Oświetlenie DJ

Chauvet DJ

Chauvet DJ Intimidator Spot 260

3 505,00 zł

Intimidator Spot 260 głowa ruchoma

Daj swoim mobilnym efektom trochę światła dzięki pełnemu funkcji Intimidator Spot 260. Wyposażony jest w diodę LED o mocy 75 W i zmotoryzowane ustawianie ostrości, które pozwala wyświetlać ostre gobo z niemal dowolnej odległości. Rzuć światło dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zachowaj energię na imprezę za pomocą trybu Totem, który utrzymuje wiązki na parkiecie, a trójwymiarowy pryzmat rozdziela wiązkę i obejmuje większy obszar, aby ekscytować gości imprezy. Intimidator Spot 260 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Połącz maksymalnie 4 urządzenia, aby tworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Możesz także użyć wygodnego, bezprzewodowego sterowania innego niż DMX za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Intimidator Spot 260 ma złącza wejścia / wyjścia zasilania zgodne z powerCON® do łączenia mocy.

  American DJ

  ADJ Stinger II

  919,00 zł

  American DJ Stinger II - efekt świetlny LED

  Podobnie jak Stinger 1, ADJ Stinger II oferuje 3 efekty w jednym, przenośnym i kompaktowym urządzeniu. Różnicą jest ta, że Stinger II posiada 8 diod UV o mocy 3W, oferując, wraz z ostrymi wiązkami śwateł, niezapomniane efekty wizualne dla mobilnych artystów, DJ-ów, zespołów, oraz klubów i barów.

  Diody UV wraz z efektem Moonflower diod HEX oraz czerwonym i zielonym laserem typu „Galaxian“ daje możliwość tworzenia wielogodzinnych niezapomnianych efektów wizualnych. Stinger II posiada 15 wbudowanych presetów kolorów, płynne silniki krokowe i 4 przyciskowy wyświetlacz menu DMX.Stinger II może działać niezależnie dzięki wbudowanym programom, może również być sterowany za pomocą DMX lub pilota UC IR jak i aplikacji Airstream IR.

   LIGHT4ME

   LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W

   649,00 zł

   LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W listwa ledowa ciepła barwa światła

   Led Bar wyposażony został w 12 mocnych, 3-watowych diod LED firmy Cree, emitujących bardzo ciepłe, białe światło (Warm White) o temperaturze barwowej zbliżonej do 2000 Kelwinów. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane w klubach, hotelach, restauracjach i pubach, gdzie chcemy uzyskać wrażenie relaksu, ciepła i spokoju, a także podczas dekoracji światłem sali weselnych czy różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki wbudowanej funkcji stroboskopu, możliwości sterowania pojedynczymi diodami oraz niewielkiej wadze, pixelbar świetnie sprawdza się także w dyskotekach oraz mobilnej pracy DJ-ów.

   • Napięcie: AC110-240V, 50/60Hz
   • Moc: 80W
   • Źródło światła: 12x3W LED (CREE)
   • Temperatura barwowa: 2000K
   • Kąt świecenia: 6°
   • Tryby pracy: Auto, Sound, Master/Slave, DMX512
   • Kanały DMX: 3CH/4CH/16CH
   • Wymiary belki: 106x6x9 cm
   • Waga belki: 1,8 kg
    LIGHT4ME

    LIGHT4ME Venom Beam 200 LED

    2 599,00 zł

    LIGHT4ME Venom Beam 200 głowica ruchoma LED 200W

    LIGHT4ME VENOM BEAM 200 to profesjonalna głowica ruchoma LED z serii Venom – jednej z najbardziej niezawodnych linii reflektorów scenicznych marki Light4Me. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocną i wydajną, białą diodę o mocy 200 wat oraz wysokiej klasy optykę generującą skupioną wiązkę o kącie wynoszącym 6°. To znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają głowicy LED emitującej punktowy promień światła. Sprzęt znakomicie spisuje się na różnego typu estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie sceniczne dla zespołów i mobilnych DJ-ów.

