Przenośne i akumulatorowe

Monacor

Monacor WAP-5

419,00 zł

Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym, idealny dla przewodnika:

 • Elektretowy mikrofon nagłowny o dużej czułości
 • Przeznaczony do wzmacniania głosu; odpowiedni dla przewodników, na wykłady, zajęcia aerobiku, itp.
 • Regulowany pasek umożliwiający wygodne umocowanie
 • 7W wzmacniacz z regulacją głośności
 • Dodatkowe wejście liniowe (3.5mm) do podłączania zewnętrznego źródła audio np. odtwarzacza MP3
 • Zasilanie bateryjne/akumulatorowe, możliwość ładowania akumulatorów przez dołączony zasilacz, bez potrzeby ich wyjmowania ze wzmacniacza
 • Czas pracy z w pełni naładowanymi bateriami: około 6-8h
 • Zasilanie 9V DC (6 x bateria AA)
 • Dostarczany bez baterii

Uwaga! Nie wolno podłączać zasilacza do urządzenia ze standardowymi bateriami (np. alkalicznymi)!

  Novox

  Novox Mobivox

  2 399,00 zł

  Novox Mobivox - przenośny system nagłośnieniowy

  Mobivox to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, idealne dla szkół, przedszkoli, mobilnych artystów wymagających niezależności od źródeł zasilania, pilotów wycieczek, instruktorów fitness, prelegentów czy do nagłośnienia niewielkich imprez. Wbudowany akumulator pozwala na ciągłą pracę nawet do 12 godzin, a wysuwany, walizkowy uchwyt w połączeniu z kołami zapewnia bezproblemowe przemieszczanie. Konstruktorzy Novoxa pomyśleli o wszystkim, urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz mp3 obsługujący kartę SD, USB
  i Bluetooth, odbiornik systemu bezprzewodowego wraz z mikrofonem do ręki oraz schowek przeznaczony na mikrofon, antenę, baterię i pilota! 
  Ten niewielki, mobilny system zachwyca dynamiką i głębią brzmienia.

  Dodatkowo system pozwala na rozbudowę o dodatkowy mikrofon bezprzewodowy do ręki NVX1 lub zestaw nagłowny NVX2.

   DNA

   DNA AERO Bluetooth USB AUX akumulator

   499,00 zł

   Mobilny system nagłośnieniowy z wbudowanym akumulatorem i Bluetooth

   DNA AERO to przenośna kolumna głośnikowa z zasilaniem bateryjnym. Możemy z niej korzystać dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth lub poprzez wejście AUX (mini jack). Urządzenie wyposażone zostało w dwa 1-calowe głośniki wysokotonowe, dwa 3-calowe głośniki przenoszące tony średnie oraz 6-calowy głośnik niskotonowy.

    JBL

    JBL EON ONE COMPACT

    2 790,00 zł

    JBL EON ONE COMPACT

    Przenośna kolumna Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą wbudowanego akumulatora pozwalającego nawet na 12-godzinną pracę. Kolumna posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft z EQ wraz z gotowymi presetami oraz efektami. Kolumna umożliwia bezprzewodowe zarządzanie zestawem z platform Android oraz iOS z dostępem do DSP i możliwością sterowania czterema kolumnami na raz. EON One Compact dysponuje skutecznością na poziomie 112dB i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz - 20kHz.

     JBL

     JBL EON ONE MK2

     7 260,00 zł

     JBL EON ONE MK2 aktywny liniowy system nagłośnieniowy

     JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

     Ten potężny, wszechstronny system wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny JBL EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowana matryca w kształcie litery C, składająca się z ośmiu 2-calowych głośników wysokotonowych, współpracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając gładką, równą odpowiedź od 37 Hz. Układ w kształcie litery C zapewnia szeroką dyspersję poziomą i głęboki rzut pionowy, co gwarantuje głośny, czysty dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.

      Novox

      Novox MOBILITE BLUE

      399,00 zł

      Novox Mobilite Blue kolumna aktywna USB/mp3/BT

      Novox MOBILITE Blue to mobilny system nagłośnieniowy o mocy 60W z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD i Bluetooth oraz z mikrofonem bezprzewodowym. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo łatwy w transporcie a wbudowana bateria zapewnia nieprzerwaną pracę nawet do 12 godzin (60W RMS)

       Novox

       Novox MOBILITE GREEN

       399,00 zł

       Novox Mobilite Green kolumna aktywna USB/mp3/BT

       Novox MOBILITE Green to mobilny system nagłośnieniowy o mocy 60W z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD i Bluetooth oraz z mikrofonem bezprzewodowym. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo łatwy w transporcie a wbudowana bateria zapewnia nieprzerwaną pracę nawet do 12 godzin (60W RMS)

        Novox

        Novox MOBILITE ORANGE

        399,00 zł

        Novox Mobilite Orange kolumna aktywna USB/mp3/BT

        Novox MOBILITE Orange to mobilny system nagłośnieniowy o mocy 60W z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD i Bluetooth oraz z mikrofonem bezprzewodowym. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo łatwy w transporcie a wbudowana bateria zapewnia nieprzerwaną pracę nawet do 12 godzin (60W RMS)

         JBL

         JBL EON208P

         4 199,00 zł

         JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

         JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

         • 8-kanałowy odłączany mikser
         • dwudrożne głośniki 8\"
         • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
         • moc 300W
         • kompaktowa i lekka obudowa
          Mackie

          Mackie Thump GO

          2 099,00 zł

          Mackie Thump GO kolumna aktywna z akumulatorem

          Mackie Thump GO to profesjonalny głośnik zasilany przez akumulator o mocy 200W z dwoma wejściami typu combo XLR/Jack i odbiornikiem Bluetooth. Konstrukcja oparta na 8” głośniku niskotonowym i 1” głośniku wysokotonowym (polymer compression driver) zapewnia dużą moc i przejrzyste brzmienie bez konieczności dostępu do stałego zasilania nawet do 12h.

