Wzmacniacze

Fishman

Fishman LoudBox Mini Bluetooth

1 499,00 zł

Fishman LoudBox Mini Bluetooth wzmacniacz akustyczny

Najlżejszy a zarazem bardzo mocny i przenośny wzmacniacz Fishmana model Loudbox Mini to najlepiej brzmiące combo do nagłaśniania instrumentów akustycznych na rynku. Jeżeli poszukujesz wzmacniacza, który świetnie nadaje się do ćwiczenia w sali prób a zarazem jest wystarczająco mocny i łatwy do przenoszenia aby używać go na koncertach, to Loudbox Mini jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie! Wzmacniacz o mocy 60W posiada dwa kanały wejściowe wyposażone w legendarne przedwzmacniacze Fishmana oraz osobny EQ dla każdego kanału. Dodatkowo combo posiada cyfrowe efekty delay i reverb (kanał instrumentalny) oraz efekt reverb w kanale mikrofonowym. Nie mogło zabraknąć tak przydatnego wejścia AUX do którego można bez problemu podłączyć MP3 lub iPod’a. Symetryczne wyjście Mix.D.I.Output ułatwi akustykowi podłączenie wzmacniacza do głównego nagłośnienia. Nowa wersja tego wzmacniacza została również wyposażona w łączność Bluetooth.

  Fishman

  Fishman LoudBox Artist Bluetooth

  2 599,00 zł

  Fishman LoudBox Artist Bluetooth

  Najnowszy z rodziny wzmacniaczy Loudbox, model Artist Bluetooth to prawdziwie rewolucyjny produkt! Został zaprojektowany z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań pochodzących od wielokrotnie nagradzanego Loudboxa 100 jednak w porównaniu ze swoim poprzednikiem posiada nowe rozwiązania, większą moc a przy tym jest równie mały i lekki. 120 wat czystej mocy, wzmacniacz typu bi-amp, dwa uniwersalne kanały wejściowe MIC/LINE wyposażone w legendarny EQ i system antysprzężeniowy Fishmana, dwie niezależne sekcje efektów (osobne dla każdego kanału), łączność bezprzewodowa Bluetooth® umożliwiająca odtwarzanie podkładów i akompaniamentów muzycznych - wszystko to sprawia, że Loudbox Artist jest obecnie jednym z najlepszych wzmacniaczy dla profesjonalnych, aktywnie koncertujących muzyków akustycznych!

   VOX

   VOX MV50 Rock

   699,00 zł

   VOX MV50 Rock - wzmacniacz gitarowy typu head

   Brzmi to niewiarygodnie, ale zaprawdę mamy do czynienia
   z głową gitarową brzmiącą jak legendarne lampowe wzmacniacze!!!
   Seria MV to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcąc posiadać klasyczny gitarowy wzmaniacz lampowy, nie mogą sobie z różnych względów na to pozwolić.
   Rozmiary samego wzmacniacza pozwalają na przenoszenie go w nieco bardziej obszernej....kieszeni spodni.
   NUTUBE - to rewolucyjna technologia, nowy rodzaj lampy próżniowej, którą konstruktorzy VOX\'a wpasowali w analogowy obwód. Uzyskano dzięki temu ciepłe, bogate, naturalne brzmienie, a to w połączeniu z niebagatelną mocą 50 lub 25 W pozwala na bardzo wszechstronne zastosowanie wzmacniacza, nawet na dużych scenach...
   Wersja Rock posiada nieco ostrzejszą charakterystykę.

