ220 SCE. Instrument jest świetnie wykończony i zawiera kilka funkcji, które zazwyczaj dostępne są w dużo droższych modelach. Dodatkowo, Epiphone J-45CE brzmi równie dobrze jak wygląda. Dzięki zaawansowanej konstrukcji korpusu, gitara posiada stosunkowo dużych rozmiarów komorę rezonansową zapewniającą pełny, głęboki i głośny dźwięk. Wycięcie w korpusie znacznie ułatwia dostęp do wyższych progów dokładnie osadzonych na palisandrowej podstrunnicy.

     Furch

     Furch Yellow OMc-SR LR Baggs Anthem

     11 200,00 zł

     Furch Yellow OMc-SR LR Baggs Anthem gitara elektroakustyczna


     furch yellow


     Doskonale wszystkim znana, czeska marka Furch jest w tym momencie jednym z najbardziej pożądanych producentów gitar akustycznych i elektroakustycznych na świecie. Zawdzięcza to między innymi doskonałym materiałom, z których wykonane są instrumenty oraz niesamowitemu designowi, który urzeka niebanalnym połączeniem prostoty i precyzji wykonania. Gitary oferują całe spektrum brzmieniowe, w zależności od oczekiwań nawet najbardziej wymagających muzyków – każdy model gitar Furcha dostarczy Państwu wspaniałych wrażeń słuchowych.

      Epiphone

      Epiphone J-15 EC NA Natural

      1 059,00 zł

      Epiphone J-15 EC NA Natural gitara elektroakustyczna

      Seria AJ charakteryzuje się różnorodnością produkowanych modeli. Głównym celem Epiphone przy projektowaniu i produkcji tej serii było stworzenie wyjątkowych gitar, dostosowanych do potrzeb instrumentalistów oraz sprawdzających się w różnych stylach gry. Szeroka paleta kolorów, perfekcyjne wykonanie w oparciu o wyselekcjonowane gatunki drewna oraz najwyższej jakości osprzęt daje niesamowite brzmienie i grywalność. Modele AJ przeznaczone są zarówno dla początkujących gitarzystów  jak i zawodowych muzyków. Gitary wypadały świetnie podczas testów grywalności i brzmieniowych, co zapewniło serii duże uznanie na światowym rynku muzycznym.

       Epiphone

       Epiphone Hummingbird Studio Solid Top Fishman Sonitone FC Faded Cherry Sunburst

       1 529,00 zł

       Epiphone Hummingbird Studio Solid Top Fishman Sonitone FC Faded Cherry Sunburst gitara elektro-akustyczna

       Epiphone Humingbird przenosi legendę stylu country w XXI wiek. Pierwsze modele Hummingbird opuściły fabrykę w 1960 roku i za sprawą wyjątkowej sympatii Keitha Richardsa z The Rolling Stones niezwykle szybko zostały rozsławione na całym świecie. Ich brzmienie można usłyszeć w ponadczasowych przebojach takich jak „Satisfaction”, „Play With Fire” i „Under My Thumb” oraz studyjnych albumach Exile in Main Street, Goat\'s Head Soup oraz Sticky Finger. Hummingbird, uchodzący za pierwszoligową gitarę rytmiczną o niskiej akcji strun i potężnym brzmieniu, znalazł się również w arsenale Kid Rocka i Sheryl Crow. Najnowsza wersja instrumentu może z powodzeniem zasilić szeregi dowolnego składu, oferując zbalansowane brzmienie, przetwarzane za pomocą układu elektronicznego Fishman.

        Marris

        Marris GACE

        899,00 zł

        Marris GACE gitara elektroakustyczna

        \"marris\"

        Gdy utalentowany muzyk decyduje się podzielić się swoją miłością do instrumentu, na którym gra oraz połączyć swój artyzm z rzemiosłem, rezultat może być wyjątkowy. Bardzo często artysta przekazuje to skoligacenie kolegom, uczniom i nie grającym fanom instrumetów muzycznych. Tak jak przypadek lutnika Syanislava Petko Marinova, który od dzieciństwa interesował się instrumentami strunowymi. Firma Marris kładzie duży nacisk na wybór drewna i jakość rzemiosła. Dla Stanislava Petko Marinova, najważniejszą rzeczą w produkcji instrumentów jest \"odnaleźć duszę ukrytą w drewnie\". Ten cel jest realizowany w każdej gitarze Marrisa.

