Lista produktów wg marki Zoom

Zoom

ZOOM H1n rejestrator cyfrowy

238,00 zł

ZOOM H1n cyfrowy rejestrator dźwięku

To poręczne urządzenie o ultra kompaktowych rozmiarach jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują rejestratorów zapewniających wysoką jakość w zestawieniu z bardzo przystępną ceną. Zaprojektowany z myślą o najwyższej wygodzie i wszechstronności, z nową, stylową obudową mikrofonów w konfiguracji stereo X/Y. Doskonale sprawdza się w nagrywaniu:

 • prób i koncertów
 • ścieżek audio do materiałów filmowych
 • spotkań i wykładów
 • wywiadów
  Zoom

  ZOOM H2N

  635,00 zł

  ZOOM H2N cyfrowy rejestrator dźwięku

  To jedyny cyfrowy rejestrator audio wyposażony w aż 5 mikrofonów i 4 tryby nagrywania! Do innych zaawansowanych funkcji oferowanych przez ZOOM H2N należą: automatyczna kontrola poziomu gain, efekty typu limiter, kompresor i filtr low-cut. Ponadto, urządzenie świetnie się sprawdzi w roli wielozadaniowego mikrofonu USB.

   Zoom

   Zoom G5n multiefekt gitarowy

   1 249,00 zł 1 049,00 zł

   Zoom G5n

   Model G5n to "Największy Brat" z nowej rodziny multiefektów Zoom'a.
   Głównym celem jaki przyświecał jego konstruktorom było zebranie wszystkich najbardziej pożądanych gitarowych efektów w jednym urządzeniu i zaserwowanie ich w sposób intuicyjny i bardzo praktyczny.

   • -200,00 zł
   Zoom

   Zoom G1X Four

   469,00 zł

   Zoom G1X Four multiefekt gitarowy

   Multiefekt G1X FOUR marki Zoom to ponad 70 efektów i modeli wzmacniaczy, a także looper i automat perkusyjny. Ponadto dostępna jest bogata biblioteka efektów do pobrania za pośrednictwem programu Guitar Lab. Robi wrażenie!

    Zoom

    ZOOM H6 Black rejestrator cyfrowy

    949,00 zł

    ZOOM H6 Black cyfrowy rejestrator dźwięku

    Dzięki zaawansowanym przedwzmacniaczom i wymiennym kapsułom, H6 zapewnia niezrównaną wszechstronność i wielokrotnie nagradzaną jakość. Dzięki oddzielnym wejściom oraz zasilaniu bateryjnemu H6 jest kompletnym przenośnym rozwiązaniem do tworzenia podcastów. Zoom H6 umożliwia stosowanie wymiennych kapsuł mikrofonowych, posiada cztery wejścia combo i ma sześć ścieżek nagrywania w wysokiej jakości.

     Zoom

     ZOOM H8 rejestrator cyfrowy

     1 389,00 zł

     ZOOM H8 cyfrowy rejestrator dźwięku

     12 jednoczesnych ścieżek nagrywania, wymienne kapsuły i interfejs ekranu dotykowego sterowany aplikacją, H8 został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie nagrywania dźwięku. Kolorowy ekran dotykowy H8 dostosowuje się do potrzeb Twojego projektu dzięki trzem opcjom interfejsu opartym na aplikacji. Aplikacja PODCAST ułatwia wysoką jakość produkcji. Dzięki dedykowanym podkładkom dźwiękowym ekran dotykowy umożliwia wyzwalanie efektów dźwiękowych, podkładek muzycznych i nie tylko. Wybierz jeden z 13 dźwięków wysokiej jakości lub załaduj własne z karty SD. Dzięki 10 wejściom i 12 ścieżkom przechwytywanie dużej grupy jest łatwe. Miksuj, dogrywaj i ulepszaj swoje nagrania za pomocą korektora i kompresji. Połącz się z Guitar Lab firmy Zoom przez USB, aby uzyskać dostęp do nieskończonego asortymentu wzmacniaczy i efektów.

