Lista produktów wg marki Alesis

Alesis

Alesis Crimson II Special Edition

4 199,00 zł 3 998,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4199.00 zł

Alesis Crimson II Special Edition to 9-częściowy elektroniczny zestaw perkusyjny z naciągami siatkowymi i wszystkim, czego perkusista potrzebuje do grania w domu lub w studio. Wyposażony jest w 8-calową centralkę, 12-calowy dwustrefowy werbel , dwa 8-calowe i jeden 10-calowy dwustrefowy tomy, a także 12-calowy hi-hat z pedałem, dwa 12 - calowe talerze Crash z funkcją choke i 14-calowy Ride z trzema strefami. Wysokiej jakości 4-słupkowa rama z szybko-złączkami i oddzielnym stojakiem na werbel utrzymuje wszystko w jednym miejscu, bez względu na to, jak mocno grasz!

 • -201,00 zł
Alesis

Alesis Turbo Mesh Kit

1 549,00 zł

Alesis Turbo Mesh Kit perkusja elektroniczna

Alesis Turbo Mesh Kit to siedmioczęściowy elektroniczny zestaw perkusyjny z naciągami siatkowymi. Siatka zapewnia najbardziej realistyczne wrażenia z gry, których wymagają wszyscy perkusiści. To idealne rozwiązanie dla początkującego perkusisty. Dzięki doskonałemu odczuciu i prawdziwemu odbiciu akustycznemu, nasze naciągi siatkowe są najlepszym wyborem dzisiejszego perkusisty, zapewniając autentyczny naturalny oddźwięk i wyjątkowo cichą reakcję - idealną na nocne sesje treningowe. Z werblem 8 \" i padami trzema tomami 8\", dostaniesz wszystkie akcesoria do stworzenia kompletnego zestawu perkusyjnego.

  Alesis

  Alesis Debut Kit

  1 290,00 zł

  Alesis Debut Kit perkusja elektroniczna

  Praktycznie bezgłośny Alesis Debut Kit to najmniejszy model z serii zestawów z padami siateczkowymi, przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Naciągi siateczkowe zapewniają najbardziej realistyczne wrażenia z gry dzięki czemu mamy wrażenie zbliżone do gry na zestawie akustycznym. Wygodne w grze pady praktycznie nie posiadają wystających krawędzi obręczy, a napięcie siateczkowych naciągów możemy dostosować śrubami naciągowymi.

  Alesis Debut to idealne rozwiązanie dla początkującego perkusisty. Dzięki doskonałemu odczuciu i realistycznemu odbiciu naciągi siatkowe są najlepszym wyborem, zapewniając autentyczny naturalny feeling i wyjątkowo cichą reakcję - idealną na nocne sesje treningowe.

  Z werblem 6\" i trzema padami tomów 6\", dostajesz wszystkie akcesoria do stworzenia kompletnego zestawu perkusyjnego. Całości dopełniają trzy talerze 10\", pedał hi-hat, pedał bębna basowego oraz wytrzymała rama.

  • Zapytaj o dostępność
  Alesis

  Alesis V61 kontroler USB-MIDI

  668,00 zł

  Alesis V61 to zaawansowany kontroler USB/MIDI, który umożliwia sterowanie funkcjami oprogramowania DAW, przy pomocy zestawu padów, pokręteł i przycisków. Sześćdziesiąt jeden dynamicznych klawiszy oraz przyciski zmiany oktawy, umożliwiają odgrywanie partii basowych, granie akordów i melodii. Ponadto, klawiatura oferuje cztery programowalne pokrętła i przyciski, z pomocą których będziesz w stanie kontrolować efekty i wirtualne instrumenty, sterować parametrami filtrów, określać poziomy głośności, aktywować funkcje i modyfikować różne parametry. Lewy sektor kontrolera dysponuje ośmioma podświetlanymi padami, które idealnie spisują się jako triggery perkusyjne, oferując bardzo dużą precyzję i czytelną reprezentację wizualną.

  • Zapytaj o dostępność
  Alesis

  Alesis Elevate 5 MkII

  649,00 zł

  Monitory studyjne Alesis Elevate 5 umożliwiają odsłuch miksów i mastering materiału audio oraz innych multimediów. Charakterystyka brzmieniowa tych głośników jest bardzo ciepła i wyrównana w całym paśmie przenoszenia. Elevate 5 wykorzystują technologie stosowane w wielokrotnie nagradzanych seriach M1 Active oraz Monitor One. Dzięki temu odtwarzają bardzo klarownie wszystkie detale sygnału. Zastosowanie drewnianej obudowy gwarantuje naturalne brzmienie niskiego pasma, co w połączeniu z innymi użytymi technologiami daje w efekcie perfekcyjne rozwiązanie studyjne, gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

  • Zapytaj o dostępność
  Alesis

  Alesis Surge Kit Mesh SE

  3 250,00 zł

  Alesis Surge Kit Mesh Special Edition perkusja elektroniczna

  Zestaw Surge Mesh to kompletny elektroniczny 8-częściowy zestaw perkusyjny, który ma wszystko to co potrzebne do profesjonalnej gry. Posiada 10\" dwustrefowy werbel i trzy dwustrefowe pady 8\" oraz pad stopy na solidnym stelażu. Wszystkie pady wyposażone są w naciągi siatkowe dla jeszcze bardziej naturalnego odbicia i wygody gry. W zestawie znajdują się też: 10” hi-hat wraz z pedałem oraz talerze 10” crash i ride z funkcją choke. Kompaktowe rozmiary perkusji sprawiają, że jest łatwa w transporcie i z powodzeniem zmieści się w małym pokoju czy sali prób.

  • Nowe
  • Zapytaj o dostępność