Struny do wiolonczeli

Thomastik

Thomastik Spirocore S31 struny do wiolonczeli 4/4

599,00 zł

Thomastik Spirocore S31 struny do wiolonczeli 4/4

Seria Spirocore to ulepszona wersja serii Künstler Seil. Struny posiadają wielożyłowy rdzeń ze spiralnie skręconych stalowych nitek, dzięki temu są bardziej elastyczne, a ich wibracja bardziej kontrolowana. Dźwięk strun Spirocore jest pełny i selektywny - brzmią one dobrze zarówno przy smyczkowaniu, jak i przy delikatnym pizzicato. Nowoczesny rdzeń strun Spirocore zapewnia dłuższą żywotność strun i stabilność stroju. Ze względu na zwiększoną elastyczność palcowanie staje się łatwiejsze, a wszystkie możliwości techniczne stalowych strun rozwinięte są do maksimum.

  Linosa

  Linosa Saturn 1040 struny do wiolonczeli 4/4 - 3/4

  157,00 zł

  Linosa Saturn 1040 struny do wiolonczeli 4/4 - 3/4

  Struny wiolonczelowe czeskiej firmy Strunal to doskonała jakość i pełne zadowolenie z gry w przystępnej cenie. Polecane głównie uczniom szkół muzycznych. Struny te charakteryzują się długą żywotnością i dobrą stabilnością stroju.

   Thomastik

   Thomastik Präzision 102 Medium struny do wiolonczeli 4/4

   419,00 zł

   Thomastik Prazision 102 Medium struny do wiolonczeli 4/4

   Struny Thomastik Präzision posiadają wytrzymały stalowy rdzeń i charakteryzują się pięknym, dźwięcznym brzmieniem. Kolejnymi wyróżnikami serii Preazision są trwałość i długa żywotność, co w zestawieniu z relatywnie niewysoką ceną strun czyni je ciekawą i godną polecenia propozycją.

    D'Addario

    D'Addario J1010 Prelude Cello struny do wiolonczeli 4/4

    259,00 zł

    D'addario J1010 komplet strun do wiolonczeli 4/4

    Struny Prelude są preferowanym wyborem wśród uczniów ze względu na ich unikalne połączenie ciepłego brzmienia oraz trwałości.

    • rozmiar: 4/4
    • naciąg: Medium
    • końcówki strun z kulką
    • stalowy rdzeń

    • Zapytaj o dostępność