Lista produktów wg marki Allen&Heath

Allen&Heath

Allen & Heath ZED 1002/X

1 399,00 zł

Allen&Heath ZED 10:2 mikser audio

Mikser ZED 10 produkcji Allen&Heath to najnowszy mikser audio przeznaczony dla małych zespołów. Jego minimalne wymiary czynią go niezwykle poręcznym i mobilnym urządzeniem przeznaczonym zarówno do pracy na scenie, jak i w studio. Mikser wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie gitary oraz dwa wejścia stereo do podłączenie odtwarzaczy CD/MP3 lub keyboardów, a także dwukierunkowy interfejs USB pozwalający jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master zrealizowane jest poprzez profesjonalne złącza XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść na dodatkowe zestawy głośnikowe oraz gniazdo słuchawkowe.

  Allen&Heath

  Allen & Heath ZED 1402

  2 449,00 zł

  Allen&Heath ZED 14 mikser audio

  Kompaktowy mikser Allen & Heath ZED 14 został starannie i pieczołowicie zaprojektowany w Kornwalii w Wielkiej Brytanii z myślą o użytkownikach posiadających domowe studio nagrań lub na potrzeby niewielkich nagłośnień z możliwością rejestracji sygnału. Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, solidną obudową, a także doskonałym brzmieniem, zwłaszcza specjalnie skonstruowanych przedwzmacniaczy ‘Duo Pre’ zapewniających ciepłe, klarowne brzmienie. Mikser został skonstruowany w oparciu o identyczne komponenty, jak profesjonalne miksery nagłośnieniowe wyższych serii, dlatego oferuje najwyższą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Protokół USB może przesłać do 2 ścieżek audio do komputera i 2 z komputera. Dodatkowo zestaw zawiera program Cakewalk Sonar LE do rejestracji i edycji dźwięku. Mikser audio posiada 6 kanałów mikrofonowo liniowych, 4 kanały stereo, 4 wysyłki AUX (2 przed tłumikiem, 2 po tłumiku).

   

   Allen&Heath

   Allen & Heath ZED 6

   649,00 zł

   Allen & Heath ZED6

   ZED-6 został stworzony z myślą o muzykach, wokalistach i klubach, które szukają słynnej jakości Allen & Heath i jednocześnie mobilnego, kompaktowego sprzętu. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy. Przedwzmacniacze GSPre, których konstrukcja jest oparta na preampach z konsolety studyjnej GS-R24, wzmacniają nawet bardzo ciche dźwięki i mają imponujący headroom, a ich brzmienie ma w sobie analogowe ciepło. ZED-6 jest wyposażony w parę wejść DI dla gitarzystów, dzięki którym można wpinać gitarę bezpośrednio do miksera, z pominięciem DI boxa.

    Allen&Heath

    Allen & Heath ZEDi-8

    969,00 zł

    ZEDi-8 łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy. Przedwzmacniacze GSPre, których konstrukcja jest oparta na preampach z konsolety studyjnej GS-R24, wzmacniają nawet bardzo ciche dźwięki i mają imponujący headroom, a ich brzmienie ma w sobie analogowe ciepło. ZEDi-8 jest też wyposażony w parę wejść DI dla gitarzystów, dzięki którym można wpinać gitarę bezpośrednio do miksera, z pominięciem DI boxa.

     Allen&Heath

     Allen & Heath ZEDi-10FX

     1 580,00 zł

     ZEDi-10FX łączy w sobie najlepsze cechy mikserów analogowych (łatwą, intuicyjną obsługę i wytrzymałość) z cyfrową wszechstronnością i wygodą, jakie zapewnia wbudowany interfejs USB oraz jednostka z efektami. To świetny wybór dla muzyków, wokalistów i klubów muzycznych. Niezależnie od tego, czy mikser wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów by dzielić się nimi na kanałach YouTube lub Soundcloud, jest on uniwersalnym narzędziem pomagającym w kreatywnej pracy.

      Allen&Heath

      Allen & Heath SQ-5

      16 450,00 zł

      Allen & Heath SQ-5 48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

      Mikser SQ-5 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-5 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-5 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

       Allen&Heath

       Allen & Heath AR2412

       7 042,00 zł

       Allen & Heath AR2412 stagebox cyfrowy 24 XLR Input / 12 XLR Output 48kHz

       AR2412 to AudioRack wyposażony w 24 wejścia i 12 wyjść XLR. Dołączenie modułu AR2412 do miksera serii Qu, SQ lub Avantis pozwoli Ci na umieszczenie go w odległości nawet do 100 m od miksera, używając do połączenia pojedynczego kabla Cat5, który obsługuje protokół Allen&Heath dSNAKE. Moduł AR2412 wyposażony jest również  w port Monitor, do którego można podłączyć miksery personalne ME-1 oraz port ekspandera do łączenia szeregowego z kolejnym modułem AR84 lub AB168.

