Kolumny aktywne

QSC

QSC K10.2

4 199,00 zł

Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 10-calowym przetwornikiem niskotonowym

Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

  QSC

  QSC K12.2

  5 099,00 zł

  Aktywna kolumna głośnikowa o mocy 2000 W, z 12-calowym przetwornikiem niskotonowym

  Seria K.2 od QSC to najlepsze w swojej klasie kolumny głośnikowe dla dzisiejszego wymagającego profesjonalisty. Doskonała kombinacja eleganckiego designu, najwyższej klasy brzmienia, uniwersalnej funkcjonalności, prostej obsługi i trwałości z której produkty QSC są słynne, seria K.2 dostarczy znakomite wyniki użytkownikom zarówno mobilnych, jak i stałych systemów nagłośnieniowych. 

   FBT

   FBT Ventis 112A

   6 199,00 zł

   FBT Ventis 112A

   Dwudrożna kolumna aktywna FBT Ventis to następca uznanej serii Verve. Nowa odsłona kolumny oferuje moc 700W RMS LF oraz 200W RMS HF, a więc jest jeszcze mocniejsza od swojej poprzedniczki. Bardzo estetyczne wykonanie, znakomite brzmienie, cyfrowy procesor sygnałowy to tylko niektóre zalety tej kolumny aktywnej.

    FBT

    FBT X-Lite 110A Bluetooth

    2 090,00 zł

    FBT X Lite 110A dwudrożna kolumna aktywna z Bluetooth

    • Dwudrożny system bi-amp, bas-refleks
    • Obudowa formowana z polipropylenu
    • Cewka głosowa 10” (LF) / 2,5” woofer
    • Cewka drgająca HF driver kompresyjny 1200W/300W
    • Wbudowany wzmacniacz (LF/HF)
    • Bluetooth 5.0
    • Mikser 3-kanałowy
    • Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 - 240 VAC
     SoundSation

     Soundsation GO-SOUND 12A

     859,00 zł

     Soundsation GO-SOUND 12A

     Dwudrożna kolumna aktywna ze wzmacniaczem o mocy 880W oraz 12\" głośnikiem niskotonowym i 1.35\" głośnikiem wysokotonowym.

      Alto Professional

      Alto TS410 Truesonic

      1 649,00 zł

      Alto Professional TS410 kolumna aktywna

      Nowa seria kolumn aktywnych Truesonic TS4 powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętności projektowania profesjonalnych głośników, które teraz oferują jeszcze lepsze osiągi i więcej mocy. Spełniają przy tym oczekiwania najbardziej wymagających scen i systemów audio zarówno pod względem ergonomii jak i parametrów audio. Zastosowane wzmacniacze o stałej mocy 1000 W sprawiają, że kolumny mogą być stosowane na dużych przestrzeniach akustycznych, w większych instalacjach, zapewniając jeszcze większą klarowność i brak jakichkolwiek zniekształceń przy pełnej mocy.

      • moc 2000 W szczytowa (1300 LF + 700 HF), 1000 W ciągła RMS (650 LF + 350 HF)
      • aplikacja Alto (iOS/Android) do zdalnej konfiguracji i sterowania
      • strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®
      • wbudowany procesor DSP z 4 trybami używania głośników (w tym niestandardowy korektor przez aplikację)
      • 3-kanałowy mikser z dwoma wejściami combo XLR i regulatorami poziomu
       Novox

       Novox NV 12

       969,00 zł

       Novox NV 12

       Novox NV 12 kolumna aktywna USB/MP3/Bluetooth. Urządzenie posiada wbudowany 4-kanałowy mikser z procesorem DSP i equalizerem.
       Dodatkowo kolumnę wyposażono w gniazda MP3 i USB, zadbano także o możliwość bezprzewodowego przesyłania sygnału poprzez Bluetooth. NV 12 to znakomita propozycja urządzenia niskobudżetowego o zadziwiającej jakości.

        Novox

        Novox Mobivox

        2 399,00 zł

        Novox Mobivox - przenośny system nagłośnieniowy

        Mobivox to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, idealne dla szkół, przedszkoli, mobilnych artystów wymagających niezależności od źródeł zasilania, pilotów wycieczek, instruktorów fitness, prelegentów czy do nagłośnienia niewielkich imprez. Wbudowany akumulator pozwala na ciągłą pracę nawet do 12 godzin, a wysuwany, walizkowy uchwyt w połączeniu z kołami zapewnia bezproblemowe przemieszczanie. Konstruktorzy Novoxa pomyśleli o wszystkim, urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz mp3 obsługujący kartę SD, USB
        i Bluetooth, odbiornik systemu bezprzewodowego wraz z mikrofonem do ręki oraz schowek przeznaczony na mikrofon, antenę, baterię i pilota! 
        Ten niewielki, mobilny system zachwyca dynamiką i głębią brzmienia.

