DJ

Chauvet DJ

Chauvet DJ Intimidator Spot 260

3 505,00 zł

Intimidator Spot 260 głowa ruchoma

Daj swoim mobilnym efektom trochę światła dzięki pełnemu funkcji Intimidator Spot 260. Wyposażony jest w diodę LED o mocy 75 W i zmotoryzowane ustawianie ostrości, które pozwala wyświetlać ostre gobo z niemal dowolnej odległości. Rzuć światło dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zachowaj energię na imprezę za pomocą trybu Totem, który utrzymuje wiązki na parkiecie, a trójwymiarowy pryzmat rozdziela wiązkę i obejmuje większy obszar, aby ekscytować gości imprezy. Intimidator Spot 260 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Połącz maksymalnie 4 urządzenia, aby tworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Możesz także użyć wygodnego, bezprzewodowego sterowania innego niż DMX za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Intimidator Spot 260 ma złącza wejścia / wyjścia zasilania zgodne z powerCON® do łączenia mocy.

  Chauvet DJ

  Chauvet DJ Hurricane Haze 4D

  2 090,00 zł

  Hurricane Haze 4D wytwornica mgły

  Niskoprofilowa mgiełka z regulowaną gałką do kierowania mgiełką i dyskretnym wentylatorem. Można nim sterować za pomocą dołączonego przewodowego pilota czasowego i wbudowanego DMX.

   LIGHT4ME

   LIGHT4ME DMX 192

   329,00 zł

   LIGHT4ME DMX 192 sterownik DMX do świateł

   przeznaczony do sterowania praktycznie wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi protokół DMX512. Na głównym panelu sterownika do świateł znajduje się 12 przycisków do wyboru urządzeń, którymi możemy sterować za pomocą 8 suwaków. DMX 192 to analogowa konsoleta DMX, która idealnie się sprawdzi dla zespołów weselnych, DJ-ów, w klubach i na mniejszych eventach. Sterownik, dzięki swojej solidnej obudowie może być montowany w 19-calowym racku 3U.

   • Ilość kanałów DMX: 192
   • Programowalne sceny: 184 (6 chase po 184 sceny)
   • Wbudowany mikrofon: tak
   • Przycisk Tap Sync: tak
   • Wyjście USB do lampki: tak
   • Przycisk Blackout: tak
   • Zasilanie: DC 9-12V
   • Waga: 2 kg
   • W zestawie: przewód zasilający, instrukcja
   • Nowe
   Chauvet DJ

   Chauvet DJ DMX-AN2

   649,00 zł

   DMX-AN2 konwerter Art-Net/sACN na 2 wszechświaty DMX

   DMX-AN2 firmy Chauvet DJ to wielofunkcyjna bramka Art-Net/sACN, która przekształca dane z sieci Ethernet na dwie linie DMX. Izolacja optyczna i elektryczna bramki pozwoli sprostać wielu sytuacjom, a wytrzymałe złącza Neutrik® zapewnią niezawodność. Wbudowany interfejs panelu dostępny przez przeglądarkę ułatwia użycie urządzenia. DMX-AN2 automatycznie przekieruje stronę przeglądarki, jeśli zmieni się adres IP. Urządzenie obsługuje zasilanie typu PoE przez kabel sieciowy, oraz zewnętrzny zailsacz. Obydwa wejścia mogą być dowolnie konfigurowane na Art-Net lub sACN, a DMX-AN2 pracuje jako konwerter z Art-Net na DMX, lub z DMX na Art-Net. Wbudowane kontrolki LED szybko podają stan pracy. Zintegrowana ramka mocowania umożliwia szybką instalację w dowolnym miejscu.

    American DJ

    ADJ Stinger II

    919,00 zł

    American DJ Stinger II - efekt świetlny LED

    Podobnie jak Stinger 1, ADJ Stinger II oferuje 3 efekty w jednym, przenośnym i kompaktowym urządzeniu. Różnicą jest ta, że Stinger II posiada 8 diod UV o mocy 3W, oferując, wraz z ostrymi wiązkami śwateł, niezapomniane efekty wizualne dla mobilnych artystów, DJ-ów, zespołów, oraz klubów i barów.

    Diody UV wraz z efektem Moonflower diod HEX oraz czerwonym i zielonym laserem typu „Galaxian“ daje możliwość tworzenia wielogodzinnych niezapomnianych efektów wizualnych. Stinger II posiada 15 wbudowanych presetów kolorów, płynne silniki krokowe i 4 przyciskowy wyświetlacz menu DMX.Stinger II może działać niezależnie dzięki wbudowanym programom, może również być sterowany za pomocą DMX lub pilota UC IR jak i aplikacji Airstream IR.

