Oświetlenie

LIGHT4ME

LIGHT4ME TRI PAR 8x9W MKII RGB LED slim płaski

199,00 zł

LIGHT4ME TRI PAR 8x9W MKII RGB LED slim płaski

Reflektor został wyposażony w osiem diod o mocy 9W RGB. Szeroka gama kolorów oraz cicha praca to zalety, dzięki którym LED PAR świetnie sprawdza się jako oświetlenie dekoracyjne lub dopełnienie zestawu oświetleniowego.

Reflektor sceniczny LED wyposażony został w przejrzysty i łatwy w obsłudze panel sterowania, składający się cyfrowego wyświetlacza oraz 4 przycisków sterujących, dzięki któremu wybierzemy interesujący nas tryb pracy:

 • auto, w którym urządzenie korzysta z w wbudowanych programów
 • sound, w którym reflektor synchronizuję pracę z rytmem muzyki
 • color state, kiedy wybieramy interesujący nas kolor stały
 • strobo, w którym LED PAR imituję pracę stroboskopu
 • DMX, umożliwiający kontrolowanie poprzez zewnętrzne sterowniki
 • master/slave, w którym kilka urządzeń połączonych ze sobą poprzez przewód DMX synchronizuje swoją pracę
  Case4Me

  CASE4ME skrzynia na 6 szt Flat Par Led Slim

  499,00 zł

  Walizka CASE4ME na 6 szt Flat Par Led Slim:

  • 2 zamki motylkowe
  • Grubość ścianki: 7 mm
  • Wypełnienie: 10 mm gąbki wypełniającej
  • Profile: 20 mm, aluminium
  • Narożniki: stalowe
  • Waga netto: 9 kg
  • Wymiary zewnętrzne (D x S x W): 45,1 x 61,5 x 23,5 cm
  • Wymiary pojedynczej przegrody na par (D x S x W): 18,5 x 20 x 20 cm
  • nr SKU: 5907780142720
  • pasuje m.in/ do: LIGHT4ME FLAT TRI PAR 7 SLIM PŁASKI LED RGB, LIGHT4ME FLAT QUAD PAR 7 SLIM PŁASKI LED RGBW
   American DJ

   ADJ Stinger II

   919,00 zł

   American DJ Stinger II - efekt świetlny LED

   Podobnie jak Stinger 1, ADJ Stinger II oferuje 3 efekty w jednym, przenośnym i kompaktowym urządzeniu. Różnicą jest ta, że Stinger II posiada 8 diod UV o mocy 3W, oferując, wraz z ostrymi wiązkami śwateł, niezapomniane efekty wizualne dla mobilnych artystów, DJ-ów, zespołów, oraz klubów i barów.

   Diody UV wraz z efektem Moonflower diod HEX oraz czerwonym i zielonym laserem typu „Galaxian“ daje możliwość tworzenia wielogodzinnych niezapomnianych efektów wizualnych. Stinger II posiada 15 wbudowanych presetów kolorów, płynne silniki krokowe i 4 przyciskowy wyświetlacz menu DMX.Stinger II może działać niezależnie dzięki wbudowanym programom, może również być sterowany za pomocą DMX lub pilota UC IR jak i aplikacji Airstream IR.

    Fractal Lights

    Fractal Lights PAR LED 7x10W

    199,00 zł

    Cała seria PAR LED-ów umożliwia nam profesjonalne miksowanie kolorów i uzyskiwanie bardzo dobrego ich nasycenia. Możemy również skorzystać z gotowych trybów pracy - Master/Slave, Auto, Sound. Idealnie się sprawdza w każdych warunkach. Lekka i płaska obudowa z pewnością znajdzie swoje zastosowanie wśród zespołów oraz DJ-ów

     Cameo

     Cameo CLCONTROL54

     549,00 zł

     Control 54 to kompaktowy mikser świetlny DMX, który steruje maksymalnie 9 lampami PAR lub grupami lamp PAR. Obsługa wszechstronnego kontrolera jest łatwa i intuicyjna, a samo urządzenie nadaje się idealnie dla DJ oraz do klubów, barów lub lokali. Kontroler wyposażony został w 9 ustawień predefiniowanych kolorów, których przyciski można również wykorzystać do wyboru lamp PAR, oraz 6 tłumików służących do indywidualnej regulacji części składowych światła: czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej, bursztynowej i UV.

      Prolights

      Prolights WIFIUSB odbiormik sygnału DMX

      199,00 zł

      WIFIUSB jest bezprzewodowym nadajnikiem / odbiornikiem DMX, który pozwala kontrolować kompatybilne urządzenia wyposażone w port USB. WIFIUSB może współtworzyć system bezprzewodowego sterowania razem z innymi urządzeniami marki Prolights: WDBOX oraz WIFIBOX.

