Słuchawki douszne

Shure

Shure SE215-CL

499,00 zł

Shure SE215-CL słuchawki monitorowe douszne

Słuchawki douszne SE215 Sound Isolating posiadają przetworniki Dynamic MicroDriver, które zapewniają ciepłe i pełne szczegółów brzmienie. Odłączany i wzmocniony Kevlarem przewód z drutem formującym pozwala na jego łatwą wymianę oraz bezpieczne, wygodne dopasowanie.

  Prodipe

  Prodipe IEM 3

  149,00 zł

  Prodipe IEM 3

  Monitory douszne Prodipe IEM 3 zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii dla artystów, którzy chcą odciąć się od zewnętrznych źródeł dźwięku na scenie czy w studio.

   LD Systems

   LD Systems IEHP 1

   139,00 zł

   LD Systems IEHP 1

   LDIEHP1 to profesjonalne douszne słuchawki monitorowe o zadziwiającej lekkości, bardzo szerokim paśmie oraz czystym, doskonale zbalansowanym brzmieniu. Konstrukcja słuchawek znacznie ogranicza dźwięki otoczenia, a trzy pary nakładek gwarantują dopasowanie do kształtu ucha.

   • Pasmo przenoszenia: 30 - 20 000 Hz
   • Impedancja: 16 ohm
   • Wtyczka: 3.5 mm TRS
   • Długość kabla: 1,5 m
    Sennheiser

    Sennheiser IE-4

    289,00 zł

    Sennheiser IE-4

    Model IE 4 to słuchawki dokanałowe przeznaczone do monitoringu. Słuchawki oferują dźwięk o doskonałej jakości i dynamice i są wyposażone w wymienne wkładki dokanałowe co zapewnia optymalny kontakt z uchem dla różnych kanałów słuchowych. Dokanałowa konstrukcja zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną od otoczenia oraz bardzo dobre odwzorowanie basów.

     Mackie

     Mackie CR BUDS+

     189,00 zł

     Mackie CR BUDS+ słuchawki douszne

     Słuchawki wysokiej jakości wyposażone w dwa przetworniki dynamiczne, oferują bardzo klarowny i głęboki dźwięk z szeroką sceną. Wyjątkowy komfort i izolacja dźwięku, dzięki zastosowaniu miękkich silikonowych końcówek i uchwytów za uszy. W zestawie trzy rozmiary wkładek pozwalają idealnie dopasować słuchawki do uszu, zapewniając maksymalny komfort i izolację nawet przy długim słuchaniu. Nieplączący się kabel z wbudowanym modułem play/pause/answer i regulacją głośności.

     • Czułość: 93 db
     • Impedancja: 8 Ohm
     • Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
     • Długość kabla: 130 cm
     • Miękki pokrowiec w zestawie
      Mackie

      Mackie CR BUDS

      199,00 zł

      Mackie CR BUDS słuchawki douszne z wbudowanym mikrofonem

      Słuchawki o wysokiej wydajności. Doskonała izolacja dźwięku i komfort. Ciesz się godzinami komfortu dzięki miękkim silikonowym końcówkom, które ograniczają hałas z zewnątrz do minimum. Dzięki trzem różnym rozmiarom wkładek dousznych możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich uszu, zapewniając maksymalny komfort, izolację dźwięku i charakterystykę basów. Słuchaj w wielkim stylu. Złóż oświadczenie, gdy lubisz swoją muzykę dzięki charakterystycznym kosmetykom Mackie. Kabel nieplączący wygląda świetnie i minimalizuje zamieszanie. Precyzyjny sterownik. Zoptymalizowany pod kątem wyjątkowej klarowności i basu dynamiczny przetwornik szerokopasmowy oferuje wciągające wrażenia dźwiękowe. Odbieraj połączenia i kontroluj swoją muzykę. Mikrofon liniowy z kontrolą odbierania połączeń. Odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki (może obsługiwać dodatkowe funkcje w zależności od urządzenia).

       Mackie

       Mackie MP120

       499,00 zł

       Mackie MP-120 - słuchawki douszne

       Ergonomiczne ukształtowana niskoprofilowa obudowa zapewnia maksymalny komfort i bas. Posiada do 40 dB izolacji dźwiękowej. MP-120 zapewniają wydajność i komfort, których artyści muszą być w harmonii ze sceną. Ekranowy, pleciony kabel został zaprojektowany z myślą o większej trwałości i wydajności dźwiękowej. Wyposażony w odłączane złącze MMCX, które obraca się w celu zwiększenia komfortu i trwałości. Konstrukcja nauszna utrzymuje je bezpiecznie w uszach i kablach za głową, zapewniając nieprzerwane działanie. Dzięki trzem różnym typom wkładek dousznych i trzem różnym rozmiarom możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich uszu, aby zapewnić maksymalny komfort i izolację dźwięku. Dołączone typy końcówek dousznych to pianka, silikon i podwójny kołnierz w małych, średnich i dużych rozmiarach. Dołączone akcesoria to twardy futerał, który chroni inwestycję, gdy nie jest używana oraz pozłacany adapter 1/8\" na 1/4\".

        Shure

        Shure SE425-CL

        1 110,00 zł

        Shure SE425-CL EFS słuchawki monitorowe douszne

        Słuchawki SE425 Professional Sound Isolating ™ zapewniają dokładny, naturalny dźwięk dzięki dwóm przetwornikom o wysokiej rozdzielczości. Dyskretna, bezpieczna konstrukcja obejmuje odłączany kabel. Technologia Sound Isolating blokuje do 37dB hałasu zewnętrznego. Zestaw zawiera wysokiej jakości futerał do przenoszenia, adapter 1/4 ” i szeroki wybór wkładek dousznych umożliwiających indywidualne dopasowanie.

         Shure

         Shure SE112-GR-E

         245,00 zł

         Shure SE112-GR-E słuchawki monitorowe douszne

         Słuchawki douszne dedykowane muzykom korzystających z odsłuchów dousznych.
         Głównymi cechami tego modelu jest głębokie i transparentne brzmienie oraz imponujące właściwości izolujące nawet do 37dB dźwięków otoczenia zewnętrznego.
         Zestaw zawiera trzy rodzaje miękkich, silikonowych nakładek, które dopasowują się do kształtu ucha zapewniając idealny komfort i efektywność działania.

         • Zapytaj o dostępność