    Stagg

    Stagg 10 AA

    349,00 zł

    Stagg 10 AA wzmacniacz akustyczny

    • Combo akustyczne
    • Moc: 10 Watt RMS
    • Głośnik: 1 x 6.5\"
    • Regulacja: Volume, Treble, Middle, Bass
    • Wejście: instrumentalne wysokiej impedancji
    • Wejście: CD/MP3
    • Wyjście: słuchawkowe
    • Wymiary: 27 x 28 x 17 cm
     Laboga

     Laboga Caiman 212C

     2 749,00 zł

     Laboga 212C Caiman kolumna gitarowa

     Kolumna głośnikowa 212C Caiman, to konstrukcja oparta na dwóch głośnikach Celestion, w obudowie przypominającej proporcjami kolumnę czterogłośnikową, jednak jej wymiary są o wiele mniejsze, w stosunku do standardowych kolumn czterogłośnikowych. Tak więc 212 Caiman jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca na scenie i w transporcie, a brzmienie jej przypomina te z \"pełnowymiarowych\" kolumn.

      Marshall

      Marshall DSL 20HR

      2 199,00 zł

      Marshall DSL 20HR  wzmacniacz gitarowy Head

      Głowa DSL20H TM jest dla tych, którzy potrzebują pełnego brzmienia lampowego wzmacniacza w kompaktowej i przenośnej formie. Od momentu, w którym się podłączysz Marshall DSL zapewni ci funkcjonalność, której potrzebujesz aby zabrać swoje brzmienie z sali prób do studia i nie tylko.

       Laboga

       Laboga 212 DS Vintage30+ Creamback

       3 699,00 zł

       Laboga 212 DS Vintage 30+ Creamback kolumna gitarowa

       Kolumnę 212DS oparto na dwóch głośnikach: WGS Veteran30 + Celestion Creamback G12H75. Posiada ona nowoczesną zamkniętą obudowę i uważana jest za jedną z najlepszych kolumn gitarowuych. Z tyłu znajdują się 2 gniazda typu jack, które służą do podłączenia wzmacniacza lub innej kolumny. Dzięki temu można uniknąć stosowania długich kabli łączących kolumny ze wzmacniaczem w układzie łańcuchowym. Zastosowanie dwóch głośników sprawiło, że brzmienie jest czytelniejsze i \"mniej uciążliwe\" niż w przypadku kolumn z 4 głośnikami.

       • Moc: 120W RMS,
       • Kolumny Celestion: Veteran 30 + Creamback G12H75
       • Impedancja: 16Ω
       • Wyjście: 2 - połączone równolegle
       • Wymiary: 740x440x320,
       • Waga: 24,5 kg,
       • Możliwość mocowania kół
       • Nowe
       Mooer

       Mooer BM30 Baby Bomb

       459,00 zł

       Mooer Baby Bomb 30 Digital Micro Power AMP

       Ten mikro wzmacniacz gitarowy Mooer Baby Bomb 30 zapewnia prawdziwe  30 Wat mocy do napędzenia dowolnej kolumny gitarowej z impedancją od 8 do 16 Ohm. Wzmacniacz ten jest wręcz idealnym partnerem dla każdego dodatkowego preampu. Podłączamy wyjście z naszego pedalboardu do wejścia w Baby Bomb, natomiast wyjście prowadzimy do kolumny gitarowej, używając kabla głośnikowego. Przełącznik  Presence można ustawić w trybie  Warm lub Bright oraz odpowiednio dopasować głośność Volume. Przekręcając pokrętło Volume poza godzinę 12, Baby Bomb odezwie się  ciepłym, lekkim overdrive, jak we wzmacniaczach lampowych. Jest to bardzo naturalne i responsywne brzmienie. Baby Bomb  to idealne rozwiązanie dla każdego muzyka który potrzebuje lekkiego zaplecza sprzętowego.

        Peavey

        Peavey Rage 258

        699,00 zł

        Peavey Rage 258 wzmacniacz gitarowy 25W

        Dwie podstawowe rzeczy, które powodują, że technologia TransTube® brzmi tak dobrze, to specyficzna, zaawansowana konstrukcja przedwzmacniacza oraz końcówki mocy. Sekcja  Preampu jest odpowiedzialna za rodzaj brzmienia wzmacniacza, od krystalicznie czystej barwy do ciężkiego przesteru. Końcówka mocy odpowiedzialna jest za kompresję, która zwiększa się w miarę wzrostu głośności. Dzięki TransTube®, otrzymujesz zabójczy wzmacniacz o bardzo szerokiej dynamice i naturalnym \"żwirowym\" brzmieniu, z którego  słyną wzmacniacze lampowe.  Rage 258 ma 25 watów mocy i 8-calowy głośnik Blue Marvel, znany między innymi ze wzmacniaczy serii Classic.

