Gitary elektro-klasyczne

Admira

Admira Virtuoso Electro Cutaway ECT

2 769,00 zł

Admira Virtuoso Electro Cutaway ECT

Admira Virtuoso jest instrumentem skierowanym do muzyków, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie, precyzję oraz wysoką jakość wykonania. Prezentowany model zbudowano w oparciu o najwyższej klasy materiały. Do produkcji gitary użyto cedru (top), palisandru (boki, tył, podstrunnica) oraz mahoniu (gryf). Uzyskano dzięki temu doskonałe spektrum tonalne, które trafia do wzmacniacza za pośrednictwem układu elektronicznego Shadow.

  Ortega

  Ortega ECLIPSESUITE-C/E

  3 599,00 zł

  Ortega ECLIPSESUITE-C/E - gitara elektro-klasyczna

  Ortega jako własna marka znanej niemieckiej firmy MEINL,
  w ostatnim dwudziestoleciu stała się na europejskim rynku synonimem jakości. Dwie dekady wprowadzania w życie projektów uznanych hiszpańskich lutników w połączeniu
  z nowatorskimi rozwiązaniami, mającymi na celu poprawienie komfortu gry, zaowocowały wieloma ciekawymi instrumentami.
  Przezentowany elektro-klasyk zachwyca nie tylko pięknem formy i samego wykończenia, jest również ucztą dla uszu.

   Ibanez

   Ibanez FRH10N-NTF

   2 499,00 zł

   Ibanez FRH10N-NTF gitara elektroklasyczna

   FRH10N zachwyca nie tylko swoim nietypowym wyglądem, ale również niesamowitym połączeniem ciepłej barwy gitary klasycznej z wyśmienitą grywalnością gitary elektrycznej. Dzięki wykonanej konstrukcji set-in, dostęp do wysokich progów jest doskonały. Instrument został wyposażony w połączony preamp z zainstalowanym przetwornikiem piezo T-bar Undersaddle, który przekłada naturalne brzmienie gitary na sygnał do wzmacniacza. 

   • Nowe
   Alhambra

   Alhambra Z-Nature CW EZ

   2 499,00 zł

   Alhambra Z-Nature CW EZ gitara elektroklasyczna

   Gitara Z-Nature to fenomenalna gitara elektroklasyczna, która została wykonana w Hiszpanii. Jej popularność wynika z połączenia wspaniałego brzmienia, niezwykłej jakości oraz przystępnej ceny. Model ten został wykonany z litego czerwonego cedru, posiada wycięcie oraz doskonały preamp Fishman Clasica II z wbudowanym tunerem, który dysponuje także 3-pasmowym equalizerem oraz odwróceniem fazy. Z-Nature ma bardzo prostą konstrukcję, która sprowadza się do naturalnego piękna instrumentu. 

    Admira

    Admira Juanita Electro Cutaway

    1 399,00 zł

    Admira Juanita Electro Cutaway

    Gitara Admira Juanita Electro Cutaway to najwyższy model serii Student, elektro-klasyczny odpowiednik jednej z najczęściej polecanych przez nauczycieli szkół muzycznych gitar do nauki gry na gitarze klasycznej - Admiry Juanity. Instrument przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych gitarzystów. Instrument ten, kiedy jest podłączony do wzmacniacza lub innego nagłośnienia ma możliwość kontrolowania brzmienia za pomocą suwaków treble/bas oraz głośności gitary. Wersja z wycięciem CUTAWAY w korpusie umożliwia łatwiejszy dostęp do wyższych progów. Gitara posiada wbudowany Pre-Amp Shadow P3B.

    • Zapytaj o dostępność
    Admira

    Admira Malaga Electro Cutaway

    1 529,00 zł

    Admira Malaga Electro Cutaway

    Admira Malaga to wysokiej jakości gitara klasyczna, wykonana w Hiszpanii. Jest to idealny instrument dla świadomych jakości początkujących gitarzystów lub graczy zaawansowanych. Posiada cedrowy top, tył i boki z Sapelli, gryf z afrykańskiego mahoniu oraz podstrunnicę z Mongoy. Właśnie połączenie materiałów o bardzo wysokiej jakości nadaje tej gitarze naprawdę wyjątkowe brzmienie. Ta wersja gitary posiada wycięcie cutaway, aby zapewnić łatwiejszy dostęp do wyższych progów oraz Pre-Amp Shadow P3B. Dzięki systemowi Shadow możliwe jest kontrolowanie brzmienia oraz głośności gitary.

    • Zapytaj o dostępność
    Admira

    Admira Juanita Electro

    1 265,00 zł

    Admira Juanita Electro

    Gitara Admira Juanita Electro to najwyższy model serii Student, elektro-klasyczny odpowiednik jednej z najczęściej polecanych przez nauczycieli szkół muzycznych gitar do nauki gry na gitarze klasycznej - Admiry Juanity. Instrument przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych gitarzystów. Instrument ten, kiedy jest podłączony do wzmacniacza lub innego nagłośnienia ma możliwość kontrolowania brzmienia za pomocą suwaków treble/bas oraz głośności gitary. Gitara posiada wbudowany Pre-Amp Shadow P3B.

    • Zapytaj o dostępność
    Prodipe

    Prodipe Primera EQ 4/4

    799,00 zł

    Prodipe Primera EQ gitara elektroklasyczna 4/4

    Gitara klasyczna o wyjątkowo dobrych walorach brzmieniowych polecana dla początkujących gitarzystów. Charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem i doskonałą grywalnością. Posiada wbudowany aktywny, 3-pasmowy przedwzmacniacz z tunerem.

    • Zapytaj o dostępność
    Ortega

    Ortega RCE125MMSN

    1 589,00 zł

    Ortega RCE125MMSN gitara elektroklasyczna

    Gitary z serii Family to najpopularniejsze instrumenty oferujące szeroką gamę długości skali, szerokości nakrętek, konfiguracji i kolorów. Ta seria jest świetna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gitarą, a także dla średnio-zaawansowanych. Model ten charakteryzuje nie tylko piękny i elegancki design, ale również rewelacyjne brzmienie. RCE125MMSN wyposażony został w elektronikę Ortega MagusPro ze zintegrowanym tunerem, trzypasmowym equalizerem, regulacją głośności i przyciskiem Phase z funkcją odwracania fazy (eliminacja szumów).

    • Nowe
    • Zapytaj o dostępność
    Ortega

    Ortega RCE125SN-SBK

    1 589,00 zł

    Ortega RCE125SN-SBK gitara elektroklasyczna

    Gitary z serii Family to najpopularniejsze instrumenty oferujące szeroką gamę długości skali, szerokości nakrętek, konfiguracji i kolorów. Ta seria jest świetna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gitarą, a także dla średnio-zaawansowanych. Model ten charakteryzuje nie tylko elegancki, czarny kolor, ale również solidna konstrukcja i rewelacyjne brzmienie. RCE125SN-SBK wyposażony został w elektronikę Ortega MagusPro ze zintegrowanym tunerem, trzypasmowym korektorem, regulacją głośności oraz przyciskiem Phase z funkcją odwracania fazy (eliminacja szumów).

    • Nowe
    • Zapytaj o dostępność