Multiefekty i procesory

Zoom

Zoom G5n multiefekt gitarowy

1 249,00 zł 1 049,00 zł

Zoom G5n

Model G5n to "Największy Brat" z nowej rodziny multiefektów Zoom'a.
Głównym celem jaki przyświecał jego konstruktorom było zebranie wszystkich najbardziej pożądanych gitarowych efektów w jednym urządzeniu i zaserwowanie ich w sposób intuicyjny i bardzo praktyczny.

 • -200,00 zł
NUX

NUX Cerberus multiefekt gitarowy

1 249,00 zł 969,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1249.00 zł

NUX Cerberus - efekt gitarowy

Cerberus to zintegrowany system wielu efektów, który może być używany samodzielnie, lub wpięty w pętlę efektów . Jest wyposażony w unikatowe rozwiązania, takie jak obciążenie impulsowe, przekierowanie ścieżki sygnału, dwa analogowe przestery, oraz szereg cyfrowych efektów modulacyjnych.
Możesz używać Cerberusa jako samodzielnego urządzenia, wybierając i kontrolując indywidualny łańcuch efektów, lub zapisując dowolną kombinację łącznie ze ścieżką sygnału jako preset przywoływany jednym przyciskiem. Dzięki czterokablowej metodzie podłączania możesz dodać dowolny sprzęt do łańcucha efektów, lub podpiąć go do pętli efektów swojego wzmacniacza. Cerberus oferuje również sterowanie MIDI, abyś miał jeszcze więcej kontroli nad swoim brzmieniem.

 • -280,00 zł
Zoom

Zoom G1X Four

469,00 zł

Zoom G1X Four multiefekt gitarowy

Multiefekt G1X FOUR marki Zoom to ponad 70 efektów i modeli wzmacniaczy, a także looper i automat perkusyjny. Ponadto dostępna jest bogata biblioteka efektów do pobrania za pośrednictwem programu Guitar Lab. Robi wrażenie!

  Mooer

  Mooer GE 150

  649,00 zł

  Mooer GE150 multiefekt gitarowy

  GE150 łączy w sobie maksimum funkcjonalności z łatwością użytkowania, stając się nowym standardem wśród kompaktowych multiefektów. W urządzeniu znajdziemy 55 cyfrowych wzmacniaczy opartych na znanej już z większych multiefektów Mooer technologii modelowania brzmienia. Urządzenie zapewnia 9 oddzielnych bloków efektowych, które mogą być aktywowane jednocześnie. Łącznie mamy tu 151 wysokiej jakości efektów. Tak jak i większe jednostki z serii GE, wersja GE 150 posiada także w pełni funkcjonalny silnik impulsów IR, zdolny do wgrywania zewnętrznych sygnałów.

   Mooer

   Mooer GE 200

   1 015,00 zł

   Mooer GE200 multiefekt gitarowy

   GE 200 to multi-efekt zawierający 55 wysokiej jakości brzmień wzmacniaczy, 26 modelowanych poprzez IR symulacji kolumnowych, 70 wysokiej jakości brzmień efektów oraz 52 sekundowy looper i podkłady perkusyjne. Kolejność ustawienia łańcucha efektów jest w pełni korygowalna, pozwalając nam ustawić nasze ulubione wewnętrzne bloki efektów tak jak tego oczekujemy. Urządzenie wyposażono także w 3.5” kolorowy wyświetlacz który zapewnia bardzo łatwą i intuicyjną obsługę. Mooer GE 200 może być podpięty bezpośrednio do PC poprzez USB, pełniąc rolę głównego wejścia brzmienia Twojej gitary. Wszystkie te cechy zamyka spektakularnie wyglądająca obudowa ze szczotkowanego aluminium, która zapewni odpowiednią ochronę urządzenia w trasie czy na koncercie.

    Mooer

    Mooer Candy Footswitch Topper

    35,00 zł

    Mooer Candy Footswitch Topper nakładki na przełączniki do efektów

    Nakładki Mooer Candy to plastikowe osłonki nakładane na przełączniki nożne. Niektórzy używają ich do przełączników, których trudniej dosięgnąć i których uruchomienie bez przestawiania sąsiednich kostek wymagałoby precyzyjnego wycelowania w przełącznik. Mogą także podrasować wygląd Twojego zestawu kostek w pedalboardzie.

