Sterowniki DMX

Cameo

Cameo CLCONTROL54

549,00 zł

Control 54 to kompaktowy mikser świetlny DMX, który steruje maksymalnie 9 lampami PAR lub grupami lamp PAR. Obsługa wszechstronnego kontrolera jest łatwa i intuicyjna, a samo urządzenie nadaje się idealnie dla DJ oraz do klubów, barów lub lokali. Kontroler wyposażony został w 9 ustawień predefiniowanych kolorów, których przyciski można również wykorzystać do wyboru lamp PAR, oraz 6 tłumików służących do indywidualnej regulacji części składowych światła: czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej, bursztynowej i UV.

  Prolights

  Prolights WIFIUSB odbiormik sygnału DMX

  199,00 zł

  WIFIUSB jest bezprzewodowym nadajnikiem / odbiornikiem DMX, który pozwala kontrolować kompatybilne urządzenia wyposażone w port USB. WIFIUSB może współtworzyć system bezprzewodowego sterowania razem z innymi urządzeniami marki Prolights: WDBOX oraz WIFIBOX.

   Chauvet DJ

   Chauvet DJ DMX-AN2

   649,00 zł

   DMX-AN2 konwerter Art-Net/sACN na 2 wszechświaty DMX

   DMX-AN2 firmy Chauvet DJ to wielofunkcyjna bramka Art-Net/sACN, która przekształca dane z sieci Ethernet na dwie linie DMX. Izolacja optyczna i elektryczna bramki pozwoli sprostać wielu sytuacjom, a wytrzymałe złącza Neutrik® zapewnią niezawodność. Wbudowany interfejs panelu dostępny przez przeglądarkę ułatwia użycie urządzenia. DMX-AN2 automatycznie przekieruje stronę przeglądarki, jeśli zmieni się adres IP. Urządzenie obsługuje zasilanie typu PoE przez kabel sieciowy, oraz zewnętrzny zailsacz. Obydwa wejścia mogą być dowolnie konfigurowane na Art-Net lub sACN, a DMX-AN2 pracuje jako konwerter z Art-Net na DMX, lub z DMX na Art-Net. Wbudowane kontrolki LED szybko podają stan pracy. Zintegrowana ramka mocowania umożliwia szybką instalację w dowolnym miejscu.

    Chauvet DJ

    Chauvet D-Fi XLR Pack

    1 190,00 zł

    Chauvet D-Fi XLR Pack system bezprzewodowy DMX

    Ta najnowocześniejsza technologia zapewnia natychmiastową komunikację bezprzewodową DMX dzięki kompaktowym, zasilanym bateryjnie, bezprzewodowym odbiornikom lub nadajnikom D-Fi, które podłącza się bezpośrednio do portu XLR świateł kompatybilnych z DMX. Pakiet D-Fi XLR zawiera 1 nadajnik, 3 odbiorniki i 1 ładowarkę uniwersalną. Wielofunkcyjna ładowarka ładuje jednocześnie do 8 D-Fi XLR (dodatkowe urządzenia sprzedawane osobno). D-Fi XLR Pack ma 2 dodatkowe porty USB do ładowania dodatkowych urządzeń.

     LIGHT4ME

     LIGHT4ME DMX 192

     329,00 zł

     LIGHT4ME DMX 192 sterownik DMX do świateł

     przeznaczony do sterowania praktycznie wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi protokół DMX512. Na głównym panelu sterownika do świateł znajduje się 12 przycisków do wyboru urządzeń, którymi możemy sterować za pomocą 8 suwaków. DMX 192 to analogowa konsoleta DMX, która idealnie się sprawdzi dla zespołów weselnych, DJ-ów, w klubach i na mniejszych eventach. Sterownik, dzięki swojej solidnej obudowie może być montowany w 19-calowym racku 3U.

     • Ilość kanałów DMX: 192
     • Programowalne sceny: 184 (6 chase po 184 sceny)
     • Wbudowany mikrofon: tak
     • Przycisk Tap Sync: tak
     • Wyjście USB do lampki: tak
     • Przycisk Blackout: tak
     • Zasilanie: DC 9-12V
     • Waga: 2 kg
     • W zestawie: przewód zasilający, instrukcja
     • Nowe
     American DJ

     ADJ WiFly NE1

     1 189,00 zł

     ADJ WiFly NE1 - sterownik DMX z systemem bezprzewodowym oraz wbudowanym generatorem efektów dla ruchomych światł oraz LED

     • Zapytaj o dostępność
     Prolights

     Prolights WIFIBOX nadajnik sygnału DMX

     1 199,00 zł

     WIFIBOX jest urządzeniem stworzonym w celu bezprzewodowego przesyłu sygnału DMX z możliwością zaprogramowania show z poziomu telefonu. Pozwala bezprzewodowo sterować urządzeniami DMX, wykorzystując dwie jednostki w trybie nadawczo-odbiorczym lub w trybie odbiornika sygnału WIFI z aplikacji zainstalowanej na smartfonie.  Kompatybilny z odbiornikami wbudowanymi w urządzenia Prolights z serii Mobiblast i SmartBat oraz z aplikacją SmartColours dostępną na systemy iOS oraz Android. 

