Miksery cyfrowe

Soundcraft

Soundcraft Ui16

2 299,00 zł

Ui16 to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowana sieć Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia poprzez przeglądarkę internetową. Ui jest prosty w obsłudze, pewny i bezpieczny, pozwalając miksować na odległość. Ui16 oferuje wszystkie funkcje cyfrowej konsolety oraz dedykowaną cyfrową obróbkę sygnałów z wykorzystaniem procesorów najbardziej znanych producentów w branży - dbx, Lexicon i Digitech.

  Soundcraft

  Soundcraft Ui24R

  4 599,00 zł

  Soundcraft Ui24R to kompletny, przystosowany do zamontowaniu w skrzyni rack mikser cyfrowy oraz rejestrator wielośladowy, który dostarcza kompletny układ wejść i wyjść, czysty dźwięk, intuicyjność obsługi i niezawodność – wszystko to w udoskonalonej konstrukcji.

  Bez problemu sprawdzi się jako stagebox i może być kontrolowany aż z 10 urządzeń jednocześnie, przez kabel Ethernet RJ45 bądź wbudowany dwupasmowy router Wi-Fi sprawiając, że nie ma znaczenia gdzie się znajdujesz – zawsze będziesz miał kontrolę nad mikserem. Wyposażony w renomowane algorytmy przetwarzania sygnału HARMAN\'a, przedwzmacniacze STUDER\'a i wiele więcej – od studia do sceny, Soundcraft Ui24R to optymalne rozwiązanie dla artystów, klubów muzycznych, domów kultury, firm eventowych oraz akustyków, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i dostarczyć najlepszą jakość dźwięku.

   Soundcraft

   Soundcraft Ui12

   1 499,00 zł

   Ui12 to kompletny cyfrowy system miksujący w wytrzymałej kompaktowej obudowie. Wbudowana sieć Wi-fi pozwala na sterowanie mikserem z każdego podłączonego urządzenia poprzez przeglądarkę internetową. Ui jest prosty w obsłudze, pewny i bezpieczny, pozwalając miksować na odległość. Ui12 oferuje wszystkie funkcje cyfrowej konsolety oraz dedykowaną cyfrową obróbkę sygnałów z wykorzystaniem procesorów najbardziej znanych producentów w branży - dbx, Lexicon i Digitech.

    Allen&Heath

    Allen & Heath SQ-5

    16 450,00 zł

    Allen & Heath SQ-5 48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

    Mikser SQ-5 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-5 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-5 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

     Allen&Heath

     Allen & Heath AR2412

     7 042,00 zł

     Allen & Heath AR2412 stagebox cyfrowy 24 XLR Input / 12 XLR Output 48kHz

     AR2412 to AudioRack wyposażony w 24 wejścia i 12 wyjść XLR. Dołączenie modułu AR2412 do miksera serii Qu, SQ lub Avantis pozwoli Ci na umieszczenie go w odległości nawet do 100 m od miksera, używając do połączenia pojedynczego kabla Cat5, który obsługuje protokół Allen&Heath dSNAKE. Moduł AR2412 wyposażony jest również  w port Monitor, do którego można podłączyć miksery personalne ME-1 oraz port ekspandera do łączenia szeregowego z kolejnym modułem AR84 lub AB168.

     • 24 przedwzmacniacze mikrofonowe XLR
     • 12 wyjść liniowych XLR
     • Połączenie dSNAKE z blokowanym portem Ethercon
     • Port ekspandera Ethercon do podłączenia AR84 lub AB168
     • Dedykowany port dla osobistego systemu odsłuchu ME
     • Możliwość montażu w rack 19\"
      Allen&Heath

      Allen & Heath GX4816

      21 200,00 zł

      Allen & Heath GX4816 stagebox cyfrowy 48 XLR Input / 16 XLR Output - 96kHz

      GX4816 to ekspander audio 96 kHz, który zapewnia zdalną rozbudowę o dużej liczbie wejść do systemów miksowania SQ, Avantis i dLive oraz procesora matrycy audio AHM-64. 

