Reflektory LED

Fractal Lights

Fractal Lights PAR LED 7x10W

199,00 zł

Cała seria PAR LED-ów umożliwia nam profesjonalne miksowanie kolorów i uzyskiwanie bardzo dobrego ich nasycenia. Możemy również skorzystać z gotowych trybów pracy - Master/Slave, Auto, Sound. Idealnie się sprawdza w każdych warunkach. Lekka i płaska obudowa z pewnością znajdzie swoje zastosowanie wśród zespołów oraz DJ-ów

  LIGHT4ME

  LIGHT4ME TRI PAR 8x9W MKII RGB LED slim płaski

  199,00 zł

  LIGHT4ME TRI PAR 8x9W MKII RGB LED slim płaski

  Reflektor został wyposażony w osiem diod o mocy 9W RGB. Szeroka gama kolorów oraz cicha praca to zalety, dzięki którym LED PAR świetnie sprawdza się jako oświetlenie dekoracyjne lub dopełnienie zestawu oświetleniowego.

  Reflektor sceniczny LED wyposażony został w przejrzysty i łatwy w obsłudze panel sterowania, składający się cyfrowego wyświetlacza oraz 4 przycisków sterujących, dzięki któremu wybierzemy interesujący nas tryb pracy:

  • auto, w którym urządzenie korzysta z w wbudowanych programów
  • sound, w którym reflektor synchronizuję pracę z rytmem muzyki
  • color state, kiedy wybieramy interesujący nas kolor stały
  • strobo, w którym LED PAR imituję pracę stroboskopu
  • DMX, umożliwiający kontrolowanie poprzez zewnętrzne sterowniki
  • master/slave, w którym kilka urządzeń połączonych ze sobą poprzez przewód DMX synchronizuje swoją pracę
   LIGHT4ME

   LIGHT4ME PENTA PAR 8x12W MKII RGBWA LED slim

   259,00 zł

   Urządzenie zostało wyposażone w osiem diod o mocy 12 watów każda, w wersji RGBWA. Szeroka gama kolorów oraz cicha praca to zalety, dzięki którym LED PAR świetnie sprawdza się jako oświetlenie dekoracyjne lub dopełnienie zestawu oświetleniowego dla zespołów, DJ-a lub firmy eventowej.

   Reflektor LED wyposażony został w przejrzysty i łatwy w obsłudze panel sterowania, składający się cyfrowego wyświetlacza oraz przycisków sterujących, dzięki któremu wybierzemy interesujący nas tryb pracy:

   • auto, w którym urządzenie korzysta z w wbudowanych programów
   • sound, w którym reflektor synchronizuję pracę z rytmem muzyki
   • kolor statyczny, kiedy wybieramy interesujący nas kolor stały
   • strobo, w którym LED PAR imituje pracę stroboskopu
   • DMX, umożliwiający kontrolowanie poprzez zewnętrzne sterowniki
   • master/slave, w którym kilka urządzeń połączonych ze sobą poprzez przewód DMX synchronizuje swoją pracę
    Flash

    Flash Led Par 64 250W 5in1 COB White Short mk2

    1 489,00 zł

    Flash Led Par 64 250W 5in1 COB White Short mk2

    Flash Professional LED PAR SHORT to doskonałe połączenie kompaktowych rozmiarów z niezwykłą efektywnością układu chłodzenia. Reflektory typu Flash Professional SHORT mogą pracować z wykorzystaniem 100% mocy w podwyższonej temperaturze otoczenia znacznie dłużej i efektywniej, niż standardowy reflektor LED PAR. Dzięki zastosowaniu dużego wentylatora elektroniczne układy zabezpieczające przed przegrzaniem włączają się dopiero w ekstremalnych warunkach otoczenia. 
    Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w reflektorach PAR z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją, wyjątkowym designem oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakość efektów świetlnych w niemal każdych warunkach.

    • Nowe
    LightGO!

    LightGO! Studio PAR PRO COB 100W CW+WW

    499,00 zł

    LightGO! Studio PAR PRO COB 100W CW+WW

    Profesjonalny reflektor typu par emitujący białe światło na diodzie COB. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywy dla klasycznych reflektorów na żarówkę. Dzięki zastosowaniu diody COB o mocy 100 W otrzymujemy bardzo dużą ilość białego światła. Dodatkowym atutem jest fakt, że zastosowana dioda COB posiada 2 moduły: CW dla zimnego odcienia i WW dla światła ciepłego. Ta kombinacja pozwala na dowolną regulację temperatury barwowej światła białego. GO STUDIO PRO COB WHITE 100 emituje światło o kącie 60 stopni, dzięki czemu bez problemu oświetli duże powierzchnie. Wbudowany interfejs z dedykowanymi przyciskami pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia. Dodatkowo reflektor posiada gniazda wejściowe i wyjściowe dla sygnału DMX.