     ADJ

     ADJ VF1300

     549,00 zł

     ADJ VF1300 - wytwornica dymu

     VF1300 to nowa, przenośna dymiarka ADJ o mocy 1300W, idealna dla mobilnych artystów, do średnich klubów i barów oraz kręgielni i do efektów specjalnych gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając promienie świetlne używanych urządzeń. VF1300 posiada bardzo wydajną grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 2,3 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie. Posiada zaawansowane cechy takie jak: system ETS – elektroniczny czujnik temperatury regulujący moc grzałki i czujnik niskiego poziomu płynu odłączający zasilanie pompy w celu jej ochrony. Opcjonalny pilot bezprzewodowy jest sprzedawany oddzielnie

      Alto Professional

      Alto TS410 Truesonic

      1 649,00 zł

      Alto Professional TS410 kolumna aktywna

      Nowa seria kolumn aktywnych Truesonic TS4 powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętności projektowania profesjonalnych głośników, które teraz oferują jeszcze lepsze osiągi i więcej mocy. Spełniają przy tym oczekiwania najbardziej wymagających scen i systemów audio zarówno pod względem ergonomii jak i parametrów audio. Zastosowane wzmacniacze o stałej mocy 1000 W sprawiają, że kolumny mogą być stosowane na dużych przestrzeniach akustycznych, w większych instalacjach, zapewniając jeszcze większą klarowność i brak jakichkolwiek zniekształceń przy pełnej mocy.

      • moc 2000 W szczytowa (1300 LF + 700 HF), 1000 W ciągła RMS (650 LF + 350 HF)
      • aplikacja Alto (iOS/Android) do zdalnej konfiguracji i sterowania
      • strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®
      • wbudowany procesor DSP z 4 trybami używania głośników (w tym niestandardowy korektor przez aplikację)
      • 3-kanałowy mikser z dwoma wejściami combo XLR i regulatorami poziomu
       FBT

       FBT HiMaxX 40 A

       4 999,00 zł 4 499,00 zł
       Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999.00 zł

       FBT HiMaxX 40 A kolumna aktywna

       Seria kolumn FBT HiMaxX to całkowicie nowe spojrzenie na budowę i zastosowanie aktywnych mobilnych kolumn głośnikowych wyposażonych w 12” i 15” głośniki.

       Uwaga! Niższa cena! Kolumny z wystawy sklepowej, brak oryginalnych opakowań kartonowych, lekkie ślady otarcia na obudowach kolumn. Gwarancja 24 m-ce.

       • -500,00 zł
       FBT

       FBT Ventis 112A

       6 199,00 zł

       FBT Ventis 112A

       Dwudrożna kolumna aktywna FBT Ventis to następca uznanej serii Verve. Nowa odsłona kolumny oferuje moc 700W RMS LF oraz 200W RMS HF, a więc jest jeszcze mocniejsza od swojej poprzedniczki. Bardzo estetyczne wykonanie, znakomite brzmienie, cyfrowy procesor sygnałowy to tylko niektóre zalety tej kolumny aktywnej.

        FBT

        FBT X-Lite 110A Bluetooth

        2 090,00 zł

        FBT X Lite 110A dwudrożna kolumna aktywna z Bluetooth

        • Dwudrożny system bi-amp, bas-refleks
        • Obudowa formowana z polipropylenu
        • Cewka głosowa 10” (LF) / 2,5” woofer
        • Cewka drgająca HF driver kompresyjny 1200W/300W
        • Wbudowany wzmacniacz (LF/HF)
        • Bluetooth 5.0
        • Mikser 3-kanałowy
        • Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 - 240 VAC
         JBL

         JBL EON710

         2 499,00 zł

         JBL EON710 kolumna aktywna z Bluetooth

         Seria EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP i sterowania, aby zapewnić wyjątkową wydajność w pełni profesjonalnym, bardzo elastycznym, łatwym w obsłudze i przenośnym systemie nagłośnieniowym.

         Dzięki czterem dostępnym modelom, w tym 10-calowym EON710, 12-calowym EON712 i 15-calowym EON715 oraz 18-calowemu subwooferowi EON718S, systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i inżynierów dźwięku.

          JBL

          JBL EON208P

          4 199,00 zł

          JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

          JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

          • 8-kanałowy odłączany mikser
          • dwudrożne głośniki 8\"
          • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
          • moc 300W
          • kompaktowa i lekka obudowa
           Mackie

           Mackie Thump 12A

           1 799,00 zł

           Mackie Thump 12A kolumna aktywna

           Kolumny głośnikowe Mackie z serii Thump kontynuują dziedzictwo niezwykle przystępnej cenowo, wiodącej w klasie wydajności i niezawodności oraz przenoszą je na wyższy poziom dzięki całkowicie nowym projektom i technologii, które na nowo definiują uderzające w klatkę piersiową basy i wszechstronność brzmienia.

