Kontrolery i footswitche

Marshall

Marshall PEDL-91009 do serii wzmacniaczy CODE

299,00 zł

W pełni programowalny Footcontroller dedykowany wzmacniaczom Marshall CODE. Pozwala na płynne przechodzenie między poszczególnymi funkcjami i presetami oraz posiada wbudowany tuner.

 • w pełni programowalny
 • 3 przyciski Preset/Switch
 • przełącznik między Preset i Switch z funkcją Bank
 • wbudowany tuner
  Mooer

  Mooer Candy Footswitch Topper

  35,00 zł

  Mooer Candy Footswitch Topper nakładki na przełączniki do efektów

  Nakładki Mooer Candy to plastikowe osłonki nakładane na przełączniki nożne. Niektórzy używają ich do przełączników, których trudniej dosięgnąć i których uruchomienie bez przestawiania sąsiednich kostek wymagałoby precyzyjnego wycelowania w przełącznik. Mogą także podrasować wygląd Twojego zestawu kostek w pedalboardzie.

  • zestaw nakładek na przełączniki nożne
  • zwiększają średnicę przełączników dla lepszej dostępności
  • pasują do większości dostępnych przełączników
  • zestaw zawiera 10 nakładek w różnych kolorach
   Ibanez

   Dunlop Crybaby GCB95

   479,00 zł

   Dunlop Crybaby GCB95 pedał Wah-Wah

   GCB-95 Dunlop Crybaby Wah Wah legendarny model, który zapoczątkował w 1966 roku serię efektów Crybaby, odpowiedzialny za wiele ponadczasowych brzmień w rocku. Nowy efekt został z entuzjazmem przyjęty przez graczy takich jak Jimi Hendrix i Eric Clapton, którzy w wielkim stopniu przyczynili się do jego popularności. Gdy ludzie mówią o \"kaczce\", zwykle mają na myśli właśnie to urządzenie. Podczas gdy inne efekty przychodzą i odchodzą, oryginalny Crybaby ma się coraz lepiej.

   • Zasilanie: bateria lub zasilacz 9v
   • Wbudowany włącznik/wyłącznik
    Ernie Ball

    ERNIE BALL EB 6180 VP JR 250K - pedał volume

    485,00 zł

    ERNIE BALL EB 6180 VP JR 250K - pedał volume

    Uniwersalny, monofoniczny pedał głośności do gitar i basów z pasywną elektroniką w wersji \"Junior\" o zmniejszonych gabarytach.
    Znane ze swej solidności oraz precyzji efekty Ernie Ball zagwarantują długoletnie, bezawaryjne działanie nawet w ciężkich warunkach tras koncertowych.
    Ernie Ball VP JR 250K urzeka płynnością działania, dodatkowo wyposażony jest w wewnętrzny przełącznik Micro Tapper, zmianiający reakcję efektu na ruch stopy.

    • Zapytaj o dostępność
    Ernie Ball

    ERNIE BALL EB 6181 VP JR 25K - pedał volume

    499,00 zł

    ERNIE BALL EB 6181 VP JR 25K - pedał volume

    Uniwersalny, monofoniczny pedał głośności do gitar i basów z aktywną elektroniką w wersji \"Junior\" o zmniejszonych gabarytach.
    Znane ze swej solidności oraz precyzji efekty Ernie Ball zagwarantują długoletnie, bezawaryjne działanie nawet w ciężkich warunkach tras koncertowych.

    • Zapytaj o dostępność
    Zoom

    ZOOM FP02M

    237,00 zł

    ZOOM FP02M kontroler Expression Pedal

    FP-02M to pedał głośności, wah-wah i pitch bender w jednym urządzeniu. FP02M świetnie nadaje się do gitarowego lub basowego procesora efektowego Zoom, aby kontrolować w czasie rzeczywistym głośność, efekt wah-wah lub wysokość dźwięku, a także parametry efektów takie jak szybkość modulacji, wzmocnienie zniekształceń i poziom opóźnienia lub pogłosu. Całkowicie metalowa obudowa sprawia, że pedał jest bardzo wytrzymały. FP02M wyposażony jest w kabel połączeniowy Jack ¼ \"- Jack ¼\".