    • zestaw nakładek na przełączniki nożne
    • zwiększają średnicę przełączników dla lepszej dostępności
    • pasują do większości dostępnych przełączników
    • zestaw zawiera 10 nakładek w różnych kolorach
     Mooer

     Mooer GE 100

     399,00 zł

     Mooer GE100 multiefekt gitarowy

     Gitarowy multiefekt Mooer GE100 to kompletnie odświeżona platforma pozwaljąca na zbudowanie nowoczesnego i realistycznego brzmienia. Bez znaczenia czy jest to symulacja efektu czy wzmacniacza, ten kompaktowy multiefekt poradzi sobie ze wszystkim wręcz doskonale. GE100 cechują unikalne brzmienia, a także łatwość obsługi i ciekawe funkcje, co pozwoli na zbudowanie własnego unikalnego sound’u! W urządzeniu znajdziemy nawiązania do klasyki kostek efektowych oraz najpopularniejszych wzmacniaczy (8 modułów efektów, 66 różnych typów efektów), a także świetnej jakości reverby, echo, efekty modulacyjne, EQ, noise gate i inne. Dodatkowo, Mooer GE100 to urządzenie przyjazne użytkownikowi, posiada duży jasny wyświetlacz, tap tempo, funkcję tunera.

      Mooer

      Mooer GE 300

      2 899,00 zł

      Mooer GE300 multiefekt gitarowy

      MOOER GE300 to flagowy multi-efekt cenionego na rynku producenta. Urządzenie łączy w sobie brzmienia znanych mikropreampów, funkcję TONE CAPTURE oraz trójgłosowy, polifoniczny syntezator. GE300 to wszystko to o czym marzysz, odtworzone w najmniejszym detalu. Efekt posiada podwójny procesor DSP, dzięki któremu każde brzmienie przepełnione jest szczegółami, zapewniając najwyższej jakości efekty delay, reverb, modulację, oraz odwzorowanie brzmień wzmacniaczy. Co więcej, jest to kompletna stacja robocza dla każdego artysty, niezależnie czy pracuje nagrywając w studiu czy występując na scenie, a wszystko to dzięki łatwej i intuicyjnej kontroli urządzenia oraz dogodnym możliwościom połączenia.

       Hotone

       Hotone AGB1 gigbag do Ampero

       159,00 zł

       Hotone AGB1 pokrowiec do Hotone Ampero

       Gruba, wzmocniona wewnętrzna wyściółka amortyzuje sprzęt, chroniąc Ampero przed uszkodzeniami podczas transportu. Wzmocniony, odporny na zużycie materiał i wytrzymałe metalowe części zapewniają długotrwałość i niezawodność. Ampero Gig Bag ma trzy kieszenie na akcesoria (zasilacz, kable i kostki). To także idealny pokrowiec dla innych kompaktowych efektów wielofunkcyjnych, mini pedalboardów i sprzętu nagrywającego.

       • Kompaktowa torba koncertowa zaprojektowana dla Ampero lub innych urządzeń
       • Wysokiej jakości materiały wewnętrzne / zewnętrzne oraz trwałe metalowe części
       • Paski do wykorzystania jako rozszerzona torba na akcesoria
       • Trzy kieszenie na akcesoria
       • Wymiary - 485 x 190 x 130 mm (gł. x szer. x wys.)
        Hotone

        Hotone Ampero MP100

        1 369,00 zł

        Hotone MP100 Ampero multiefekt gitarowy

        Umieszczony w kompaktowej obudowie efekt gitarowy z 4-calowym kolorowym wyświetlaczem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, Ampero dostarcza niesamowite i prawdziwe brzmienia gitar. Modelowanie wzmacniaczy i wysokiej jakości efekty napędzane są przez innowacyjny CDCM HD (kompleksowe dynamiczne modelowanie obwodów High Definition) i F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement), zapewniający absolutnie nowy oraz lepszy świat brzmień. Ampero posiada potężny procesor DSP silnika audio czwartej generacji SHARC® Analog Devices®. W porównaniu do XTOMP, ten procesor ma zwiększoną wydajność oraz moduły sprzętowej akceleracji przetwarzania dźwięku, co ułatwia obsługę wielu algorytmów efektów wysokiej jakości.