     • Zapytaj o dostępność
     Chauvet Professional

     Chauvet Professional Net-X II

     3 969,00 zł

     Chauvet Professional Net-X II bramka Ethernet-DMX z obsługą RDM przez Art-Net

     Urządzenie może zapamiętać sceny DMX wyzwalane zdalnie. W urządzeniu są dwa wejścia DMX i osiem wyjść DMX, z pełną izolacją optyczną. Można równolegle przetwarzać osiem przestrzeni. Każde z ośmiu wyjść DMX może być przypisane do jednego z dwóch wejść DMX (lub wejść Ethernet, by mieszać wejścia sieciowe z wejściami DMX). Łączenie sygnałów w pełni obsługuje tryby LTP i HTP dla protokołów sACN, Art-Net oraz DMX, by łączyć dwa wchodzące sygnały od sterowników na dowolne wyjście DMX. Obsługiwana jest funkcjonalność RDM przez Ethernet. Net-X II to niezawodne, bardzo elastyczne rozwiązanie nawet dla początkujących użytkowników, dzięki wbudowanej bibliotece gotowych ustawień. Zaawansowani użytkownicy docenią obszerne i elastyczne możliwości konfiguracji, pozwalające tworzyć zaawansowane systemy sterowania.

     • Zapytaj o dostępność
     LIGHT4ME

     LIGHT4ME DMX 192 v2

     279,00 zł

     LIGHT4ME DMX 192 v2 sterownik suwakowy DMX

     suwakowy sterownik DMX oświetlenia idealny dla zespołów muzycznych, DJ lub małych grup teatralnych. Wyposażony w 192 kanały DMX z możliwością zapisu do 100 własnych scen. Pozwala na zaprogramowanie i automatyzację pracy ruchomych głowic, reflektorów typu PAR, belek LED, efektów, laserów, a także precyzyjną kontrolę wytwornic baniek, dymu, hazerów, fazerów, wyrzutni iskier albo konfetti.

     • Zapytaj o dostępność
     Eurolite

     EUROLITE Split 6X DMX Splitter

     625,00 zł

     EUROLITE Split 6X DMX Splitter DMX

     • Rozgałęźnik DMX do dzielenia jednego sygnału wejściowego DMX na 6 wyjść DMX
     • Wejście i wyjście izolowane galwanicznie
     • Połączenia XLR 3-pinowe i 5-pinowe
     • Każde wyjście DMX z niezależnym wskaźnikiem kierowcy i danymi
     • Wejście i wyjścia z zestawem odpowiednich zasilaczy i bezpiecznikiem wewnętrznym
     • Montaż w racku 19\"
     • Zasilanie: 230 V AC, 50 Hz
     • Wyjście DMX512: 3-pinowe lub 5-pinowe złącze XLR
     • Wymiary (dł x szer x wys): 483 x 200 x 50 mm
     • Waga: 3,5 kg
     • Zużycie energii: 15 W
     • Zapytaj o dostępność
     Chamsys

     Chamsys MagicQ MQ50 Compact

     37 900,00 zł

     Chamsys MagicQ MQ50 Compact sterownik oświetlenia DMX

     MagicQ MQ50 to kompaktowych rozmiarów konsola, idealna do małych i średnich obiektów. Posiada 10,1\"wyświetlacz Multi-Touch i dziesięć pełnych funkcji Cue Stack. Konsola obsługuje 6 wszechświatów, 4 przypisywalne fizyczne wyjścia DMX obsługującymi RDM oraz port sieciowy dla wyjść ArtNet i sACN. Konsola zawiera także wbudowaną bezprzewodową sieć WIFI, która umożliwia szybkie i łatwe połączenie z aplikacją ChamSys MagicQ Remote Focus.

     MagicQ MQ50 jest prosty i łatwy w użyciu dla instalacji, klubów i szkół, a jednocześnie oferuje zaawansowane funkcje korzystając z tego samego oprogramowania i formatów pokazów co inne konsole linii Chamsys MagicQ, umożliwiając tym samym kompatybilność między tymi produktami.

     • Zapytaj o dostępność