Gitary klasyczne

Ambra

Ambra AC-03

469,00 zł

Ambra AC-03 gitara klasyczna 3/4

Ambra AC03 to wyśmienita gitara klasyczna przeznaczona dla początkujących muzyków. Instrument jest bardzo wygodny, co w połączeniu z wysoką jakością wykonania i materiałów oraz niską ceną, czyni go jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji na rynku. Dedykowany dla początkujących adeptów szkół muzycznych oraz dla średnio-zaawansowanych instrumentalistów.

  Alhambra

  Alhambra 1C

  1 649,00 zł

  Alhambra 1C gitara klasyczna

  \"alhambra-sklep-muzyczny-nowy-sacz\"

  Alhambra to hiszpańska manufaktura, która słynie z produkcji instrumentów najwyższej jakości. W modelu 1C wierzch wykonano z litego cedru, a tył i boki z mahoniu. Podstawowe modele serii 1 polecane są w szczególności dla uczniów szkół muzycznych.

   Alhambra

   Alhambra 2CA

   2 099,00 zł

   Alhambra 2CA gitara klasyczna

   \"alhambra\"

   Alhambra to renomowany hiszpański producent gitar, który słynie z produkcji instrumentów najwyższej jakości. Model 2CA w całości wykonany został z litego drewna, co oczywiście przekłada się na przepiękne, ciepłe i pełne brzmienie. Wszystkie elementy dopracowane zostały w najmniejszym szczególe, a użyte drewno jest staranie selekcjonowane i odpowiednio sezonowane. Ważną cechą gitary jest niesamowity komfort gry, który docenią nawet najbardziej wymagający muzycy. Całości dopełnia elegancki, klasyczny wygląd.

    Kremona

    Kremona S65C Soloist

    945,00 zł

    Kremona S65C Soloist

    Gitara klasyczna Kremona Soloist S65C to instrument w całości wytworzony w Europie. Cechuje się świetnie zbalansowanym brzmieniem i wyróżniającymi gitarę w tłumie właściwościami intonacyjnymi.

     Alhambra

     Alhambra Z-Nature

     1 499,00 zł

     Alhambra Z-Nature gitara klasyczna

     \"alhambra-sklep-amadeusz-nowy-sacz\"

     Gitara klasyczna Alhambra to gitara produkcji hiszpańskiej. Model Z-nature to gitara dla średnio-zaawansowanych gitarzystów. Góra instrumentu została wykonana z litego cedru, tył i boki z Mahoniu. Podstrunnica wykonana z palisandru. Na główce znajdują się wysokiej jakości niklowane klucze.

      Alhambra

      Alhambra 3C

      2 099,00 zł

      Alhambra 3C gitara klasyczna

      \"sklep-muzyczny-amadeusz-alhambra\"

      Alhambra to hiszpańska manufaktura, która od wielu lat na stałe zadomowiła się w świadomości gitarzystów klasycznych na całym świecie. Tajemnicą jej sukcesu są najlepsze lutnicze wzorce, jakość wytwarzania instrumentów i staranność selekcjonowania materiałów używanych do produkcji gitar. Model 3C jest kolejnym instrumentem, który zachwyca pełnym, dobrze zbalansowanym brzmieniem i oferuje muzykom wysoki komfort gry.

       Salvador

       Salvador Cortez CS-234

       649,00 zł

       Salvador Cortez CS234 gitara klasyczna 3/4

       Gitara klasyczna o wyjątkowo dobrych walorach brzmieniowych polecana dla początkujących gitarzystów. Salvador CS234 charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem i doskonałą grywalnością. Posiada wbudowany w gryfie pręt umożliwiający regulację akcji strun. Dodatkowo gitara ma piękne, satynowe wykończenie, a drewno użyte do produkcji tej gitary pochodzi z niezagrożonych gatunków.

        Esteve

        Esteve 7

        3 490,00 zł

        Esteve 7 gitara klasyczna 4/4

        Hiszpańska gitara klasyczna o wspaniałym, głębokim brzmieniu.

         Salvador

         Salvador Cortez CS-212

         699,00 zł

         Salvador Cortez CS212 gitara klasyczna 1/2

         Gitara klasyczna o wyjątkowo dobrych walorach brzmieniowych polecana dla początkujących gitarzystów. Salvador CS212 charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem i doskonałą grywalnością. Posiada wbudowany w gryfie pręt umożliwiający regulację akcji strun. Dodatkowo gitara ma piękne, satynowe wykończenie, a drewno użyte do produkcji tej gitary pochodzi z niezagrożonych gatunków

          Salvador

          Salvador Cortez CC-06

          799,00 zł

          Salvador Cortez CC06 gitara klasyczna 4/4

          Gitara klasyczna z cedrową płytą wierzchnią o satynowym wykończeniu. CC-06 Salvadora Corteza to doskonała gitara dla początkujących posiadająca ciepłe i pełne okrągłe brzmienie. Cechą charakterystyczną jest wbudowany w gryfie pręt, który umożliwia regulację akcji strun.