       • 24 przedwzmacniacze mikrofonowe XLR
       • 12 wyjść liniowych XLR
       • Połączenie dSNAKE z blokowanym portem Ethercon
       • Port ekspandera Ethercon do podłączenia AR84 lub AB168
       • Dedykowany port dla osobistego systemu odsłuchu ME
       • Możliwość montażu w rack 19\"
        Allen&Heath

        Allen & Heath GX4816

        21 200,00 zł

        Allen & Heath GX4816 stagebox cyfrowy 48 XLR Input / 16 XLR Output - 96kHz

        GX4816 to ekspander audio 96 kHz, który zapewnia zdalną rozbudowę o dużej liczbie wejść do systemów miksowania SQ, Avantis i dLive oraz procesora matrycy audio AHM-64. 

        Każdy GX4816 jest wyposażony w 48 przedwzmacniaczy mikrofonowych z serii dLive z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 16 wyjść liniowych XLR. Dodatkowo dostępne są 2 porty DX do podłączenia do 4 ekspanderów DX w celu dalszej rozbudowy I/O. Połączenie z osobistym systemem miksowania ME jest możliwe przez gniazdo DX2 w przypadku korzystania z SQ lub Avantis.

        GX4816 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z gniazdem SLink w SQ, Avantis lub AHM-64 lub z kartą sieciową gigaACE w systemie dLive. Połączenie z ekspanderami DX i osobistym systemem miksowania ME odbywa się również za pomocą kabla Cat5e.

         Allen&Heath

         Allen & Heath M-SQ-DANT64-A moduł SQ Dante

         4 540,00 zł

         Moduł Dante® do mikserów serii SQ

         SQ Dante to interfejs Dante 64×64 96kHz lub 48kHz dedykowane do wszystkich mikserów serii SQ. Umożliwia bezproblemowe łączenie się z ekspanderami DT, systemami bezprzewodowymi, wzmacniaczami, przedwzmacniaczami i dowolnymi innymi urządzeniami będącymi w sieci Dante, w pełni wykorzystując dźwięk SQ o wysokiej rozdzielczości 96 kHz.

         Karta SQ Dante może być przełączana między częstotliwością próbkowania 96kHz lub 48kHz. Oprócz integracji systemu w sieci Dante, karta umożliwia także cyfrowy split sygnałów oraz wielościeżkowe nagrywanie bezpośrednio do komputera.

         wersja karty Dante: V2,  kompatybilna z Allen & Heath AHM-64
         SQ Dante V2 posiada wszystkie cechy i specyfikacje modułu V1, bez różnic dla użytkowników SQ*, ale moduł V2 może być również zamontowany i używany w AHM-64 (*wymagane oprogramowanie SQ V1.5 lub nowsze.)

          Allen&Heath

          Allen & Heath DX168 AudioRack

          8 099,00 zł

          Allen & Heath DX168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 96kHz Portable DX Expander

          DX168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych z niezależnymi wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR.

          DX168 łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5e z dLive Surface, MixRack, mikserem SQ, mikserem Avantis lub DX168 upstream przez bezpieczny port EtherCon. Drugi blokujący port EtherCon zapewnia dodatkowe redundantne połączenie ze zgodnym sprzętem lub połączenie szeregowe z dalszym DX168 w celu uzyskania dodatkowych zdalnych wejść/wyjść.

           Allen&Heath

           Allen & Heath SQ-6

           20 699,00 zł

           Allen & Heath SQ-6 48-kanałowy mikser cyfrowy / 36 szyn

           Mikser SQ-6 oparty na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI 96kHz FPGA, zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i wymagających aplikacjach nagłośnieniowych. SQ-6 zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, przy bardzo niskiej latencji < 0,7 ms. Mikser posiada 24 wbudowane przedwzmacniacze i 8 stereofonicznych szyn FX z dedykowanymi kanałami powrotów i dostępem do biblioteki RackExtra FX. 12 stereofonicznych miksów (które można skonfigurować też jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ z pewnością sprawdzi się przy pracy z odsłuchami dousznymi, a Automatyczny Mikser zapewni kontrolę nad wieloma mikrofonami jednocześnie. SQ-6 dostarcza wszystkie narzędzia, jakie są potrzebne by realizować konferencje, AV i produkcje na żywo.

