Efekty gitarowe pojedyncze

U-ONE

U-ONE U1-BST

199,00 zł

U-ONE U1-BST

Booster U-ONE - umożliwia podbicie sygnału o 15dB bez podbarwień. U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC
UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

  U-ONE

  U-ONE U1-CFP

  327,00 zł

  U-ONE U1-CFP

  CFP 3 w 1 U-ONE - Jeśli potrzebujesz efektów modulacyjnych jak chorus, phaser i flanger to masz je właśnie przed sobą w tym jednym małym pudełeczku! U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC
  UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

   U-ONE

   U-ONE U1-CHR

   199,00 zł

   U-ONE U1-CHR

   Chorus U-ONE - analogowo brzmiący efekt, dzięki któremu uzyskasz charakterystyczne "przemiatanie" jak w utworach z lat '80-tych albo psychodeliczne modulacje występujące w muzyce elektronicznej. U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC
   UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

    U-ONE

    U-ONE U1-DL

    199,00 zł

    U-ONE U1-DL

    Delay U-ONE - analogowo brzmiący efekt - czas reakcji powtórzeń od 20ms do 620 ms. Regulacja czasu i ilości powtórzeń. U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 
    UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

     U-ONE

     U-ONE U1-EQ

     169,00 zł

     U-ONE U1-EQ

     Equalizer U-ONE: 5 zakresów: 100Hz, 250Hz, 630Hz, 1.6 kHz, 4 kHz - możesz podbić lub wyciąć pewne pasma by uczynić brzmienie instrumentu jeszcze lepszym i indywidualnym!
     U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 
     UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

      U-ONE

      U-ONE U1-FGR

      189,00 zł

      U-ONE U1-FGR

      Flanger U-ONE to efekt o charakterystycznym rodzaju modulacji, kojarzącym się z opadającym i narastającym falowaniem. 2 rodzaje modulacji: Filter i Normal. U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 
      UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

       U-ONE

       U-ONE U1-FZ

       189,00 zł

       U-ONE U1-FZ

       Fuzz U-ONE - definitywnie jest zbliżony brzmieniem do klasycznych kostrukcji pierwszych fuzzów z lat \'60. Fuzz to najbardziej \"prymitywny\" z przesterów ale i chyba najbardziej ceniony, bo kojarzący się z takimi legendami gitary jak Hendrix czy Santana. Oferuje ostre i bezkompromisowe brzmienie typu vintage. Marka U-ONE jest nową na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 
       UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

        U-ONE

        U-ONE U1-PHR

        199,00 zł

        U-ONE U1-PHR

        Phaser U-ONE - efekt \"fazowania\" czy inaczej zwany \"pływajacej fali\" znany już od lat \'70. Popularny w rocku ale i w reggae oraz innych gatunkach muzycznych jest jednym z najczęściej nagrywanych efektów! U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! 
        Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 

        UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

         U-ONE

         U-ONE U1-RVB

         319,00 zł

         U-ONE U1-RVB

         Reverb U-ONE - efekt pogłosowy - zaprogramowane symulacje odbić od ścian pomieszczeń sprawiają, ze można odnieść wrażenie, jakbyś grał w ogromnej sali lub na stadionie. 3 tryby: room, plate i spring oraz potencjometry pozwalajaą ustawić parametry efektu do własnych potrzeb. U-ONE to nowa marka na rynku, wpisującą się w obecne trendy miniaturyzacji bez utraty jakości. Wybierając produkty U-ONE będziesz się cieszył z doskonałego brzmienia w bardzo przystępnej cenie! Zasilanie: zasilaczem 9 V DC. 
         UWAGA! zasilacz nie jest w zestawie.

          Dunlop

          Dunlop MXR M101

          389,00 zł

          Dunlop MXR M101

          MXR M-101 Phase 90 to klasyczny, dający ciepłe, analogowe brzmienie phaser, słyszany w wielu utworach Van Halen. Phase 90 świetnie sprawdza się we współpracy z gitarą, basem, klawiszami i wokalem.
          Zasilanie: bateria lub zasilacz 9V 

           Dunlop

           Dunlop MXR M133

           569,00 zł

           Dunlop MXR M133

           MXR M-133 Micro Amp to świetne urządzenie do podbicia sygnału w solówkach lub wyrównania głośności między dwiema gitarami, umożliwiające dodanie gain\'u jednym potencjometrem. Może być tez użyty w długim ciągu efektów, gdzie problemem jest spadek poziomu sygnału.
           Zasilanie: bateria lub zasilacz 9V 

            Dunlop

            Dunlop MXR M148

            649,00 zł

            Dunlop MXR M148

            M148 MXR MICRO CHORUS to reedycja urządzenia powstałego w latach 80-tych. Efekt ten umożliwia uzyskanie szerokiej palety barw od delikatnych do mocno odjechanych, a wszystko to kontrolowane jest jednym potencjometrem. MicroChorus został zaprojektowany według old-school\'owych zasad by zapewnić ciepłe analogowe brzmienie, dla wygody gitarzystów zastosowano układ true-bypass.

