Głowy gitarowe

VOX

VOX MV50 Rock

699,00 zł

VOX MV50 Rock - wzmacniacz gitarowy typu head

Brzmi to niewiarygodnie, ale zaprawdę mamy do czynienia
z głową gitarową brzmiącą jak legendarne lampowe wzmacniacze!!!
Seria MV to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcąc posiadać klasyczny gitarowy wzmaniacz lampowy, nie mogą sobie z różnych względów na to pozwolić.
Rozmiary samego wzmacniacza pozwalają na przenoszenie go w nieco bardziej obszernej....kieszeni spodni.
NUTUBE - to rewolucyjna technologia, nowy rodzaj lampy próżniowej, którą konstruktorzy VOX\'a wpasowali w analogowy obwód. Uzyskano dzięki temu ciepłe, bogate, naturalne brzmienie, a to w połączeniu z niebagatelną mocą 50 lub 25 W pozwala na bardzo wszechstronne zastosowanie wzmacniacza, nawet na dużych scenach...
Wersja Rock posiada nieco ostrzejszą charakterystykę.

  Marshall

  Marshall DSL 20HR

  2 199,00 zł

  Marshall DSL 20HR  wzmacniacz gitarowy Head

  Głowa DSL20H TM jest dla tych, którzy potrzebują pełnego brzmienia lampowego wzmacniacza w kompaktowej i przenośnej formie. Od momentu, w którym się podłączysz Marshall DSL zapewni ci funkcjonalność, której potrzebujesz aby zabrać swoje brzmienie z sali prób do studia i nie tylko.

   Mooer

   Mooer BM30 Baby Bomb

   459,00 zł

   Mooer Baby Bomb 30 Digital Micro Power AMP

   Ten mikro wzmacniacz gitarowy Mooer Baby Bomb 30 zapewnia prawdziwe  30 Wat mocy do napędzenia dowolnej kolumny gitarowej z impedancją od 8 do 16 Ohm. Wzmacniacz ten jest wręcz idealnym partnerem dla każdego dodatkowego preampu. Podłączamy wyjście z naszego pedalboardu do wejścia w Baby Bomb, natomiast wyjście prowadzimy do kolumny gitarowej, używając kabla głośnikowego. Przełącznik  Presence można ustawić w trybie  Warm lub Bright oraz odpowiednio dopasować głośność Volume. Przekręcając pokrętło Volume poza godzinę 12, Baby Bomb odezwie się  ciepłym, lekkim overdrive, jak we wzmacniaczach lampowych. Jest to bardzo naturalne i responsywne brzmienie. Baby Bomb  to idealne rozwiązanie dla każdego muzyka który potrzebuje lekkiego zaplecza sprzętowego.

    Joyo

    Joyo Bantamp Zombie II

    849,00 zł

    Joyo Bantamp Zombie II mini głowa gitarowa 20W

    Minęło już 2 lata odkąd JOYO wystartowało z serią BanTamP, która otrzymała wiele pozytywnych opinii, i która porwała wielu gitarzystów. Od tego czasu JOYO optymalizowało serię opierając się na komentarzach użytkowników i teraz nadszedł czas aby zaprezentować nową, odświeżoną wersję BanTamPów - BanTamP XL! Posiada ona te same funkcje i brzmienia, co jej pierwowzór, ale została wzbogacona o footswitch, który umożliwia przełączanie między kanałami. Dwa kanały mogą być kontrolowane niezależnie, co daje osobną regulację głośności, wzmocnienia i brzmienia na kanałach CLEAN i DISTORTION. Jest to doskonały wybór dla osób, które porwała pierwsza seria BanTamP!

     Laboga

     Laboga Caiman AD5300 Head MKII Custom

     3 559,00 zł

     Laboga Caiman AD5300 Head MKII Custom

     Głowa Caiman AD5300 to w pełni ręcznie produkowany wzmacniacz lampowy o mocy 50W. Kompaktowy rozmiar i niska waga sprawia, że jest ona świetnym wyborem na trasy koncertowe. Caiman łączy w sobie klasyczne brzmienie wzmacniacza lampowego z brzmieniem \"modern\". Zapewnia to specjalnie zaprojektowany układ przedwzmacniacza, jak i użyte lampy EL84, które zapewniają 50W mocy.

      Joyo

      Joyo Bantamp Meteor Mini Head 20W

      639,00 zł

      Joyo Bantamp Meteor mini głowa gitarowa 20W

      Meteor ma współczesne brzmienie z wysokim gainem. Opierając się na nowoczesnym brytyjskim podejściu do ciężkiej muzyki, odnosi on sukces w wielu gatunkach. Brzmienie to zostało zaprezentowane światu m.in. przez scenę artystów punkowych. Dziś, dzięki zwiększeniu czułości wejścia, jest ono doceniane również przez gitarzystów metalowych.

