Kontrolery i footswitche

Mooer

Mooer Candy Footswitch Topper

35,00 zł

Mooer Candy Footswitch Topper nakładki na przełączniki do efektów

Nakładki Mooer Candy to plastikowe osłonki nakładane na przełączniki nożne. Niektórzy używają ich do przełączników, których trudniej dosięgnąć i których uruchomienie bez przestawiania sąsiednich kostek wymagałoby precyzyjnego wycelowania w przełącznik. Mogą także podrasować wygląd Twojego zestawu kostek w pedalboardzie.

 • zestaw nakładek na przełączniki nożne
 • zwiększają średnicę przełączników dla lepszej dostępności
 • pasują do większości dostępnych przełączników
 • zestaw zawiera 10 nakładek w różnych kolorach
  Zoom

  ZOOM FP02M

  237,00 zł

  ZOOM FP02M kontroler Expression Pedal

  FP-02M to pedał głośności, wah-wah i pitch bender w jednym urządzeniu. FP02M świetnie nadaje się do gitarowego lub basowego procesora efektowego Zoom, aby kontrolować w czasie rzeczywistym głośność, efekt wah-wah lub wysokość dźwięku, a także parametry efektów takie jak szybkość modulacji, wzmocnienie zniekształceń i poziom opóźnienia lub pogłosu. Całkowicie metalowa obudowa sprawia, że pedał jest bardzo wytrzymały. FP02M wyposażony jest w kabel połączeniowy Jack ¼ \"- Jack ¼\".

  • Zapytaj o dostępność
  Boss

  BOSS FV-500L

  449,00 zł

  BOSS FV-500L - pedał głośności

  Przez ponad 14 lat królowania na rynku pedałów głośności BOSS FV-300, firma oferuje nowe modele FV-500L (niska impedancja) i FV-500H (wysoka impedancja). Są to pedały przelotowe, to znaczy że poziom sygnału przechodzącego przez pedał zostaje mechanicznie zmieniony przez użytkownika za pomocą wewnętrznego potencjometru. Oznacza to, że pedały mogą być stosowane do najróżniejszych urządzeń, nie jest wymagane specjalne wyjście na pedał ekspresji czy złącza MIDI. FV-500L stosowany będzie dla stereofonicznych sygnałów instrumentalnych (np. instrumenty klawiszowe), podczas gdy FV-500H znajdzie zastosowanie z sygnałami monofonicznymi, wymagającymi większej czułości (np. gitary).

  • Zapytaj o dostępność