    • Zapytaj o dostępność
    LightGO!

    LightGO! Compact PAR PRO 5in1 9x10W RGBWA

    899,00 zł

    LightGO! Compact PAR PRO 5in1 9x10W RGBWA

    GO COMPACT PAR PRO 5 9X10 to wysokiej klasy reflektor wyposażony w 9 bardzo mocnych diód RGBWA o mocy 10 W każda. GO COMPACT PAR PRO 5 9X10 jest idealnym narzędziem do pracy na wszelkiego rodzaju eventach czy w teatrze. Urządzenie nie posiada wentylatora, co sprawia że jest ultra ciche w użyciu. Dodatkowo PAR jest wzkonany z najwyższej klasy aluminium. COMPACT PAR PRO 5 9X10 emituje światło pod kątem 28 stopni, a zastosowanie diody RGBWA daje bardzo szeroki wachlarz kreowania barw włącznie z ciepłymi, pastelowymi odcieniami. Urządzenie posiada komplet wejść i wyjść dla sygnału DMX oraz zasilania, co pozwala na łączenie urządzeń ze sobą bez niepotrzebnej plątaniny kabli. Łatwą i intuicyjną obsługę zapewnia wbudowany programator z dedykowanymi przyciskami. COMPACT PAR PRO posiada także wbudowany mikrofon, dzięki czemu może pracować w tryb muzyki bez zewnętrznego sterownika.

    • Zapytaj o dostępność
    LightGO!

    LightGO! Compact PAR RGBW 4in1 18x12W

    299,00 zł

    LightGO! Compact PAR RGBW 4in1 18x12W

    LightGO! COMPACT PAR 18X12W to wysokiej klasy reflektor wyposażony w 18 bardzo mocnych diód RGBW o mocy 12 W każda. GO COMPACT PAR 18X12 emituje światło pod kątem 25 stopni, a zastosowanie diody RGBW daje bardzo szeroki wachlarz kreowania barw włącznie z ciepłymi, pastelowymi odcieniami. Urządzenie posiada komplet wejść i wyjść dla sygnału DMX oraz zasilania, co pozwala na łączenie urządzeń ze sobą bez niepotrzebnej plątaniny kabli. Łatwą i intuicyjną obsługę zapewnia wbudowany programator z dedykowanymi przyciskami. GO COMPACT PAR 4 18X12 posiada także wbudowany mikrofon, dzięki czemu może pracować w tryb muzyki bez zewnętrznego sterownika.

    • Zapytaj o dostępność
    Prolights

    DISPLAYCOBWW 1 x 45W COB - reflektor ledowy

    1 356,00 zł

    Prolights DISPLAYCOBWW 1x45W COB CREE LED

    Ten niewielkich rozmiarów reflektor emituje strumień jasnego światła o temperaturze barwowej 3200K i kącie 60 stopni. Pomimo kompaktowych gabarytów urządzenie zadziwia jasną, jednolitą wiązką. Żródłem światła jest dioda LED COB CREE, która w połączeniu ze świetnie dobraną optyką, cichą bezszumową pracą i funkcją flicker free (częstotliwość
    w zakresie 400Hz - 25kHz) czyni reflektor doskonałym do pracy na planach filmowych, w studiach telewizyjnych, fotograficznych, teatrach, muzeach, kościołach, ekspozycjach itp.

    • Zapytaj o dostępność
    Prolights

    FLATCOB80 RGB - reflektor ledowy

    979,00 zł

    Prolights FlatCOB80 1x80W RGB COB LED

    Kompaktowy reflektor ledowy RGB skonstruowany w oparciu o diodę mocy 80W i wykonanej w technologii COB (chip on board).
    Urządzenie emituje 60 stopniową wiązkę światła, w skład jego wyposażenia wchodzi ponadto dodatkowa, osadzana na magnesie soczewka, redukująca strumień do 30 stopni.
    Oprawa reflektora została skonstruowana pod kątem praktycznego zastosowania, płaski spód jest idealny do ustawiania urządzenia np. pod ścianą, sprzyjają temu również umiejscowione po bokach gniazda DMX i zasilania, dla szybkiego szeregowego łączenia. 
    FLATCOB80 może być sterowany bezprzewodowo: przy pomocy pilota IR lub za pośrednictwem odbiornika Wi-Fi (akcesoria te nie są częścią zestawu) w połączeniu z Wifibox
    i aplikacją SmartColor na smartfona.

