Comba gitarowe

Peavey

Peavey Rage 258

699,00 zł

Peavey Rage 258 wzmacniacz gitarowy 25W

Dwie podstawowe rzeczy, które powodują, że technologia TransTube® brzmi tak dobrze, to specyficzna, zaawansowana konstrukcja przedwzmacniacza oraz końcówki mocy. Sekcja  Preampu jest odpowiedzialna za rodzaj brzmienia wzmacniacza, od krystalicznie czystej barwy do ciężkiego przesteru. Końcówka mocy odpowiedzialna jest za kompresję, która zwiększa się w miarę wzrostu głośności. Dzięki TransTube®, otrzymujesz zabójczy wzmacniacz o bardzo szerokiej dynamice i naturalnym \"żwirowym\" brzmieniu, z którego  słyną wzmacniacze lampowe.  Rage 258 ma 25 watów mocy i 8-calowy głośnik Blue Marvel, znany między innymi ze wzmacniaczy serii Classic.

  Peavey

  Peavey Vypyr X1

  949,00 zł

  Peavey VYPYR X1 20W Wzmacniacz Gitarowy

  Ta najnowsza ewolucja przełomowej serii VYPYR charakteryzuje się zaktualizowaną stylistyką, doskonałą konstrukcją obudowy zapewniającą najwyższą wydajność akustyczną oraz ulepszoną technologią TransTube®.

   Peavey

   Peavey VYPYR X2

   1 190,00 zł

   Peavey VYPYR X2 wzmacniacz gitarowy 40W

   Peavey Vypyr X to najnowsza, jednocześnie najbardziej uniwersalna seria wzmacniaczy instrumentalnych, wykorzystujących technologię modelingu. Model ten kontynuuje ideologię i rozwiązania stosowane w wielokrotnie nagradzanej serii Vypyr, osiągając najwyższy poziom techniczny oraz niezwykle atrakcyjne możliwości brzmieniowe.
   Seria Vypyr pojawiła się po raz pierwszy w 2008 roku i
   wprowadziła wiele nowości w branży, takich jak pierwszy wzmacniacz gitarowy z wbudowanym złączem USB, presety w kostkach, looper, możliwość jednoczesnej pracy 5 efektów oraz hybrydową technologię TransTube®. W 2012 roku Peavey ponownie podniósł poprzeczkę wprowadzając VYPYR VIP, pierwszy na świecie wzmacniacz o zmiennej wydajności instrumentalnej co oznacza, że wzmacniacz mógł być używany do gitary elektrycznej, basowej i akustycznej. Ponadto, po raz pierwszy w historii Peavey wprowadził modele instrumentów do i tak już bogatego w funkcje wzmacniacza.
   Teraz, kontynuując tradycję innowacji i doskonałości, Peavey wprowadza na rynek wzmacniacz modelujący VYPYR X. Ta najnowsza ewolucja przełomowej serii VYPYR charakteryzuje się unowocześnioną stylistyką, doskonałą konstrukcją obudowy i osiągami akustycznymi oraz ulepszoną technologią TransTube.

    Marshall

    Marshall MG15G Gold

    469,00 zł

    Marshall MG15G tranzystorowy wzmacniacz gitarowy typu combo.

    Kompaktowy wzmacniacz 15 W, który jest pełen energii. 8-calowy głośnik zapewnia wspaniały dźwięk podczas ćwiczenia , ale może także wykazać się przed małym tłumem. Te wzmacniacze dają dodatkowy cios i więcej dołu do twojego brzmienia. Różnorodność opcji brzmieniowych z pewnością sprawdzi się w każdym stylu.

     Marshall

     Marshall MG15GR Gold

     559,00 zł

     Marshall MG15R Gold wzmacniacz gitarowy 15W

     Kompaktowy wzmacniacz 15 W, który jest pełen energii. 8-calowy głośnik zapewnia wspaniały dźwięk podczas ćwiczenia , ale może także wykazać się przed małym tłumem. Te wzmacniacze dają dodatkowy cios i więcej dołu do twojego brzmienia. Różnorodność opcji brzmieniowych z pewnością sprawdzi się w każdym stylu.

     Dzięki dwóm kanałom, czystemu i przesterowanemu, a także trójpasmowemu korektorowi, każdy znajdzie brzmienie dla siebie. Cyfrowy reverb najwyższej jakości doda głębi każdej solówce. Ten kompaktowy wzmacniacz świetnie nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale także do ćwiczeń z zespołem. Poczuj się jak gwiazda rocka dzięki wejściu odtwarzacza MP3 aby odtwarzać ulubione utwory, a emulowane wyjście słuchawkowe, pozwoli ci doskonale ćwiczyć po cichu

      Blackstar

      Blackstar HT Club 40 MkII 6L6

      3 799,00 zł

      Blackstar HT Club 40 MkII 6L6 wzmacniacz lampowy 40W 1x12\" Valve Combo

      Blackstar przedstawia nową, alternatywną wersję wzmacniacza HT Club 40 MkII, w którym zastosowano lampy 6L6.