          • dynamiczny dźwięk
          • akumulator o wydajności 12 godzin
          • łączność Bluetooth®
          • 2-kanałowy mikser cyfrowy z wyjściem XLR
          • wejścia XLR i liniowe
          • trwała obudowa
          • Nowe
          Alto Professional

          Alto Busker kolumna aktywna Bluetooth

          1 569,00 zł

          Alto Busker kolumna aktywna Bluetooth

          Alto Professional Busker  został stworzony z myślą o osobach, które wymagają najwyższej jakości dźwięku oraz mobilności. Kolumnę charakteryzuje łatwe sterowanie urządzeniem zdalnie po zainstalowaniu darmowej aplikacji Alto App oraz łączności Bluetooth, dzięki której można streamować muzykę bezpośrednio ze smartfona, laptopa lub tabletu. Alto Professional Busker  został wyposażony w 2 wejścia combo – dla mikrofonów, instrumentów i źródeł poziomu liniowego oraz w wejście Aux dla urządzeń pozbawionych funkcji Bluetooth. Kolumna posiada również wyjście XLR.

          • Nowe
          Samson

          Samson Expedition Escape

          589,00 zł

          Samson Expedition Escape

          System głośnikowy z wbudowanym akumulatorem zasilającym, który zapewnia niesamowity dźwięk w dowolnym miejscu. Przy masie wynoszącej zaledwie 3,86 kg, to ultra-przenośne urządzenie znakomicie łączy wyjątkowo czyste brzmienie z wygodą technologii Bluetooth w celu zapewnienia bezprzewodowego przesyłania sygnału audio. Jest to idealny system nagłośnieniowy do użycia podczas grilla w ogródku, imprez towarzyskich, plenerowych zawodów sportowych, wyjazdów rekreacyjnych, prezentacji, prowadzenia ćwiczeń fitness oraz wszędzie tam, gdzie pożądana jest obecność głośnego i pełnopasmowego dźwięku.

          • Zapytaj o dostępność
          Samson

          Samson Expedition XP106

          1 149,00 zł

          Samson Expedition XP106 - przenośny  system PA

          Głównymi zaletami Samsona Expedition XP106 są: mobilność, łatwość obsługi, wewnętrzny akumulator zapewniający nawet do 20 godzin ciągłej pracy urządzenia oraz komunikacja przez Bluetooth umożliwiająca strumieniowy przesył danych ze smartfona, komputera lub tableta.

          • Zapytaj o dostępność
          Novox

          Novox MiniMobivox

          649,00 zł

          Mobilny system nagłośnieniowy

          MiniMobivox to mobilny system nagłośnieniowy o mocy 50W z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD i Bluetooth oraz pilotem. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo łatwy w transporcie a wbudowana bateria zapewnia nieprzerwaną pracę nawet do 12 godzin (50W RMS)

          • Zapytaj o dostępność
          Crono

          Crono CW-10A Wheeler 10

          2 399,00 zł

          Crono CW-10A Wheeler 10 przenośny system nagłośnieniowy z akumulatorem

          Crono Wheeler 10 to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, idealne dla szkół, przedszkoli, mobilnych artystów wymagających niezależności od źródeł zasilania, pilotów wycieczek, instruktorów fitness, prelegentów czy do nagłośnienia niewielkich imprez. Wbudowany akumulator pozwala na ciągłą pracę nawet do 10 godzin na maksymalnej głośności, a wysuwany, walizkowy uchwyt w połączeniu z kołami zapewnia bezproblemowe przemieszczanie. Urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz mp3 obsługujący kartę SD, USB
          i Bluetooth oraz odbiornik systemu bezprzewodowego wraz z dwoma mikrofonami do ręki.

          • Zapytaj o dostępność
          Gemini

          Gemini AS-10TOGO BT/FM/USB/mp3/USB/SD

          949,00 zł

          Gemini AS-10TOGO BT/FM/USB/mp3/USB/SD kolumna aktywna z akumulatorem

          Gemini AS-10TOGO został zaprojektowany z myślą o potężnym dźwięku z akumulatorem w wygodnym, przenośnym opakowaniu. Dzięki rozmiarowi plecaka, zintegrowanemu wysuwanemu uchwytowi i płynnie obracającym się kółkom, ten wyposażony w wiele funkcji głośnik zapewni Ci ochronę podczas podróży. Łączy w sobie głębokie uderzenie 10-calowego głośnika niskotonowego z 1,2-calowym przetwornikiem kompresyjnym o wysokiej częstotliwości, tworząc potężny, odważny dźwięk, niezależnie od zastosowania. Trudno byłoby znaleźć wszystkie te funkcje w jednym pakiecie - Bluetooth, odtwarzanie USB i SD. A co najważniejsze, możesz dostosować dźwięk za pomocą profesjonalnego miksera audio zintegrowanego na tylnym panelu.

          • Zapytaj o dostępność