    • Zapytaj o dostępność
    Boss

    BOSS FV-500L

    449,00 zł

    BOSS FV-500L - pedał głośności

    Przez ponad 14 lat królowania na rynku pedałów głośności BOSS FV-300, firma oferuje nowe modele FV-500L (niska impedancja) i FV-500H (wysoka impedancja). Są to pedały przelotowe, to znaczy że poziom sygnału przechodzącego przez pedał zostaje mechanicznie zmieniony przez użytkownika za pomocą wewnętrznego potencjometru. Oznacza to, że pedały mogą być stosowane do najróżniejszych urządzeń, nie jest wymagane specjalne wyjście na pedał ekspresji czy złącza MIDI. FV-500L stosowany będzie dla stereofonicznych sygnałów instrumentalnych (np. instrumenty klawiszowe), podczas gdy FV-500H znajdzie zastosowanie z sygnałami monofonicznymi, wymagającymi większej czułości (np. gitary).

    • Zapytaj o dostępność
    Line 6

    LINE 6 FBV Express MkII

    395,00 zł

    LINE 6 FBV Express MkII

    FBV Express MkII jest kompaktowym sterownikiem nożnym, który współpracuje z większością wzmacniaczy Line 6 i procesorów POD. Został wyposażony w 4 stalowe przełączniki nożne ułatwiające wybór kanałów, synchronizację efektów z tap tempo, aktywację stroika i wielu innych funkcji. Wraz ze wzmacniaczami Spider IV, kontrolery FBV dają dostęp do wbudowanych funkcji Quick Loop, Pitch Glide i Smart Harmony. Sterownik został też wyposażony w pedał ekspresji volume/wah i czytelny panel LCD.

    • Zapytaj o dostępność
    Line 6

    LINE 6 FBV2

    139,00 zł

    LINE 6 FBV2

    FBV2 to kontroler dający dostęp do pierwszego banku brzmień poprzez przewijanie programów.
    Zaletami tego sterownika to możliwość pełnego dostępu do kanałów A,B,C i D oraz własne zasilanie. Aluminiowa obudowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi każdego kalibru.

    • Zapytaj o dostępność
    Ibanez

    Ibanez WH10V3

    555,00 zł

    Ibanez WH10V3 pedał Wah-Wah

    Pedał WH10 pozostaje bardzo popularnym efektem Wah-Wah ze względu na wiele unikalnych cech. Przełącznik zakresu gitara / bas umożliwia przełączanie między dwoma wstępnie ustawionymi zakresami częstotliwości najlepiej dopasowanymi do każdego instrumentu. Jest to także pierwszy pedał wah, który wykorzystuje obwód wzmacniacza operacyjnego z wieloma sprzężeniami zwrotnymi, tworząc znacznie inną jakość brzmienia w porównaniu z bardziej popularnymi efektami wah opartymi na cewkach. WH10V3 ma do wyboru rzeczywisty lub buforowany bypass, a wszystko umieszczone jest w bardzo wytrzymałej obudowie ze stopu aluminium odlewanego ciśnieniowo z charakterystycznym czarnym wykończeniem.

    • Zapytaj o dostępność
    Dunlop

    Dunlop MXR M196 a/b BOX

    370,00 zł

    Dunlop MXR M196 a/b BOX przełącznik sygnału

    MXR A/B Box to przełącznik pozwalający przekierować sygnał z instrumentu do dwóch niezależnych wyjść. Umożliwia to szybkie przełączenie się między dwoma wzmacniaczami lub pętlami efektów. Gniazdo Thru służy do podłączenia tunera lub innego urządzenia przeznaczonego do odbioru stałego sygnału.
    Przełącznik może być zasilany baterią 9V, sieciowym zasilaczem 9V (np: Dunlop ECB003, DC Brick™, Iso-Brick™ i Mini Iso-Brick™). Zasilacz nie znajduje się w zestawie.

    • Zapytaj o dostępność