      Każdy GX4816 jest wyposażony w 48 przedwzmacniaczy mikrofonowych z serii dLive z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 16 wyjść liniowych XLR. Dodatkowo dostępne są 2 porty DX do podłączenia do 4 ekspanderów DX w celu dalszej rozbudowy I/O. Połączenie z osobistym systemem miksowania ME jest możliwe przez gniazdo DX2 w przypadku korzystania z SQ lub Avantis.

      GX4816 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z gniazdem SLink w SQ, Avantis lub AHM-64 lub z kartą sieciową gigaACE w systemie dLive. Połączenie z ekspanderami DX i osobistym systemem miksowania ME odbywa się również za pomocą kabla Cat5e.

       Allen&Heath

       Allen & Heath M-SQ-DANT64-A moduł SQ Dante

       4 540,00 zł

       Moduł Dante® do mikserów serii SQ

       SQ Dante to interfejs Dante 64×64 96kHz lub 48kHz dedykowane do wszystkich mikserów serii SQ. Umożliwia bezproblemowe łączenie się z ekspanderami DT, systemami bezprzewodowymi, wzmacniaczami, przedwzmacniaczami i dowolnymi innymi urządzeniami będącymi w sieci Dante, w pełni wykorzystując dźwięk SQ o wysokiej rozdzielczości 96 kHz.

       Karta SQ Dante może być przełączana między częstotliwością próbkowania 96kHz lub 48kHz. Oprócz integracji systemu w sieci Dante, karta umożliwia także cyfrowy split sygnałów oraz wielościeżkowe nagrywanie bezpośrednio do komputera.

       wersja karty Dante: V2,  kompatybilna z Allen & Heath AHM-64
       SQ Dante V2 posiada wszystkie cechy i specyfikacje modułu V1, bez różnic dla użytkowników SQ*, ale moduł V2 może być również zamontowany i używany w AHM-64 (*wymagane oprogramowanie SQ V1.5 lub nowsze.)

        Allen&Heath

        Allen & Heath DX168 AudioRack

        8 099,00 zł

        Allen & Heath DX168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 96kHz Portable DX Expander

        DX168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR.

        DX168 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z dLive Surface, MixRack, mikserem SQ, mikserem Avantis lub DX168 upstream przez bezpieczny port EtherCon. Drugi blokujący port EtherCon zapewnia dodatkowe redundantne połączenie ze zgodnym sprzętem lub połączenie szeregowe z dalszym DX168 w celu uzyskania dodatkowych zdalnych wejść/wyjść.

         Allen&Heath

         Allen & Heath SQ-6

         20 699,00 zł

         Allen & Heath SQ-6 48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

         Mikser SQ-6 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-6 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 24 wbudowane przedwzmacniacze i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-6 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

          Allen&Heath

          Allen & Heath M-SQ-SLINK-A moduł SQ SLink

          1 190,00 zł

          Karta SLink do mikserów serii SQ

          Moduł SQ SLink jest dodatkowym portem SLink możliwym do zamontowania w dowolnej konsoli SQ. Posiada tą samą funkcjonalność co wbudowany w mikserze SQ port SLink. Karta umożliwia podłączenie kolejnych 128 wejść i 128 wyjść dźwięku cyfrowego i otwiera SQ na szereg nowych możliwości systemowych.

          Karta opcjonalna działa niezależnie od wbudowanego portu SLink, umożliwiając jednoczesne korzystanie z dwóch różnych protokołów Allen & Heath w jednym systemie. Dzięki dwóm portom SLink można teraz połączyć SQ z dowolnym osobistym systemem monitorowania ME, ekspanderem AR, DX, GX lub dSnake.

          Każda konsola SQ wyposażona w kartę SLink może być również bezpośrednio podłączona do systemu Qu, SQ, Avantis lub dLive, umożliwiając podziały FOH/monitorów, transmisje i inne.

           Allen&Heath

           Allen & Heath AB1608 audiorack 16/8

           6 398,00 zł

           Allen & Heath AB168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 48kHz

           AB168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych ze wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR. Stagebox działa na protokole dSNAKE firmy Allen & Heath.