      Zoom

      ZOOM H4n Pro Black

      1 199,00 zł

      ZOOM H4n Pro Black cyfrowy rejestrator dźwięku

      Cyfrowy rejestrator audio o dużej wszechstronności i mnogości zastosowań!
      Bez względu na to, czy chodzi o nagranie dźwięku do filmu, utrwalenie próby bądź koncertu, czy o zarejestrowanie wywiadu, Zoom H4N gwarantuje zdumiewającą skuteczność w połączeniu z profesjonalną jakością ścieżek audio. Zaawansowane mikrofony X / Y, niezwykle naturalnie brzmiące przedwzmacniacze i wbudowane najnowocześniejsze efekty sprawiają, że H4n Pro to najlepszy przenośny 4-ścieżkowy rejestrator dla muzyków.

      • Zapytaj o dostępność
      Zoom

      Zoom G3Xn

      759,00 zł

      Zoom G3Xn

      Model G3Xn na nowo definiuje pojęcie gitarowych multiefektów. Zdumiewa swą wszechstronnością, elastycznością
      i przydatnością zastosowanych w nim funkcji.
      Wbudowany pedał ekspresji, 80-sekundowy looper, wierne emulacje wzmacniaczy i kolumn oraz bogata paleta efektów - to niektóre zalety Zoom\'a G3Xn czyniące go atrakcyjnym elementem każdego pedalboard\'u. 

      • Zapytaj o dostępność
      Zoom

      ZOOM FP02M

      237,00 zł

      ZOOM FP02M kontroler Expression Pedal

      FP-02M to pedał głośności, wah-wah i pitch bender w jednym urządzeniu. FP02M świetnie nadaje się do gitarowego lub basowego procesora efektowego Zoom, aby kontrolować w czasie rzeczywistym głośność, efekt wah-wah lub wysokość dźwięku, a także parametry efektów takie jak szybkość modulacji, wzmocnienie zniekształceń i poziom opóźnienia lub pogłosu. Całkowicie metalowa obudowa sprawia, że pedał jest bardzo wytrzymały. FP02M wyposażony jest w kabel połączeniowy Jack ¼ \"- Jack ¼\".

      • Zapytaj o dostępność
      Zoom

      Zoom G1 Four

      389,00 zł

      Zoom G1 Four multiefekt gitarowy

      Zoom G1 FOUR zawiera ponad 70 modeli efektów i wzmacniaczy, looper i automat perkusyjny. Ponadto uzyskaj dostęp do dodatkowej biblioteki efektów Guitar Lab do pobrania. Podłącz i daj się zaskoczyć!

      • Zapytaj o dostępność
      Zoom

      Zoom G6

      1 253,00 zł

      Zoom G6 multiefekt gitarowy

      Znakomite efekty w połączeniu z potężnym modelowaniem wzmacniaczy, Zoom G6 daje więcej możliwości dźwiękowych niż kiedykolwiek wcześniej. Tworzenie nowych brzmień jest niesamowicie łatwe, dzięki technologii opartej na aplikacjach. Kolorowy ekran dotykowy o rozmiarze 4,3\" umożliwia obsługę \"drag&drop\" - przeciąganie, upuszczanie i przesuwanie w celu uzyskania nowych brzmień. Na pokładzie nowego ZOOM\'a G6 są wszystkie najlepsze modele wzmacniaczy znane z historii, wraz z 70 fabrycznie załadowanymi, precyzyjnie nagranymi odpowiedziami impulsowymi (IR) i miejscem na dodanie ponad 100 własnych modeli. G6 zapewnia również kolekcję najlepszych i legendarnych efektów i brzmień gitarowych Zoom, w tym zupełnie nowe efekty Distortion i Modulation. G6 posiada wbudowany 45-sekundowy looper bez karty SD, ale może tworzyć wiele pętli o długości do 2 godzin każda za pomocą dodatkowej karty SD/SDXC.

      • Zapytaj o dostępność