Comba gitarowe

Nasze sklepy

Nasze sklepy

ul. Lwowska 51, Nowy Sącz

Promocje

Comba gitarowe 

Jest 111 produktów.

Combo gitarowe – dla lepszego nagłośnienia

Combo gitarowe to efekt zespolenia wzmacniacza z kolumną głośnikową w jedną, kompaktową paczkę. Sięgamy po nie, chcąc nagłośnić gitarę elektryczną. Wielkość takiego urządzenia zależy między innymi od ilości głośników oraz rozwiązań zastosowanych w samym wzmacniaczu.

Scalenie wspomnianych wcześniej elementów nie jest żadnym ograniczeniem ani kompromisem. Zabierając w trasę combo można być pewnym, że nie zapomniało się o wzmacniaczu (lub o kolumnie), nie trzeba pamiętać także o dodatkowym kablu głośnikowym. Moc urządzenia również nie stanowi tutaj żadnego problemu.

Co więcej, z reguły combo rozbudować można o dodatkową kolumnę. Wiele modeli wyposażanych jest w efekty analogowe, cyfrowe, różną ilość kanałów, pętle efektów, dodatkowe gniazda typu Line Out, Aux In, gniazda cyfrowe, midi, USB.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 111 elementów

Jakie są najlepsze comba gitarowe?

Od dziesięcioleci palmę pierwszeństwa dzierżą wzmacniacze i comba lampowe - ich brzmienie jest nie do pomylenia! Nawet w epoce rozwoju gitarowych procesorów, nie zostały one przezeń wyparte czy zastąpione.

Ostatnie lata przyniosły wiele zmian w spojrzeniu samych producentów gitarowego sprzętu. Zaproponowana technologia modelingu zaowocowała uzbrojeniem urządzeń w kilkadziesiąt, a nierzadko kilkaset różnych efektów, będących niczym innym, jak symulacją soundu legendarnych gitarowych wzmacniaczy, kolumn czy nawet brzmień znanych gitarzystów.

Sprawdźcie dostępną w naszym sklepie ofertę – posiadamy produkty znanych i rozpoznawalnych marek, takich jak Stagg, Ibanez, Marshall, Fender, Blackstar, Laney i innych. Zapraszamy!