Zestawy nagłośnieniowe

Novox

Novox MixTour

1 799,00 zł

Novox MixTour

Mobilny system nagłaśniający 2 x 200 W.
Zestaw składa się z dwóch kolumn oraz powermiksera z końcówką mocy klasy D.
Doskonale sprawdza się na próbach i koncertach zespołów, w nagłośnieniach solistów czy występach z DJ-em.
Moduł miksera charakteryzuje się bardzo szybkim i łatwym demontażem, co sprawia że można używać go osobno, jak klasycznego miksera - w tym przypadku 8-kanałowego. Novox MixTour posiada wbudowany odtwarzacz MP3
z portem USB, efekt Reverb oraz wyjścia monitorowe i Sub.
To kompletny i posiadający wszystko co potrzebne do zrealizowania każdej, niewielkiej imprezy system. 

  JBL

  JBL PRX ONE

  7 450,00 zł

  JBL PRX ONE przenośny zestaw głośnikowy z wbudowanym mikserem i DSP

  JBL PRX ONE oferuje niesamowitą moc w stosunku do swojego rozmiaru, z której słynie marka JBL. Zapewnia szerokie pokrycie dźwiękiem, który jest słyszalny od pierwszych, aż do ostatnich rzędów! Ten nowy, wszechstronny system nagłośnieniowy wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowaną kolumnę z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, pełnym pakietem profesjonalnych procesorów DSP. Posiada wiodącą w swojej klasie łączność audio, funkcjonalność Bluetooth oraz uniwersalną aplikacją do zarządzania systemem JBL Pro Connect.

   JBL

   JBL EON ONE MK2

   7 260,00 zł

   JBL EON ONE MK2 aktywny liniowy system nagłośnieniowy

   JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

   Ten potężny, wszechstronny system wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny JBL EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowana matryca w kształcie litery C, składająca się z ośmiu 2-calowych głośników wysokotonowych, współpracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając gładką, równą odpowiedź od 37 Hz. Układ w kształcie litery C zapewnia szeroką dyspersję poziomą i głęboki rzut pionowy, co gwarantuje głośny, czysty dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.

    JBL

    JBL EON208P

    4 199,00 zł

    JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

    JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

    • 8-kanałowy odłączany mikser
    • dwudrożne głośniki 8\"
    • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
    • moc 300W
    • kompaktowa i lekka obudowa
     Proel

     Proel FreePass10USB zestaw nagłośnieniowy

     3 199,00 zł

     Proel FREEPASS10USB zestaw nagłośnieniowy

     FREEPASS10USB jest systemem nagłośnieniowym typu "wszystko w jednym". W zestawie znajduje się w pełni funkcjonalny 8-kanałowy powermikser o mocy 2x250W, odtwarzacz MP3, wzmacniacz klasy D, dwa pełnozakresowe głośniki i wysokiej jakości kable połączeniowe. FREEPASS10USB jest zatem kompletnym systemem nagłośnieniowym o niewielkich rozmiarach.

     • Nowe
     Monacor

     Monacor WAP-8 przenośny wzmacniacz głosu

     1 599,00 zł

     Monacor WAP-8 przenośny wzmacniacz głosu

     Monacor WAP-8 to przenośny wzmacniacz głosu, w którego skład wchodzi: 1 elektretowy mikrofon nagłowny, 1 elektretowy mikrofon krawatowy, 1 głośnik aktywny, 2 wiatrochrony, 1 kabel do sygnałów liniowych, 1 zasilacz do ładowania, 1 pasek oraz pokrowiec ochronny.

     • Odpowiedni do mobilnych zastosowań: na wykłady, dla przewodników, podczas promocji itp.
     • Umożliwia wiele sposobów mocowania
     • 6W wzmacniacz z regulacją głośności
     • Dodatkowe wejście liniowe (gniazdo 3.5mm) dla zewnętrznych źródeł audio np. odtwarzacz MP3, laptop
     • Wbudowany akumulator litowo-jonowy (7.4V DC/2000mAh), możliwość ładowania przez dołączony zasilacz
     • Bardzo długi czas pracy z w pełni naładowanym akumulatorem: do 20h
     • Kabel połączeniowy 801TG z 3.5mm wtykami kątowymi, odpowiedni do mikrofonów nagłownych JTS, dostępny jako wyposaż. dodatk.
     • Nowe
     Samson