     LIGHT4ME

     LIGHT4ME Venom Spot 150 LED

     2 899,00 zł

     LIGHT4ME Venom Spot 150 głowica ruchoma LED 150W

     Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie dla DJ, zespołów i technik estradowych. Venom Spot wyróżnia się wysoką jakością wykonania w stosunku do innych głów ze swojego przedziału cenowego, oraz wyjątkowo równemu strumieniowi światła o ostrych krawędziach.

      LIGHT4ME

      LIGHT4ME FOCUS 60 LED spot PRYZMA AF

      1 359,00 zł

      LIGHT4ME FOCUS 60 LED to pierwsza na rynku głowa ruchoma z 16-bitowymi silnikami, obrotową pryzmą, zmotoryzowanym fokusem oraz dużym wyświetlaczem LCD w cenie poniżej tysiąca złotych! Wyposażona została w jasną, mocno świecącą diodę LED o mocy 60W. Urządzenie posiada tarczę gobo z jedenastu wzorami w tym efekt wody i 2 szklane gobo, 9 kolorów plus biały z półkolorami, automatyczny focus i 3-ramienną obrotową pryzmę. Głowica swoją jasnością może śmiało konkurować z urządzeniami na żarówkach halogenowych lub wyładowczych, świeci zdecydowanie mocniej niż jej 50-watowa konkurencja. Nie bez znaczenia jest również pobór mocy (średnio ok. 100W), szczególnie ważny w przypadku mobilnych DJ-ów i zespołów grających na imprezach okolicznościowych.

       LIGHT4ME

       LIGHT4ME Smart Beam LED 60W

       999,00 zł

       Urządzenie posiada tarczę 7 soczystych kolorów, a także barwę białą. Ma niski pobór mocy (średnio ok. 100W), co jest szczególnie ważne w przypadku mobilnych DJ-ów i zespołów grających na imprezach okolicznościowych. LIGHT4me Smart beam LED 60 dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i małej wadze jest głowicą bardzo mobilną, która sprawdzi się na każdej małej imprezie, w pubie czy dyskotece oraz wszędzie tam, gdzie dekoracja światłem ma znaczenie. Dużym atutem głowicy jest także bardzo cicha praca. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w efektowne programy świetlne działające w trybie automatycznym oraz Sound Mode. Głowica posiada także wyświetlacz LCD oraz menu obsługiwane za pomocą czterech przycisków.

        Evolights

        Evolights iQ 132 B Beam Osram Sirius HRI 132W

        3 699,00 zł

        Evolights iQ 132B Beam głowica ruchoma

        EVOLIGHTS IQ-132B to wysokiej klasy ruchoma głowica estradowa typu beam, przeznaczona do profesjonalnych zastosowań na wszelkiego rodzaju scenach. Reflektor wyposażony został w lampę wyładowczą Osram Sirius HRI 132W. Jej moc oraz zaawansowana, wysokiej jakości optyka tworzą wiązkę światła o dużej gęstości i ostrych krawędziach.

        Urządzenie posiada statyczną tarczę gobo z efektem Gobo Shake, na której mieści się 17 nowoczesnych wzorów, a także tarczę kolorów, na której znajduje się 14 filtrów barwiących światło. Rozbicie wiązki umożliwia 8-ramienna pryzma. Wśród systemów zainstalowanych w głowicy warto na pewno wymienić zmotoryzowany focus, szybki shutter, funkcję autorepozycji, a także tryb stroboskopu z regulacją częstotliwości błysków.

         LIGHT4ME

         LIGHT4ME Basic Light Bar LED 8 RGB MKII

         319,00 zł

         LIGHT4ME Basic Light Bar LED 8 RGB MKII listwa ledowa BK

         8-sekcyjna listwa LED wyposażona łącznie w 240 diod operujących światłem w palecie RGB, którą możemy sterować zdalnie za pomocą DMX lub bezprzewodowego pilotaBelka doskonale sprawdza się jako oświetlenie sceniczne, klubowe, w dekoracji światłem sal weselnych, pomieszczeń hotelowych i restauracyjnych, a także jako oświetlenie architektoniczne różnych elementów wnętrz.