       Blackstar

       Blackstar ID Core Stereo 20 v3

       899,00 zł

       Blackstar ID Core Stereo 20 v3 wzmacniacz gitarowy typu combo

       Inżynierowie z koncernu Blackstar kolejny raz dowiedli, że ich sukces na zdominowanym przez legendarne marki rynku muzycznym, nie jest dziełem przypadku. Nowa linia wzmacniaczy gitarowych ID:Core jest efektem trwającej ponad 7 lat pracy. W efekcie otrzymaliśmy urządzenia ujmujące zadziwiająco dobrym brzmieniem, łatwą, intuicyjną obsługą, dużymi możliwościami edycji i zapisu barw, którymi można się dzielić i wymieniać za pośrednictwem internetu z innymi entuzjastami gitary.

        Blackstar

        Blackstar ID Core Stereo 40 v3

        1 099,00 zł

        Blackstar ID Core Stereo 40 v3

        Trzecia generacja popularnej serii ID:Core firmy Blackstar  - dodaje nowe funkcje odzwierciedlające aktualne trendy. Dzięki przystępnej cenie, seria ta jest odpowiednia dla początkujących gitarzystów, ale z pewnością zadowoli nawet wytrawnych graczy.

         Blackstar

         Blackstar ID 60 TVP

         2 229,00 zł

         Wzmacniacz gitarowy typu combo

         Inżynierowie z koncernu Blackstar kolejny raz dowiedli, że ich sukces na zdominowanym przez legendarne marki rynku muzycznym, nie jest dziełem przypadku. Nowa linia wzmacniaczy gitarowych ID: jest efektem trwającej ponad 7 lat pracy. W efekcie otrzymaliśmy urządzenia ujmujące zadziwiająco dobrym brzmieniem, łatwą, intuicyjną obsługą, dużymi możliwościami edycji i zapisu barw, którymi można się dzielić i wymieniać za pośrednictwem internetu z innymi entuzjastami gitary.

          Marshall

          Marshall CODE 25C

          849,00 zł

          Marshall CODE 25C wzmacniacz gitarowy typu combo

          Pozycja ta reprezentuje nową generację wzmacniaczy Marshalla. W niewielkiej i kompaktowej obudowie legendarny producent zawarł autentyczne brzmienia swoich kultowych wzmacniaczy i kolumn, dodając do tego jeszcze profesjonalne efekty.
          Urządzenie oferuje 100 brzmień, które można w pełni edytować i zapisywać. Ponadto, mamy do dyspozycji gniazdo USB do komunikacji z komputerem, rejestracji audio i to bez konieczności stosowania zewnętrznego interfejsu, a także podłączenia odtwarzacza MP3 i słuchawek.
          Aplikacja Marshall Gateway App umożliwia kontrolę wzmacniacza z poziomu smartphona lub tabletu (Android, iOS) i przesyłanie plików audio przez Bluetooth.

           Marshall

           Marshall CODE 50C

           1 339,00 zł

           Marshall CODE 50C wzmacniacz gitarowy typu combo

           Marshall CODE 25C reprezentuje nową generację wzmacniaczy Marshalla. W niewielkiej i kompaktowej obudowie legendarny producent zawarł autentyczne brzmienia swoich kultowych wzmacniaczy i kolumn, dodając do tego profesjonalne efekty.
           Urządzenie oferuje 100 brzmień, które można w pełni edytować i zapisywać. Ponadto, mamy do dyspozycji gniazdo USB do komunikacji z komputerem, rejestracji audio i to bez konieczności stosowania zewnętrznego interfejsu, a także podłączenia odtwarzacza MP3 i słuchawek.
           Aplikacja Marshall Gateway App umożliwia kontrolę wzmacniacza z poziomu smartphona lub tabletu (Android, iOS) i przesyłanie plików audio przez Bluetooth.

            Marshall

            Marshall MS-2C Classic

            179,00 zł

            Marshall MS-2C (Classic) - mikro wzmacniacz gitarowy 

            Miniaturowych rozmiarów wzmacniacz Marshall, z mocą 1W prawdziwego brzmienia Marshalla. Możesz zabrać go gdzie tylko zechcesz. Możliwość zasilania baterią 9V lub poprzez zasilacz. Wersja \"Classic\".

             Marshall

             Marshall DSL40CR

             3 699,00 zł

             Marshall DSL 40CR wzmacniacz gitarowy

             Marshall DSL40 został zaprojektowany z głośnikiem 20” G-12V dla każdego, kto potrzebuje doskonałego brzmienia i uniwersalności. Bogata funkcjonalność zawiera możliwość wyboru dwóch brzmień na każdym kanale, dzięki czemu każdy gitarzysta może wyrazić swoją osobowość poprzez brzmienie.