           Urządzenie łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5 z mikserem cyfrowym lub z modułem AR2412 AudioRack porzez port dSNAKE EtherCon. Drugi port EtherCon jest przewidziany do połączenia szeregowego z kolejnym modułem AB168 lub podłączenia do osobistego systemu odsłuchu serii ME.

           • Nowe
           Behringer

           Behringer Flow 8

           1 179,00 zł

           Behringer FLOW 8 mikser cyfrowy

           8-kanałowy cyfrowy mikser ze strumieniowaniem Bluetooth, aplikacją do zdalnego zarządzania, tłumikami 60 mm, 2 procesorami efektowymi oraz interfejsem audio USB.

           • Nowe
           Allen&Heath

           Allen & Heath CQ-12T

           3 749,00 zł

           Allen & Heath CQ 12T mikser cyfrowy 96kHz

           CQ-12T to najmniejszy mikser w gamie konsoli CQ, jest wprost idealny nagrywania w domowym studio, przesyłania strumieniowego, prób zespołu, małych koncertów czy wszelkich innych zastosowań związanych z nagłaśnianiem, strumieniowaniem czy rejestrowaniem audio.

           • Nowe
           Allen&Heath

           Allen & Heath CQ-20B

           4 149,00 zł

           Allen & Heath CQ 20B mikser cyfrowy 96kHz

           Zaprojektowany do pracy na scenie mikser cyfrowy Allen&Heath CQ-20B posiada największą ilość kanałów spośród gamy mikserów serii CQ. Obsługujemy go za pomocą bezpłatnej aplikacji CQ MixPad, która umożliwia pełną kontrolę nad mikserem. Aplikacja dostępna jest na urządzenia iOS, Android, Windows i macOS.

           • Nowe
           Allen&Heath

           Allen & Heath QU-16 mikser cyfrowy

           11 770,00 zł

           Allen & Heath QU-16 mikser cyfrowy

           QU-16 to nowa jakość cyfrowego miksowania wśród kompaktowych konsolet, wyróżniająca się innowacyjnym wyglądem oraz bogatą funkcjonalnością. Ten niewielki mikser zawiera wszystkie niezbędne funkcje zaczerpnięte prosto z topowych rozwiązań znanych z serii GLD oraz iLive.

           • Zapytaj o dostępność
           Allen&Heath

           Allen & Heath QU-24 mikser cyfrowy

           9 131,00 zł

           Allen & Heath QU-24 mikser cyfrowy

           Mikser posiada bardzo dużą moc obliczeniową. Szybki procesor dwurdzeniowy zapewnia odpowiednią moc do cyfrowej obróbki dźwięku kanałów i procesorów efektowych, z zapasem mocy na zwiększenie funkcjonalności stołu w przyszłości.
           Pięć wydajnych procesorów ARM najnowszej generacji pracujących równolegle zapewnia zdumiewające wyniki

           • Zapytaj o dostępność
           Behringer

           Behringer X AIR XR12

           2 099,00 zł

           Cyfrowy mikser dedykowany do tabletów iPad/Android
           Kolejna propozycja z topowej serii X Behringera to X-Air XR12. Ten 12-wejściowy cyfrowy mikser dla iPada i tabletów z systemem Android posiada 4 programowalne przedwzmacniacze MIDAS, 8 wejść liniowych, zintegrowany moduł WiFi i stereo nagrywarkę USB

           • Zapytaj o dostępność
           Behringer

           Behringer X AIR XR18

           3 799,00 zł

           Behringer X AIR XR18

           Cyfrowy mikser 18-wejściowy dedykowany do aplikacji koncertowych i studyjnych, przygotowany do sterowania tabletami w systemach iPad/Android.

           • Zapytaj o dostępność
           Behringer

           Behringer X32 Rack

           5 250,00 zł

           BEHRINGER X32 RACK to cyfrowy mikser z obsługą 40 kanałów wejściowych, posiada 25 szyn w obudowie rack 3U, dedykowany do zastosowań live i instalacji stałych.

           • Zapytaj o dostępność