    • Zapytaj o dostępność
    Prolights

    LUMIPAR12UQPRO - reflektor ledowy

    859,00 zł

    Prolights LUMIPAR12UQPRO

    Reflektor ledowy PAR zamknięty w płaskiej, wytrzymałej, aluminiowej obudowie.
    To przeznaczone do profesjonalnych zastosowań urządzenie nie posiada wentylatora, co czyni go idealnym wszędzie tam, gdzie cisza i wysoka kultura pracy są priorytetem.
    Dwanaście ledowych chipów RGBW/FC o mocy 8W każdy, generuje silny i równomierny strumień światła, o mocno nasyconych barwach i możliwością kontroli temperatury barwowej.
    LUMIPAR12UQPRO może być sterowany przez DMX, pilota IR oraz przy udziale opcjonalnych: nadajnika i odbiornika WiFi.

    • Zapytaj o dostępność
    Fractal Lights

    Fractal Lights PAR LED 9x10W

    249,00 zł

    Fractal Lights PAR LED 9x10W

    Kompaktowa lampa typu LED PAR wyposażona 9 diod LED o mocy 10W każda. Oferuje tym samym optymalną jasność świecenia i wyjątkowo mocne nasycenie kolorów. Urządzenie posiada gotowe programy pracy, co znacznie skraca konfigurację w dowolnym typie instalacji. Jest to poręczna i lekka lampa o wysokiej wartości strumienia świetlnego, która może być sterowana w standardzie DMX.

    • Zapytaj o dostępność
    ColorStage

    ColorStage HD PAR 12x12 RGBWA

    229,00 zł

    Seria PARów HD charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością. W zwartej, lekkiej konstrukcji mieści się 12 mocnych, 12 Watowych diod 5in1. Zaletą tego reflektora jest dodatkowy kolor AMBER - ciepłe bursztynowe światło. Idealny do podświetleń architektonicznych i oświetlania sceny. Sprawdzi się również jako efekt ledowy lub stroboskop! Sterowanie jest intuicyjne i nie wymaga zewnętrznych elementów. Posiada rozbudowane tryby automatyczne oraz reakcji na dźwięk. Duża wszechstronność oraz niska cena sprawia, że urządzenie świetnie nada się do dekoracji światłem. Posiada złącza POWER OUT oraz podwójną rączkę.

    • 12 x 12W - 5in1
    • DMX 7/9 kanałów
    • Tryby: Master/Slave/Auto/Sound
    • Pełna paleta barw RGBW
    • Wbudowany tryb automatyczny
    • Wbudowany tryb reakcji na dźwięk
    • Możliwość ustawienia danego koloru bez sterownika DMX
    • IP20
    • Kąt świecenia 25st.
    • Waga ok. 1.6 kg
    • wymiary: 230 x 115 x 220 mm
    • gniazdo zasilania IEC IN/OUT
    • Zapytaj o dostępność
    Evolights

    Evolights Vintage 500

    2 199,00 zł

    Evolights Vintage 500 reflektor efektowy retro

    Stylowy reflektor dekoracyjny, którego źródłem światła jest układ diod LED 27x0,5W w palecie barw RGB oraz opcjonalnie lampa halogenowa o mocy w zakresie od 300 do 750W. Świetnie nadaje się do dekoracji światłem pomieszczeń, scen teatralnych, urozmaicania nagrań wideo, w klubach i restauracjach i wszelkiego typu eventach okolicznościowych.

    • Zapytaj o dostępność
    Flash

    Flash Led Par 18x15W RGBWA+UV IP65

    770,00 zł

    Flash Led Par 18x15W RGBWA+UV IP65

    • Reflektor typu Led Par RGBWA + UV
    • Stopień ochrony IP65
    • Aluminiowa obudowa
    • Mniejsze zużycie energii
    • Wysoka jasność
    • Wydajny o długiej żywotności
    • Łatwy w obsłudze, przyjazna konstrukcja
    • Brak połysku i migotania podczas przyciemniania
    • Nadaje się również do fotografii, filmu i stacji telewizyjnych
    • Zapytaj o dostępność