         Joyo

         Joyo Bantamp Zombie II

         849,00 zł

         Joyo Bantamp Zombie II mini głowa gitarowa 20W

         Minęło już 2 lata odkąd JOYO wystartowało z serią BanTamP, która otrzymała wiele pozytywnych opinii, i która porwała wielu gitarzystów. Od tego czasu JOYO optymalizowało serię opierając się na komentarzach użytkowników i teraz nadszedł czas aby zaprezentować nową, odświeżoną wersję BanTamPów - BanTamP XL! Posiada ona te same funkcje i brzmienia, co jej pierwowzór, ale została wzbogacona o footswitch, który umożliwia przełączanie między kanałami. Dwa kanały mogą być kontrolowane niezależnie, co daje osobną regulację głośności, wzmocnienia i brzmienia na kanałach CLEAN i DISTORTION. Jest to doskonały wybór dla osób, które porwała pierwsza seria BanTamP!

          Laboga

          Laboga Caiman AD5300 Head MKII Custom

          3 559,00 zł

          Laboga Caiman AD5300 Head MKII Custom

          Głowa Caiman AD5300 to w pełni ręcznie produkowany wzmacniacz lampowy o mocy 50W. Kompaktowy rozmiar i niska waga sprawia, że jest ona świetnym wyborem na trasy koncertowe. Caiman łączy w sobie klasyczne brzmienie wzmacniacza lampowego z brzmieniem \"modern\". Zapewnia to specjalnie zaprojektowany układ przedwzmacniacza, jak i użyte lampy EL84, które zapewniają 50W mocy.

           Joyo

           Joyo Bantamp Meteor Mini Head 20W

           639,00 zł

           Joyo Bantamp Meteor mini głowa gitarowa 20W

           Meteor ma współczesne brzmienie z wysokim gainem. Opierając się na nowoczesnym brytyjskim podejściu do ciężkiej muzyki, odnosi on sukces w wielu gatunkach. Brzmienie to zostało zaprezentowane światu m.in. przez scenę artystów punkowych. Dziś, dzięki zwiększeniu czułości wejścia, jest ono doceniane również przez gitarzystów metalowych.

            Laboga

            Laboga Mr Hector Duo Master MKIV

            6 099,00 zł

            Laboga Mr Hector Duo Master MKIV

            Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jaki wybrać wzmacniacz typu hi-gain to już nie musisz. Wzmacniacz Mr. Hector został zaprojektowany z myślą o gitarzystach, którym zazwyczaj brakuje gainu. Końcówka o mocy 100W zbudowana jest na czterech lampach 6L6, preamp na czterech 12AX7 oraz dwóch 5C3S w zasilaczu. Zastosowano wspólną regulację barwy dla obu kanałów. Footswitch przełącza kanały oraz pozwala na przełączane dwóch potencjometrów Master Volume, które można ustawiać niezależnie od siebie. Co ważne, przełączanie Masterów działa zarówno na kanale przesterowanym, jak i czystym. Możliwe jest więc takie ustawienie, które pozwala na skokowe pogłośnienie wzmacniacza podczas grania np. solówki - za pomocą przełącznika w footswitchu.