         • Ilość sekcji: 8
         • Materiał obudowy: aluminium
         • Zasilanie: AC 85-265V, 50/60Hz
         • Bezpiecznik: 1A/250V
         • Moc: 36W
         • Źródło światła: 240 diod LED (R-96, G-72, B-72)
         • Kąt wiązki: 40°
         • Wejście i wyjście DMX: 3-stykowe gniazda XLR (żeńskie, męskie)
         • Gniazda zasilania: IEC I/O
         • Mikrofon: wbudowany
         • Miejsce pracy: wewnątrz
         • Temperatura pracy: -20°C ~ 45°C
         • Wilgotność otoczenia: 0 – 90%
         • Wyświetlacz: cyfrowy LED
         • Tryby pracy: kolor statyczny, auto, sound, master/Slave, DMX
         • Ilość kanałów DMX: 2/3/4/7/14/26
         • Wymiary: 1070 x 65 x 88 mm
         • Waga: 2,6 kg

          Chauvet DJ

          Chauvet Swarm 5FX

          1 310,00 zł

          Chauvet Swarm 5FX multiefekt oświetleniowy

          Swarm 5 FX to efektowa lampa LED 3 w 1, która łączy w sobie czerwone i zielone lasery, białe efekty stroboskopowe i obrotowe efekty derby RGBAW, zapewniając ruch i kolorowe efekty. Umożliwia tworzenie niestandardowych wizualizacji z osobną kontrolą kolorów i programów. Posiada opcje sterowania za pomocą DMX lub pracuje automatycznie za pomocą wbudowanych programów sterowanych dźwiękiem lub trybem Master/Slave.

           Chauvet DJ

           Chauvet Kinta HP

           799,00 zł

           Chauvet Kinta HP multiefekt oświetleniowy

           Kinta HP jest wyposażony w innowacyjną grupę dwóch czterokolorowych diod LED (RGBW i CMYO), aby uzyskać unikalne kombinacje kolorów, a ciągły obrót silnika zapewnia dynamiczne efekty. Kinta HP ma regulowaną prędkość i obroty silnika, a cyfrowy wyświetlacz umożliwia sterowanie kolorem i prędkością obrotową bez użycia sterownika DMX. Uruchom wbudowane zautomatyzowane i aktywowane dźwiękiem programy w trybie master/slave lub DMX i użyj opcjonalnego pilota IRC , aby uzyskać bardziej elastyczne opcje sterowania.

            LIGHT4ME

            LIGHT4ME PENTA PAR 8x12W MKII RGBWA LED slim

            259,00 zł

            Urządzenie zostało wyposażone w osiem diod o mocy 12 watów każda, w wersji RGBWA. Szeroka gama kolorów oraz cicha praca to zalety, dzięki którym LED PAR świetnie sprawdza się jako oświetlenie dekoracyjne lub dopełnienie zestawu oświetleniowego dla zespołów, DJ-a lub firmy eventowej.

            Reflektor LED wyposażony został w przejrzysty i łatwy w obsłudze panel sterowania, składający się cyfrowego wyświetlacza oraz przycisków sterujących, dzięki któremu wybierzemy interesujący nas tryb pracy:

            • auto, w którym urządzenie korzysta z w wbudowanych programów
            • sound, w którym reflektor synchronizuję pracę z rytmem muzyki
            • kolor statyczny, kiedy wybieramy interesujący nas kolor stały
            • strobo, w którym LED PAR imituje pracę stroboskopu
            • DMX, umożliwiający kontrolowanie poprzez zewnętrzne sterowniki
            • master/slave, w którym kilka urządzeń połączonych ze sobą poprzez przewód DMX synchronizuje swoją pracę
             LIGHT4ME

             LIGHT4ME MINI SPOT 30 RING

             499,00 zł

             LIGHT4ME MINI SPOT 30 RING to mały reflektor LED w postaci ruchomej głowicy. Urządzenie wyposażone zostało w 30W diodę emitującą białe światło oraz ring 12 diod SMD 5050 oplatający szklaną soczewkę. Spot znakomicie sprawdza się na scenach, w klubach muzycznych i dyskotekach, a także mobilnej pracy zespołów weselnych i DJ-ów.