        Dodatkowo system pozwala na rozbudowę o dodatkowy mikrofon bezprzewodowy do ręki NVX1 lub zestaw nagłowny NVX2.

         JBL

         JBL EON208P

         4 199,00 zł

         JBL EON208P zestaw nagłośnieniowy 2x150W

         JBL EON208P to samowystarczalny, przenośny system PA, wyposażony w szereg kanałów wejściowych z niezależną regulacją korekcji i pogłosu oraz oferujący szerokie możliwości wygodnego wyprowadzenia sygnału audio, które pozwalają użytkownikowi na zintegrowanie systemu z różnego typu środowiskami dźwiękowymi. Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji EON208P jest łatwym w użyciu, lekkim urządzeniem, gwarantującym bezkompromisową jakość dźwięku.

         • 8-kanałowy odłączany mikser
         • dwudrożne głośniki 8\"
         • łączność Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzenia mobilnego
         • moc 300W
         • kompaktowa i lekka obudowa
          JBL

          JBL EON710

          2 499,00 zł

          JBL EON710 kolumna aktywna z Bluetooth

          Seria EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP i sterowania, aby zapewnić wyjątkową wydajność w pełni profesjonalnym, bardzo elastycznym, łatwym w obsłudze i przenośnym systemie nagłośnieniowym.

          Dzięki czterem dostępnym modelom, w tym 10-calowym EON710, 12-calowym EON712 i 15-calowym EON715 oraz 18-calowemu subwooferowi EON718S, systemy EON700 zaspokajają potrzeby współczesnych muzyków i inżynierów dźwięku.

           FBT

           FBT HiMaxX 40 A

           4 999,00 zł 4 499,00 zł
           Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999.00 zł

           FBT HiMaxX 40 A kolumna aktywna

           Seria kolumn FBT HiMaxX to całkowicie nowe spojrzenie na budowę i zastosowanie aktywnych mobilnych kolumn głośnikowych wyposażonych w 12” i 15” głośniki.

           Uwaga! Niższa cena! Kolumny z wystawy sklepowej, brak oryginalnych opakowań kartonowych, lekkie ślady otarcia na obudowach kolumn. Gwarancja 24 m-ce.

           • -500,00 zł
           Mackie

           Mackie Thump 12A

           1 799,00 zł

           Mackie Thump 12A kolumna aktywna

           Kolumny głośnikowe Mackie z serii Thump kontynuują dziedzictwo niezwykle przystępnej cenowo, wiodącej w klasie wydajności i niezawodności oraz przenoszą je na wyższy poziom dzięki całkowicie nowym projektom i technologii, które na nowo definiują uderzające w klatkę piersiową basy i wszechstronność brzmienia.

            LD Systems

            LD Systems MIX6G2B Stinger torba transportowa

            145,00 zł

            LD Systems MIX6G2B Stinger torba transportowa do kolumny LDMIX6(A)G2 lub LDMIX62(A)G3

            • Wytrzymała torba do przenoszenia aktywnych i pasywnych głośników STINGER MIX 6
            • Wodoodporna powłoka nylonowa 600D
            • Wyściółka z pianki 5 mm
            • 2 zewnętrzne kieszenie na akcesoria
            • Wytrzymałe zamki błyskawiczne
            • Wygodny uchwyt z elastyczną folią
            • Regulowany i odpinany pasek na ramię
             DNA

             DNA AERO Bluetooth USB AUX akumulator

             499,00 zł

             Mobilny system nagłośnieniowy z wbudowanym akumulatorem i Bluetooth

             DNA AERO to przenośna kolumna głośnikowa z zasilaniem bateryjnym. Możemy z niej korzystać dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth lub poprzez wejście AUX (mini jack). Urządzenie wyposażone zostało w dwa 1-calowe głośniki wysokotonowe, dwa 3-calowe głośniki przenoszące tony średnie oraz 6-calowy głośnik niskotonowy.

              HK Audio

              HK Audio Polar 12

              4 319,00 zł

              HK Audio Polar 12 system nagłośnieniowy

              HK Audio POLAR 12 łączy w sobie znakomitą jakość dźwięku z niezwykle wygodną obsługą, a 24-bitowy procesor DSP i wysokiej jakości komponenty zapewniają wyjątkowo czysty i naturalny dźwięk od 35 Hz do 20 kHz.

              Szeroki kąt pokrycia wynoszący 120° i wyjątkowa odporność na sprzężenie zwrotne ułatwiają ustawienie POLAR12 w dowolnym miejscu. Można go nawet umieścić bezpośrednio za wykonawcą, co oznacza, że nie są wymagane żadne dodatkowe monitory sceniczne.