         Furch

         Furch Blue Gc-CM LR Baggs SPE

         6 360,00 zł

         Furch Blue Gc-CM LR Baggs SPE gitara elektroakustyczna

         \"Furch-Amadeusz-Nowy-Sacz\"

         Doskonale wszystkim znana, czeska marka Furch jest w tym momencie jednym z najbardziej pożądanych producentów gitar akustycznych i elektroakustycznych na świecie.
         Zawdzięcza to między innymi doskonałym materiałom, z których wykonane są instrumenty oraz niesamowitemu designowi, który urzeka niebanalnym połączeniem prostoty i precyzji wykonania. Gitary oferują całe spektrum brzmieniowe, w zależności od oczekiwań nawet najbardziej wymagających muzyków – każdy model gitar Furcha dostarczy Państwu wspaniałych wrażeń słuchowych.

          Dowina

          Dowina Riesling DCE

          2 949,00 zł

          Dowina Riesling DCE gitara elektroakustyczna

          Dowina Riesling DCE to instrument idealny dla muzyków szukających świetnie brzmiącej gitary za przystępną cenę. Doskonale dobrany lity top oraz boki i tył z mahoniu, oferują piękny i pełny ton, a korpus w kształcie Dreadnaught daje potężny wolumen brzmieniowy. Jak wszystkie gitary Dowiny, Riesling jest bardzo wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Model DCE z wycięciem cutaway ułatwia dostęp do wysokich pozycji i wyposażony jest w topową elektronikę L.R. Baggs Element Active System.

           Norman

           Norman ST40

           7 699,00 zł

           Norman ST40 CW Natural HG Element gitara elektro-akustyczna

           Norman ST40 to przede wszystkim wspaniały komfort gry. Ta gitara to nie tylko instrument do akompaniamentu, ale również doskonały i wygodny instrument solowy. ST40 zapewnia łatwy dostęp do progów w wysokich pozycjach, a wygodny mahoniowy gryf i podstrunnica Richlite zapewniają wygodę i łatwość gry. Mahoniowy lity korpus nadaje temu instrumentowi ciepłe brzmienie, a lita płyta przednia wykonana ze świerku Sitka, pewną zbalansowaną przejrzystość. Całość wykończona na wysoki połysk. Mostek wykonany z hebanu. Godin Atelier Compound Tapered Bracing optymalizuje sztywność górnej płyty i stabilność strukturalną. Gitara wyposażona w system LR Bagss Element Electronics. W komplecie Gig Bag. ST40 CW Natural HG Element to zdecydowanie idealna gitara koncertowa typu \"cutaway\".

            Furch

            Furch Violet Gc-SM LR Baggs SPE

            5 760,00 zł

            Furch Violet Gc-SM LR Baggs SPE gitara elektroakustyczna

            \"Furch-Sklep-Muzyczny-AMADEUSZ-Nowy-Sacz\"

            Seria Violet to cenowo najprzystępniejsze z gitar Furcha. Model ten został wyposażony w aktywną elektronikę L.R. Baggs Stagepro Element.  Ze względu na niebywały kunszt wykonania, a przede wszystkim niespotykane walory brzmieniowe, gitary Furch są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych instrumentów wśród producentów gitar akustycznych i elektroakustycznych na świecie. Zawdzięczają to doskonałym materiałom, z których wykonane są instrumenty i wyrafinowanemu designowi, który zachwyca finezyjnym połączeniem prostoty i precyzji wykonania. Wszystko to w efekcie przekłada się na wszechstronne spektrum brzmieniowe, które w zależności od modelu potrafi urzec każdego gitarzystę i muzyka.

            • Nowe
            Dowina

            Dowina Chianti DCE-ds

            2 599,00 zł

            Dowina Chianti DCE-ds gitara elektroakustyczna

            \"dowina\"

            Seria Chianti słowackiej marki Dowina jest następcą popularnego modelu Puella. Instrument posiada lity top świerkowy i dobrze wyselekcjonowane sapele na bokach i z tyłu gitary. Wszystkie gitary Dowiny są wykonane z wysoką precyzją i dbałością o szczegóły, które zadowolą zarówno amatorów jak i zawodowych gitarzystów. W porównaniu do poprzednika, nowy model Chianti posiada ulepszone ożebrowanie i nieco cieńszą płytę wierzchnią, dzięki czemu gitara lepiej rezonuje dając jeszcze pełniejszy dźwięk.

            Dowina Chianti DCE-DS to gitara elektro-akustyczna z korpusem w kształcie Dreadnaught z wycięciem cutaway, który umożliwia wygodny dostęp do wysokich progów.