            Allen&Heath

            Allen & Heath M-SQ-SLINK-A moduł SQ SLink

            1 190,00 zł

            Karta SLink do mikserów serii SQ

            Moduł SQ SLink jest dodatkowym portem SLink możliwym do zamontowania w dowolnej konsoli SQ. Posiada tą samą funkcjonalność co wbudowany w mikserze SQ port SLink. Karta umożliwia podłączenie kolejnych 128 wejść i 128 wyjść dźwięku cyfrowego i otwiera SQ na szereg nowych możliwości systemowych.

            Karta opcjonalna działa niezależnie od wbudowanego portu SLink, umożliwiając jednoczesne korzystanie z dwóch różnych protokołów Allen & Heath w jednym systemie. Dzięki dwóm portom SLink można teraz połączyć SQ z dowolnym osobistym systemem monitorowania ME, ekspanderem AR, DX, GX lub dSnake.

            Każda konsola SQ wyposażona w kartę SLink może być również bezpośrednio podłączona do systemu Qu, SQ, Avantis lub dLive, umożliwiając podziały FOH/monitorów, transmisje i inne.

             Allen&Heath

             Allen & Heath AB1608 audiorack 16/8

             6 398,00 zł

             Allen & Heath AB168 AudioRack stagebox cyfrowy 16 XLR Input / 8 XLR Output 48kHz

             AB168 posiada 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych ze wskaźnikami LED Phantom Power oraz 8 wyjść liniowych XLR. Stagebox działa na protokole dSNAKE firmy Allen & Heath.

             Urządzenie łączy się za pomocą pojedynczego kabla Cat5 z mikserem cyfrowym lub z modułem AR2412 AudioRack porzez port dSNAKE EtherCon. Drugi port EtherCon jest przewidziany do połączenia szeregowego z kolejnym modułem AB168 lub podłączenia do osobistego systemu odsłuchu serii ME.

             • Nowe
             Allen&Heath

             Allen & Heath CQ-12T

             3 749,00 zł

             Allen & Heath CQ 12T mikser cyfrowy 96kHz

             CQ-12T to najmniejszy mikser w gamie konsoli CQ, jest wprost idealny nagrywania w domowym studio, przesyłania strumieniowego, prób zespołu, małych koncertów czy wszelkich innych zastosowań związanych z nagłaśnianiem, strumieniowaniem czy rejestrowaniem audio.

             • Nowe
             Allen&Heath

             Allen & Heath CQ-20B

             4 149,00 zł

             Allen & Heath CQ 20B mikser cyfrowy 96kHz

             Zaprojektowany do pracy na scenie mikser cyfrowy Allen&Heath CQ-20B posiada największą ilość kanałów spośród gamy mikserów serii CQ. Obsługujemy go za pomocą bezpłatnej aplikacji CQ MixPad, która umożliwia pełną kontrolę nad mikserem. Aplikacja dostępna jest na urządzenia iOS, Android, Windows i macOS.

             • Nowe
             Allen&Heath

             Allen & Heath ZED 60-14FX/X

             2 749,00 zł

             Allen & Heath ZED 60-14 FX - mikser audio

             Firma Allen & Heath wprowadziła na rynek ZED60-14FX, kompaktowy mikser analogowy, idealne rozwiązanie dla małych zespołów. ZED60-14FX jest wyposażony w wysokiej jakości 60-milimetrowe tłumiki, posiada też dodatkowe cztery kanały mono/mikrofonowe. Dwa z ośmiu kanałów mono mają wyjścia jack o wysokiej impedancji, pozwalające na pobranie sygnału o poziomie liniowym oraz sygnałów o niskim poziomie wejściowym generowanym przez przystawkę gitarową, co pozwala wpiąć gitarę bezpośrednio w panel urządzenia bez pomocy urządzenia typu DI box. Te wejścia zostały wykonane, aby odtworzyć dźwięk klasycznego wzmacniacza lampowego i zapewnić ciepłe brzmienie.

             • Zapytaj o dostępność
             Allen&Heath

             Allen & Heath ZED 2402/X

             2 740,00 zł

             Allen&Heath ZED 24 - mikser audio

             Mikser Allen&Heath ZED 24 stanowi bardziej rozbudowaną odmianę modelu ZED 14, podobnie jak wszystkie modele serii ZED charakteryzuje się solidną budową (konstrukcja modułowa-każdy kanał montowany na osobnej płycie, każdy potencjometr indywidualnie montowany za pomocą metalowej nakrętki do płyty czołowej) oraz wysokiej jakości brzmieniem, przy zachowaniu korzystnej ceny.

             • Zapytaj o dostępność
             Allen&Heath

             Allen & Heath ZED P1000

             3 943,00 zł

             Allen & Heath ZED P1000

             Powermikser o mocy 2x500W, posiadający 8 wejść mikrofonowo liniowych, 2 wejścia stereo, wbudowany procesor efektów z 16 presetami łącznie z funkcją TAP.

             • Zapytaj o dostępność