             Dunlop

             Dunlop MXR M195 Noise Clamp

             649,00 zł

             MXR Noise Clamp

             Dzięki bramce M195 MXR bez obawy jakichkolwiek szumów
             i hałasu można połączyć łańcuch ulubionych kostek efektowych. Bramka ta posiada zdolność wykrywania czystego sygnału, Noise Clamp zmniejsza poziom szumu wewnątrz pętli efektów, tak samo może być użyta w torze sygnałowym. Jedno pokrętło wyzwalania pozwala na ustawienie progu głośności,
             w którym pedał jest aktywny, a zielona dioda LED pokazuje, czy bramka jest aktywna.
             Efekt jest zdolny do zmniejszenia hałasu o 26dB, zapewnia czystość sygnału i utrzymanie definicji riff\'u nawet przy ekstremalnych poziomach wzmocnienia

              NUX

              NUX Loop Core Stereo

              499,00 zł

              NUX Loop Core Stereo Looper efekt gitarowy

              NUX Loop Core Stereo to looper następnej generacji. Posiada wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD, wejścia/wyjścia stereo oraz wejście MIDI. Loop Core Stereo pozwala tworzyć do 6 godzin oraz zapisywać je w jednym z 99 dostępnych miejsc w pamięci i odtwarzać jako pętle stereo! Posiada również 50 podkładów perkusyjnych z którymi zabawa z loopowaniem będzie jeszcze fajniejsza. Bez względu na to, czy ćwiczysz, komponujesz czy występujesz na żywo, poczujesz inspirację od pierwszej pętli.

               Joyo

               Joyo D-Seed II

               510,00 zł

               Joyo D-Seed II efekt gitarowy

               Nowa generacja dobrze znanego efektu D-SEED, efekt stereo delay, który posiada nowe algorytmy i zapewnia 8 różnych efektów delay: Space, LO-FI, Filter, Tape, Copy, Analog, Modulation and Reverse.
               Joyo D-SEED II posiada niesamowitą funkcję, która za pomocą przełącznika pozwala dodać efekt PingPong do Twojego delaya.
               Kolejną funkcją jest Tap Tempo, dzięki któremu można ustawić czas opóźnienia używając tylko jednej nogi. D-SEED II może pochwalić się również funkcją LOOPER z 3,5 minutami czasu nagrywania.

                Joyo

                Joyo JF-329 Iron Loop

                359,00 zł

                Joyo JF-329 Iron Loop cyfrowy looper gitarowy

                Wygląd każdego z efektów serii Ironman to świadomy design na wzór głowy jednego z najbardziej rozpoznawalnych super bohaterów z komiksów znanego amerykańskiego wydawnictwa. Tak jak pancerz Ironmana, obudowa wykonana jest z grubej odlewanej warstwy metalu, co wpływa na trwałość efektów JOYO serii Ironman. Każdy efekt z serii Ironman posiada przełącznik true bypass, co wpływa znacząco na jakość brzmienia przy dużej ilości łączonych efektów w pedalboardzie. Gałki potencjometrów w serii Ironman są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżniają się doskonale przemyślanym kolorem i rozmiarem gałek, co wpływa na doskonałą widoczność ustawień brzmienia podczas użytkowania efektu. Specjalne diody, umiejscowione na metalowej obudowie obok gałek potencjometrów informują użytkownika o włączeniu efektu, natomiast po zamknięciu pokrywy podświetlają napis JOYO.

                 Ibanez

                 Ibanez FLMINI

                 489,00 zł

                 Ibanez FLMINI efekt gitarowy typu Flanger

                 Ibanez przedstawia nową rodzinę pedałów MINI, w tym Flanger MINI. Wzorowany na klasycznym dźwięku flanger, FLMINI zapewnia równie profesjonalny dźwięk. Wyprodukowane w Japonii, FLMINI posiada trzy pokrętła; Depth, Regen oraz Speed. Analogowy zespół obwodów oferuje niezwykle naturalne dźwięki Flanger. FLMINI to klasyczny ciepły i dobrze brzmiący pedał flanger.