             Obudowa reflektora powstała z odlewu aluminium oraz odpornego na wysokie temperatury tworzywa sztucznego. Ruchoma głowa o 13-stopniowym kącie świecenia posiada szeroki zakres ruchów panoramicznych i wertykalnych. Kryje w sobie tarczę siedmiu kolorów umożliwiającą stworzenie efektu tęczy, oraz tarczę gobo z funkcjami Gobo Flower i Gobo Shake, na której znajduje się siedem wzorów kształtujących wiązkę światła.

             • Nowe
             LIGHT4ME

             LIGHT4ME Venom Spot Ring 200W LED

             3 299,00 zł

             LIGHT4ME Venom Spot Ring 200W LED głowica ruchoma LED 150W

             Profesjonalna ruchoma głowica LED z serii Venom, wyposażona w bardzo mocną 200W białą diodę LED oraz system 24 półwatowych diod RGB oplatających wewnętrzną soczewkę. Dzięki nim urządzenie może generować dodatkowe efekty świetlne. W głowicy jest tarcza 7 kolorów, dwie tarcze gobo – statyczna posiadająca 8 oraz rotacyjna mająca 6 nowoczesnych wzorów kształtujących wiązkę światła, a także dwustronnie rotacyjna, 3-ramienna pryzma rozszczepiająca światło w sposób cyrkularny.

             • Nowe
             Chauvet DJ

             Chauvet Mini Kinta ILS

             519,00 zł

             Chauvet Mini Kinta ILS multiefekt oświetleniowy

             Małe ale bardzo wydajne i efektowne urządzenie Mini Kinta ILS uderza niezliczonymi wiązkami wielokolorowego światła. Bardzo jasne, kolorowe wiązki wykorzystują czerwone, zielone, niebieskie i białe diody LED o dużej mocy i wypełniają pomieszczenie przyciągającymi wzrok efektami. Mini Kinta ILS jest również kompatybilna z najnowocześniejszym zintegrowanym systemem oświetlenia ILS, który ułatwia tworzenie skoordynowanych pokazów świetlnych w różnych typach urządzeń.

             • Nowe
             Evolights

             Evolights NEO SPOT 130W LED

             2 599,00 zł

             Evolights NEO SPOT 130W LED głowica ruchoma

             Evolights Neo Spot 130 to profesjonalna estradowa głowica ruchoma LED, której źródłem światła jest biała dioda o mocy 130W i temperaturze barwowej na poziomie 9000 Kelwinów. Głowa wyposażona została w koło ośmiu kolorów, rotacyjną i indeksowalną tarczę gobo z siedmioma nowoczesnymi wzorami kształtującymi promień świetlny, a także 4-ramienny, obrotowy pryzmat rozszczepiający wiązkę. Ostrość plamy reguluje elektroniczny focus i manualny zoom. Reflektor świetnie spisuje się na muzycznych scenach, podczas przedstawień i pokazów, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako dynamiczne oświetlenie dla zespołów weselnych i mobilnych DJ-ów.