              Peavey

              Peavey Bandit 112

              1 695,00 zł

              Wzmacniacz gitarowy Peavey Bandit 112

              Seria TransTube charakteryzuje sie przede wszystkim oryginalną konstrukcja przedwzmacniacza oraz końcówki mocy, która w opatentowany przez Peavey\'a system symuluje brzmienie wzmacniacza. Dzięki temu wzmacniacz charakteryzuje się naturalną kompresja dźwięku, której poziom rośnie wraz ze wzrostem głośności. Seria TransTube zapewnia szeroki zakres dynamiki z naturalnym \"żwirowym\" charakterem przesteru - dokładnie tak, jak w tradycyjnym lampowym wzmacniaczu. O ich popularności zdecydowała również konkurencyjna cena.

              Bandit 112 to spora dawka mocy, bo aż 80 W RMS. Wzmacniacz zaopatrzony w 12 - calowy głośnik Blue Marvel. Wyposażony w dwa kanały z niezależną korekcją. Na każdym z nich możemy uzyskać nowoczesne lub tradycyjne brzmienie, w zależności od preferencji.

               Mooer

               Mooer DH01 Hornet Black

               539,00 zł

               Mooer Hornet Black DH01 wzmacniacz gitarowy 15W

               MOOER HORNET to 15 watowy wzmacniacz gitarowy, z wszystkim czego potrzebujesz na start jako początkujący muzyk lub do domowego grania. To małe kombo posiada 9 symulacji wzmacniaczy grających w różnych stylach oraz paletę wbudowanych efektów. Specjalny 6.5” głośnik dostrojono tak aby zapewniał pełne brzmienie pomimo małych rozmiarów. To właśnie mały rozmiar piecyka HORNET sprawia, że jest on świetny do codziennego użytku. Co więcej, jego klasyczny wygląd sprawi, że HORNET bez problemu wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania.

                Mooer

                Mooer DH02 Hornet White

                549,00 zł

                Mooer Hornet White DH02 wzmacniacz gitarowy 15W

                MOOER HORNET to 15 watowy wzmacniacz gitarowy, z wszystkim czego potrzebujesz na start jako początkujący muzyk lub do domowego grania. To małe kombo posiada 9 symulacji wzmacniaczy grających w różnych stylach oraz paletę wbudowanych efektów. Specjalny 6.5” głośnik dostrojono tak aby zapewniał pełne brzmienie pomimo małych rozmiarów. To właśnie mały rozmiar piecyka HORNET sprawia, że jest on świetny do codziennego użytku. Co więcej, jego klasyczny wygląd sprawi, że HORNET bez problemu wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania.

                 Mooer

                 Mooer SD75

                 1 499,00 zł

                 Mooer SD75 combo gitarowe

                 Seria  gitarowych wzmacniaczy Mooer SD to harmonijne połączenie znanych już użytkownikom preampów Mooera, oraz tranzystorowego wzmacniacza klasy A/B. Dzięki takiemu połączeniu otrzymujemy brzmienie, w charakterze zbliżonym do wzmacniaczy lampowych, lecz w cenach wzmacniaczy tranzystorowych. Każdy z modeli Mooer SD naszpikowany jest wyjątkowymi możliwościami oraz różnymi efektami m.in. 8 brzmień overdrive oraz distortion, 25 symulacji wzmacniaczy, 9 efektów modulacyjnych, 5 efektów delay, 6 reverbów. W urządzeniu jest również 40 edytowalnych presetów. Wzmacniacze Mooer SD posiadają unikalną sekcję Jam, która zawiera wiele ciekawych opcji dla muzyków występujących solo, lub zwyczajnie pomaga w kreatywnym graniu. Mamy tu zintegrowany looper, synchronizowalny automaty perkusyjny, a także połączenie Bluetooth i 3,5 mm wejście Aux input do podłączenia zewnętrznego urządzenia czy odtwarzania audio.

                  Mooer

                  Mooer SD30

                  1 149,00 zł

                  Mooer SD30 combo gitarowe

                  Seria  gitarowych wzmacniaczy Mooer SD to harmonijne połączenie znanych już użytkownikom preampów Mooera, oraz tranzystorowego wzmacniacza klasy A/B. Dzięki takiemu połączeniu otrzymujemy brzmienie, w charakterze zbliżonym do wzmacniaczy lampowych, lecz w cenach wzmacniaczy tranzystorowych. Każdy z modeli Mooer SD naszpikowany jest wyjątkowymi możliwościami oraz różnymi efektami m.in. 8 brzmień overdrive oraz distortion, 25 symulacji wzmacniaczy, 9 efektów modulacyjnych, 5 efektów delay, 6 reverbów. W urządzeniu jest również 40 edytowalnych presetów. Wzmacniacze Mooer SD posiadają unikalną sekcję Jam, która zawiera wiele ciekawych opcji dla muzyków występujących solo, lub zwyczajnie pomaga w kreatywnym graniu. Mamy tu zintegrowany looper, synchronizowalny automaty perkusyjny, a także połączenie Bluetooth i 3,5 mm wejście Aux input do podłączenia zewnętrznego urządzenia czy odtwarzania audio.