       Chauvet DJ

       Chauvet DJ Intimidator Spot 260

       3 505,00 zł

       Intimidator Spot 260 głowa ruchoma

       Daj swoim mobilnym efektom trochę światła dzięki pełnemu funkcji Intimidator Spot 260. Wyposażony jest w diodę LED o mocy 75 W i zmotoryzowane ustawianie ostrości, które pozwala wyświetlać ostre gobo z niemal dowolnej odległości. Rzuć światło dalej, zmniejszając kąt wiązki o 5 ° przy użyciu ręcznego zoomu. Zachowaj energię na imprezę za pomocą trybu Totem, który utrzymuje wiązki na parkiecie, a trójwymiarowy pryzmat rozdziela wiązkę i obejmuje większy obszar, aby ekscytować gości imprezy. Intimidator Spot 260 pozwala ręcznie ustawić, zapisać i przywołać 1 scenę bezpośrednio z pełnokolorowego wyświetlacza LCD. Połącz maksymalnie 4 urządzenia, aby tworzyć przyciągające wzrok, zsynchronizowane programy w trybie automatycznym lub dźwiękowym. Możesz także użyć wygodnego, bezprzewodowego sterowania innego niż DMX za pomocą opcjonalnego pilota IRC-6. Intimidator Spot 260 ma złącza wejścia / wyjścia zasilania zgodne z powerCON® do łączenia mocy.

        Chauvet DJ

        Chauvet DJ DMX-AN2

        649,00 zł

        DMX-AN2 konwerter Art-Net/sACN na 2 wszechświaty DMX

        DMX-AN2 firmy Chauvet DJ to wielofunkcyjna bramka Art-Net/sACN, która przekształca dane z sieci Ethernet na dwie linie DMX. Izolacja optyczna i elektryczna bramki pozwoli sprostać wielu sytuacjom, a wytrzymałe złącza Neutrik® zapewnią niezawodność. Wbudowany interfejs panelu dostępny przez przeglądarkę ułatwia użycie urządzenia. DMX-AN2 automatycznie przekieruje stronę przeglądarki, jeśli zmieni się adres IP. Urządzenie obsługuje zasilanie typu PoE przez kabel sieciowy, oraz zewnętrzny zailsacz. Obydwa wejścia mogą być dowolnie konfigurowane na Art-Net lub sACN, a DMX-AN2 pracuje jako konwerter z Art-Net na DMX, lub z DMX na Art-Net. Wbudowane kontrolki LED szybko podają stan pracy. Zintegrowana ramka mocowania umożliwia szybką instalację w dowolnym miejscu.

         Chauvet DJ

         Chauvet DJ Hurricane Haze 4D

         2 090,00 zł

         Hurricane Haze 4D wytwornica mgły

         Niskoprofilowa mgiełka z regulowaną gałką do kierowania mgiełką i dyskretnym wentylatorem. Można nim sterować za pomocą dołączonego przewodowego pilota czasowego i wbudowanego DMX.

          ADJ

          ADJ VF1300

          549,00 zł

          ADJ VF1300 - wytwornica dymu

          VF1300 to nowa, przenośna dymiarka ADJ o mocy 1300W, idealna dla mobilnych artystów, do średnich klubów i barów oraz kręgielni i do efektów specjalnych gdzie jest potrzeba stworzenia atmosfery podczas występów, dodatkowo uwidaczniając promienie świetlne używanych urządzeń. VF1300 posiada bardzo wydajną grzałkę, która skutecznie odparowuje płyn do dymu. Dymiarka ta ma wbudowany 2,3 litrowy zbiornik oraz wskaźnik poziomu płynu. W wyposażeniu znajduje się przewodowy pilot zdalnego sterowania. Do pracy używa tylko płynów opartych na wodzie. Posiada zaawansowane cechy takie jak: system ETS – elektroniczny czujnik temperatury regulujący moc grzałki i czujnik niskiego poziomu płynu odłączający zasilanie pompy w celu jej ochrony. Opcjonalny pilot bezprzewodowy jest sprzedawany oddzielnie

           ADJ

           ADJ Fog Juice Medium 5l

           70,00 zł

           AMERICAN DJ Medium płyn do wytwornic dymu:

           - Wysokiej jakości płyn do wytwornic dymu
           - Bazowany na wodzie
           - Duża czystość od chemikaliów
           - Produkuje biały dym
           - Pojemność 5l