         Hotone

         Hotone Ampero One MP80

         1 219,00 zł

         Hotone MP80 Ampero One multiefekt gitarowy

         Ampero One posiada znakomite symulacje wzmacniaczy lampowych wykorzystujące nową technologię Hotone - CDCM HD & F.I.R.E - od mocnych przesterowanych po delikatne czyste. W połączeniu z ogromną biblioteką efektów, Ampero One pozwoli Ci uzyskać nie tylko brzmienia pozostające w zasięgu Twojego aktualnego sprzętu, ale także takie, które do tej pory były dla Ciebie nieosiągalne. System modelowania CDCM HD oferuje niezwykle szeroki zakres dynamiki i płynnie reaguje na to co i jak grasz - zapomnij o płaskim brzmieniu znanym z innych modelerów! Ampero One wykorzystuje również technologię odpowiedzi impulsowych IR, dzięki czemu możesz wgrywać własne pliki z brzmieniami kolumn i instrumentów akustycznych. 

          NUX

          NUX MFX-10 multiefekt gitarowy

          739,00 zł

          NUX MFX-10 multiefekt gitarowy

          • Brzmienia 24 najpopularniejszych wzmacniaczy
          • Wbudowany automat perkusyjny
          • Łącznie 160 presetów: 60 fabrycznych/100 użytkownika
          • Kolorowy wyświetlacz LCD
           NUX

           NUX MG-300 multiefekt gitarowy

           699,00 zł

           NUX MG-300 multiefekt gitarowy

           • Mały, kompaktowy, potężny symulator
           • Modelowanie wzmacniaczy i TSAC-HD zapewniają optymalne granie i reakcję brzmienia
           • Biblioteka CORE-IMAGE oferuje studyjną jakość dźwięku
           • Przyjazne sterowanie i interaktywne oprogramowanie Quick Tone™ Edit
           • IR (Impulsywna Reakcja), stream USB (interface rejestracji z funkcją reampingu) i więcej
            Mooer

            Mooer CPT 1 Red Truck Multi Effects Pedal

            1 029,00 zł

            Mooer CPT 1 Red Truck Multi Effects Pedal multiefekt gitarowy

            MOOER Red Truck to kompletne rozwiązanie  dla profesjonalnych muzyków. Dzięki pełnemu zaangażowaniu marki, MOOER zintegrował najbardziej popularne i najczęściej używane efekty w jedną prostą w użyciu jednostkę. W pełni analogowe sekcje Boost, Overdrive oraz Distortion zapewniają lejące się wręcz ściany brzmienia. Dodatkowo, bogata kolekcja wysokiej jakości cyfrowych efektów z zakresu Modulation, Delay oraz  Reverb, z opcją Tap Tempo, zapewnia kompletny wachlarz brzmień. Co więcej, Red Truck wyoposażono w dokładny  tuner, tak aby zawsze można było nastroić instrument. Wbudowana równolegle pętla efektow pozwala na łączenie Red Truck z dodatkowymi kostkami lub aby wysyłać efekty modulacyjne z Red Truck to pętli efektowej we wzmacniaczu.

            • Nowe
            Mooer

            Mooer CPT 2 Black Truck Multi Effects Pedal

            1 099,00 zł

            Mooer CPT 2 Black Truck Multi Effects Pedal multiefekt gitarowy

            Mooer BLACK TRUCK to  6 indywidualnych sekcji efektów, wliczając: reverb/delay, EQ, modulation, distortion, overdrive oraz compressor. Wszystkie te efekty otrzymujemy w kompletnej i przemyślanej obudowie multiefektu. Mooer Black Truck to produkt z przeznaczeniem “na trasę” a w urządzeniu znajdziemy też precyzyjny tuner. Pomimo swojej wszechstronnej budowy, oraz mnogości dostepnych funkcji, które możemy użyć w każdej muzyce, Black Truck to urządzenie zaprojektowane pod kątem gatunków hard rock oraz heavy metal.