            QSC

            QSC K10.2

            4 199,00 zł

            Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 10-calowym przetwornikiem niskotonowym

            Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

             FBT

             FBT X-SUB 115SA

             3 690,00 zł

             FBT XSub 115SA aktywna kolumna niskotonowa

             • konstrukcja bass-reflex
             • 15" głośnik niskotonowy
             • idealny subwoofer do stosowania z kolumnami z serii FBT X-LITE i X-PRO
             • pasmo przenoszenia od 42Hz do 120Hz
             • wzmacniacz mocy 1200W klasy D
             • procesor DSP z czterema ustawieniami wstępnymi
             • obudowa z 15mm sklejki brzozowej pokryta wytrzymałym lakierem
             • gniazdo statywu M20 na górze obudowy, dwa aluminiowe uchwyty na bokach i opcjonalne kółka 100mm
             • panel sterowania posiada wejścia i wyjścia stereo XLR/Jack, stereo XLR HP-Filter, regulację głośności, korektę, przełącznik fazy i diody LED
             • inne oznaczenie: X-SUB 115A
              JBL

              JBL EON718S

              4 619,00 zł

              JBL EON718S subwoofer aktywny

              Najnowsza ewolucja kultowej serii EON przynosi bezprecedensową wydajność akustyczną, moc i wszechstronność przenośnych systemów PA do realizacji dźwięku na żywo i zastosowań instalacyjnych. Seria EON700 to wielki krok naprzód w dziedzinie innowacji i technologii. Inżynierowie JBL wykorzystali ekskluzywne, najnowocześniejsze techniki projektowe i pomiarowe, aby dostarczyć najlepiej grające głośniki w swojej kategorii, niezależnie od zastosowania.

              EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki akustycznej, konstrukcje przetworników, materiały obudowy noraz zaawansowane technologie DSP, wzmocnienia i kontroli, aby dostarczyć nadzwyczajną wydajność w pełni profesjonalnym, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu, przenośnym systemie.

               JBL

               JBL EON ONE COMPACT

               2 790,00 zł

               JBL EON ONE COMPACT

               Przenośna kolumna Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą wbudowanego akumulatora pozwalającego nawet na 12-godzinną pracę. Kolumna posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft z EQ wraz z gotowymi presetami oraz efektami. Kolumna umożliwia bezprzewodowe zarządzanie zestawem z platform Android oraz iOS z dostępem do DSP i możliwością sterowania czterema kolumnami na raz. EON One Compact dysponuje skutecznością na poziomie 112dB i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz - 20kHz.

                LIGHT4ME

                LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W

                649,00 zł

                LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W listwa ledowa ciepła barwa światła

                Led Bar wyposażony został w 12 mocnych, 3-watowych diod LED firmy Cree, emitujących bardzo ciepłe, białe światło (Warm White) o temperaturze barwowej zbliżonej do 2000 Kelwinów. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane w klubach, hotelach, restauracjach i pubach, gdzie chcemy uzyskać wrażenie relaksu, ciepła i spokoju, a także podczas dekoracji światłem sali weselnych czy różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki wbudowanej funkcji stroboskopu, możliwości sterowania pojedynczymi diodami oraz niewielkiej wadze, pixelbar świetnie sprawdza się także w dyskotekach oraz mobilnej pracy DJ-ów.

                • Napięcie: AC110-240V, 50/60Hz
                • Moc: 80W
                • Źródło światła: 12x3W LED (CREE)
                • Temperatura barwowa: 2000K
                • Kąt świecenia: 6°
                • Tryby pracy: Auto, Sound, Master/Slave, DMX512
                • Kanały DMX: 3CH/4CH/16CH
                • Wymiary belki: 106x6x9 cm
                • Waga belki: 1,8 kg
                 LIGHT4ME

                 LIGHT4ME Venom Beam 200 LED

                 2 599,00 zł

                 LIGHT4ME Venom Beam 200 głowica ruchoma LED 200W

                 LIGHT4ME VENOM BEAM 200 to profesjonalna głowica ruchoma LED z serii Venom – jednej z najbardziej niezawodnych linii reflektorów scenicznych marki Light4Me. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocną i wydajną, białą diodę o mocy 200 wat oraz wysokiej klasy optykę generującą skupioną wiązkę o kącie wynoszącym 6°. To znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają głowicy LED emitującej punktowy promień światła. Sprzęt znakomicie spisuje się na różnego typu estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie sceniczne dla zespołów i mobilnych DJ-ów.

                  LIGHT4ME

                  LIGHT4ME Venom Spot 150 LED

                  2 899,00 zł

                  LIGHT4ME Venom Spot 150 głowica ruchoma LED 150W

                  Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie dla DJ, zespołów i technik estradowych. Venom Spot wyróżnia się wysoką jakością wykonania w stosunku do innych głów ze swojego przedziału cenowego, oraz wyjątkowo równemu strumieniowi światła o ostrych krawędziach.