     Samson Expedition XP308i

     2 099,00 zł

     Samson Expedition XP308i - przenośny system PA

     Samson Expedition XP308i (XP308i) jest niezwykle kompaktowym i mobilnym systemem nagłośnieniowym dzięki swej przemyślanej i lekkiej konstrukcji, która umożliwia wzajemne połączenie wszystkich elementów w jedną, łatwą w transporcie całość. XP308i posiada dwudrożne kolumny głośnikowe i wbudowany mikser ze wzmacniaczem Class D o mocy 300 watów (2 × 150 W), które zapewniają niesamowicie czyste i potężne brzmienie stereo. Kolumny głośnikowe systemu to dwudrożne konstrukcje typu bass reflex wyposażone w solidne 8-calowe przetworniki niskotonowe, które zapewniają głęboki bas. Współpracują one z 1-calowym tytanowym tweeterem połączonym ze specjalnie zaprojektowaną tubą o obszarze pokrycia 60 × 90 stopni. Dzięki temu uzyskano dobrze zrównoważone i głośne brzmienie na całym obszarze pokrycia dźwiękiem.

     • Zapytaj o dostępność
     Yamaha

     Yamaha Stagepas 400BT

     2 699,00 zł

     Yamaha Stagepas 400BT

     Nowy STAGEPAS to 400-watowy przenośny system PA z 8-kanałowym mikserem i wbudowaną końcówką mocy, dwoma 8-calowymi głośnikami, obsługą Bluetooth®, cyfrowym reverbem SPX, wbudowanym eliminatorem sprzężeń oraz wszechstronnym korektorem EQ.

     • Zapytaj o dostępność
     Samson

     Samson Expedition XP1000

     3 430,00 zł

     Samson Expedition XP1000 - przenośny system PA

     Expedition XP1000 to w pełni wyposażony system mobilnego nagłośnienia, który jest doskonały do średnich i dużych rozmiarów aplikacji muzycznych, edukacyjnych, biznesowych, rozrywkowych i kościelnych. Nowy system nagłośnienia przenośnego XP1000 z serii Expedition Samsona oferuje moc 1000 watów i wiele przydatnych funkcji w jednym, kompaktowym opakowaniu. To doskonała oferta dla zespołów, DJ-ów, organizatorów imprez, prezentacji czy odczytów i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dobre brzmienie.

     • Zapytaj o dostępność
     dB Technologies

     dB Technologies ES 503

     4 999,00 zł

     dB Technologies ES 503 - kompletny zestaw nagłośnieniowy

     ES 503 to przenośny stereo sound system, składający się z dwóch pasywnych satelit i jednego 12-calowego subwoofera. Kolumna niskotonowa została wyposażona w moduł wzmacniacza o mocy 1000 W z zasilaczem PSU i 3-kanałowy mikser z funkcją Bluetooth®. Potężny procesor DSP – kontrolowany przez zaawansowany interfejs użytkownika z wyświetlaczem OLED – zarządza zarówno pokryciem systemu, jak wszystkimi funkcjami miksera, co czyni z ES 503 prawdziwy skarb pod względem wydajności dźwięku i wszechstronności użycia. Warto nadmienić, że elementy systemu można dodawać i konfigurować na kilka różnych sposobów - w zależności od potrzeb i przeznaczenia.

     • Zapytaj o dostępność
     Samson

     Samson Expedition XP106w

     1 399,00 zł

     Samson Expedition XP106w

     Przenośny system nagłośnieniowy z zasilaniem bateryjnym, własnym mikrofonem bezprzewodowym i transmisją Bluetooth®.

     • Zapytaj o dostępność
     JBL

     JBL EON206P

     1 950,00 zł

     EON206P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON206P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

     • Zapytaj o dostępność
     Yamaha

     Yamaha Stagepas 600BT

     3 900,00 zł

     Yamaha Stagepas 600BT system nagłośnieniowy

     Przenośny system PA o mocy 680W. posiada wbudowany 10-kanałowy mikser z końcówką mocy, dwie kolumny pasywne z 10-calowymi głośnikami, obsługuje Bluetooth® i jest wyposażony w cyfrowy efekt typu Reverb SPX oraz eliminator sprzężeń i wszechstronny korektor EQ.

     • Zapytaj o dostępność