             • Nowe
             American DJ

             ADJ Quad Phase HP

             999,00 zł

             ADJ Quad Phase HP - efekt led

             ADJ Quad Phase HP jest tak zaprojektowany, aby wypełnić pomieszczenie i olśnić tłum kilkudziesięcioma bardzo ostrymi promieniami światła. Ten zaawansowany technologicznie moonflower posiada wysokiej mocy, 32-watową diodę 4-w-1 quad color LED (RGBW). Oferując dwa razy więcej ekscytujących kolorów niż diody \"TRI LED\", Quad Phase HP produkuje do piętnastu kolorów z jednej diody . Quad Phase HP oferuje także wszystkie najnowsze funkcje, takie jak: DMX-512 do programowania lub łączenia możliwości kilku urządzeń jednocześnie, ekscytujące programy sterowane dżwiękiem, działanie bez przerwy - przez całą noc, bardzo wydajnie źródło światła (dioda LED o żywotności 30 000 godzin), 4-przyciskowy wyświetlacz sterowania DMX (dla łatwego programowania), złącza IEC do połączeń szeregowych oraz 1,8-stopniowy silnik krokowy umożliwiający płynne ruchy.Quad Phase HP może być sterowany za pomocą kontrolera DMX lub łatwym w obsłudze mini kontrolerem ADJ UC3.

             • Zapytaj o dostępność
             Chauvet DJ

             Chauvet DJ Intimidator Spot 160

             1 920,00 zł

             Intimidator Spot 160 - głowa ruchoma

             Intimidator Spot 160 jest uosobieniem kompaktowej mocy ruchomej głowy. Ta pełna funkcji ruchoma głowa została zaprojektowana do mobilnych występów dzięki innowacyjnemu trybowi totemu CHAUVET DJ, utrzymując wiązki skierowane na parkiet. Jedną scenę można ustawić, zapisać i przywołać ręcznie z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Wygodny uchwyt do zawieszania o 1/4 obrotu pozwala na szybkie usunięcie w razie potrzeby, a do 4 urządzeń można połączyć, aby stworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Bezprzewodowe sterowanie bez DMX jest możliwe przy użyciu opcjonalnego pilota IRC-6

             • Zapytaj o dostępność
             Chauvet DJ

             Chauvet DJ Intimidator Trio

             4 491,00 zł

             Intimidator Trio - głowa ruchoma

             Intimidator Trio to innowacyjna, ruchoma głowica zasilana diodami LED z funkcjami wiązki, mycia i efektu. Umożliwia płynne przejście z wąskiej wiązki na szeroką myjnię za pomocą zmotoryzowanego zoomu. Jego stale obracający się plaster miodu zapewnia ekscytujące światło efektowe, a dzięki wbudowanym, przyciągającym wzrok automatycznym programom z kontrolą strefy możesz łatwo generować złożony wygląd. Intimidator Trio ma wbudowany tryb Totem, który pozwala wiązkom pozostać skupionym na parkiecie, a skoordynowane programy master / slave dla maksymalnie 4 urządzeń zapewniają zaawansowany wygląd bez programowania. Możesz ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD, a wygodne, bezprzewodowe sterowanie inne niż DMX jest na wyciągnięcie ręki za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Oszczędź czas na prowadzeniu kabli, łącząc zasilanie wielu urządzeń. 

             • Zapytaj o dostępność
             Chauvet DJ

             Chauvet DJ Intimidator Spot 360

             4 899,00 zł

             Intimidator Spot 360 - głowa ruchoma

             Intimidator Spot 360 to dioda LED o mocy 100 W z mocą mobilnego oświetlenia imprezy. Na pokładzie znajdują się podwójnie obracające się pryzmaty, które dzielą wiązkę i pokrywają większy obszar imponującymi efektami wizualnymi Intimidator Spot 360. Rzucaj światło jeszcze dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zmotoryzowany fokus daje możliwość tworzenia ostrych wzorów gobo z niemal dowolnej odległości, a tryb Totem pozwala utrzymać wiązki do przodu. Intimidator Spot 360 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Tworzenie niesamowitych pokazów świetlnych jest łatwe dzięki bezprzewodowemu sterowaniu bez DMX za pomocą opcjonalnego IRC-6 zdalny. Intimidator Spot 360 wykorzystuje połączenia wejścia / wyjścia zgodne z powerCON® do łączenia mocy. Poręczny uchwyt do zawieszania o 1/4 obrotu pozwala na montaż pojedynczego lub podwójnego zacisku.

             • Zapytaj o dostępność