       Laboga

       Laboga Mr Hector Duo Master MKIV

       6 099,00 zł

       Laboga Mr Hector Duo Master MKIV

       Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jaki wybrać wzmacniacz typu hi-gain to już nie musisz. Wzmacniacz Mr. Hector został zaprojektowany z myślą o gitarzystach, którym zazwyczaj brakuje gainu. Końcówka o mocy 100W zbudowana jest na czterech lampach 6L6, preamp na czterech 12AX7 oraz dwóch 5C3S w zasilaczu. Zastosowano wspólną regulację barwy dla obu kanałów. Footswitch przełącza kanały oraz pozwala na przełączane dwóch potencjometrów Master Volume, które można ustawiać niezależnie od siebie. Co ważne, przełączanie Masterów działa zarówno na kanale przesterowanym, jak i czystym. Możliwe jest więc takie ustawienie, które pozwala na skokowe pogłośnienie wzmacniacza podczas grania np. solówki - za pomocą przełącznika w footswitchu.

        Laboga

        Laboga Diamond Sound DS20 head

        7 499,00 zł

        Laboga Diamond Sound DS20 head to odłam konstrukcji Diamond Sound, serii wzmacniaczy czerpiących z 45 lat doświadczenia firmy Laboga. Przy projektowaniu wzmacniacza brał udział Adam Laboga. DS to najnowsza, ekskluzywna linia wzmacniaczy i kolumn budowanych ręcznie we Wrocławiu.

        Do budowy wzmacniacza wykorzystano technologie - Point-to-point co oznacza, że w konstrukcji nie użyto ani jednego układu scalonego czy tranzystora. Pełna lampa DS20 napędzana dwiema lampami 6V6 z dwupoziomową redukcją mocy - 20W (AB-klasa) na 10W (A-klasa). Przy 10 Watach daje możliwość nasyconego brzmienia przy niskich(domowych) poziomach głośności. Jako dziecko serii Diamond Sound, posiada wszystkie funkcje tej serii, czyli: 2-kanały, szeregową pętlę efektów oraz wspólną korekcję.

         Orange

         Orange DT30H Dual Terror

         2 999,00 zł

         Lampowy wzmacniacz dwukanałowy

         Posiada wyjątkowy preamp, który ma ogromny zakres tonalny przy użyciu tylko trzech potencjometrów (Volume, Tone, Gain) na kanał. Dwa przełączniki zmiany mocy od 30 do 15 do 7 watów, ostatecznie tworzą z niego uniwersalny przenośny wzmacniacz zarówno w studio i na scenie. Fat Channel zapewnia cieplejsze tony, podczas gdy Tiny Terror Channel oryginalny charakter Tiny Terror.

         • Zapytaj o dostępność
         VOX

         VOX MV50 AC

         826,00 zł

         VOX MV50 AC - wzmacniacz gitarowy typu head

         Brzmi to niewiarygodnie, ale zaprawdę mamy do czynienia
         z głową gitarową brzmiącą jak legendarne lampowe wzmacniacze!!!
         Seria MV to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcąc posiadać klasyczny gitarowy wzmaniacz lampowy, nie mogą sobie z różnych względów na to pozwolić.
         Rozmiary samego wzmacniacza pozwalają na przenoszenie go w nieco bardziej obszernej....kieszeni spodni.
         NUTUBE - to rewolucyjna technologia, nowy rodzaj lampy próżniowej, którą konstruktorzy VOX\'a wpasowali w analogowy obwód.
         Uzyskano dzięki temu ciepłe, bogate, naturalne brzmienie,
         a to w połączeniu z niebagatelną mocą 50 lub 25 W pozwala na bardzo wszechstronne zastosowanie wzmacniacza, nawet na dużych scenach.

         • Zapytaj o dostępność
         Blackstar

         Blackstar HT Club 50 Head MkII

         2 899,00 zł

         Blackstar HT Club 50 Head MkII - wzmacniacz gitarowy typu head, lampowa seria HT Venue Series MkII

         Wzmacniacz gitarowy typu HEAD Blackstar HT Club 50 MkII oferuje ten sam zestaw funkcji co HT Club 40 MkII w kompaktowym, przenośnym formacie. Ten dwukanałowy wzmacniacz wyposażony w funkcję Power Reduction sprawdzi się tak samo dobrze w domu jak i w sali prób, studio czy na klubowym koncercie. Dzięki opatentowanemu sterowaniu ISF głowa HT Club 50 jest naprawdę doskonałym wzmacniaczem dla koncertującego gitarzysty.