              Wyposażony w większą obudowę i 12\" głośnik niskotonowy, POLAR 12 zapewnia dodatkowe wzmocnienie dla niskich tonów, a więc doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których wymagany jest mocny bas do ciągłej pracy przez dłuższy czas.

               HK Audio

               HK Audio PR:O 112 XD2

               3 090,00 zł

               HK Audio PR:O 112 XD2 kolumna głośnikowa aktywna / monitor

               HK Audio PRO112 XD2 to szerokopasmowa kolumna o wyrównanej charakterystyce brzmieniowej, doskonałej zrozumiałości mowy i wysokim poziomie ciśnienia akustycznego. Zintegrowana sekcja wzmacniacza oparta na procesorze DSP dysponuje mocą 1200W, czyniąc z PR:O 112 potężne narzędzie nagłośnieniowe. Idealna również jako satelita w połączeniu z subwooferem PR:O 118 SUB D2. Wbudowane uchwyty MultiGrip umożliwiają bezpieczne i wygodne przenoszenie. Ze względu na specjalny kształt obudowy kolumna może być używana jako  nagłośnienie frontowe lub jako podłogowy monitor sceniczny.

                HK Audio

                HK Audio Linear 3 112 FA

                3 599,00 zł

                HK Audio L3 112 FA kolumna głośnikowa aktywna

                Kolumna głośnikowa LINEAR 3 112 FA łączy w sobie doskonałą charakterystykę pełnego zakresu brzmieniowego z prostą kontrolą akustyczną przez użytkownika. Moc wyjściowa wzmacniacza 1200W nie tylko zapewnia wysokie ciśnienie akustyczne na poziomie 135 dB, ale także zapewnia dużą rezerwę dynamiczną dla eventu muzycznego. Wyposażony w 1-calowy głośnik wysokotonowy i 12-calowy głośnik niskotonowy, L3 112 FA obejmuje szeroki zakres częstotliwości. Dzięki zintegrowanej technologii DSP możesz jako użytkownik dostosować ten aktywny głośnik do wielu różnych sytuacji za pomocą czterech różnych ustawień EQ - Bass Boost, Flat (LF), Flat (HMF) i Contour.
                LINEAR 3 został opracowany dla zespołów, muzyków i DJ-ów oferując im doskonałe parametry dźwiękowe oraz mobilność.

                 DAS Audio

                 DAS Audio Action 512A

                 4 199,00 zł

                 DAS Audio Action 512A kolumna głośnikowa aktywna

                 ACTION-512A to aktywny system głośnikowy zaprojektowany do wszechstronnego stosowania: od instalacji stacjonarnych po nagłośnienie mobilne. Obrotowa tuba z dyspersją 90º x 60º daje możliwość używania kolumny zarówno jako nagłośnienia frontowego jak i monitora scenicznego.
                 Obudowa kolumny wykonana jest ze sklejki brzozowej aby uzyskać zwarty, naturalny i ciepły dźwięk. Posiada dwa symetryczne wejścia XLR dla mikrofonu i linii oraz dodatkowe wejście mini jack 3,5 mm.
                 System posiada 12\" głośnik 12MI4 dla niskich i średnich częstotliwości oraz driver M-34 dla wysokich częstotliwości, które wraz ze wzmacniaczem 1000 W peak Class D zapewniają wyjątkową wydajność. Interfejs DAScontrol™, który wykorzystuje wysokiej klasy 24-bitowy procesor DSP, umożliwia wybór ustawień wstępnych, trybów korektora, opóźnienia, kontroli wzmocnienia i miksowania źródła sygnału.

                  JBL

                  JBL PRX ONE

                  7 450,00 zł

                  JBL PRX ONE przenośny zestaw głośnikowy z wbudowanym mikserem i DSP

                  JBL PRX ONE oferuje niesamowitą moc w stosunku do swojego rozmiaru, z której słynie marka JBL. Zapewnia szerokie pokrycie dźwiękiem, który jest słyszalny od pierwszych, aż do ostatnich rzędów! Ten nowy, wszechstronny system nagłośnieniowy wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowaną kolumnę z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, pełnym pakietem profesjonalnych procesorów DSP. Posiada wiodącą w swojej klasie łączność audio, funkcjonalność Bluetooth oraz uniwersalną aplikacją do zarządzania systemem JBL Pro Connect.

                   JBL

                   JBL EON ONE MK2

                   7 260,00 zł

                   JBL EON ONE MK2 aktywny liniowy system nagłośnieniowy

                   JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

                   Ten potężny, wszechstronny system wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny JBL EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowana matryca w kształcie litery C, składająca się z ośmiu 2-calowych głośników wysokotonowych, współpracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając gładką, równą odpowiedź od 37 Hz. Układ w kształcie litery C zapewnia szeroką dyspersję poziomą i głęboki rzut pionowy, co gwarantuje głośny, czysty dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.