Zestawy combo

Shure

Shure BLX1288/SM35

2 869,00 zł

Shure BLX 1288E/SM35 podwójny system bezprzewodowy combo: z mikrofonem nagłownym i nadajnikiem do ręki

SM35 to nagłowny mikrofon pojemnościowy firmy Shure, który pozwala multiinstrumentalistom na pełne ekspresji wyrażanie siebie, bez poświęcania jakości dźwięku, jak to ma miejsce przy tradycyjnych mikrofonach. Drugi mikrofon w zestawie to absolutny standard branży, model SM58 - stworzony z myślą o ciepłej i czystej reprodukcji głosu.

zakres częstotliwości H8E (518-542 MHz)

  • Zapytaj o dostępność
Novox

Novox FREE HB2

379,00 zł

Novox FREE HB2

Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki i nagłownym Novox FREE HB2
Bezprzewodowe systemy mikrofonowe z  serii FREE są połączeniem najlepszego stosunku jakości do ceny, świetnego brzmienia oraz najwyższej jakości wykonania.

  • Zapytaj o dostępność
Novox

Novox 120NH/PT - zestaw bezprzewodowy

675,00 zł

Novox 120NH/PT - zestaw bezprzewodowy podwójny: nagłowny oraz do ręki

Bezprzewodowe systemy mikrofonowe serii 100 są połączeniem świetnego brzmienia oraz najwyższej jakości wykonania z ceną, która czyni je dostępnymi dla każdego. Oferowane zestawy dostępne są w konfiguracji z jednym (110NH) lub dwoma (120NH) mikrofonami do ręki oraz w komplecie z jednym mikrofonem nagłownym (110PT), co pozwala na dobranie systemu zgodnie z naszymi potrzebami. Mikrofony i odbiorniki serii 100 cechują się szerokim zakresem częstotliwości, dużym zasięgiem oraz solidną konstrukcją, która nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach. Każdy system bezprzewodowy Serii 100 jest wyposażony w zasilacz, kabel jack-jack, wybrany rodzaj mikrofonu oraz twardy case.

 

  • Zapytaj o dostępność