            • Nowe
            Mooer

            Mooer GE 1000

            2 149,00 zł

            Mooer GE100 multiefekt gitarowy

            MOOER niezmiennie zadowala rynek efektów gitarowych swoją gamą multiefektów GE, a jego najnowszy dodatek do serii, GE1000, nie będzie wyjątkiem. GE1000, zbudowany jest w oparciu o futurystyczny, elegancki wygląd „Walking Star” i bazuje na wcześniejszych produktach GE, równocześnie oferując jeszcze większy zakres możliwości przetwarzania gitary, symulacji preampów i wzmacniaczy oraz dostarczając wielu funkcji, których nie znajdziemy w poprzednich modelach.

            GE1000 ma fabrycznie wgrany imponujący zestaw efektów gitarowych i symulacji wzmacniaczy, który jest dodatkowo rozszerzony dzięki obsłudze chmury MNRS GE Cloud. Pliki MNRS firmy MOOER składają się z próbek IR prawdziwych wzmacniaczy, co pozwala na uzyskanie autentycznych dźwięków, które można bezpłatnie pobrać, przesłać i udostępnić za pośrednictwem aplikacji „GE Cloud” firmy MOOER. GE1000 obsługuje również pliki IR zewnętrznych firm zawierające do 2048 punktów próbkowania, umożliwiając dalsze rozszerzanie portfolio symulacji brzmienia.

            • Nowe
            VALETON

            Valeton GP-200

            1 599,00 zł

            Valeton GP-200 multiefekt gitarowy

            GP-200 to wszechstronny multiefekt z nadzwyczajną jakością brzmienia. Ogromną zaletą jest możliwość aktywowania 11 ruchomych, pracujących oddzielnie modułów. Ponadto multiefekt posiada ponad 240 efektów gitarowych fenomenalnej jakości oraz 140 kultowych brzmień gitar, wzmacniaczy akustycznych i basów. GP-200 zasilane jest DC9V i dysponuje wytrzymałą metalową obudową. Kolejnym atutem są przełączniki - jest ich 25 i pozwalają na natychmiastowe wyłączanie, włączanie oraz regulację efektów.  

            • Nowe
            VALETON

            Valeton GP-100

            585,00 zł

            Valeton GP-100 multiefekt gitarowy

            GP-100 to idealny multiefekt zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Dysponuje ponad 140-ma efektami oraz 45-ma modelami symulacji. GP-100 sprawdzi się u osób poszukujących wysokiej jakości brzmienia i możliwości korzystania z wielu funkcji. 

            • Nowe
            Line 6

            Line 6 POD Studio UX1

            559,00 zł

            Line6 POD Studio UX1 - multiefekt gitarowy, interface audio

            Kolekcja legendarnych gitarowych brzmień, doskonała konfiguracja, najniższy poziom zniekształceń w najczystszych gitarowych numerach to tylko kilka z zalet posiadania rewolucyjnego POD Studio. Ten potężny interfejs Audio USB, w połączeniu z POD Farm, reprezentuje przyszłość nagrywania gitary.

             

            • Zapytaj o dostępność
            Boss

            BOSS ME-25

            770,00 zł

            BOSS ME-25 - multiefekt gitarowy

            Przystępny cenowo, nowy ME-25 wyposażony jest przez firmę BOSS w potężne możliwości oferujące profesjonalne brzmienie przy zachowaniu łatwości i przyjemności obsługi jaką oferują typowe kostki efektowe. Wbudowana biblioteka brzmień SOUND LIBRARY daje błyskawiczny dostęp do tuzinów klasycznych i nowoczesnych efektów. Po prostu wybierz kategorię, potem wariację i graj! Dostosuj brzmienie gałkami Drive, Tone oraz Volume. Dzięki modelom wzmacniaczy COSM jakie znajdują się na pokładzie, a także dzięki Super Stack i Phrase Loop, ME-25 jest wymarzonym procesorem dla startujących gitarzystów, którzy chcą mieć świetne brzmienie przy równoczesnym zachowaniu łatwości używania.

            • Zapytaj o dostępność