            • Nowe
            Ibanez

            Ibanez T15II

            446,00 zł

            Ibanez T15II wzmacniacz do instrumentów akustycznych

            • Moc: 15W
            • Głośniki: 6.5” Full Range
            • Regulacja Kanału instrumentalnego: Volume, Bass, Treble, Chorus On/Off switch
            • Regulacja kanału Mikrofonowego: Volume
            • Wejścia/wyjścia: Guitar input, Microphone input(XLR), Aux input
            • Wymiary: 235 x 210 x 218 mm
            • Waga: 3.15 kg

             Peavey

             Peavey VYPYR X2

             1 190,00 zł

             Peavey VYPYR X2 wzmacniacz gitarowy 40W

             Peavey Vypyr X to najnowsza, jednocześnie najbardziej uniwersalna seria wzmacniaczy instrumentalnych, wykorzystujących technologię modelingu. Model ten kontynuuje ideologię i rozwiązania stosowane w wielokrotnie nagradzanej serii Vypyr, osiągając najwyższy poziom techniczny oraz niezwykle atrakcyjne możliwości brzmieniowe.
             Seria Vypyr pojawiła się po raz pierwszy w 2008 roku i
             wprowadziła wiele nowości w branży, takich jak pierwszy wzmacniacz gitarowy z wbudowanym złączem USB, presety w kostkach, looper, możliwość jednoczesnej pracy 5 efektów oraz hybrydową technologię TransTube®. W 2012 roku Peavey ponownie podniósł poprzeczkę wprowadzając VYPYR VIP, pierwszy na świecie wzmacniacz o zmiennej wydajności instrumentalnej co oznacza, że wzmacniacz mógł być używany do gitary elektrycznej, basowej i akustycznej. Ponadto, po raz pierwszy w historii Peavey wprowadził modele instrumentów do i tak już bogatego w funkcje wzmacniacza.
             Teraz, kontynuując tradycję innowacji i doskonałości, Peavey wprowadza na rynek wzmacniacz modelujący VYPYR X. Ta najnowsza ewolucja przełomowej serii VYPYR charakteryzuje się unowocześnioną stylistyką, doskonałą konstrukcją obudowy i osiągami akustycznymi oraz ulepszoną technologią TransTube.

              Laboga

              Laboga Diamond Sound DS20 head

              7 499,00 zł

              Laboga Diamond Sound DS20 head to odłam konstrukcji Diamond Sound, serii wzmacniaczy czerpiących z 45 lat doświadczenia firmy Laboga. Przy projektowaniu wzmacniacza brał udział Adam Laboga. DS to najnowsza, ekskluzywna linia wzmacniaczy i kolumn budowanych ręcznie we Wrocławiu.

              Do budowy wzmacniacza wykorzystano technologie - Point-to-point co oznacza, że w konstrukcji nie użyto ani jednego układu scalonego czy tranzystora. Pełna lampa DS20 napędzana dwiema lampami 6V6 z dwupoziomową redukcją mocy - 20W (AB-klasa) na 10W (A-klasa). Przy 10 Watach daje możliwość nasyconego brzmienia przy niskich(domowych) poziomach głośności. Jako dziecko serii Diamond Sound, posiada wszystkie funkcje tej serii, czyli: 2-kanały, szeregową pętlę efektów oraz wspólną korekcję.

              • Nowe
              Fishman

              Fishman LoudBox Mini Charge Bluetooth

              2 499,00 zł

              Fishman LoudBox Mini Charge Bluetooth

              Loudbox Mini Charge to przenośny, zasilany bateryjnie wzmacniacz, zaprojektowany specjalnie dla instrumentów akustycznych oraz wokalu. Wydajny akumulator wielokrotnego ładowania w połączeniu z unikalnym obwodem zarządzania energią został zaprojektowany, aby zmaksymalizować poziomy wyjściowe i czas pracy. Dzięki dodatkowej łączności bezprzewodowej Bluetooth® możesz teraz łatwo odtwarzać podkłady lub akompaniamenty podczas występów.

               Joyo

               Joyo AC-20

               679,00 zł

               Joyo AC-20 wzmacniacz akustyczny 20W

               • Moc: RMS 20W@4ohm/1khz
               • Głośniki: 2 x 5\"
               • Regulacja: Treble, Middle, Bass adjustment, mic volume
               • Chorus, Delay, Reverb
               • Rozmiary 325 x 190 x 230 mm
               • Waga 4.8 kg
               • Zasilanie: AC 100V-250V, 50-60Hz