           Dostępny w trzech wersjach:
           1) Light: wykonany do słabego zagęszczenia, idealny do laserów, skanerów bez zniszczenia pokazu przez dużą gęstość dymu
           2) Medium: standardowy płyn o normalnych parametrach, często używany w klubach i dyskotekach
           3) Heavy: długotrwały, wykonany na specjalne pokazy świetlne gdzie wymagane jest długotrwałe pozostanie dymu w pomieszczeniu

            ADJ

            ADJ Fog Juice Heavy 5l

            82,00 zł

            AMERICAN DJ Heavy płyn do wytwornic dymu:

            - Wysokiej jakości płyn do wytwornic dymu
            - Bazowany na wodzie
            - Duża czystość od chemikaliów
            - Produkuje biały dym
            - Pojemność 5l

            Dostępny w trzech wersjach:
            1) Light: wykonany do słabego zagęszczenia, idealny do laserów, skanerów bez zniszczenia pokazu przez dużą gęstość dymu
            2) Medium: standardowy płyn o normalnych parametrach, często używany w klubach i dyskotekach
            3) Heavy: długotrwały, wykonany na specjalne pokazy świetlne gdzie wymagane jest długotrwałe pozostanie dymu w pomieszczeniu

             Eurolite

             EuroLite P 51704210 5l

             75,00 zł

             Płyn do długotrwałych efektów dymu o dużej gęstości. Jest to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów płynów do dymu.

             - wykonane na bazie wody
             - bezwonny
             - nietoksyczny
             - nieszkodliwy dla zdrowia
             - pojemnik wielokrotnego użytku
             - biodegradowalny według OECD 301E/EEC 84/449 C3
             - niepalny
             - stała kontrola jakości, zgodne z REACH
             - sprawdzona jakość „Made in Germany”
             - pojemność 5l

             Płyny do dymu marki EUROLITE nie niszczą wytwornic dymu. Jako jedne z nielicznych płynów dostępnych na polskim rynku nie zawierają niebieskich barwników maskujących zanieczyszczenia oraz tlenki metali.

              LIGHT4ME

              LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W

              649,00 zł

              LIGHT4ME Pixel Bar 12 WW listwa LED 12x3W listwa ledowa ciepła barwa światła

              Led Bar wyposażony został w 12 mocnych, 3-watowych diod LED firmy Cree, emitujących bardzo ciepłe, białe światło (Warm White) o temperaturze barwowej zbliżonej do 2000 Kelwinów. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane w klubach, hotelach, restauracjach i pubach, gdzie chcemy uzyskać wrażenie relaksu, ciepła i spokoju, a także podczas dekoracji światłem sali weselnych czy różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki wbudowanej funkcji stroboskopu, możliwości sterowania pojedynczymi diodami oraz niewielkiej wadze, pixelbar świetnie sprawdza się także w dyskotekach oraz mobilnej pracy DJ-ów.

              • Napięcie: AC110-240V, 50/60Hz
              • Moc: 80W
              • Źródło światła: 12x3W LED (CREE)
              • Temperatura barwowa: 2000K
              • Kąt świecenia: 6°
              • Tryby pracy: Auto, Sound, Master/Slave, DMX512
              • Kanały DMX: 3CH/4CH/16CH
              • Wymiary belki: 106x6x9 cm
              • Waga belki: 1,8 kg
               LIGHT4ME

               LIGHT4ME Venom Beam 200 LED

               2 599,00 zł

               LIGHT4ME Venom Beam 200 głowica ruchoma LED 200W

               LIGHT4ME VENOM BEAM 200 to profesjonalna głowica ruchoma LED z serii Venom – jednej z najbardziej niezawodnych linii reflektorów scenicznych marki Light4Me. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocną i wydajną, białą diodę o mocy 200 wat oraz wysokiej klasy optykę generującą skupioną wiązkę o kącie wynoszącym 6°. To znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają głowicy LED emitującej punktowy promień światła. Sprzęt znakomicie spisuje się na różnego typu estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie sceniczne dla zespołów i mobilnych DJ-ów.

                LIGHT4ME

                LIGHT4ME Venom Spot 150 LED

                2 899,00 zł

                LIGHT4ME Venom Spot 150 głowica ruchoma LED 150W

                Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe. Sprawdzi się świetnie jako oświetlenie dla DJ, zespołów i technik estradowych. Venom Spot wyróżnia się wysoką jakością wykonania w stosunku do innych głów ze swojego przedziału cenowego, oraz wyjątkowo równemu strumieniowi światła o ostrych krawędziach.