Przedwzmacniacze słuchawkowe

Mackie

Mackie HM-4

159,00 zł

Mackie HM4 wzmacniacz słuchawkowy

Ultra-kompaktowy 4-drożny wzmacniacz słuchawkowy HM-4 został wyposażony w wejście stereo 1/4 cala i cztery wyjścia słuchawkowe 1/4 cala z indywidualnym sterowaniem poziomu głośności. Doskonałe rozwiązanie dla studiów nagrań i indywidualnych użytkowników.

  Mackie

  Mackie HM-400

  939,00 zł

  Mackie HM-400 - wzmacniacz słuchawkowy

  Czterokanałowy wzmacniacz słuchawkowy HM-400 jest wyposażony w aż trzy wyjścia słuchawkowe na każdy kanał. Dodatkowo w każdym kanale umieszczono wejście AUX, 2-pasmowy korektor, regulację balansu między wejściami AUX i MAIN, przyciski MUTE i ST/2-CH oraz regulację głośności. Urządzenie wyposażono w dodatkowe wejście MAIN na panelu przednim oraz umieszczone z tyłu wejścia i wyjścia MAIN.

   Tascam

   Tascam MH-8

   2 299,00 zł

   MH-8 to idealny wzmacniacz słuchawkowy do studio, na scenę i do instalacji. Każde z ośmiu wyjść stereo zapewnia 250 mW mocy na kanał z możliwością wyboru trzech różnych źródeł. Dwa wejścia stereo mogą być współdzielone z dowolnym wyjściem, a dla każdego z ośmiu kanałów dostępne są indywidualne bezpośrednie wejścia stereo. Kanał słuchawek może wykorzystywać dowolne z tych wejść lub miksować kilka razem. A zestaw dodatkowych wyjść pozwala użytkownikowi połączyć z innymi MH-8 w system.

   MH-8 jest umieszczony w wytrzymałej metalowej obudowie, którą można zamontować w skrzyni rack, z wbudowanym zasilaczem (nie wymaga zasilacza zewnętrznego), zaciskiem uziemiającym i przełącznikiem odłączenia uziemienia do wieloletniej bezpiecznej i niezawodnej pracy.

    Behringer

    Behringer HA400

    135,00 zł

    BEHRINGER MICROAMP HA400 kompaktowy 4-kanałowy wzmacniacz słuchawkowy do zastosowań studyjnych i scenicznych

    • 4 niezależne sekcje wzmacniaczy
    • Najwyższa jakość brzmienia praktycznie z każdym rodzajem słuchawek nawet przy maksymalnej głośności
    • Regulacja poziomu wyjściowego każdego kanału
    • Zasilacz 12V w komplecie
    • Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie
    • Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER Germany
     Alto Professional

     Alto Professional HPA6

     569,00 zł

     Alto Professional HPA6

     HPA6 jest uniwersalnym, wielozadaniowym, mikserem oraz preampem słuchawkowym, który może być wykorzystywany zarówno w studio jak i na scenie. Idealne rozwiązanie dla słuchawek, monitorów dousznych lub osobistego miksu. HPA6 oferuje sześć, niezależnych, wydajnych, stereofonicznych wzmacniaczy w kompaktowej obudowie rackowej, dostarczając najwyższą jakość – nawet na wysokich poziomach głośności.

     • Zapytaj o dostępność
     Mackie

     Mackie HM-800

     1 099,00 zł

     Mackie HM-800 - wzmacniacz słuchawkowy

     Ośmiokanałowy wzmacniacz słuchawkowy HM-800 jest wyposażony w aż dwa wyjścia słuchawkowe na każdy kanał. W każdym kanale udostępniono regulację poziomu sygnału, a także możliwość przełączania się pomiędzy trybami MONO/STEREO oraz po dwie pary wejść i wyjść MAIN typu jack 1/4” i osiem wejść AUX tego samego typu. Wszystko zamknięte w wytrzymałej, rackowej obudowie. Gniazda: 16 x Jack 1/4`` 7-segmentowy panel LED. Solidna metalowa obudowa typu rack

     • Zapytaj o dostępność
     LD Systems

     LD Systems HPA4

     210,00 zł

     LD Systems HPA4 czterokanałowy wzmacniacz słuchawkowy

     HPA4 jest niewielki, może obsłużyć nawet 4 pary słuchawek i posiada moc wyjściową, która w swojej klasie nie ma sobie równych. Wzmacniacz słuchawkowy osiąga wysoki poziom głośności bez zniekształceń dźwięku przy 100 mW. Produkt jest nieodzownym elementem każdego studia projektowego lub domowego.

     • Zapytaj o dostępność