         Wzmacniacz z ekspozycji sklepu. Posiada zarysowania na narożnikach pokazane na zdjęciach.

         • Zapytaj o dostępność
         Marshall

         Marshall DSL 1HR 2018

         1 199,00 zł

         Marshall DSL 1HR 2018 - wzmacniacz gitarowy

         Od jasnych, czystych barw po mocny, agresywny gain, kombo DSL1 ma możliwości zapewniające brzmienie dopasowane do ciebie. Ma on cechy i brzmienie Marshalla, którego oczekuje się od serii DSL, a jednocześnie jest kompaktowy i przenośny, idealny do domowego zastosowania.

         • Zapytaj o dostępność
         Palmer

         Palmer MACHT 402

         1 150,00 zł

         Stereofoniczna końcówka mocy 19” do gitary:

         • 200 W na kanał przy 4 Ω
         • 400 W w trybie mostkowym do zastosowań monofonicznych
         • Korektor dźwięku precyzyjnie dostosowany do sygnałów gitarowych
         • Czułość wejściowa wybierana dla przedwzmacniaczy, pedałów itd.
         • Zintegrowany limiter
         • Wszystkie niezbędne zabezpieczenia
         • Działa z każdą kolumną gitarową
         • Zapytaj o dostępność
         VOX

         VOX Amplug 2 AC30

         179,00 zł

         VOX Amplug 2 AC30 wzmacniacz słuchawkowy AP2AC

         Lubisz ćwiczyć swój warsztat nawet późną nocą? Nie chcesz obudzić sąsiadów? Może chcesz pograć z twoim odtwarzaczem MP3 nie używając za każdym razem twojego dużego wzmacniacza? Chcesz zagrać na gitarze właśnie teraz AMPLUG jest stworzony dla ciebie! Po prostu podłącz ten wzmacniacz bezpośrednio do twojej gitary i ciesz się brzmieniem gitary, kiedy tylko zechcesz.

         • wejście Aux typu mały Jack, pozwala na podłączenie odtwarzacza CD/MP3
         • w 100% analogowy obwód wiernie symuluje brzmienie wzmacniacza
         • AC30 odtwarza brzmienie modelu AC30 Top BOOST
         • Zapytaj o dostępność
         Peavey

         Peavey 6505 Micro Head

         2 099,00 zł

         Peavey 6505 MH Micro Head lampowa głowa gitarowa 20W

         Miniaturowy wzmacniacz Peavey 6506MH Mini Head, posiadając w pełni lampowy preamp, jest w stanie wyprodukować autentyczne brzmienie legendarnego modelu 6505. Wszystko w formie niewielkiej, lekkiej i poręcznej głowy. Wzmacniacz oferuje dwa kanały, które dysponują identycznymi opcjami kształtowania brzmienia, co pełnowymiarowy 6505. Przewidziano dla nich wspólną korekcję brzmienia, pogłos oraz pętlę efektów. Kanały, opcja  Crunch oraz wspomniana pętla są przy tym kontrolowane za pomocą przełącznika podłogowego. System kontroli lampy TSI pozwala monitorować, czy lampy wzmacniacza pracują w odpowiednich warunkach i czy są w dobrej kondycji. Jeśli coś jest nie tak, system poinformuje Cię precyzyjnie, którą z lamp należy wymienić. Tylny panel urządzenia udostępnia szereg nowoczesnych rozwiązań i technologii, wliczając w to: autorskie wyjście MSDI, wyjście USB, wyście słuchawkowe, przełącznik Speaker Defeat oraz reduktor mocy 20/5/1/W. 

         • Zapytaj o dostępność
         Laney

         Laney IRT60H Ironheart

         3 949,00 zł

         Laney IRT60H - seria: Ironheart

         Jeden z najpopularniejszych, lampowych wzmacniaczy gitarowych typu head. Mocny wzmacniacz, łatwo się przesterowuje, doskonały do szeroko pojętej muzyki rockowej lecz także do nawet ekstremalnych odmian metalu

         Lampy: 4x ECC83 oraz 2x 6L6,
         Moc: 60 watt,
         3 kanały clean,
         Potencjometry: bass, middle, treble, presence, reverb,
         Pętla efektów
         Wyjścia głośnikowe: 4,8 i 16 Ohms,
         Wymiary: 678x271x288
         Waga: 16,5kg

         • Zapytaj o dostępność